Activ

NICEVE ECOCLEANING S.R.L.

CUI: 43077113
CIF: 43077113
Reg. Com.: J40/12010/2020
CAEN: 8121
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 22 septembrie 2020 · 6 ani
Distribuie:

Activități generale de curățenie a clădirilor

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 12:15

Despre NICEVE ECOCLEANING S.R.L.

NICEVE ECOCLEANING S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 3 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2020 (6 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități generale de curățenie a clădirilor" (cod CAEN 8121), in sectorul activitati profesionale, stiintifice si tehnice. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, NICEVE ECOCLEANING S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 41.112 RON, in scadere fata de anul precedent (-26.5%). Profitul net inregistrat a fost de 34.666 RON (in scadere). Pe parcursul ultimilor 4 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 5.530 RON in 2020 la 41.112 RON in 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
41.112 RON
Venituri totale
41.112 RON
Cheltuieli totale
0 RON
Profit brut
41.112 RON
Profit net
34.666 RON
Marja profit net
84,32%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
166.741 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
117.000 RON
Casa & conturi bănci
49.741 RON
Capital propriu
155.423 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Str. Industriilor nr. 56
Detalii adresaPARTER, CAMERA 1

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Str. Industriilor nr. 56
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Str. Industriilor nr. 56
Detalii
PARTER, CAMERA 1
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 22.09.2020
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2020 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
41.112 RON
Rezultat net
34.666 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 41.112 RON 55.950 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 41.112 RON 55.950 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 0 RON 0 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 41.112 RON 55.950 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 34.666 RON 47.177 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 166.741 RON 131.305 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 166.741 RON 131.305 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 117.000 RON 82.000 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 49.741 RON 49.305 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 11.318 RON 10.548 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 155.423 RON 120.757 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active166.741RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

6,8 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale166.741 RON
Datorii totale11.318 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
20,8 %Profit net / active totale
ROE
22,3 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
14,73 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
93,2 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 5 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

5 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 41.112 -26,5% față de anul precedent 41.112 0 41.112 -26,5% față de anul precedent 34.666 -26,5% față de anul precedent 0 0
2023 55.950 +15,7% față de anul precedent 55.950 0 55.950 +29,1% față de anul precedent 47.177 +12,6% față de anul precedent 0 0
2022 48.350 +71,3% față de anul precedent 48.350 5.000 43.350 +56,2% față de anul precedent 41.898 +56,7% față de anul precedent 0 0
2021 28.230 +410,5% față de anul precedent 28.230 474 27.756 +465,9% față de anul precedent 26.743 +464,3% față de anul precedent 0 0
2020 5.530 5.530 625 4.905 4.739 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

5 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 166.741 166.741 0 117.000 49.741
2023 0 131.305 131.305 0 82.000 49.305
2022 0 75.355 75.355 0 1.000 74.355
2021 0 32.005 32.005 0 1.000 31.005
2020 0 5.105 5.105 0 1.000 4.105

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

5 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 11.318 +7,3% față de anul precedent 155.423 Neraportat 0
2023 10.548 +494,3% față de anul precedent 120.757 Neraportat 0
2022 1.775 +449,5% față de anul precedent 73.580 Neraportat 0
2021 323 +94,6% față de anul precedent 31.682 Neraportat 0
2020 166 4.939 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

20din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

6 repere. O singură cronologie.

Din 2020 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2020 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
6 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 41.112 RON. Profit: 34.666 RON

Cifra de afaceri: 41.112 RON. Profit: 34.666 RON

Cifra de afaceri
41.112 RON -26.52% față de anul precedent
Profit net
34.666 RON -26.52% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
11.318 RON +7.3% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 55.950 RON. Profit: 47.177 RON

Cifra de afaceri: 55.950 RON. Profit: 47.177 RON

Cifra de afaceri
55.950 RON +15.72% față de anul precedent
Profit net
47.177 RON +12.6% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
10.548 RON +494.25% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 48.350 RON. Profit: 41.898 RON

Cifra de afaceri: 48.350 RON. Profit: 41.898 RON

Cifra de afaceri
48.350 RON +71.27% față de anul precedent
Profit net
41.898 RON +56.67% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
1.775 RON +449.54% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 28.230 RON. Profit: 26.743 RON

