Activ e‑Factură

ARTEGOR DENT S.R.L.

CUI: 42930939
CIF: 42930939
Reg. Com.: J22/1905/2020
CAEN: 8623
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 18 august 2020 · 6 ani
Distribuie:

Activități de asistență stomatologică

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 12:42

Despre ARTEGOR DENT S.R.L.

ARTEGOR DENT S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Valea Lupului Com. Valea Lupului, judetul IAŞI, infiintata in 2020 (6 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de asistență stomatologică" (cod CAEN 8623), in sectorul invatamant. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2023, ARTEGOR DENT S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 275.475 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+351.8%). Profitul net inregistrat a fost de 8.564 RON (in scadere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 3 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 72.396 RON in 2020 la 275.475 RON in 2023. Datoriile raportate (315.799 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
275.475 RON
Venituri totale
275.475 RON
Cheltuieli totale
264.028 RON
Profit brut
11.447 RON
Profit net
8.564 RON
Marja profit net
3,11%
Active imobilizate
9.675 RON
Active circulante
541.862 RON
Stocuri
19.650 RON
Creanțe
220.321 RON
Casa & conturi bănci
301.891 RON
Capital propriu
35.744 RON

Contact

AdresaRomania, IAŞI, Sat Valea Lupului Com. Valea Lupului, Str. Luminii nr. 19C, 707410
Detalii adresaComplex Brown Luxury
Telefon0754834987

Adresă sediu social

Romania, IAŞI, Sat Valea Lupului Com. Valea Lupului, Str. Luminii nr. 19C, 707410
Cod poștal: 707410
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, IAŞI, Sat Valea Lupului Com. Valea Lupului, Str. Luminii nr. 19C, 707410
Detalii
Complex Brown Luxury
Cod postal
707410
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 18.08.2020
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 decembrie 2023)

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2020 –2023 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2023
Cifră de afaceri
275.475 RON
Rezultat net
8.564 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2023 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2023 2022
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 275.475 RON 60.969 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 275.475 RON 60.969 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 264.028 RON 46.718 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 11.447 RON 14.251 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 8.564 RON 12.422 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 9.675 RON 2.459 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 541.862 RON 85.409 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 551.537 RON 87.868 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 19.650 RON 13.935 RON
CreanțeSume de încasat 220.321 RON 0 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 301.891 RON 71.474 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 315.799 RON 10.812 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 35.744 RON 77.206 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2023

Total active551.537RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2023

57,3 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale551.537 RON
Datorii totale315.799 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2023

ROA
1,6 %Profit net / active totale
ROE
24,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,72 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
6,5 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 4 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

4 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2023 275.475 +351,8% față de anul precedent 275.475 264.028 11.447 -19,7% față de anul precedent 8.564 -31,1% față de anul precedent 0 0
2022 60.969 +82,3% față de anul precedent 60.969 46.718 14.251 +142,2% față de anul precedent 12.422 +154,4% față de anul precedent 0 0
2021 33.439 -53,8% față de anul precedent 33.439 27.554 5.885 -90,5% față de anul precedent 4.882 -91,8% față de anul precedent 0 0
2020 72.396 75.381 13.418 61.963 59.702 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

4 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2023 9.675 541.862 551.537 19.650 220.321 301.891
2022 2.459 85.409 87.868 13.935 0 71.474
2021 4.567 60.520 65.087 0 0 60.520
2020 3.694 65.722 69.416 0 0 65.722

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

4 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2023 315.799 +2.820,8% față de anul precedent 35.744 Neraportat 1
2022 10.812 +3.468,3% față de anul precedent 77.206 Neraportat 0
2021 303 -96,8% față de anul precedent 64.784 Neraportat 0
2020 9.514 59.902 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2023

33din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare18 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

6 repere. O singură cronologie.

Din 2020 până în 2023 · datele disponibile în acest profil.

2020 → 2023
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
6 repere · toți anii

2023 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 275.475 RON. Profit: 8.564 RON

Cifra de afaceri: 275.475 RON. Profit: 8.564 RON

Cifra de afaceri
275.475 RON +351.83% față de anul precedent
Profit net
8.564 RON -31.06% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
315.799 RON +2820.82% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 60.969 RON. Profit: 12.422 RON

Cifra de afaceri: 60.969 RON. Profit: 12.422 RON

Cifra de afaceri
60.969 RON +82.33% față de anul precedent
Profit net
12.422 RON +154.44% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
10.812 RON +3468.32% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 33.439 RON. Profit: 4.882 RON

Cifra de afaceri: 33.439 RON. Profit: 4.882 RON

Cifra de afaceri
33.439 RON -53.81% față de anul precedent
Profit net
4.882 RON -91.82% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
303 RON -96.82% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 72.396 RON. Profit: 59.702 RON

