Activități ale agențiilor de plasare a forței de muncă
Surse și actualizareActualizat: 14 octombrie 2026 la 16:14
Despre IDEAL WORKING 2021 S.R.L.
IDEAL WORKING 2021 S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Pecica Orş. Pecica, judetul ARAD, infiintata in 2020 (6 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități ale agențiilor de plasare a forței de muncă" (cod CAEN 7810), in sectorul activitati profesionale, stiintifice si tehnice. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2024, IDEAL WORKING 2021 S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 521.051 RON, in scadere fata de anul precedent (-27.4%). Profitul net inregistrat a fost de 300.087 RON (in scadere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 4 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 8.633 RON in 2020 la 521.051 RON in 2024.
Este inregistrata ca platitoare de TVA. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 521.051 RON
- Venituri totale
- 521.341 RON
- Cheltuieli totale
- 210.544 RON
- Profit brut
- 310.797 RON
- Profit net
- 300.087 RON
- Marja profit net
- 57,59%
- Active imobilizate
- 775 RON
- Active circulante
- 417.863 RON
- Stocuri
- 1.080 RON
- Creanțe
- 144.604 RON
- Casa & conturi bănci
- 272.104 RON
- Capital propriu
- 314.885 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, ARAD, Sat Pecica Orş. Pecica, Str. 304 nr. 14B
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Înregistrat din 01.10.2020
- Organ fiscal competent
- Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Arad
- Platitor TVA
- Da
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2020 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 521.051 RON
- Rezultat net
- 300.087 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 521.051 RON | 717.851 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 521.341 RON | 718.564 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 210.544 RON | 279.766 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 310.797 RON | 438.798 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 300.087 RON | 431.979 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 0 RON | 0 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 775 RON | 1.176 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 417.863 RON | 262.300 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 418.638 RON | 263.476 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 1.080 RON | 1.080 RON |
| CreanțeSume de încasat | 144.604 RON | 77.871 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 272.104 RON | 183.349 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 103.753 RON | 118.177 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | 314.885 RON | 145.299 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 1 persoane | 1 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 71,7 %Profit net / active totale
- ROE
- 95,3 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 4,03 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- 75,2 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 5 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 521.051 -27,4% față de anul precedent | 521.341 | 210.544 | 310.797 -29,2% față de anul precedent | 300.087 -30,5% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2023 | 717.851 -35,4% față de anul precedent | 718.564 | 279.766 | 438.798 +549,4% față de anul precedent | 431.979 +657,6% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2022 | 1.110.432 +190,0% față de anul precedent | 1.123.626 | 1.056.057 | 67.569 -46,3% față de anul precedent | 57.018 -51,5% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2021 | 382.853 +4.334,8% față de anul precedent | 391.896 | 265.989 | 125.907 +3.209,0% față de anul precedent | 117.615 +3.216,8% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2020 | 8.633 | 8.634 | 4.829 | 3.805 | 3.546 | 0 | 0 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 775 | 417.863 | 418.638 | 1.080 | 144.604 | 272.104 |
| 2023 | 1.176 | 262.300 | 263.476 | 1.080 | 77.871 | 183.349 |
| 2022 | 5.438 | 232.919 | 238.357 | 1.080 | 24.190 | 207.649 |
| 2021 | 10.045 | 114.789 | 124.834 | 1.080 | 77.099 | 36.610 |
| 2020 | 1.008 | 13.584 | 14.592 | 1.080 | 0 | 12.504 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 103.753 -12,2% față de anul precedent | 314.885 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2023 | 118.177 -42,6% față de anul precedent | 145.299 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2022 | 205.844 +5.827,0% față de anul precedent | 32.513 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2021 | 3.473 -68,0% față de anul precedent | 121.361 | Neraportat | 1 |
| 2020 | 10.846 | 3.746 | Neraportat | 0 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
| Persoană | Rol | Țară | Localitate / județ |
|---|---|---|---|
| GSGEORGE SILVIU POPESCU | administrator | Neraportată | Neraportată |
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
7 repere. O singură cronologie.
Din 2020 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.
