Activ

RUBIN DENT S.R.L.

CUI: 42856883
CIF: 42856883
Reg. Com.: J2020001308291
CAEN: 8623
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 31 iulie 2020 · 6 ani
Distribuie:

Activități de asistență stomatologică

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 12:07

Despre RUBIN DENT S.R.L.

RUBIN DENT S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Orş. Slănic, judetul PRAHOVA, infiintata in 2020 (6 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de asistență stomatologică" (cod CAEN 8623), in sectorul invatamant. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, RUBIN DENT S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 86.727 RON, in crestere fata de anul precedent (+12.1%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Pe parcursul ultimilor 4 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 5.160 RON in 2020 la 86.727 RON in 2024. Datoriile raportate (210.753 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
86.727 RON
Venituri totale
86.727 RON
Cheltuieli totale
130.970 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
87.049 RON
Active circulante
61.646 RON
Stocuri
1.420 RON
Creanțe
54.839 RON
Casa & conturi bănci
5.387 RON
Capital propriu
-62.058 RON

Contact

AdresaRomania, PRAHOVA, Orş. Slănic, Str. Justiţiei nr. 2, 106200

Adresă sediu social

Romania, PRAHOVA, Orş. Slănic, Str. Justiţiei nr. 2, 106200
Cod poștal: 106200
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, PRAHOVA, Orş. Slănic, Str. Justiţiei nr. 2, 106200
Cod postal
106200
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 31.07.2020
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Slănic
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2020 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
86.727 RON
Rezultat net
-44.227 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 86.727 RON 77.370 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 86.727 RON 77.370 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 130.970 RON 128.105 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 44.243 RON 50.735 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 44.227 RON 50.735 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 87.049 RON 131.731 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 61.646 RON 8.673 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 148.695 RON 140.404 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 1.420 RON 350 RON
CreanțeSume de încasat 54.839 RON 36.510 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 5.387 RON -28.187 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 210.753 RON 158.235 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -62.058 RON -17.831 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active148.695RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

141,7 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale148.695 RON
Datorii totale210.753 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,29 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-41,7 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 5 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

5 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 86.727 +12,1% față de anul precedent 86.727 130.970 0 0 44.243 44.227
2023 77.370 -35,5% față de anul precedent 77.370 128.105 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 50.735 50.735
2022 119.920 +54,8% față de anul precedent 119.933 86.080 33.853 -11,6% față de anul precedent 30.794 -15,5% față de anul precedent 0 0
2021 77.465 +1.401,3% față de anul precedent 77.474 39.193 38.281 36.433 0 0
2020 5.160 5.160 39.528 0 0 34.368 34.523

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

5 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 87.049 61.646 148.695 1.420 54.839 5.387
2023 131.731 8.673 140.404 350 36.510 -28.187
2022 176.413 52.548 228.961 350 49.500 2.698
2021 16.581 34.117 50.698 0 0 34.117
2020 18.950 1.145 20.095 0 0 1.145

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

5 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 210.753 +33,2% față de anul precedent -62.058 Neraportat 0
2023 158.235 -19,3% față de anul precedent -17.831 Neraportat 0
2022 196.057 +303,5% față de anul precedent 32.904 Neraportat 0
2021 48.588 -10,7% față de anul precedent 2.110 Neraportat 0
2020 54.418 -34.323 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

70din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate15 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

6 repere. O singură cronologie.

Din 2020 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2020 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
6 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 86.727 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 86.727 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
86.727 RON +12.09% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
44.227 RON
Angajati
0
Datorii
210.753 RON +33.19% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 77.370 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 77.370 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
77.370 RON -35.48% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
50.735 RON
Angajati
0
Datorii
158.235 RON -19.29% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 119.920 RON. Profit: 30.794 RON

Cifra de afaceri: 119.920 RON. Profit: 30.794 RON

Cifra de afaceri
119.920 RON +54.81% față de anul precedent
Profit net
30.794 RON -15.48% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
196.057 RON +303.51% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 77.465 RON. Profit: 36.433 RON

