Activ Plătitor TVA

LUCA CONSULT MANAGEMENT S.R.L.

CUI: 43072752
CIF: RO43072752
Reg. Com.: J2020000977203
CAEN: 7820
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 21 septembrie 2020 · 6 ani
Distribuie:

Activități ale agențiilor de plasare temporară a forței de muncă și furnizarea altor resurse umane

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 12:18

Despre LUCA CONSULT MANAGEMENT S.R.L.

LUCA CONSULT MANAGEMENT S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Hunedoara, judetul HUNEDOARA, infiintata in 2020 (6 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități ale agențiilor de plasare temporară a forței de muncă și furnizarea altor resurse umane" (cod CAEN 7820), in sectorul activitati profesionale, stiintifice si tehnice. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, LUCA CONSULT MANAGEMENT S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 899.382 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+6086.4%). Profitul net inregistrat a fost de 145.184 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 24, in crestere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 3 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 50.013 RON in 2021 la 899.382 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
899.382 RON
Venituri totale
918.470 RON
Cheltuieli totale
743.322 RON
Profit brut
175.148 RON
Profit net
145.184 RON
Marja profit net
16,14%
Active imobilizate
148.557 RON
Active circulante
150.970 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
15.804 RON
Casa & conturi bănci
135.166 RON
Capital propriu
125.866 RON

Contact

AdresaRomania, HUNEDOARA, Mun. Hunedoara, Str. Emil Racoviţă nr. 4, 331118
Telefon0771470775

Adresă sediu social

Romania, HUNEDOARA, Mun. Hunedoara, Str. Emil Racoviţă nr. 4, 331118
Cod poștal: 331118
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, HUNEDOARA, Mun. Hunedoara, Str. Emil Racoviţă nr. 4, 331118
Cod postal
331118
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 21.09.2020
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Hunedoara
Platitor TVA
Da

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2021 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
899.382 RON
Rezultat net
145.184 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 899.382 RON 14.538 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 918.470 RON 35.359 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 743.322 RON 49.165 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 175.148 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 145.184 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 13.806 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 13.891 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 148.557 RON 12.559 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 150.970 RON 8.838 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 299.527 RON 21.397 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 1.166 RON
CreanțeSume de încasat 15.804 RON 6.969 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 135.166 RON 703 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 173.661 RON 40.716 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 125.866 RON -19.319 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 24 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active299.527RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

58,0 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale299.527 RON
Datorii totale173.661 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
48,5 %Profit net / active totale
ROE
115,3 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,87 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
42,0 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 4 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

4 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 899.382 +6.086,4% față de anul precedent 918.470 743.322 175.148 145.184 0 0
2023 14.538 -64,8% față de anul precedent 35.359 49.165 0 0 13.806 13.891
2022 41.273 -17,5% față de anul precedent 51.248 69.685 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 18.437 18.852
2021 50.013 50.680 33.784 16.896 15.403 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

4 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 148.557 150.970 299.527 0 15.804 135.166
2023 12.559 8.838 21.397 1.166 6.969 703
2022 15.500 5.390 20.890 2.580 0 2.810
2021 2.766 17.144 19.910 599 0 16.545

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

4 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 173.661 +326,5% față de anul precedent 125.866 Neraportat 24 +2.300,0% față de anul precedent
2023 40.716 +55,8% față de anul precedent -19.319 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 26.139 +506,9% față de anul precedent -5.249 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 4.307 15.603 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

22din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare12 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

5 repere. O singură cronologie.

Din 2020 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2020 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
5 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 899.382 RON. Profit: 145.184 RON

Cifra de afaceri: 899.382 RON. Profit: 145.184 RON

Cifra de afaceri
899.382 RON +6086.42% față de anul precedent
Profit net
145.184 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
24 +2300% față de anul precedent
Datorii
173.661 RON +326.52% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 14.538 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 14.538 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
14.538 RON -64.78% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
13.891 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
40.716 RON +55.77% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 41.273 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 41.273 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
41.273 RON -17.48% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
18.852 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
26.139 RON +506.9% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 50.013 RON. Profit: 15.403 RON

Cifra de afaceri: 50.013 RON. Profit: 15.403 RON

Cifra de afaceri
50.013 RON
Profit net
15.403 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
4.307 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataLUCA CONSULT MANAGEMENT S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7820 in Mun. Hunedoara (HUNEDOARA)

