Activ

DERETIC S.R.L.

CUI: 43117889
CIF: 43117889
Reg. Com.: J40/12592/2020
CAEN: 7410
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 30 septembrie 2020 · 6 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 17:37

Despre DERETIC S.R.L.

DERETIC S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 2 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2020 (6 ani de activitate). Activeaza in sectorul tranzactii imobiliare (cod CAEN 7410). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, DERETIC S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 90.486 RON, in crestere fata de anul precedent (+12.4%). Profitul net inregistrat a fost de 18.468 RON (in crestere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 4 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 16.222 RON in 2020 la 90.486 RON in 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
90.486 RON
Venituri totale
90.486 RON
Cheltuieli totale
71.131 RON
Profit brut
19.355 RON
Profit net
18.468 RON
Marja profit net
20,41%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
24.357 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
0 RON
Casa & conturi bănci
24.357 RON
Capital propriu
18.668 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Str. Bujorul Alb nr. 102
Detalii adresaCAMERA 1

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Str. Bujorul Alb nr. 102
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Str. Bujorul Alb nr. 102
Detalii
CAMERA 1
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 30.09.2020
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2020 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
90.486 RON
Rezultat net
18.468 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 90.486 RON 80.466 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 90.486 RON 80.466 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 71.131 RON 65.667 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 19.355 RON 14.799 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 18.468 RON 14.083 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 24.357 RON 29.281 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 24.357 RON 29.281 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 0 RON 0 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 24.357 RON 29.281 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 5.770 RON 4.690 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 18.668 RON 24.591 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active24.357RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

23,7 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale24.357 RON
Datorii totale5.770 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
75,8 %Profit net / active totale
ROE
98,9 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
4,22 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
76,6 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 5 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

5 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 90.486 +12,5% față de anul precedent 90.486 71.131 19.355 +30,8% față de anul precedent 18.468 +31,1% față de anul precedent 0 0
2023 80.466 +25,9% față de anul precedent 80.466 65.667 14.799 -45,6% față de anul precedent 14.083 -45,4% față de anul precedent 0 0
2022 63.894 +11,9% față de anul precedent 63.894 36.669 27.225 +0,3% față de anul precedent 25.811 +0,7% față de anul precedent 0 0
2021 57.081 +251,9% față de anul precedent 57.141 30.000 27.141 +89,1% față de anul precedent 25.633 +84,9% față de anul precedent 0 0
2020 16.222 16.222 1.870 14.352 13.865 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

5 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 24.357 24.357 0 0 24.357
2023 0 29.281 29.281 0 0 29.281
2022 0 38.340 38.340 0 0 38.340
2021 0 40.684 40.684 0 0 40.684
2020 122 14.430 14.552 0 0 14.430

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

5 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 5.770 +23,0% față de anul precedent 18.668 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 4.690 +62,7% față de anul precedent 24.591 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 2.882 +166,1% față de anul precedent 35.508 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 1.083 +122,4% față de anul precedent 39.698 Neraportat 1
2020 487 14.065 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

0din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

6 repere. O singură cronologie.

Din 2020 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2020 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
6 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 90.486 RON. Profit: 18.468 RON

Cifra de afaceri: 90.486 RON. Profit: 18.468 RON

Cifra de afaceri
90.486 RON +12.45% față de anul precedent
Profit net
18.468 RON +31.14% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
5.770 RON +23.03% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 80.466 RON. Profit: 14.083 RON

Cifra de afaceri: 80.466 RON. Profit: 14.083 RON

Cifra de afaceri
80.466 RON +25.94% față de anul precedent
Profit net
14.083 RON -45.44% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
4.690 RON +62.73% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 63.894 RON. Profit: 25.811 RON

Cifra de afaceri: 63.894 RON. Profit: 25.811 RON

Cifra de afaceri
63.894 RON +11.94% față de anul precedent
Profit net
25.811 RON +0.69% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
2.882 RON +166.11% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 57.081 RON. Profit: 25.633 RON

Cifra de afaceri: 57.081 RON. Profit: 25.633 RON

Cifra de afaceri
57.081 RON +251.87% față de anul precedent
Profit net
25.633 RON +84.88% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
1.083 RON +122.38% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 16.222 RON. Profit: 13.865 RON

