Activ Plătitor TVA

REI SMART SOLUTION S.R.L.

CUI: 43083620
CIF: RO43083620
Reg. Com.: J2020012131400
CAEN: 6290
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 23 septembrie 2020 · 6 ani
Distribuie:

Alte activităţi de servicii privind tehnologia informaţiei

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 12:14

Despre REI SMART SOLUTION S.R.L.

REI SMART SOLUTION S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 6 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2020 (6 ani de activitate). Activitatea principala este "Alte activităţi de servicii privind tehnologia informaţiei" (cod CAEN 6290), in sectorul editare, difuzare programe radio si tv. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, REI SMART SOLUTION S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 1.153.630 RON, in crestere fata de anul precedent (+25.4%). Profitul net inregistrat a fost de 816.321 RON (in crestere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 3 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 47.583 RON in 2021 la 1.153.630 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
1.153.630 RON
Venituri totale
1.153.732 RON
Cheltuieli totale
308.653 RON
Profit brut
845.079 RON
Profit net
816.321 RON
Marja profit net
70,76%
Active imobilizate
750.000 RON
Active circulante
889.991 RON
Stocuri
79.527 RON
Creanțe
111.487 RON
Casa & conturi bănci
698.977 RON
Capital propriu
1.388.142 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti, Str SG. MJ. ALEXANDRU CUTIERU nr. 25B
Detalii adresaCAMERA 1

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti, Str SG. MJ. ALEXANDRU CUTIERU nr. 25B
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti, Str SG. MJ. ALEXANDRU CUTIERU nr. 25B
Detalii
CAMERA 1
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 23.09.2020
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 6 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Da

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2021 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
1.153.630 RON
Rezultat net
816.321 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 1.153.630 RON 920.330 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 1.153.732 RON 920.341 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 308.653 RON 285.736 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 845.079 RON 634.605 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 816.321 RON 626.782 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 750.000 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 889.991 RON 848.267 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 1.639.991 RON 848.267 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 79.527 RON 10.996 RON
CreanțeSume de încasat 111.487 RON 21.298 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 698.977 RON 815.973 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 251.849 RON 46.350 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 1.388.142 RON 801.917 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active1.639.991RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

15,4 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale1.639.991 RON
Datorii totale251.849 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
49,8 %Profit net / active totale
ROE
58,8 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
3,53 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
84,6 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 4 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

4 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 1.153.630 +25,4% față de anul precedent 1.153.732 308.653 845.079 +33,2% față de anul precedent 816.321 +30,2% față de anul precedent 0 0
2023 920.330 +303,4% față de anul precedent 920.341 285.736 634.605 +282,3% față de anul precedent 626.782 +291,3% față de anul precedent 0 0
2022 228.170 +379,5% față de anul precedent 228.173 62.191 165.982 +847,0% față de anul precedent 160.164 +894,8% față de anul precedent 0 0
2021 47.583 47.584 30.057 17.527 16.100 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

4 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 750.000 889.991 1.639.991 79.527 111.487 698.977
2023 0 848.267 848.267 10.996 21.298 815.973
2022 0 213.391 213.391 26.684 31.298 155.409
2021 0 25.906 25.906 0 0 25.906

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

4 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 251.849 +443,4% față de anul precedent 1.388.142 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 46.350 +21,2% față de anul precedent 801.917 Neraportat 1
2022 38.256 +249,8% față de anul precedent 175.135 Neraportat 0
2021 10.936 14.970 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

0din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

5 repere. O singură cronologie.

Din 2020 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2020 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
5 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 1.153.630 RON. Profit: 816.321 RON

Cifra de afaceri: 1.153.630 RON. Profit: 816.321 RON

Cifra de afaceri
1.153.630 RON +25.35% față de anul precedent
Profit net
816.321 RON +30.24% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
251.849 RON +443.36% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 920.330 RON. Profit: 626.782 RON

Cifra de afaceri: 920.330 RON. Profit: 626.782 RON

Cifra de afaceri
920.330 RON +303.35% față de anul precedent
Profit net
626.782 RON +291.34% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
46.350 RON +21.16% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 228.170 RON. Profit: 160.164 RON

Cifra de afaceri: 228.170 RON. Profit: 160.164 RON

Cifra de afaceri
228.170 RON +379.52% față de anul precedent
Profit net
160.164 RON +894.81% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
38.256 RON +249.82% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 47.583 RON. Profit: 16.100 RON

