Activ Plătitor TVA

GAMA INTERMED BEST DEAL S.R.L.

CUI: 42898846
CIF: RO42898846
Reg. Com.: J2020001383294
CAEN: 0910
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 11 august 2020 · 6 ani
Distribuie:

Activităţi de servicii anexe extracţiei petrolului brut şi gazelor naturale

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 18:12

Despre GAMA INTERMED BEST DEAL S.R.L.

GAMA INTERMED BEST DEAL S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Ploieşti, judetul PRAHOVA, infiintata in 2020 (6 ani de activitate). Activitatea principala este "Activităţi de servicii anexe extracţiei petrolului brut şi gazelor naturale" (cod CAEN 0910), in sectorul industria extractiva. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, GAMA INTERMED BEST DEAL S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 37.460 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+298.2%). Profitul net inregistrat a fost de 21.957 RON. Pe parcursul ultimilor 4 ani, cifra de afaceri a scazut semnificativ de la 252.101 RON in 2020 la 37.460 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
37.460 RON
Venituri totale
37.460 RON
Cheltuieli totale
10.666 RON
Profit brut
26.794 RON
Profit net
21.957 RON
Marja profit net
58,61%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
47.313 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
4.403 RON
Casa & conturi bănci
42.910 RON
Capital propriu
30.328 RON

Contact

AdresaRomania, PRAHOVA, Mun. Ploieşti, Str. Văleni nr. 111, 100125
Telefon0744304194

Adresă sediu social

Romania, PRAHOVA, Mun. Ploieşti, Str. Văleni nr. 111, 100125
Cod poștal: 100125
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, PRAHOVA, Mun. Ploieşti, Str. Văleni nr. 111, 100125
Cod postal
100125
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 11.08.2020
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Prahova
Platitor TVA
Da

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2020 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
37.460 RON
Rezultat net
21.957 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 37.460 RON 9.408 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 37.460 RON 9.408 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 10.666 RON 13.233 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 26.794 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 21.957 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 3.825 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 3.907 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 47.313 RON 23.584 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 47.313 RON 23.584 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 4.403 RON 5.598 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 42.910 RON 17.986 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 16.985 RON 15.213 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 30.328 RON 8.371 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active47.313RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

35,9 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale47.313 RON
Datorii totale16.985 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
46,4 %Profit net / active totale
ROE
72,4 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
2,79 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
64,1 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 5 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

5 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 37.460 +298,2% față de anul precedent 37.460 10.666 26.794 21.957 0 0
2023 9.408 9.408 13.233 0 0 3.825 3.907
2022 0 1 1.194 0 0 1.193 1.193
2021 0 -100,0% față de anul precedent 0 2.017 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 2.017 2.017
2020 252.101 252.101 231.368 20.733 15.288 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

5 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 47.313 47.313 0 4.403 42.910
2023 0 23.584 23.584 0 5.598 17.986
2022 0 13.041 13.041 0 357 12.684
2021 0 14.193 14.193 0 266 13.927
2020 148 16.062 16.210 0 0 16.062

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

5 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 16.985 +11,7% față de anul precedent 30.328 Neraportat 0
2023 15.213 +1.893,8% față de anul precedent 8.371 Neraportat 0
2022 763 +5,7% față de anul precedent 12.278 Neraportat 0
2021 722 0,0% față de anul precedent 13.471 Neraportat 0
2020 722 15.488 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

3din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare3 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
GPGABRIEL PRUNĂadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

7 repere. O singură cronologie.

Din 2020 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2020 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
7 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 36229/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite

domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 37.460 RON. Profit: 21.957 RON

Cifra de afaceri: 37.460 RON. Profit: 21.957 RON

Cifra de afaceri
37.460 RON +298.17% față de anul precedent
Profit net
21.957 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
16.985 RON +11.65% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 9.408 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 9.408 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
9.408 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
3.907 RON
Angajati
0
Datorii
15.213 RON +1893.84% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
1.193 RON
Angajati
0
Datorii
763 RON +5.68% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
2.017 RON
Angajati
0
Datorii
722 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 252.101 RON. Profit: 15.288 RON

Cifra de afaceri: 252.101 RON. Profit: 15.288 RON

Cifra de afaceri
252.101 RON
Profit net
15.288 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
722 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataGAMA INTERMED BEST DEAL S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 0910 in Mun. Ploieşti (PRAHOVA)

GAMA INTERMED BEST DEAL S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 0910 in Mun. Ploieşti (PRAHOVA)