Cifra de afaceri: 77.465 RON. Profit: 36.433 RON

Cifra de afaceri
77.465 RON +1401.26% față de anul precedent
Profit net
36.433 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
48.588 RON -10.71% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 5.160 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 5.160 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
5.160 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
34.523 RON
Angajati
0
Datorii
54.418 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataRUBIN DENT S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8623 in Orş. Slănic (PRAHOVA)

RUBIN DENT S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8623 in Orş. Slănic (PRAHOVA)

6 din 6 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 8623, Prahova

OPTIMA DENT S.R.L.
CUI: 50243685CAEN: 8623
Activ
PRAHOVA, Sat Ploieştiori Com. Blejoi2024-06-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
86.872 RON
Profit
42.327 RON
Angajati
1
TEOMIT ART DENT SRL
CUI: 30653591CAEN: 8623
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2012-09-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
87.050 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
DENTEA ENDO CLINIC S.R.L.
CUI: 46311242CAEN: 8623
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2022-06-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
84.531 RON
Profit
45.388 RON
Angajati
1
CERICI MEDICAL DENT S.R.L.
CUI: 49219152CAEN: 8623
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2023-12-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
91.790 RON
Profit
44.366 RON
Angajati
1
ADRIDENT SRL
CUI: 15667305CAEN: 8623
Activ
PRAHOVA, Com. Brebu2003-08-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
71.220 RON
Profit
6.133 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 8623, Prahova

BP NEXTGEN DENTISTRY S.R.L.
CUI: 42850295CAEN: 8623
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2020-07-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
435.358 RON
Profit
228.399 RON
Angajati
2
VRÎNCEANU DENTAL S.R.L.
CUI: 43073863CAEN: 8623
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2020-09-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
348.648 RON
Profit
249.548 RON
Angajati
1
DANIELA HOPEDENT S.R.L.
CUI: 43165150CAEN: 8623
Activ
PRAHOVA, Orş. Comarnic2020-10-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.300 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Alte firme din Prahova

CITIES FINANCIAL S.R.L.
CUI: 42856557CAEN: 4619
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2020-07-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
25.504 RON
Profit
6.518 RON
Angajati
0
ERIKA CRIS TRANS S.R.L.
CUI: 42856891CAEN: 4941
Activ
PRAHOVA, Sat Pleaşa Com. Bucov2020-07-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.624.204 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
ANMIVIALEX PARTS SERV S.R.L.
CUI: 42875125CAEN: 4672
Activ
PRAHOVA, Orş. Urlaţi2020-08-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
294.063 RON
Profit
30.294 RON
Angajati
0
COSM CAR TRAFIC S.R.L.
CUI: 42764453CAEN: 4941
Activ
PRAHOVA, Orş. Comarnic2020-07-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.419 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
BREXON ELEVATORS S.R.L.
CUI: 42960441CAEN: 4324
Activ
PRAHOVA, Orş. Buşteni2020-08-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
276.730 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
CRISTY HIDROCLEAN S.R.L.
CUI: 41820490CAEN: 8121
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2019-10-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
122.475 RON
Profit
24.386 RON
Angajati
1
RUMEX HANDE S.R.L.
CUI: 43786077CAEN: 3213
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2021-02-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
31.556 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
RAMO HNY INTERNATIONAL SRL
CUI: 29703211CAEN: 4941
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2012-02-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
683.333 RON
Profit
20.340 RON
Angajati
3

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul RUBIN DENT S.R.L.?

CUI-ul RUBIN DENT S.R.L. este 42856883.

Unde este sediul RUBIN DENT S.R.L.?

RUBIN DENT S.R.L. are sediul in Romania, PRAHOVA, Orş. Slănic, Str. Justiţiei nr. 2, 106200, Orş. Slănic, judetul PRAHOVA.

Cand a fost infiintata RUBIN DENT S.R.L.?

RUBIN DENT S.R.L. a fost infiintata in anul 2020 (6 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a RUBIN DENT S.R.L. in 2024?

In 2024, RUBIN DENT S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 86.727 RON.

Ce activitate are RUBIN DENT S.R.L.?

RUBIN DENT S.R.L. are codul CAEN principal 8623 (Activități de asistență stomatologică).

Ce profit a inregistrat RUBIN DENT S.R.L. in 2024?

RUBIN DENT S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 44.227 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 5 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.