Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare
Surse și actualizareActualizat: 12 octombrie 2026 la 00:55
Despre CONCERTUM VIVO S.R.L.
CONCERTUM VIVO S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 5 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2020 (5 ani de activitate). Activitatea principala este "Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare" (cod CAEN 6831), in sectorul intermedieri financiare si asigurari. Conform datelor oficiale, firma figureaza in prezent ca radiat (din aprilie 2026).
In 2024, CONCERTUM VIVO S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 129.732 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+229.9%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 4 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 3.267 RON in 2020 la 129.732 RON in 2024. Datoriile raportate (141.302 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.
Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 129.732 RON
- Venituri totale
- 129.733 RON
- Cheltuieli totale
- 141.919 RON
- Profit brut
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Marja profit net
- 0,00%
- Active imobilizate
- 75.463 RON
- Active circulante
- 7.227 RON
- Stocuri
- 0 RON
- Creanțe
- 0 RON
- Casa & conturi bănci
- 7.227 RON
- Capital propriu
- -58.612 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti, Aleea Sălaj nr. 11, 51908
- Cod postal
- 51908
Date juridice și fiscale
Alte date din registru
- Data inactivării în sursă
- 16 aprilie 2026
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Radiere din 16.04.2026
- Organ fiscal competent
- Administraţia Sector 5 a Finanţelor Publice
- Platitor TVA
- Nu
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2020 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 129.732 RON
- Rezultat net
- -13.482 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 129.732 RON | 39.323 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 129.733 RON | 39.707 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 141.919 RON | 103.717 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 0 RON | 0 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 12.186 RON | 64.010 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 13.482 RON | 64.403 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 75.463 RON | 97.676 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 7.227 RON | 25.201 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 82.690 RON | 122.877 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 0 RON | 0 RON |
| CreanțeSume de încasat | 0 RON | 1.046 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 7.227 RON | 24.155 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 141.302 RON | 147.355 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | -58.612 RON | -24.478 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 1 persoane | 1 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 0,0 %Profit net / active totale
- ROE
- -0,0 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 0,05 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- -70,9 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 5 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 129.732 +229,9% față de anul precedent | 129.733 | 141.919 | 0 | 0 | 12.186 | 13.482 |
| 2023 | 39.323 -38,3% față de anul precedent | 39.707 | 103.717 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 64.010 | 64.403 |
| 2022 | 63.776 +8,9% față de anul precedent | 63.776 | 22.570 | 41.206 +47,3% față de anul precedent | 39.725 +51,3% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2021 | 58.580 +1.693,1% față de anul precedent | 58.580 | 30.605 | 27.975 | 26.252 | 0 | 0 |
| 2020 | 3.267 | 3.267 | 4.639 | 0 | 0 | 1.372 | 1.470 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 75.463 | 7.227 | 82.690 | 0 | 0 | 7.227 |
| 2023 | 97.676 | 25.201 | 122.877 | 0 | 1.046 | 24.155 |
| 2022 | 0 | 41.723 | 41.723 | 0 | 6.757 | 34.966 |
| 2021 | 0 | 25.029 | 25.029 | 356 | 0 | 24.673 |
| 2020 | 0 | 528 | 528 | 242 | 0 | 286 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 141.302 -4,1% față de anul precedent | -58.612 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2023 | 147.355 +8.095,5% față de anul precedent | -24.478 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2022 | 1.798 +3.725,5% față de anul precedent | 39.925 | Neraportat | 1 |
| 2021 | 47 -97,4% față de anul precedent | 24.982 | Neraportat | 0 |
| 2020 | 1.798 | -1.270 | Neraportat | 0 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
| Persoană | Rol | Țară | Localitate / județ |
|---|---|---|---|
| POPETRU ORZOI | fondator | Neraportată | Neraportată |
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
8 repere. O singură cronologie.
Din 2020 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.
2026 2 repere
Stare companieStare companieFirma a fost radiataCompania a fost radiata din Registrul Comertului.
Compania a fost radiata din Registrul Comertului.
data publicăriiPublicații ONRCRadiere — Buletin 14177/2026conform art. 227 coroborat cu art. 235 din Legea nr. 31/1990
conform art. 227 coroborat cu art. 235 din Legea nr. 31/1990
Deschide înregistrarea completă2024 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 129.732 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 129.732 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 129.732 RON +229.91% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 13.482 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 141.302 RON -4.11% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20242023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 39.323 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 39.323 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 39.323 RON -38.34% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 64.403 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 147.355 RON +8095.49% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 63.776 RON. Profit: 39.725 RON
Cifra de afaceri: 63.776 RON. Profit: 39.725 RON
- Cifra de afaceri
- 63.776 RON +8.87% față de anul precedent
- Profit net
- 39.725 RON +51.32% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1
- Datorii
- 1.798 RON +3725.53% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 58.580 RON. Profit: 26.252 RON
Cifra de afaceri: 58.580 RON. Profit: 26.252 RON
- Cifra de afaceri
- 58.580 RON +1693.08% față de anul precedent
- Profit net
- 26.252 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 47 RON -97.39% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 3.267 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 3.267 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 3.267 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 1.470 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 1.798 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2020ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataCONCERTUM VIVO S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6831 in Sector 5 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)
CONCERTUM VIVO S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6831 in Sector 5 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)
Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
16.042026Radiere · Buletin 14177/2026conform art. 227 coroborat cu art. 235 din Legea nr. 31/1990
- Companie
- CONCERTUM VIVO S.R.L.
- CUI
- 43139925
- Tip în sursă
- Deletion
- Data buletinului
- 16.04.2026
- Registrul Comerțului
- J40/12847/2020
- EUID
- ROONRC.J40/12847/2020
- Sediu
- Bucureşti Sectorul 5, Aleea SĂLAJ, Nr. 11, Bl. 62B, Scara 1, Etaj 3, Ap. 13
- Județ
- București
- Număr încheiere
- 308217
- Data încheierii
- 15.04.2026
- Număr dosar
- 1503621
- Data dosarului
- 08.04.2026
- Tribunal
- Bucureşti
- Registrator
- Emil Zgondoiu
- Motiv radiere
- conform art. 227 coroborat cu art. 235 din Legea nr. 31/1990
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Cele mai mari firme — CAEN 6831, Municipiul Bucureşti
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul CONCERTUM VIVO S.R.L.?
CUI-ul CONCERTUM VIVO S.R.L. este 43139925.
Unde este sediul CONCERTUM VIVO S.R.L.?
CONCERTUM VIVO S.R.L. are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti, Aleea Sălaj nr. 11, 51908, Sector 5 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.
Cand a fost infiintata CONCERTUM VIVO S.R.L.?
CONCERTUM VIVO S.R.L. a fost infiintata in anul 2020 (5 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a CONCERTUM VIVO S.R.L. in 2024?
In 2024, CONCERTUM VIVO S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 129.732 RON.
Cati angajati are CONCERTUM VIVO S.R.L.?
CONCERTUM VIVO S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.
Ce activitate are CONCERTUM VIVO S.R.L.?
CONCERTUM VIVO S.R.L. are codul CAEN principal 6831 (Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare).
Ce profit a inregistrat CONCERTUM VIVO S.R.L. in 2024?
CONCERTUM VIVO S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 13.482 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 5 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 1 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 12 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 12 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.