Activ

VALMAR CONCEPT DESIGN S.R.L.

CUI: 43100216
CIF: 43100216
Reg. Com.: J17/1138/2020
CAEN: 4120
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 25 septembrie 2020 · 6 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 12:31

Despre VALMAR CONCEPT DESIGN S.R.L.

VALMAR CONCEPT DESIGN S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Galaţi, judetul GALAŢI, infiintata in 2020 (6 ani de activitate). Activeaza in sectorul constructii (cod CAEN 4120). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, VALMAR CONCEPT DESIGN S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 90.000 RON, in scadere fata de anul precedent (-30.9%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 2. Pe parcursul ultimilor 4 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 10.000 RON in 2020 la 90.000 RON in 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
90.000 RON
Venituri totale
90.000 RON
Cheltuieli totale
144.895 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
1.397 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
0 RON
Casa & conturi bănci
1.397 RON
Capital propriu
-49.267 RON

Contact

AdresaRomania, GALAŢI, Mun. Galaţi, Str. Laminoriştilor nr. 8, 800640
Detalii adresaCAMERA 1
Telefon0727693747

Adresă sediu social

Romania, GALAŢI, Mun. Galaţi, Str. Laminoriştilor nr. 8, 800640
Cod poștal: 800640
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, GALAŢI, Mun. Galaţi, Str. Laminoriştilor nr. 8, 800640
Detalii
CAMERA 1
Cod postal
800640
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 25.09.2020
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Galaţi
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2020 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
90.000 RON
Rezultat net
-56.175 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 90.000 RON 130.149 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 90.000 RON 130.149 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 144.895 RON 206.879 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 54.895 RON 76.730 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 56.175 RON 77.967 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 1.397 RON 48.080 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 1.397 RON 48.080 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 5.231 RON
CreanțeSume de încasat 0 RON 1.600 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 1.397 RON 41.249 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 50.664 RON 41.172 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -49.267 RON 6.908 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 2 persoane 2 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active1.397RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

3.626,6 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale1.397 RON
Datorii totale50.664 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,03 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-3.526,6 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 5 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

5 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 90.000 -30,9% față de anul precedent 90.000 144.895 0 0 54.895 56.175
2023 130.149 -25,4% față de anul precedent 130.149 206.879 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 76.730 77.967
2022 174.545 +9,4% față de anul precedent 174.545 123.484 51.061 +19,3% față de anul precedent 49.574 +19,8% față de anul precedent 0 0
2021 159.575 +1.495,8% față de anul precedent 159.575 116.764 42.811 41.375 0 0
2020 10.000 10.000 16.174 0 0 6.174 6.274

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

5 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 1.397 1.397 0 0 1.397
2023 0 48.080 48.080 5.231 1.600 41.249
2022 0 138.627 138.627 4.140 -1.400 135.887
2021 0 50.399 50.399 896 0 49.503
2020 0 12.470 12.470 0 10.000 2.470

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

5 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 50.664 +23,1% față de anul precedent -49.267 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2023 41.172 -23,4% față de anul precedent 6.908 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2022 53.752 +256,0% față de anul precedent 84.875 Neraportat 2 -33,3% față de anul precedent
2021 15.098 -18,6% față de anul precedent 35.301 Neraportat 3 +50,0% față de anul precedent
2020 18.544 -6.074 Neraportat 2

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

95din 100 de puncte
Risc crescut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate20 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

6 repere. O singură cronologie.

Din 2020 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2020 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
6 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 90.000 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 90.000 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
90.000 RON -30.85% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
56.175 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
50.664 RON +23.05% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 130.149 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 130.149 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
130.149 RON -25.44% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
77.967 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
41.172 RON -23.4% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 174.545 RON. Profit: 49.574 RON

Cifra de afaceri: 174.545 RON. Profit: 49.574 RON

Cifra de afaceri
174.545 RON +9.38% față de anul precedent
Profit net
49.574 RON +19.82% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 -33.33% față de anul precedent
Datorii
53.752 RON +256.02% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 159.575 RON. Profit: 41.375 RON

Cifra de afaceri: 159.575 RON. Profit: 41.375 RON

Cifra de afaceri
159.575 RON +1495.75% față de anul precedent
Profit net
41.375 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 +50% față de anul precedent
Datorii
15.098 RON -18.58% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 10.000 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 10.000 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
10.000 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
6.274 RON
Angajati
2
Datorii
18.544 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataVALMAR CONCEPT DESIGN S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4120 in Mun. Galaţi (GALAŢI)

