Activ

MIRAMIH PRESTSERV S.R.L.

CUI: 43118213
CIF: 43118213
Reg. Com.: J29/1766/2020
CAEN: 4312
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 30 septembrie 2020 · 6 ani
Distribuie:

Lucrări de pregătire a terenului

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 17:51

Despre MIRAMIH PRESTSERV S.R.L.

MIRAMIH PRESTSERV S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Mărginenii de Jos Com. Filipeştii de Târg, judetul PRAHOVA, infiintata in 2020 (6 ani de activitate). Activitatea principala este "Lucrări de pregătire a terenului" (cod CAEN 4312), in sectorul constructii. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, MIRAMIH PRESTSERV S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON. Profitul net inregistrat a fost de 0 RON.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
0 RON
Venituri totale
0 RON
Cheltuieli totale
0 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
7.300 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
0 RON
Casa & conturi bănci
7.300 RON
Capital propriu
6.797 RON

Contact

AdresaRomania, PRAHOVA, Sat Mărginenii de Jos Com. Filipeştii de Târg, Str. Sportului nr. 34, 107253

Adresă sediu social

Romania, PRAHOVA, Sat Mărginenii de Jos Com. Filipeştii de Târg, Str. Sportului nr. 34, 107253
Cod poștal: 107253
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, PRAHOVA, Sat Mărginenii de Jos Com. Filipeştii de Târg, Str. Sportului nr. 34, 107253
Cod postal
107253
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 30.09.2020
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Băicoi
Platitor TVA
Nu

Stare inactivitate

Data inactivare
19 octombrie 2022
Data reactivare
6 iunie 2025

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2020 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
0 RON
Rezultat net
0 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 0 RON 0 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 0 RON 0 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 0 RON 0 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 7.300 RON 7.300 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 7.300 RON 7.300 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 0 RON 0 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 7.300 RON 7.300 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 503 RON 503 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 6.797 RON 6.797 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active7.300RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

6,9 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale7.300 RON
Datorii totale503 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
14,51 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
93,1 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 5 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

5 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 0 0 0 0 0 0 0
2023 0 0 0 0 0 0 0
2022 0 0 0 0 0 0 0
2021 0 -100,0% față de anul precedent 0 0 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 0 0
2020 7.000 7.000 193 6.807 6.597 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

5 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 7.300 7.300 0 0 7.300
2023 0 7.300 7.300 0 0 7.300
2022 0 7.300 7.300 0 0 7.300
2021 0 7.300 7.300 0 0 7.300
2020 0 7.300 7.300 0 0 7.300

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

5 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 503 0,0% față de anul precedent 6.797 Neraportat 0
2023 503 0,0% față de anul precedent 6.797 Neraportat 0
2022 503 0,0% față de anul precedent 6.797 Neraportat 0
2021 503 0,0% față de anul precedent 6.797 Neraportat 0
2020 503 6.797 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

20din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

8 repere. O singură cronologie.

Din 2020 până în 2025 · datele disponibile în acest profil.

2020 → 2025
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
8 repere · toți anii

2025 1 repere

Stare companieStare companieFirma a fost reactivataCompania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

Compania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
503 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
503 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
503 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022
Stare companieStare companieFirma a fost declarata inactivaCompania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

Compania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
503 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 7.000 RON. Profit: 6.597 RON

Cifra de afaceri: 7.000 RON. Profit: 6.597 RON

Cifra de afaceri
7.000 RON
Profit net
6.597 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
503 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataMIRAMIH PRESTSERV S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4312 in Sat Mărginenii de Jos Com. Filipeştii de Târg (PRAHOVA)

MIRAMIH PRESTSERV S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4312 in Sat Mărginenii de Jos Com. Filipeştii de Târg (PRAHOVA)

8 din 8 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4312, Prahova

DESIALE PERFORM CONST S.R.L.
CUI: 42906353CAEN: 4312
Activ
PRAHOVA, Mun. Câmpina2020-08-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
489.484 RON
Profit
222.364 RON
Angajati
5
BOBI IDEAL PROCONS S.R.L.
CUI: 43277022CAEN: 4312
Activ
PRAHOVA, Sat Diţeşti Com. Filipeştii de Pădure2020-11-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.600 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
DAMYSAV CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 43384282CAEN: 4312
Activ
PRAHOVA, Sat Gheaba Com. Măneciu2020-11-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
25.800 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Alte firme din Prahova

RAVYOR INSTAL S.R.L.
CUI: 43117498CAEN: 4321
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2020-09-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
297.239 RON
Profit
153.781 RON
Angajati
1
IRIMIA EXPEDITION S.R.L.
CUI: 43124932CAEN: 4941
Activ
PRAHOVA, Sat Ploieştiori Com. Blejoi2020-10-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
241.489 RON
Profit
30.726 RON
Angajati
1
NAVI XIX IVAN S.R.L.
CUI: 43024585CAEN: 6210
Activ
PRAHOVA, Sat Strejnicu Com. Târgşoru Vechi2020-09-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
128.000 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
AXACONTAB S.R.L.
CUI: 43219757CAEN: 6920
Activ
PRAHOVA, Sat Inoteşti Com. Colceag2020-10-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
40.750 RON
Profit
27.839 RON
Angajati
0
DUD INSTAL SANIT CONS S.R.L.
CUI: 44057840CAEN: 4322
Activ
PRAHOVA, Sat Valea Nicovani Com. Valea Călugărească2021-04-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
159.577 RON
Profit
4.659 RON
Angajati
2
GABO EXPERT SALES S.R.L.
CUI: 30349534CAEN: 4511
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2012-06-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
113.024 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul MIRAMIH PRESTSERV S.R.L.?

CUI-ul MIRAMIH PRESTSERV S.R.L. este 43118213.

Unde este sediul MIRAMIH PRESTSERV S.R.L.?

MIRAMIH PRESTSERV S.R.L. are sediul in Romania, PRAHOVA, Sat Mărginenii de Jos Com. Filipeştii de Târg, Str. Sportului nr. 34, 107253, Sat Mărginenii de Jos Com. Filipeştii de Târg, judetul PRAHOVA.

Cand a fost infiintata MIRAMIH PRESTSERV S.R.L.?

MIRAMIH PRESTSERV S.R.L. a fost infiintata in anul 2020 (6 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a MIRAMIH PRESTSERV S.R.L. in 2024?

In 2024, MIRAMIH PRESTSERV S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.

Ce activitate are MIRAMIH PRESTSERV S.R.L.?

MIRAMIH PRESTSERV S.R.L. are codul CAEN principal 4312 (Lucrări de pregătire a terenului).

Ce profit a inregistrat MIRAMIH PRESTSERV S.R.L. in 2024?

MIRAMIH PRESTSERV S.R.L. a inregistrat un profit net de 0 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 5 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.