Cifra de afaceri: 28.230 RON. Profit: 26.743 RON

Cifra de afaceri
28.230 RON +410.49% față de anul precedent
Profit net
26.743 RON +464.32% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
323 RON +94.58% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 5.530 RON. Profit: 4.739 RON

Cifra de afaceri: 5.530 RON. Profit: 4.739 RON

Cifra de afaceri
5.530 RON
Profit net
4.739 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
166 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataNICEVE ECOCLEANING S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8121 in Sector 3 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

NICEVE ECOCLEANING S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8121 in Sector 3 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

6 din 6 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 8121, Municipiul Bucureşti

MADALINA BELLA CLEANING S.R.L.
CUI: 47707459CAEN: 8121
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2023-02-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
42.650 RON
Profit
5.223 RON
Angajati
0
BELLA CLEANING S.R.L.
CUI: 50691743CAEN: 8121
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2024-10-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
40.280 RON
Profit
31.614 RON
Angajati
1
ALKI VIO MANAGEMENT SRL
CUI: 38305185CAEN: 8121
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2017-10-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
47.101 RON
Profit
28.618 RON
Angajati
1
RED CLEANING SERVICES S.R.L.
CUI: 46997729CAEN: 8121
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2022-10-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
39.580 RON
Profit
21.186 RON
Angajati
0
CONTRAST CONCEPT SRL
CUI: 21245755CAEN: 8121
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2007-03-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
53.800 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 8121, Municipiul Bucureşti

MULTISOMA S.R.L.
CUI: 43060278CAEN: 8121
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2020-09-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
96.200 RON
Profit
94.421 RON
Angajati
0
SUPER CLEAN INTERNATIONAL S.R.L.
CUI: 43078895CAEN: 8121
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2020-09-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
235.700 RON
Profit
105.138 RON
Angajati
1
LIMPIO BERTO S.R.L.
CUI: 43060200CAEN: 8121
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2020-09-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
270.625 RON
Profit
108.162 RON
Angajati
2
PLA SERVICES & SOLUTIONS S.R.L.
CUI: 43102900CAEN: 8121
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2020-09-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
295.845 RON
Profit
111.594 RON
Angajati
3

Alte firme din Municipiul Bucureşti

MAGNAT COMPANY S.R.L.
CUI: 43076975CAEN: 4690
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2020-09-22
fara e-Factura
SAB GEOCONSULT S.R.L.
CUI: 43075589CAEN: 7112
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2020-09-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
220.680 RON
Profit
75.150 RON
Angajati
1
NEXUS VISUAL S.R.L.
CUI: 43077962CAEN: 7311
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2020-09-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
596 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
HISTEROMED S.R.L.
CUI: 43064466CAEN: 8622
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2020-09-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
203.583 RON
Profit
157.671 RON
Angajati
0
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2020-09-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
429.375 RON
Profit
0 RON
Angajati
4
WEB HAT SOLUTIONS S.R.L.
CUI: 42934264CAEN: 6311
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2020-08-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
299.416 RON
Profit
33.971 RON
Angajati
1
MARVAN STUDIO S.R.L.
CUI: 43213096CAEN: 5821
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2020-10-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
108.190 RON
Profit
62.654 RON
Angajati
0
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2021-07-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
581.565 RON
Profit
154.132 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul NICEVE ECOCLEANING S.R.L.?

CUI-ul NICEVE ECOCLEANING S.R.L. este 43077113.

Unde este sediul NICEVE ECOCLEANING S.R.L.?

NICEVE ECOCLEANING S.R.L. are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Str. Industriilor nr. 56, Sector 3 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata NICEVE ECOCLEANING S.R.L.?

NICEVE ECOCLEANING S.R.L. a fost infiintata in anul 2020 (6 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a NICEVE ECOCLEANING S.R.L. in 2024?

In 2024, NICEVE ECOCLEANING S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 41.112 RON.

Ce activitate are NICEVE ECOCLEANING S.R.L.?

NICEVE ECOCLEANING S.R.L. are codul CAEN principal 8121 (Activități generale de curățenie a clădirilor).

Ce profit a inregistrat NICEVE ECOCLEANING S.R.L. in 2024?

NICEVE ECOCLEANING S.R.L. a inregistrat un profit net de 34.666 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 5 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.