Cifra de afaceri: 16.222 RON. Profit: 13.865 RON

Cifra de afaceri
16.222 RON
Profit net
13.865 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
487 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataDERETIC S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7410 in Sector 2 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

DERETIC S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7410 in Sector 2 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

6 din 6 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 7410, Municipiul Bucureşti

RESET STUDIO S.R.L.
CUI: 42216256CAEN: 7410
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2020-02-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
90.557 RON
Profit
10.043 RON
Angajati
0
MILENAKESS DESIGN S.R.L.
CUI: 43573320CAEN: 7410
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2021-01-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
90.355 RON
Profit
29.457 RON
Angajati
1
VIZUDECOR S.R.L.
CUI: 50245104CAEN: 7410
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2024-06-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
90.637 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
CLOP CREATIV S.R.L.
CUI: 44579401CAEN: 7311
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2021-07-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
90.117 RON
Profit
35.923 RON
Angajati
1
MOBILA LA UNCHIUL S.R.L.
CUI: 44321924CAEN: 7410
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2021-05-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
95.100 RON
Profit
5.101 RON
Angajati
2
AMINTIRI COLORATE S.R.L.
CUI: 46376829CAEN: 7410
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2022-06-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
84.600 RON
Profit
32.459 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 7410, Municipiul Bucureşti

ROOLYTOONS S.R.L.
CUI: 43093070CAEN: 7410
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2020-09-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
102.190 RON
Profit
12.290 RON
Angajati
0
PICTURISE BUSINESS S.R.L.
CUI: 43133906CAEN: 7410
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2020-10-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
102.706 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
AXIS VENTURE S.R.L.
CUI: 43088538CAEN: 7414
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2020-09-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.380 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
HOLISTIC DESIGN STUDIO S.R.L.
CUI: 43229343CAEN: 7410
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2020-10-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
77.495 RON
Profit
59.383 RON
Angajati
0

Alte firme din Municipiul Bucureşti

SIA&FRENDS S.R.L.
CUI: 43117870CAEN: 4939
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2020-09-30
fara e-Factura
GMA MEDIA S.R.L.
CUI: 43117897CAEN: 4781
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2020-09-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
215.589.333 RON
Profit
1.449.697 RON
Angajati
4
LUK OPTIM PROJECT S.R.L.
CUI: 43116808CAEN: 4322
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2020-09-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.050.521 RON
Profit
463.676 RON
Angajati
3
CUSTOMER QPSERVICE S.R.L.
CUI: 43118973CAEN: 6622
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2020-09-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
25.963 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2020-09-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
12.501.348 RON
Profit
1.346.660 RON
Angajati
2
BY ADELLE WORLD S.R.L.
CUI: 43130144CAEN: 4690
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2020-10-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
CI GAMES BUCHAREST STUDIO S.R.L.
CUI: 42983666CAEN: 6210
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2020-08-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.964.149 RON
Profit
115.430 RON
Angajati
8
BVD EXCLUSIV IMOBDESIGN S.R.L.
CUI: 43261999CAEN: 6831
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2020-10-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
37.319 RON
Profit
10.077 RON
Angajati
0
TECH 4 PEOPLE S.R.L.
CUI: 41470530CAEN: 4791
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2019-08-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
625.581 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
TRUPA LUNA S.R.L.
CUI: 44626716CAEN: 9001
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2021-07-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
11.454 RON
Profit
2.690 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul DERETIC S.R.L.?

CUI-ul DERETIC S.R.L. este 43117889.

Unde este sediul DERETIC S.R.L.?

DERETIC S.R.L. are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Str. Bujorul Alb nr. 102, Sector 2 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata DERETIC S.R.L.?

DERETIC S.R.L. a fost infiintata in anul 2020 (6 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a DERETIC S.R.L. in 2024?

In 2024, DERETIC S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 90.486 RON.

Cati angajati are DERETIC S.R.L.?

DERETIC S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are DERETIC S.R.L.?

DERETIC S.R.L. are codul CAEN principal 7410.

Ce profit a inregistrat DERETIC S.R.L. in 2024?

DERETIC S.R.L. a inregistrat un profit net de 18.468 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 5 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.