Activ

PRO TEH CONSTRUCTII VASILIO S.R.L.

CUI: 43021287
CIF: 43021287
Reg. Com.: J08/1761/2020
CAEN: 4120
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 8 septembrie 2020 · 6 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 12:46

Despre PRO TEH CONSTRUCTII VASILIO S.R.L.

PRO TEH CONSTRUCTII VASILIO S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Codlea, judetul BRAŞOV, infiintata in 2020 (6 ani de activitate). Activeaza in sectorul constructii (cod CAEN 4120). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, PRO TEH CONSTRUCTII VASILIO S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 195.153 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+83.2%). Profitul net inregistrat a fost de 47.162 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
195.153 RON
Venituri totale
195.153 RON
Cheltuieli totale
146.039 RON
Profit brut
49.114 RON
Profit net
47.162 RON
Marja profit net
24,17%
Active imobilizate
3.266 RON
Active circulante
104.892 RON
Stocuri
41.998 RON
Creanțe
17.904 RON
Casa & conturi bănci
44.990 RON
Capital propriu
-51.476 RON

Contact

AdresaRomania, BRAŞOV, Mun. Codlea, Str. Nordului, 505100
Telefon0771830018

Adresă sediu social

Romania, BRAŞOV, Mun. Codlea, Str. Nordului, 505100
Cod poștal: 505100
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, BRAŞOV, Mun. Codlea, Str. Nordului, 505100
Cod postal
505100
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 08.09.2020
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Codlea
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2020 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
195.153 RON
Rezultat net
47.162 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 195.153 RON 106.523 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 195.153 RON 106.523 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 146.039 RON 158.128 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 49.114 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 47.162 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 51.605 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 52.670 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 3.266 RON 7.229 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 104.892 RON 53.296 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 108.158 RON 60.525 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 41.998 RON 21.994 RON
CreanțeSume de încasat 17.904 RON 14.119 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 44.990 RON 17.183 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 159.634 RON 159.163 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -51.476 RON -98.638 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active108.158RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

147,6 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale108.158 RON
Datorii totale159.634 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
43,6 %Profit net / active totale
ROE
-91,6 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,66 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-47,6 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 5 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

5 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 195.153 +83,2% față de anul precedent 195.153 146.039 49.114 47.162 0 0
2023 106.523 -31,7% față de anul precedent 106.523 158.128 0 0 51.605 52.670
2022 155.924 -28,3% față de anul precedent 157.324 208.354 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 51.030 52.604
2021 217.372 218.859 208.078 10.781 7.307 0 0
2020 0 0 871 0 0 871 871

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

5 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 3.266 104.892 108.158 41.998 17.904 44.990
2023 7.229 53.296 60.525 21.994 14.119 17.183
2022 12.018 40.365 52.383 21.520 11.897 6.948
2021 19.773 32.714 52.487 8.889 7.235 16.590
2020 91 476 567 238 0 238

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

5 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 159.634 +0,3% față de anul precedent -51.476 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 159.163 +61,8% față de anul precedent -98.638 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 98.350 +114,5% față de anul precedent -45.967 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2021 45.851 +3.603,6% față de anul precedent 6.636 Neraportat 2
2020 1.238 -671 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

30din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

6 repere. O singură cronologie.

Din 2020 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2020 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
6 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 195.153 RON. Profit: 47.162 RON

Cifra de afaceri: 195.153 RON. Profit: 47.162 RON

Cifra de afaceri
195.153 RON +83.2% față de anul precedent
Profit net
47.162 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
159.634 RON +0.3% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 106.523 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 106.523 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
106.523 RON -31.68% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
52.670 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
159.163 RON +61.83% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 155.924 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 155.924 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
155.924 RON -28.27% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
52.604 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
98.350 RON +114.5% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 217.372 RON. Profit: 7.307 RON

Cifra de afaceri: 217.372 RON. Profit: 7.307 RON

Cifra de afaceri
217.372 RON
Profit net
7.307 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2
Datorii
45.851 RON +3603.63% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
871 RON
Angajati
0
Datorii
1.238 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataPRO TEH CONSTRUCTII VASILIO S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4120 in Mun. Codlea (BRAŞOV)

PRO TEH CONSTRUCTII VASILIO S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4120 in Mun. Codlea (BRAŞOV)