7 din 7 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

01.102026Mentiune · Buletin 36229/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite

domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; modificare date asociaţi persoane fizice; modificare date administrator persoane împuternicite; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat avand numarul 1 din data: 21.08.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
GAMA INTERMED BEST DEAL S.R.L.
CUI
42898846
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
01.10.2026
Registrul Comerțului
J29/1383/2020
EUID
ROONRC.J29/1383/2020
Sediu
Municipiul Ploieşti, Jud. Prahova, Strada VĂLENI, Nr. 111
Județ
Prahova
Număr încheiere
772179
Data încheierii
30.09.2026
Număr dosar
3457579
Data dosarului
31.08.2026
Tribunal
Prahova
Registrator
Alexandra Patranescu

Subiecte

domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite

Documente menționate

  • Hotărârea adunării generale a asociaţilor nr. 1 din 21.08.2026
  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii din 31.08.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 36229/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 0910, Prahova

DANIEL SERVICY S.R.L.
CUI: 50417552CAEN: 0910
Activ
PRAHOVA, Sat Buzota Com. Apostolache2024-08-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
64.078 RON
Profit
41.447 RON
Angajati
1
CONTROL SOLID SERV S.R.L.
CUI: 49749337CAEN: 0910
Activ
PRAHOVA, Mun. Câmpina2024-03-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
180.985 RON
Profit
82.503 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 0910, Prahova

ROSTIM SERVICES S.R.L.
CUI: 42868624CAEN: 0910
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2020-08-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
597.226 RON
Profit
532.747 RON
Angajati
1
CHRISTOF MB WELL S.R.L.
CUI: 42783820CAEN: 0910
Activ
PRAHOVA, Sat Brazii de Sus Com. Brazi2020-07-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
87.392.705 RON
Profit
6.456.726 RON
Angajati
351
AMIN DRILFLUID S.R.L.
CUI: 43476718CAEN: 0910
Activ
PRAHOVA, Sat Vărbilău Com. Vărbilău2020-12-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
527.970 RON
Profit
278.308 RON
Angajati
2

Alte firme din Prahova

MFLEX INDUSTRIES S.R.L.
CUI: 42898820CAEN: 4399
Activ
PRAHOVA, Sat Strejnicu Com. Târgşoru Vechi2020-08-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
119.713 RON
Profit
52.553 RON
Angajati
0
MAXMMT MUSIC S.R.L.
CUI: 42898854CAEN: 5920
Activ
PRAHOVA, Sat Albeşti-Paleologu Com. Albeşti-Paleologu2020-08-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
146.057 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
MYCALY DESIGN CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 42889155CAEN: 4120
Activ
PRAHOVA, Sat Păuleşti Com. Păuleşti2020-08-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.894.460 RON
Profit
241.347 RON
Angajati
22
MUNGABI DESIGN CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 42905153CAEN: 4100
Activ
PRAHOVA, Sat Cheia Com. Măneciu2020-08-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
483.011 RON
Profit
51.500 RON
Angajati
2
PADNIC DELAM BUSINESS S.R.L.
CUI: 41856273CAEN: 4120
Activ
PRAHOVA, Sat Podu lui Galben Com. Podenii Noi2019-11-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ATELIER ADN WOOD S.R.L.
CUI: 43830792CAEN: 3100
Activ
PRAHOVA, Sat Bărcăneşti Com. Bărcăneşti2021-03-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
391.614 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
ZESTIO S.R.L.
CUI: 52095828CAEN: 5611
Activ
PRAHOVA, Orş. Comarnic2025-07-07
fara e-Factura

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul GAMA INTERMED BEST DEAL S.R.L.?

CUI-ul GAMA INTERMED BEST DEAL S.R.L. este 42898846.

Unde este sediul GAMA INTERMED BEST DEAL S.R.L.?

GAMA INTERMED BEST DEAL S.R.L. are sediul in Romania, PRAHOVA, Mun. Ploieşti, Str. Văleni nr. 111, 100125, Mun. Ploieşti, judetul PRAHOVA.

Cand a fost infiintata GAMA INTERMED BEST DEAL S.R.L.?

GAMA INTERMED BEST DEAL S.R.L. a fost infiintata in anul 2020 (6 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a GAMA INTERMED BEST DEAL S.R.L. in 2024?

In 2024, GAMA INTERMED BEST DEAL S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 37.460 RON.

Ce activitate are GAMA INTERMED BEST DEAL S.R.L.?

GAMA INTERMED BEST DEAL S.R.L. are codul CAEN principal 0910 (Activităţi de servicii anexe extracţiei petrolului brut şi gazelor naturale).

Ce profit a inregistrat GAMA INTERMED BEST DEAL S.R.L. in 2024?

GAMA INTERMED BEST DEAL S.R.L. a inregistrat un profit net de 21.957 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 5 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.