Activ Plătitor TVA

ROHMAN GC ROMANIA S.R.L.

CUI: 43044230
CIF: RO43044230
Reg. Com.: J12/2846/2020
CAEN: 4120
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 14 septembrie 2020 · 6 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 12:35

Despre ROHMAN GC ROMANIA S.R.L.

ROHMAN GC ROMANIA S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Cluj-Napoca, judetul CLUJ, infiintata in 2020 (6 ani de activitate). Activeaza in sectorul constructii (cod CAEN 4120). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, ROHMAN GC ROMANIA S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+100.0%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
0 RON
Venituri totale
0 RON
Cheltuieli totale
16.362 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
520.471 RON
Stocuri
75.059 RON
Creanțe
445.412 RON
Casa & conturi bănci
0 RON
Capital propriu
435.955 RON

Contact

AdresaRomania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Str. Universităţii nr. 8, 400091
Telefon0734881034

Adresă sediu social

Romania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Str. Universităţii nr. 8, 400091
Cod poștal: 400091
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Str. Universităţii nr. 8, 400091
Cod postal
400091
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 14.09.2020
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Platitor TVA
Da

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2020 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
0 RON
Rezultat net
-16.362 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 0 RON -71.714 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 0 RON -73.031 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 16.362 RON 55.769 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 16.362 RON 128.800 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 16.362 RON 128.800 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 520.471 RON 532.348 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 520.471 RON 532.348 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 75.059 RON 75.161 RON
CreanțeSume de încasat 445.412 RON 456.758 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 0 RON 429 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 84.516 RON 80.031 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 435.955 RON 452.317 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active520.471RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

16,2 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale520.471 RON
Datorii totale84.516 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
6,16 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
83,8 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 5 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

5 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 0 +100,0% față de anul precedent 0 16.362 0 0 16.362 16.362
2023 -71.714 -109,2% față de anul precedent -73.031 55.769 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 128.800 128.800
2022 780.906 +709,3% față de anul precedent 860.935 353.108 507.827 490.259 0 0
2021 96.498 -15,0% față de anul precedent 103.010 131.255 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 28.245 29.142
2020 113.507 113.524 56.178 57.346 56.211 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

5 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 520.471 520.471 75.059 445.412 0
2023 0 532.348 532.348 75.161 456.758 429
2022 0 699.650 699.650 85.170 614.437 43
2021 0 260.625 260.625 8.106 251.859 660
2020 0 194.668 194.668 0 167.074 27.594

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

5 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 84.516 +5,6% față de anul precedent 435.955 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2023 80.031 -32,5% față de anul precedent 452.317 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 118.533 -30,2% față de anul precedent 581.117 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2021 169.767 +341,5% față de anul precedent 90.858 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2020 38.457 156.211 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

30din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

6 repere. O singură cronologie.

Din 2020 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2020 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
6 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON +100% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
16.362 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
84.516 RON +5.6% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: -71.714 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: -71.714 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
-71.714 RON -109.18% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
128.800 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
80.031 RON -32.48% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 780.906 RON. Profit: 490.259 RON

Cifra de afaceri: 780.906 RON. Profit: 490.259 RON

Cifra de afaceri
780.906 RON +709.25% față de anul precedent
Profit net
490.259 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
118.533 RON -30.18% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 96.498 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 96.498 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
96.498 RON -14.98% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
29.142 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
169.767 RON +341.45% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 113.507 RON. Profit: 56.211 RON

Cifra de afaceri: 113.507 RON. Profit: 56.211 RON

Cifra de afaceri
113.507 RON
Profit net
56.211 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
38.457 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataROHMAN GC ROMANIA S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4120 in Mun. Cluj-Napoca (CLUJ)

ROHMAN GC ROMANIA S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4120 in Mun. Cluj-Napoca (CLUJ)

6 din 6 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4120, Cluj

NIC CONSTRUCT COMPLET S.R.L.
CUI: 43043560CAEN: 4120
Activ
CLUJ, Sat Luna Com. Luna2020-09-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
63.949 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
BVR SELF DEVELOPMENT S.R.L.
CUI: 43032758CAEN: 4120
Activ
CLUJ, Sat Floreşti Com. Floreşti2020-09-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
21.000 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Alte firme din Cluj

BATI CARAMI TRANS S.R.L.
CUI: 43044264CAEN: 4941
Activ
CLUJ, Sat Apahida Com. Apahida2020-09-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
28.650 RON
Profit
11.502 RON
Angajati
0
MAC & IONEL TEAM S.R.L.
CUI: 43049415CAEN: 4941
Activ
CLUJ, Sat Tureni Com. Tureni2020-09-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
551.689 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ECONOMY CONSTRUCT OLB S.R.L.
CUI: 42991081CAEN: 4100
Activ
CLUJ, Sat Berchieşu Com. Frata2020-09-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
223.846 RON
Profit
175.889 RON
Angajati
1
ARAZAL CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 43088244CAEN: 4333
Activ
CLUJ, Sat Câmpeneşti Com. Apahida2020-09-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
8.500 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
TECHIFY S.R.L.
CUI: 43510283CAEN: 6622
Activ
CLUJ, Sat Dealu Botii Com. Beliş2020-12-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.920 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
DEEA&DAFI S.R.L.
CUI: 47343030CAEN: 4120
Activ
CLUJ, Sat Floreşti Com. Floreşti2022-12-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
122.287 RON
Profit
38.050 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul ROHMAN GC ROMANIA S.R.L.?

CUI-ul ROHMAN GC ROMANIA S.R.L. este 43044230.

Unde este sediul ROHMAN GC ROMANIA S.R.L.?

ROHMAN GC ROMANIA S.R.L. are sediul in Romania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Str. Universităţii nr. 8, 400091, Mun. Cluj-Napoca, judetul CLUJ.

Cand a fost infiintata ROHMAN GC ROMANIA S.R.L.?

ROHMAN GC ROMANIA S.R.L. a fost infiintata in anul 2020 (6 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a ROHMAN GC ROMANIA S.R.L. in 2024?

In 2024, ROHMAN GC ROMANIA S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.

Ce activitate are ROHMAN GC ROMANIA S.R.L.?

ROHMAN GC ROMANIA S.R.L. are codul CAEN principal 4120.

Ce profit a inregistrat ROHMAN GC ROMANIA S.R.L. in 2024?

ROHMAN GC ROMANIA S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 16.362 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 5 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.