Activ

RAM PATH CONS S.R.L.

CUI: 43114319
CIF: 43114319
Reg. Com.: J2020004455231
CAEN: 7020
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 29 septembrie 2020 · 6 ani
Distribuie:

Activități de consultanță în afaceri și management

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 00:45

Despre RAM PATH CONS S.R.L.

RAM PATH CONS S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Orş. Voluntari, judetul ILFOV, infiintata in 2020 (6 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de consultanță în afaceri și management" (cod CAEN 7020), in sectorul tranzactii imobiliare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, RAM PATH CONS S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 243.520 RON, in scadere fata de anul precedent (-16.6%). Profitul net inregistrat a fost de 51.581 RON (in scadere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 4 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 18.182 RON in 2020 la 243.520 RON in 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
243.520 RON
Venituri totale
274.795 RON
Cheltuieli totale
211.529 RON
Profit brut
63.266 RON
Profit net
51.581 RON
Marja profit net
21,18%
Active imobilizate
15.625 RON
Active circulante
142.668 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
0 RON
Casa & conturi bănci
142.668 RON
Capital propriu
65.993 RON

Contact

AdresaRomania, ILFOV, Orş. Voluntari, Str. Matei Millo nr. 96E, 77190

Adresă sediu social

Romania, ILFOV, Orş. Voluntari, Str. Matei Millo nr. 96E, 77190
Cod poștal: 77190
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, ILFOV, Orş. Voluntari, Str. Matei Millo nr. 96E, 77190
Cod postal
77190
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 29.09.2020
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov
Platitor TVA
Nu

Stare inactivitate

Data inactivare
6 decembrie 2021
Data reactivare
14 septembrie 2022

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2020 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
243.520 RON
Rezultat net
51.581 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 243.520 RON 292.169 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 274.795 RON 292.169 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 211.529 RON 221.899 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 63.266 RON 70.270 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 51.581 RON 60.713 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 15.625 RON 31.918 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 142.668 RON 87.320 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 158.293 RON 119.238 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 0 RON 80.650 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 142.668 RON 6.670 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 92.300 RON 4.825 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 65.993 RON 114.413 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active158.293RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

58,3 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale158.293 RON
Datorii totale92.300 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
32,6 %Profit net / active totale
ROE
78,2 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,55 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
41,7 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 5 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

5 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 243.520 -16,7% față de anul precedent 274.795 211.529 63.266 -10,0% față de anul precedent 51.581 -15,0% față de anul precedent 0 0
2023 292.169 +24,6% față de anul precedent 292.169 221.899 70.270 +35,8% față de anul precedent 60.713 +22,0% față de anul precedent 0 0
2022 234.585 +108,8% față de anul precedent 234.585 182.840 51.745 -43,8% față de anul precedent 49.751 -44,3% față de anul precedent 0 0
2021 112.331 +517,8% față de anul precedent 112.331 20.317 92.014 +499,6% față de anul precedent 89.276 +503,2% față de anul precedent 0 0
2020 18.182 18.182 2.837 15.345 14.800 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

5 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 15.625 142.668 158.293 0 0 142.668
2023 31.918 87.320 119.238 0 80.650 6.670
2022 50.216 3.493 53.709 0 0 3.493
2021 62.500 41.776 104.276 0 0 41.776
2020 0 15.545 15.545 0 0 15.545

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

5 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 92.300 +1.813,0% față de anul precedent 65.993 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 4.825 +53.511,1% față de anul precedent 114.413 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 9 53.700 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 0 -100,0% față de anul precedent 104.276 Neraportat 1
2020 545 15.000 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

32din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare12 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor15 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

8 repere. O singură cronologie.

Din 2020 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2020 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
8 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 243.520 RON. Profit: 51.581 RON

Cifra de afaceri: 243.520 RON. Profit: 51.581 RON

Cifra de afaceri
243.520 RON -16.65% față de anul precedent
Profit net
51.581 RON -15.04% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
92.300 RON +1812.95% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 292.169 RON. Profit: 60.713 RON

Cifra de afaceri: 292.169 RON. Profit: 60.713 RON

Cifra de afaceri
292.169 RON +24.55% față de anul precedent
Profit net
60.713 RON +22.03% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
4.825 RON +53511.11% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 234.585 RON. Profit: 49.751 RON

Cifra de afaceri: 234.585 RON. Profit: 49.751 RON

Cifra de afaceri
234.585 RON +108.83% față de anul precedent
Profit net
49.751 RON -44.27% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
9 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022
Stare companieStare companieFirma a fost reactivataCompania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

Compania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

2021 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 112.331 RON. Profit: 89.276 RON