VALMAR CONCEPT DESIGN S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4120 in Mun. Galaţi (GALAŢI)

6 din 6 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4120, Galaţi

BUNMET SRL
CUI: 24842898CAEN: 4120
Activ
GALAŢI, Mun. Tecuci2008-12-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
93.004 RON
Profit
3.197 RON
Angajati
1
NEKTERM TEHNO-CONS S.R.L.
CUI: 40302750CAEN: 4120
Activ
GALAŢI, Sat Pechea Com. Pechea2018-12-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
88.231 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
STC.RAM.TRUST.2000 S.R.L.
CUI: 48381457CAEN: 4120
Activ
GALAŢI, Sat Independenţa Com. Independenţa2023-06-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
96.800 RON
Profit
8.632 RON
Angajati
1
CIFCONSTRUCT CEFALAU S.R.L.
CUI: 42746635CAEN: 4120
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi2020-07-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
86.883 RON
Profit
33.293 RON
Angajati
0
RCL RENOV DESIGN S.R.L.
CUI: 48213933CAEN: 4120
Activ
GALAŢI, Sat Şendreni Com. Şendreni2023-05-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
106.300 RON
Profit
105 RON
Angajati
2
KEY HOMES S.R.L.
CUI: 48631650CAEN: 4120
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi2023-08-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
76.000 RON
Profit
31.012 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4120, Galaţi

GALFLOR CONSTRUCT VISION S.R.L.
CUI: 43026292CAEN: 4120
Activ
GALAŢI, Sat Costi Com. Vânători2020-09-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.152.435 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Alte firme din Galaţi

DANNA ARMYRO S.R.L.
CUI: 43100208CAEN: 4719
Activ
GALAŢI, Sat Pechea Com. Pechea2020-09-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
299.446 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
SML RAINBOW MARI S.R.L.
CUI: 43100232CAEN: 4933
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi2020-09-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
77.367 RON
Profit
15.260 RON
Angajati
1
TERASA MIHAI GAG S.R.L.
CUI: 43087460CAEN: 4711
Activ
GALAŢI, Sat Tălpigi Com. Ghidigeni2020-09-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
97.591 RON
Profit
20.788 RON
Angajati
0
GIV BOAT MIU S.R.L.
CUI: 43117749CAEN: 5030
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi2020-09-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
170.310 RON
Profit
6.094 RON
Angajati
1
MAGIAN MARCRISPUB S.R.L.
CUI: 43276892CAEN: 4711
Activ
GALAŢI, Sat Movileni Com. Movileni2020-11-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
82.188 RON
Profit
10.245 RON
Angajati
0
MOTEMARI S.R.L.
CUI: 41415358CAEN: 5630
Activ
GALAŢI, Sat Cudalbi Com. Cudalbi2019-07-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
22.281 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
DORDANIS SRL
CUI: 11714684CAEN: 4711
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi1999-05-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
276.279 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul VALMAR CONCEPT DESIGN S.R.L.?

CUI-ul VALMAR CONCEPT DESIGN S.R.L. este 43100216.

Unde este sediul VALMAR CONCEPT DESIGN S.R.L.?

VALMAR CONCEPT DESIGN S.R.L. are sediul in Romania, GALAŢI, Mun. Galaţi, Str. Laminoriştilor nr. 8, 800640, Mun. Galaţi, judetul GALAŢI.

Cand a fost infiintata VALMAR CONCEPT DESIGN S.R.L.?

VALMAR CONCEPT DESIGN S.R.L. a fost infiintata in anul 2020 (6 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a VALMAR CONCEPT DESIGN S.R.L. in 2024?

In 2024, VALMAR CONCEPT DESIGN S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 90.000 RON.

Cati angajati are VALMAR CONCEPT DESIGN S.R.L.?

VALMAR CONCEPT DESIGN S.R.L. a raportat un numar mediu de 2 salariati in 2024.

Ce activitate are VALMAR CONCEPT DESIGN S.R.L.?

VALMAR CONCEPT DESIGN S.R.L. are codul CAEN principal 4120.

Ce profit a inregistrat VALMAR CONCEPT DESIGN S.R.L. in 2024?

VALMAR CONCEPT DESIGN S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 56.175 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 5 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.