6 din 6 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4120, Braşov

NELIB FINISARI SRL
CUI: 38153621CAEN: 4120
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2017-08-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
195.578 RON
Profit
93.901 RON
Angajati
1
FRANCES CONSTRUCTII SRL
CUI: 19042546CAEN: 4120
Activ
BRAŞOV, Orş. Predeal2006-09-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
194.851 RON
Profit
0 RON
Angajati
4
MISUBULDING S.R.L.
CUI: 43180924CAEN: 4120
Activ
BRAŞOV, Sat Apaţa Com. Apaţa2020-10-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
196.270 RON
Profit
1.852 RON
Angajati
1
ELECOJO SRL
CUI: 37106940CAEN: 4120
Activ
BRAŞOV, Sat Tărlungeni Com. Tărlungeni2017-02-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
206.429 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
BIMAR CONSTRUCT SRL
CUI: 3583880CAEN: 4120
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov1993-03-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
179.990 RON
Profit
0 RON
Angajati
3

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4120, Braşov

CUORE A&D S.R.L.
CUI: 42993759CAEN: 4120
Activ
BRAŞOV, Mun. Săcele2020-09-02
fara e-Factura
ARHAICA WORKS S.R.L.
CUI: 43040807CAEN: 4120
Activ
BRAŞOV, Sat Prejmer Com. Prejmer2020-09-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
73.974 RON
Profit
46.963 RON
Angajati
0
STONEDRILL S.R.L.
CUI: 42957543CAEN: 4120
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2020-08-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.569.334 RON
Profit
122.568 RON
Angajati
5

Alte firme din Braşov

MT3 NETWORK S.R.L.
CUI: 43021260CAEN: 4941
Activ
BRAŞOV, Sat Sânpetru Com. Sânpetru2020-09-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
818.326 RON
Profit
69.966 RON
Angajati
1
TIROMAD T.R.C. TAXI S.R.L.
CUI: 43021295CAEN: 4933
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2020-09-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
37.100 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
HARMUNIX S.R.L.
CUI: 43016221CAEN: 7022
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2020-09-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
74.634 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
QUALITY START S.R.L.
CUI: 43027816CAEN: 4322
Activ
BRAŞOV, Sat Moieciu de Sus Com. Moieciu2020-09-09
fara e-Factura
BEST FALTERRA S.R.L.
CUI: 43096034CAEN: 6811
Activ
BRAŞOV, Sat Sânpetru Com. Sânpetru2020-09-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ANVEROSE S.R.L.
CUI: 42162210CAEN: 4672
Activ
BRAŞOV, Sat Sânpetru Com. Sânpetru2020-01-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
448.468 RON
Profit
75.723 RON
Angajati
1
MAXINNE MK CONSULTING S.R.L.
CUI: 43801398CAEN: 1611
Activ
BRAŞOV, Orş. Zărneşti2021-02-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.000 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
VIO CODIBER S.R.L.
CUI: 33019930CAEN: 4120
Activ
BRAŞOV, Sat Ungra Com. Ungra2014-04-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.480.160 RON
Profit
1.247.809 RON
Angajati
1
CAD MONTAJ S.R.L.
CUI: 50645453CAEN: 4332
Activ
BRAŞOV, Sat Hărman Com. Hărman2024-10-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
23.100 RON
Profit
14.274 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul PRO TEH CONSTRUCTII VASILIO S.R.L.?

CUI-ul PRO TEH CONSTRUCTII VASILIO S.R.L. este 43021287.

Unde este sediul PRO TEH CONSTRUCTII VASILIO S.R.L.?

PRO TEH CONSTRUCTII VASILIO S.R.L. are sediul in Romania, BRAŞOV, Mun. Codlea, Str. Nordului, 505100, Mun. Codlea, judetul BRAŞOV.

Cand a fost infiintata PRO TEH CONSTRUCTII VASILIO S.R.L.?

PRO TEH CONSTRUCTII VASILIO S.R.L. a fost infiintata in anul 2020 (6 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a PRO TEH CONSTRUCTII VASILIO S.R.L. in 2024?

In 2024, PRO TEH CONSTRUCTII VASILIO S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 195.153 RON.

Cati angajati are PRO TEH CONSTRUCTII VASILIO S.R.L.?

PRO TEH CONSTRUCTII VASILIO S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are PRO TEH CONSTRUCTII VASILIO S.R.L.?

PRO TEH CONSTRUCTII VASILIO S.R.L. are codul CAEN principal 4120.

Ce profit a inregistrat PRO TEH CONSTRUCTII VASILIO S.R.L. in 2024?

PRO TEH CONSTRUCTII VASILIO S.R.L. a inregistrat un profit net de 47.162 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 5 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.