Activ

SHARKIAN CONCEPT S.R.L.

CUI: 42922545
CIF: 42922545
Reg. Com.: J2022012914401
CAEN: 5630
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 17 august 2020 · 6 ani
Distribuie:

Baruri şi alte activităţi de servire a băuturilor

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 05:27

Despre SHARKIAN CONCEPT S.R.L.

SHARKIAN CONCEPT S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 6 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2020 (6 ani de activitate). Activitatea principala este "Baruri şi alte activităţi de servire a băuturilor" (cod CAEN 5630), in sectorul hoteluri si restaurante. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, SHARKIAN CONCEPT S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 187.886 RON, in scadere accentuata fata de anul precedent (-74.9%). Profitul net inregistrat a fost de 130.437 RON (in crestere puternica). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1, in scadere fata de anul anterior.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
187.886 RON
Venituri totale
489.033 RON
Cheltuieli totale
343.922 RON
Profit brut
145.111 RON
Profit net
130.437 RON
Marja profit net
69,42%
Active imobilizate
33.015 RON
Active circulante
130.963 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
122.247 RON
Casa & conturi bănci
8.716 RON
Capital propriu
130.717 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti, Str. Vistiernicul Stavrinos nr. 26

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti, Str. Vistiernicul Stavrinos nr. 26
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti, Str. Vistiernicul Stavrinos nr. 26
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Transfer sediu fiscal (sosire) din 05.07.2022
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 6 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2021 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
187.886 RON
Rezultat net
130.437 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 187.886 RON 749.517 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 489.033 RON 749.517 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 343.922 RON 699.947 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 145.111 RON 49.570 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 130.437 RON 42.074 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 33.015 RON 106.428 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 130.963 RON 124.719 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 163.978 RON 231.147 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 36.724 RON
CreanțeSume de încasat 122.247 RON 68.931 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 8.716 RON 19.064 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 33.261 RON 197.263 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 130.717 RON 42.315 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 2 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active163.978RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

20,3 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale163.978 RON
Datorii totale33.261 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
79,5 %Profit net / active totale
ROE
99,8 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
3,94 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
79,7 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 4 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

4 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 187.886 -74,9% față de anul precedent 489.033 343.922 145.111 +192,7% față de anul precedent 130.437 +210,0% față de anul precedent 0 0
2023 749.517 +73,6% față de anul precedent 749.517 699.947 49.570 -15,7% față de anul precedent 42.074 -24,3% față de anul precedent 0 0
2022 431.834 431.834 373.005 58.829 55.610 0 0
2021 0 0 6.179 0 0 6.179 6.179

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

4 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 33.015 130.963 163.978 0 122.247 8.716
2023 106.428 124.719 231.147 36.724 68.931 19.064
2022 91.195 36.710 127.905 15.871 10.553 10.286
2021 0 99.473 99.473 0 96.398 3.075

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

4 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 33.261 -83,1% față de anul precedent 130.717 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2023 197.263 +150,0% față de anul precedent 42.315 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2022 78.914 -25,6% față de anul precedent 48.991 Neraportat 2
2021 106.091 -6.618 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

20din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

6 repere. O singură cronologie.

Din 2020 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2020 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
6 repere · toți anii

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 187.886 RON. Profit: 130.437 RON

Cifra de afaceri: 187.886 RON. Profit: 130.437 RON

Cifra de afaceri
187.886 RON -74.93% față de anul precedent
Profit net
130.437 RON +210.02% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
33.261 RON -83.14% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 14301/2024sedii secundare

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 749.517 RON. Profit: 42.074 RON

Cifra de afaceri: 749.517 RON. Profit: 42.074 RON

Cifra de afaceri
749.517 RON +73.57% față de anul precedent
Profit net
42.074 RON -24.34% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
197.263 RON +149.97% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 431.834 RON. Profit: 55.610 RON

Cifra de afaceri: 431.834 RON. Profit: 55.610 RON

Cifra de afaceri
431.834 RON
Profit net
55.610 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2
Datorii
78.914 RON -25.62% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
6.179 RON
Angajati
0
Datorii
106.091 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataSHARKIAN CONCEPT S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 5630 in Sector 6 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

SHARKIAN CONCEPT S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 5630 in Sector 6 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

6 din 6 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

23.052024Mentiune · Buletin 14301/2024sedii secundare

sedii secundare

Companie
SHARKIAN CONCEPT S.R.L.
CUI
42922545
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
23.05.2024
Registrul Comerțului
J40/12914/2022
EUID
ROONRC.J40/12914/2022
Sediu
Bucureşti Sectorul 6, Strada VISTIERNICUL STAVRINOS, Nr. 26, Bloc 152, Scara 1,
Județ
București
Număr încheiere
80371
Data încheierii
21.05.2024
Număr dosar
188825
Data dosarului
20.05.2024
Tribunal
Bucureşti