Cifra de afaceri: 112.331 RON. Profit: 89.276 RON

Cifra de afaceri
112.331 RON +517.81% față de anul precedent
Profit net
89.276 RON +503.22% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
0 RON -100% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021
Stare companieStare companieFirma a fost declarata inactivaCompania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

Compania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

2020 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 18.182 RON. Profit: 14.800 RON

Cifra de afaceri: 18.182 RON. Profit: 14.800 RON

Cifra de afaceri
18.182 RON
Profit net
14.800 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
545 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataRAM PATH CONS S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7020 in Orş. Voluntari (ILFOV)

RAM PATH CONS S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7020 in Orş. Voluntari (ILFOV)

8 din 8 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 7020, Ilfov

SHAPING THE FUTURE S.R.L.
CUI: 41747683CAEN: 7020
Activ
ILFOV, Sat Copăceni Com. Copăceni2019-10-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
243.740 RON
Profit
112.090 RON
Angajati
1
MCC ADVANCED VISION S.R.L.
CUI: 22279616CAEN: 7020
Activ
ILFOV, Sat Tunari Com. Tunari2007-08-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
243.040 RON
Profit
24.442 RON
Angajati
0
CARMEN DEVELOPMENT S.R.L.
CUI: 37481140CAEN: 7020
Activ
ILFOV, Sat 1 Decembrie Com. 1 Decembrie2017-05-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
244.550 RON
Profit
204.200 RON
Angajati
0
WLK ADVISING S.R.L.
CUI: 45454139CAEN: 7020
Activ
ILFOV, Sat Tunari Com. Tunari2022-01-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
242.613 RON
Profit
181.129 RON
Angajati
1
PARADIGM MANAGEMENT SRL
CUI: 37054700CAEN: 7020
Activ
ILFOV, Orş. Otopeni2017-02-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
250.688 RON
Profit
81.660 RON
Angajati
1
CBDPROCESS S.R.L.
CUI: 37693356CAEN: 7020
Activ
ILFOV, Sat Bragadiru Orş. Bragadiru2017-06-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
237.499 RON
Profit
2.339 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 7020, Ilfov

BIZ PROF CONSULTING S.R.L.
CUI: 43089053CAEN: 7020
Activ
ILFOV, Orş. Pantelimon2020-09-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
129.290 RON
Profit
3.157 RON
Angajati
1
AVOSTRA S.R.L.
CUI: 43133558CAEN: 7020
Activ
ILFOV, Orş. Popeşti-Leordeni2020-10-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
21.276 RON
Profit
3.091 RON
Angajati
1

Alte firme din Ilfov

NIMA CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 43114327CAEN: 4100
Activ
ILFOV, Sat Domneşti Com. Domneşti2020-09-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
FLUFFY PETS S.R.L.
CUI: 43114793CAEN: 9602
Activ
ILFOV, Orş. Popeşti-Leordeni2020-09-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
117.984 RON
Profit
50.212 RON
Angajati
1
SEVIRO E-GROCERY S.R.L.
CUI: 43076541CAEN: 4791
Activ
ILFOV, Sat Ştefăneştii de Jos Com. Ştefăneştii de Jos2020-09-22
fara e-Factura
SALEART S.R.L.
CUI: 43146884CAEN: 4791
Activ
ILFOV, Orş. Popeşti-Leordeni2020-10-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
75.545 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
BATERINO ENERGY S.R.L.
CUI: 42707733CAEN: 4664
Activ
ILFOV, Orş. Otopeni2020-07-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
TEMBO BUSINESS SERVICES SRL
CUI: 37787132CAEN: 5813
Activ
ILFOV, Sat Petreşti Com. Corbeanca2017-06-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
258.588 RON
Profit
0 RON
Angajati
3

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul RAM PATH CONS S.R.L.?

CUI-ul RAM PATH CONS S.R.L. este 43114319.

Unde este sediul RAM PATH CONS S.R.L.?

RAM PATH CONS S.R.L. are sediul in Romania, ILFOV, Orş. Voluntari, Str. Matei Millo nr. 96E, 77190, Orş. Voluntari, judetul ILFOV.

Cand a fost infiintata RAM PATH CONS S.R.L.?

RAM PATH CONS S.R.L. a fost infiintata in anul 2020 (6 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a RAM PATH CONS S.R.L. in 2024?

In 2024, RAM PATH CONS S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 243.520 RON.

Cati angajati are RAM PATH CONS S.R.L.?

RAM PATH CONS S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are RAM PATH CONS S.R.L.?

RAM PATH CONS S.R.L. are codul CAEN principal 7020 (Activități de consultanță în afaceri și management).

Ce profit a inregistrat RAM PATH CONS S.R.L. in 2024?

RAM PATH CONS S.R.L. a inregistrat un profit net de 51.581 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 5 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.