2026 1 repere
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 3533/2026modificare date sediu social
modificare date sediu social
Deschide înregistrarea completă2024 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 521.051 RON. Profit: 300.087 RON
Cifra de afaceri: 521.051 RON. Profit: 300.087 RON
- Cifra de afaceri
- 521.051 RON -27.42% față de anul precedent
- Profit net
- 300.087 RON -30.53% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 103.753 RON -12.21% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20242023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 717.851 RON. Profit: 431.979 RON
Cifra de afaceri: 717.851 RON. Profit: 431.979 RON
- Cifra de afaceri
- 717.851 RON -35.35% față de anul precedent
- Profit net
- 431.979 RON +657.62% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 118.177 RON -42.59% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 1.110.432 RON. Profit: 57.018 RON
Cifra de afaceri: 1.110.432 RON. Profit: 57.018 RON
- Cifra de afaceri
- 1.110.432 RON +190.04% față de anul precedent
- Profit net
- 57.018 RON -51.52% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 205.844 RON +5826.98% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 382.853 RON. Profit: 117.615 RON
Cifra de afaceri: 382.853 RON. Profit: 117.615 RON
- Cifra de afaceri
- 382.853 RON +4334.76% față de anul precedent
- Profit net
- 117.615 RON +3216.84% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1
- Datorii
- 3.473 RON -67.98% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 8.633 RON. Profit: 3.546 RON
Cifra de afaceri: 8.633 RON. Profit: 3.546 RON
- Cifra de afaceri
- 8.633 RON
- Profit net
- 3.546 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 10.846 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2020ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataIDEAL WORKING 2021 S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7810 in Sat Pecica Orş. Pecica (ARAD)
IDEAL WORKING 2021 S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7810 in Sat Pecica Orş. Pecica (ARAD)
Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
30.012026Mentiune · Buletin 3533/2026modificare date sediu social
modificare date sediu social; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 26.01.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii
- Companie
- IDEAL WORKING 2021 S.R.L.
- CUI
- 43128713
- Tip în sursă
- Modification
- Data buletinului
- 30.01.2026
- Registrul Comerțului
- J2020001170029
- EUID
- ROONRC.J2020001170029
- Sediu
- Jud. Arad, Municipiul Arad, Strada Grigore Alexandrescu, Nr. 1, Ap. 3
- Județ
- Arad
- Număr încheiere
- 69995
- Data încheierii
- 29.01.2026
- Număr dosar
- 363234
- Data dosarului
- 27.01.2026
- Tribunal
- Arad
- Registrator
- Horia-Marius Zimbran
Subiecte
modificare date sediu social
Documente menționate
- Hotărârea adunării generale a asociaţilor din 26.01.2026
- Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 363234 din 27.01.2026
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 7810, Arad
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 7810, Arad
Alte firme din Arad
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul IDEAL WORKING 2021 S.R.L.?
CUI-ul IDEAL WORKING 2021 S.R.L. este 43128713.
Unde este sediul IDEAL WORKING 2021 S.R.L.?
IDEAL WORKING 2021 S.R.L. are sediul in Romania, ARAD, Sat Pecica Orş. Pecica, Str. 304 nr. 14B, Sat Pecica Orş. Pecica, judetul ARAD.
Cand a fost infiintata IDEAL WORKING 2021 S.R.L.?
IDEAL WORKING 2021 S.R.L. a fost infiintata in anul 2020 (6 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a IDEAL WORKING 2021 S.R.L. in 2024?
In 2024, IDEAL WORKING 2021 S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 521.051 RON.
Cati angajati are IDEAL WORKING 2021 S.R.L.?
IDEAL WORKING 2021 S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.
Ce activitate are IDEAL WORKING 2021 S.R.L.?
IDEAL WORKING 2021 S.R.L. are codul CAEN principal 7810 (Activități ale agențiilor de plasare a forței de muncă).
Ce profit a inregistrat IDEAL WORKING 2021 S.R.L. in 2024?
IDEAL WORKING 2021 S.R.L. a inregistrat un profit net de 300.087 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 5 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 1 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 14 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 14 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.