Subiecte

sedii secundare

Documente menționate

  • Hotărârea adunării generale a asociaţilor nr. 2 din 17.05.2024
Vezi Buletinul ONRC nr. 14301/2024 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 5630, Municipiul Bucureşti

BRUSCHETTERIA S.R.L.
CUI: 47912313CAEN: 5630
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2023-03-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
188.690 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
BRAVER ART IMPACT S.R.L.
CUI: 48814828CAEN: 5630
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2023-09-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
187.753 RON
Profit
480 RON
Angajati
1
SWEET COFFEE BLUE S.R.L.
CUI: 49733594CAEN: 5630
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2024-03-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
188.865 RON
Profit
3.157 RON
Angajati
1
SAGI ART SRL
CUI: 30536265CAEN: 5630
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2012-08-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
185.654 RON
Profit
86.732 RON
Angajati
0
MLC COFFEE S.R.L.
CUI: 49055777CAEN: 5630
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2023-11-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
198.971 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
WINE INDUSTRY S.R.L.
CUI: 36480198CAEN: 5630
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2016-09-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
171.935 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 5630, Municipiul Bucureşti

COFFEE 2GO CONCEPT S.R.L.
CUI: 42904131CAEN: 5630
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2020-08-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
531.935 RON
Profit
60.789 RON
Angajati
2
MOVEMENT CHERRY S.R.L.
CUI: 43025807CAEN: 5630
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2020-09-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.848.432 RON
Profit
22.826 RON
Angajati
7
3KNOI HOT POINT S.R.L.
CUI: 42859650CAEN: 5630
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2020-07-31
fara e-Factura
MILK&SUGAR S.R.L.
CUI: 43104250CAEN: 5630
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2020-09-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
409.137 RON
Profit
42.702 RON
Angajati
2

Alte firme din Municipiul Bucureşti

VIP TOTAL SERVICE AUTO S.R.L.
CUI: 42922154CAEN: 4791
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2020-08-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
33.778 RON
Profit
1.254 RON
Angajati
0
GREENTECH SMART GROUP S.R.L.
CUI: 42923400CAEN: 4652
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2020-08-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.123.106 RON
Profit
958.435 RON
Angajati
1
KANBAN MEDIA S.R.L.
CUI: 42921345CAEN: 7311
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2020-08-14
fara e-Factura
LETS GO WITH EROS DRIVE S.R.L.
CUI: 42923834CAEN: 4791
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2020-08-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.146.193 RON
Profit
2.254.708 RON
Angajati
1
STOIAN SERVICII SUPORT S.R.L.
CUI: 42904530CAEN: 8219
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2020-08-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
38.715 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
LEAM BUSINESS S.R.L.
CUI: 42934973CAEN: 4791
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2020-08-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
783.211 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
NETTEN DELTA S.R.L.
CUI: 42762037CAEN: 4645
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2020-07-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
3.313 RON
Angajati
0
NBT NOVA TEAM S.R.L.
CUI: 41016055CAEN: 4771
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2019-04-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
418.423 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ACCESS AUTO SPEED S.R.L.
CUI: 44586883CAEN: 4933
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2021-07-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
97.557 RON
Profit
15.040 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul SHARKIAN CONCEPT S.R.L.?

CUI-ul SHARKIAN CONCEPT S.R.L. este 42922545.

Unde este sediul SHARKIAN CONCEPT S.R.L.?

SHARKIAN CONCEPT S.R.L. are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti, Str. Vistiernicul Stavrinos nr. 26, Sector 6 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata SHARKIAN CONCEPT S.R.L.?

SHARKIAN CONCEPT S.R.L. a fost infiintata in anul 2020 (6 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a SHARKIAN CONCEPT S.R.L. in 2024?

In 2024, SHARKIAN CONCEPT S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 187.886 RON.

Cati angajati are SHARKIAN CONCEPT S.R.L.?

SHARKIAN CONCEPT S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are SHARKIAN CONCEPT S.R.L.?

SHARKIAN CONCEPT S.R.L. are codul CAEN principal 5630 (Baruri şi alte activităţi de servire a băuturilor).

Ce profit a inregistrat SHARKIAN CONCEPT S.R.L. in 2024?

SHARKIAN CONCEPT S.R.L. a inregistrat un profit net de 130.437 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 4 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.