Activ e‑Factură

BENK SQUAD S.R.L.

CUI: 43151953
CIF: 43151953
Reg. Com.: J04/1301/2020
CAEN: 5320
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 7 octombrie 2020 · 6 ani
Distribuie:

Alte activităţi poştale şi de curier

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 00:44

Despre BENK SQUAD S.R.L.

BENK SQUAD S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Bacău, judetul BACĂU, infiintata in 2020 (6 ani de activitate). Activitatea principala este "Alte activităţi poştale şi de curier" (cod CAEN 5320), in sectorul transport si depozitare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, BENK SQUAD S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 124 RON, in scadere accentuata fata de anul precedent (-84.8%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Pe parcursul ultimilor 4 ani, cifra de afaceri a scazut semnificativ de la 14.691 RON in 2020 la 124 RON in 2024. Datoriile raportate (2.304 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
124 RON
Venituri totale
124 RON
Cheltuieli totale
1.005 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
10.961 RON
Stocuri
6.892 RON
Creanțe
985 RON
Casa & conturi bănci
3.084 RON
Capital propriu
8.657 RON

Contact

AdresaRomania, BACĂU, Mun. Bacău, Str. Neagoe Vodă nr. 18, 600211

Adresă sediu social

Romania, BACĂU, Mun. Bacău, Str. Neagoe Vodă nr. 18, 600211
Cod poștal: 600211
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, BACĂU, Mun. Bacău, Str. Neagoe Vodă nr. 18, 600211
Cod postal
600211
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 07.10.2020
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bacău
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 februarie 2024)

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2020 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
124 RON
Rezultat net
-881 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 124 RON 814 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 124 RON 814 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 1.005 RON 4.185 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 881 RON 3.371 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 881 RON 3.371 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 10.961 RON 11.072 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 10.961 RON 11.072 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 6.892 RON 6.957 RON
CreanțeSume de încasat 985 RON 985 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 3.084 RON 3.130 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 2.304 RON 1.534 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 8.657 RON 9.538 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active10.961RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

21,0 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale10.961 RON
Datorii totale2.304 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
4,76 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
79,0 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 5 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

5 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 124 -84,8% față de anul precedent 124 1.005 0 0 881 881
2023 814 -95,0% față de anul precedent 814 4.185 0 0 3.371 3.371
2022 16.188 -78,6% față de anul precedent 19.688 28.206 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 8.518 9.109
2021 75.542 +414,2% față de anul precedent 75.542 60.271 15.271 +65,0% față de anul precedent 13.004 +47,5% față de anul precedent 0 0
2020 14.691 14.691 5.436 9.255 8.814 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

5 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 10.961 10.961 6.892 985 3.084
2023 0 11.072 11.072 6.957 985 3.130
2022 0 14.543 14.543 3.968 979 9.596
2021 3.006 20.246 23.252 0 1.170 19.076
2020 123 9.847 9.970 0 0 9.847

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

5 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 2.304 +50,2% față de anul precedent 8.657 Neraportat 0
2023 1.534 -6,1% față de anul precedent 9.538 Neraportat 0
2022 1.634 +32,4% față de anul precedent 12.909 Neraportat 0
2021 1.234 +29,1% față de anul precedent 22.018 Neraportat 0
2020 956 9.014 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

55din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

7 repere. O singură cronologie.

Din 2020 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2020 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
7 repere · toți anii

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 124 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 124 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
124 RON -84.77% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
881 RON
Angajati
0
Datorii
2.304 RON +50.2% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 814 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 814 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
814 RON -94.97% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
3.371 RON
Angajati
0
Datorii
1.534 RON -6.12% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 16.188 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 16.188 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
16.188 RON -78.57% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
9.109 RON
Angajati
0
Datorii
1.634 RON +32.41% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 75.542 RON. Profit: 13.004 RON

Cifra de afaceri: 75.542 RON. Profit: 13.004 RON

Cifra de afaceri
75.542 RON +414.21% față de anul precedent
Profit net
13.004 RON +47.54% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
1.234 RON +29.08% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 14.691 RON. Profit: 8.814 RON