Cifra de afaceri: 72.396 RON. Profit: 59.702 RON

Cifra de afaceri
72.396 RON
Profit net
59.702 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
9.514 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataARTEGOR DENT S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8623 in Sat Valea Lupului Com. Valea Lupului (IAŞI)

ARTEGOR DENT S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8623 in Sat Valea Lupului Com. Valea Lupului (IAŞI)

6 din 6 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 8623, Iaşi

AMICII ZÂMBETELOR S.R.L.
CUI: 45134800CAEN: 8623
Activ
IAŞI, Sat Breazu Com. Rediu2021-10-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
275.780 RON
Profit
36.121 RON
Angajati
2
VRM ORTHOART S.R.L.
CUI: 42400193CAEN: 8623
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2020-03-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
275.142 RON
Profit
160.492 RON
Angajati
0
DENTAMA S.R.L.
CUI: 49395515CAEN: 8623
Activ
IAŞI, Sat Tomeşti Com. Tomeşti2024-01-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
276.370 RON
Profit
8.315 RON
Angajati
1
ORTHOCHROME S.R.L.
CUI: 42329999CAEN: 8623
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2020-02-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
274.205 RON
Profit
142.321 RON
Angajati
0
IVĂNUCĂ DENTAL S.R.L.
CUI: 40456066CAEN: 8623
Activ
IAŞI, Sat Trifeşti Com. Trifeşti2019-01-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
298.812 RON
Profit
67.289 RON
Angajati
3

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 8623, Iaşi

CLINICA DR. CURCĂ S.R.L.
CUI: 42803889CAEN: 8623
Activ
IAŞI, Sat Pârcovaci Orş. Hârlău2020-07-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
339.664 RON
Profit
97.025 RON
Angajati
2
COSMIDENT SOCIAL S.R.L.
CUI: 42996658CAEN: 8623
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2020-09-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
610.587 RON
Profit
118.169 RON
Angajati
2
DENTHUB S.R.L.
CUI: 42731979CAEN: 8623
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2020-07-06
fara e-Factura
TIA DENT HELP S.R.L.
CUI: 43072620CAEN: 8623
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2020-09-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
496.738 RON
Profit
97.325 RON
Angajati
4

Alte firme din Iaşi

TRANSLOGISTIC SILVIU S.R.L.
CUI: 42930912CAEN: 4941
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2020-08-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
25.210 RON
Profit
3.490 RON
Angajati
0
SOCOST APROZAR S.R.L.
CUI: 42931454CAEN: 4721
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2020-08-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
290.549 RON
Profit
3.124 RON
Angajati
1
DON CRISTIANO-JULYY S.R.L.
CUI: 42924287CAEN: 9531
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2020-08-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
36.773 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ZIO NEXT STEP S.R.L.
CUI: 42941571CAEN: 4120
Activ
IAŞI, Sat Valea Lupului Com. Valea Lupului2020-08-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
3.166 RON
Angajati
0
OVERKILL MEDIA S.R.L.
CUI: 42844730CAEN: 7311
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2020-07-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
298.742 RON
Profit
23.828 RON
Angajati
2
RARDENTAL LEARNING S.R.L.
CUI: 43029345CAEN: 8559
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2020-09-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
844.408 RON
Profit
213.757 RON
Angajati
1
PROINVEST CONSTRUCTION S.R.L.
CUI: 42112549CAEN: 4100
Activ
IAŞI, Mun. Paşcani2020-01-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
32.964.373 RON
Profit
825.027 RON
Angajati
72
LENDONUT SRL
CUI: 31976876CAEN: 5611
Activ
IAŞI, Sat Scânteia Com. Scânteia2013-07-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
232.638 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
BMAX S.R.L.
CUI: 50235038CAEN: 4690
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2024-06-14
fara e-Factura

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul ARTEGOR DENT S.R.L.?

CUI-ul ARTEGOR DENT S.R.L. este 42930939.

Unde este sediul ARTEGOR DENT S.R.L.?

ARTEGOR DENT S.R.L. are sediul in Romania, IAŞI, Sat Valea Lupului Com. Valea Lupului, Str. Luminii nr. 19C, 707410, Sat Valea Lupului Com. Valea Lupului, judetul IAŞI.

Cand a fost infiintata ARTEGOR DENT S.R.L.?

ARTEGOR DENT S.R.L. a fost infiintata in anul 2020 (6 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a ARTEGOR DENT S.R.L. in 2023?

In 2023, ARTEGOR DENT S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 275.475 RON.

Cati angajati are ARTEGOR DENT S.R.L.?

ARTEGOR DENT S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2023.

Ce activitate are ARTEGOR DENT S.R.L.?

ARTEGOR DENT S.R.L. are codul CAEN principal 8623 (Activități de asistență stomatologică).

Ce profit a inregistrat ARTEGOR DENT S.R.L. in 2023?

ARTEGOR DENT S.R.L. a inregistrat un profit net de 8.564 RON in 2023.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 4 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.