Cifra de afaceri: 47.583 RON. Profit: 16.100 RON

Cifra de afaceri
47.583 RON
Profit net
16.100 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
10.936 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataREI SMART SOLUTION S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6290 in Sector 6 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

REI SMART SOLUTION S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6290 in Sector 6 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

5 din 5 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 6290, Municipiul Bucureşti

OPEN ROUTE SRL
CUI: 15595500CAEN: 6290
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2003-07-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.159.016 RON
Profit
172.453 RON
Angajati
1
LOYALTY 4U S.R.L.
CUI: 48562798CAEN: 6290
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2023-07-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.149.733 RON
Profit
178.829 RON
Angajati
1
PROCONSULT IT SRL
CUI: 16856701CAEN: 6290
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2004-10-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.167.399 RON
Profit
261.739 RON
Angajati
3
INFO DUM TEHNO CONSULT S.R.L.
CUI: 45149070CAEN: 6290
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2021-11-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.146.494 RON
Profit
810.447 RON
Angajati
1
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2017-12-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.274.840 RON
Profit
138.189 RON
Angajati
1
B&C REDTESLA CONSULT S.R.L.
CUI: 44093923CAEN: 6290
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2021-04-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.007.251 RON
Profit
222.030 RON
Angajati
2

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 6290, Municipiul Bucureşti

TURING TECH S.R.L.
CUI: 43037054CAEN: 6290
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2020-09-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
61.487 RON
Profit
10.988 RON
Angajati
0
WESCON SYSTEM SUPPORT S.R.L.
CUI: 42842519CAEN: 6290
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2020-07-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
134.330 RON
Profit
95.961 RON
Angajati
0
REAL TECH SOLUTION S.R.L.
CUI: 43211346CAEN: 6290
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2020-10-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
130.412 RON
Profit
54.896 RON
Angajati
1

Alte firme din Municipiul Bucureşti

VANDALA INTERNATIONAL S.R.L.
CUI: 43083603CAEN: 7711
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2020-09-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
10.185 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
TONI FAST S.R.L.
CUI: 43083638CAEN: 4939
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2020-09-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.153 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
CRISTINA MIMI MAKEUP S.R.L.
CUI: 43080445CAEN: 9621
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2020-09-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
56.295 RON
Profit
2.592 RON
Angajati
0
QUIRK SOFTWARE S.R.L.
CUI: 43083972CAEN: 6202
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2020-09-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
883.967 RON
Profit
282.599 RON
Angajati
1
PETRA ART INVEST S.R.L.
CUI: 43070280CAEN: 1812
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2020-09-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
243.043 RON
Profit
22.507 RON
Angajati
0
TEATRUL METROPOLITAN S.R.L.
CUI: 43096930CAEN: 9031
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2020-09-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
639.221 RON
Profit
0 RON
Angajati
4
KANARRY EFFECTS S.R.L.
CUI: 42928718CAEN: 9013
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2020-08-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
298.264 RON
Profit
240.962 RON
Angajati
1
CONT-IMOB C.I.C. S.R.L.
CUI: 43232470CAEN: 7020
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2020-10-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
82.315 RON
Profit
14.836 RON
Angajati
0
MARACUYA SOLUTIONS S.R.L.
CUI: 41259690CAEN: 6201
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2019-06-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
803.663 RON
Profit
706.698 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul REI SMART SOLUTION S.R.L.?

CUI-ul REI SMART SOLUTION S.R.L. este 43083620.

Unde este sediul REI SMART SOLUTION S.R.L.?

REI SMART SOLUTION S.R.L. are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti, Str SG. MJ. ALEXANDRU CUTIERU nr. 25B, Sector 6 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata REI SMART SOLUTION S.R.L.?

REI SMART SOLUTION S.R.L. a fost infiintata in anul 2020 (6 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a REI SMART SOLUTION S.R.L. in 2024?

In 2024, REI SMART SOLUTION S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 1.153.630 RON.

Cati angajati are REI SMART SOLUTION S.R.L.?

REI SMART SOLUTION S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are REI SMART SOLUTION S.R.L.?

REI SMART SOLUTION S.R.L. are codul CAEN principal 6290 (Alte activităţi de servicii privind tehnologia informaţiei).

Ce profit a inregistrat REI SMART SOLUTION S.R.L. in 2024?

REI SMART SOLUTION S.R.L. a inregistrat un profit net de 816.321 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 4 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.