LUCA CONSULT MANAGEMENT S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7820 in Mun. Hunedoara (HUNEDOARA)

5 din 5 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 7820, Hunedoara

CODA PERSONAL S.R.L.
CUI: 48475632CAEN: 7820
Activ
HUNEDOARA, Mun. Deva2023-07-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.916.182 RON
Profit
412.384 RON
Angajati
10
MP BETREUUNG S.R.L.
CUI: 49813642CAEN: 7820
Activ
HUNEDOARA, Mun. Deva2024-03-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
552.415 RON
Profit
0 RON
Angajati
27
COMTRUST UNIC S.R.L.
CUI: 45043303CAEN: 7820
Activ
HUNEDOARA, Sat Cristur Mun. Deva2021-10-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
206.202 RON
Profit
10.168 RON
Angajati
1
VIAN ENTERPRISES S.R.L.
CUI: 47999574CAEN: 7820
Activ
HUNEDOARA, Mun. Deva2023-04-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
18.068 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 7820, Hunedoara

SOLIMA SERV S.R.L.
CUI: 42637751CAEN: 7820
Activ
HUNEDOARA, Mun. Brad2020-06-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
135.000 RON
Profit
27.395 RON
Angajati
1

Alte firme din Hunedoara

MARKET PUSH APPS S.R.L.
CUI: 43070883CAEN: 6210
Activ
HUNEDOARA, Sat Costeşti Com. Orăştioara de Sus2020-09-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.536.813 RON
Profit
492.073 RON
Angajati
0
VICTORIA MONDO CLEAN S.R.L.
CUI: 43073170CAEN: 5630
Activ
HUNEDOARA, Orş. Călan2020-09-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
296.986 RON
Profit
0 RON
Angajati
4
HANIFE ŞI EVELIN CONFORT S.R.L.
CUI: 43052739CAEN: 4729
Activ
HUNEDOARA, Loc. Sântuhalm Mun. Deva2020-09-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
16.761 RON
Profit
5.298 RON
Angajati
0
ANIROC LINES S.R.L.
CUI: 43084870CAEN: 5229
Activ
HUNEDOARA, Mun. Deva2020-09-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
9
GALAXY SPEED TRANS S.R.L.
CUI: 43250027CAEN: 4941
Activ
HUNEDOARA, Sat Certeju de Sus Com. Certeju de Sus2020-10-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
512.153 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
MADI BENELUX S.R.L.
CUI: 41066355CAEN: 4100
Activ
HUNEDOARA, Mun. Hunedoara2019-05-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
89.240 RON
Profit
53.858 RON
Angajati
0
PIQUET RUBAN S.R.L.
CUI: 44889780CAEN: 4669
Activ
HUNEDOARA, Mun. Deva2021-09-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
147.599 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul LUCA CONSULT MANAGEMENT S.R.L.?

CUI-ul LUCA CONSULT MANAGEMENT S.R.L. este 43072752.

Unde este sediul LUCA CONSULT MANAGEMENT S.R.L.?

LUCA CONSULT MANAGEMENT S.R.L. are sediul in Romania, HUNEDOARA, Mun. Hunedoara, Str. Emil Racoviţă nr. 4, 331118, Mun. Hunedoara, judetul HUNEDOARA.

Cand a fost infiintata LUCA CONSULT MANAGEMENT S.R.L.?

LUCA CONSULT MANAGEMENT S.R.L. a fost infiintata in anul 2020 (6 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a LUCA CONSULT MANAGEMENT S.R.L. in 2024?

In 2024, LUCA CONSULT MANAGEMENT S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 899.382 RON.

Cati angajati are LUCA CONSULT MANAGEMENT S.R.L.?

LUCA CONSULT MANAGEMENT S.R.L. a raportat un numar mediu de 24 salariati in 2024.

Ce activitate are LUCA CONSULT MANAGEMENT S.R.L.?

LUCA CONSULT MANAGEMENT S.R.L. are codul CAEN principal 7820 (Activități ale agențiilor de plasare temporară a forței de muncă și furnizarea altor resurse umane).

Ce profit a inregistrat LUCA CONSULT MANAGEMENT S.R.L. in 2024?

LUCA CONSULT MANAGEMENT S.R.L. a inregistrat un profit net de 145.184 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 4 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.