Cifra de afaceri: 14.691 RON. Profit: 8.814 RON

Cifra de afaceri
14.691 RON
Profit net
8.814 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
956 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataBENK SQUAD S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 5320 in Mun. Bacău (BACĂU)

BENK SQUAD S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 5320 in Mun. Bacău (BACĂU)

7 din 7 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 5320, Bacău

MAGIC GHOUL S.R.L.
CUI: 50787059CAEN: 5320
Activ
BACĂU, Mun. Bacău2024-10-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.089 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
AWB DELIVERO S.R.L.
CUI: 43710940CAEN: 5320
Activ
BACĂU, Mun. Bacău2021-02-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
8.694 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 5320, Bacău

DCL COURIER TRANSP S.R.L.
CUI: 43144840CAEN: 5320
Activ
BACĂU, Sat Buda Com. Blăgeşti2020-10-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.471 RON
Profit
2.825 RON
Angajati
0
STEFIANDI MIGHIU S.R.L.
CUI: 43219862CAEN: 5320
Activ
BACĂU, Mun. Bacău2020-10-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
29.302 RON
Profit
795 RON
Angajati
0
BALCAN SPEED TRANS S.R.L.
CUI: 43101149CAEN: 5320
Activ
BACĂU, Mun. Bacău2020-09-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
64.450 RON
Profit
38.076 RON
Angajati
1
IBTZ 93 S.R.L.
CUI: 43227873CAEN: 5320
Activ
BACĂU, Sat Răcăciuni Com. Răcăciuni2020-10-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.379 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Alte firme din Bacău

SAPHENE S.R.L.
CUI: 43151910CAEN: 4619
Activ
BACĂU, Mun. Bacău2020-10-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.044.663 RON
Profit
90.543 RON
Angajati
2
NIKI ROM IMPEX S.R.L.
CUI: 43151961CAEN: 4711
Activ
BACĂU, Sat Poiana Com. Negri2020-10-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.839.795 RON
Profit
184.148 RON
Angajati
5
LADIES & GENTELMEN S.R.L.
CUI: 43132358CAEN: 4771
Activ
BACĂU, Mun. Moineşti2020-10-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.470 RON
Profit
2.170 RON
Angajati
0
AQUAPURENERGY S.R.L.
CUI: 43167496CAEN: 4690
Activ
BACĂU, Sat Coţofăneşti Com. Coţofăneşti2020-10-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
4.273 RON
Angajati
0
BI E-COMMERCE S.R.L.
CUI: 42995792CAEN: 4791
Activ
BACĂU, Sat Fundu Răcăciuni Com. Răcăciuni2020-09-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
98.854 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
SAMIBRUM S.R.L.
CUI: 43308927CAEN: 4755
Activ
BACĂU, Orş. Dărmăneşti2020-11-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.964.850 RON
Profit
118.745 RON
Angajati
5
LEK AUTOCARS S.R.L.
CUI: 41611001CAEN: 4511
Activ
BACĂU, Mun. Bacău2019-09-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
453.564 RON
Profit
15.403 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul BENK SQUAD S.R.L.?

CUI-ul BENK SQUAD S.R.L. este 43151953.

Unde este sediul BENK SQUAD S.R.L.?

BENK SQUAD S.R.L. are sediul in Romania, BACĂU, Mun. Bacău, Str. Neagoe Vodă nr. 18, 600211, Mun. Bacău, judetul BACĂU.

Cand a fost infiintata BENK SQUAD S.R.L.?

BENK SQUAD S.R.L. a fost infiintata in anul 2020 (6 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a BENK SQUAD S.R.L. in 2024?

In 2024, BENK SQUAD S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 124 RON.

Ce activitate are BENK SQUAD S.R.L.?

BENK SQUAD S.R.L. are codul CAEN principal 5320 (Alte activităţi poştale şi de curier).

Ce profit a inregistrat BENK SQUAD S.R.L. in 2024?

BENK SQUAD S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 881 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 5 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.