Activ Plătitor TVAe‑Factură

RBG TECHNICAL SOLUTIONS S.R.L.

CUI: 43152142
CIF: RO43152142
Reg. Com.: J13/2592/2020
CAEN: 4222
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 7 octombrie 2020 · 6 ani
Distribuie:

Lucrări de construcţii a proiectelor utilitare pentru electricitate şi telecomunicaţii

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 00:49

Despre RBG TECHNICAL SOLUTIONS S.R.L.

RBG TECHNICAL SOLUTIONS S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Orş. Năvodari, judetul CONSTANŢA, infiintata in 2020 (6 ani de activitate). Activitatea principala este "Lucrări de construcţii a proiectelor utilitare pentru electricitate şi telecomunicaţii" (cod CAEN 4222), in sectorul constructii. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, RBG TECHNICAL SOLUTIONS S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 237.263 RON, in crestere fata de anul precedent (+18.3%). Profitul net inregistrat a fost de 104.725 RON (in crestere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 4 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 600 RON in 2020 la 237.263 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din decembrie 2023.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
237.263 RON
Venituri totale
237.872 RON
Cheltuieli totale
130.817 RON
Profit brut
107.055 RON
Profit net
104.725 RON
Marja profit net
44,14%
Active imobilizate
4.200 RON
Active circulante
106.056 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
84.805 RON
Casa & conturi bănci
21.251 RON
Capital propriu
104.965 RON

Contact

AdresaRomania, CONSTANŢA, Orş. Năvodari, Str. Rândunelelor nr. 13, 905700
Detalii adresacam.1

Adresă sediu social

Romania, CONSTANŢA, Orş. Năvodari, Str. Rândunelelor nr. 13, 905700
Cod poștal: 905700
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, CONSTANŢA, Orş. Năvodari, Str. Rândunelelor nr. 13, 905700
Detalii
cam.1
Cod postal
905700
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 07.10.2020
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 decembrie 2023)

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2020 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
237.263 RON
Rezultat net
104.725 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 237.263 RON 200.620 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 237.872 RON 201.613 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 130.817 RON 121.958 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 107.055 RON 79.655 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 104.725 RON 77.684 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 4.200 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 106.056 RON 79.372 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 110.256 RON 79.372 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 84.805 RON 6.819 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 21.251 RON 72.553 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 5.291 RON 1.448 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 104.965 RON 77.924 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active110.256RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

4,8 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale110.256 RON
Datorii totale5.291 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
95,0 %Profit net / active totale
ROE
99,8 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
20,04 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
95,2 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 5 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

5 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 237.263 +18,3% față de anul precedent 237.872 130.817 107.055 +34,4% față de anul precedent 104.725 +34,8% față de anul precedent 0 0
2023 200.620 -0,5% față de anul precedent 201.613 121.958 79.655 +47,4% față de anul precedent 77.684 +49,2% față de anul precedent 0 0
2022 201.538 +69,6% față de anul precedent 201.733 147.684 54.049 52.074 0 0
2021 118.818 +19.703,0% față de anul precedent 118.874 161.686 0 0 42.812 44.000
2020 600 600 6.367 0 0 5.767 5.773

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

5 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 4.200 106.056 110.256 0 84.805 21.251
2023 0 79.372 79.372 0 6.819 72.553
2022 0 30.334 30.334 0 30.295 39
2021 0 26.632 26.632 0 12.720 13.912
2020 106 340 446 0 300 40

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

5 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 5.291 +265,4% față de anul precedent 104.965 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 1.448 -94,8% față de anul precedent 77.924 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2022 27.834 -63,5% față de anul precedent 2.500 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2021 76.205 +1.166,1% față de anul precedent -49.573 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2020 6.019 -5.573 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

0din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

7 repere. O singură cronologie.

Din 2020 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2020 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
7 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 237.263 RON. Profit: 104.725 RON

Cifra de afaceri: 237.263 RON. Profit: 104.725 RON

Cifra de afaceri
237.263 RON +18.26% față de anul precedent
Profit net
104.725 RON +34.81% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
5.291 RON +265.4% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 200.620 RON. Profit: 77.684 RON

Cifra de afaceri: 200.620 RON. Profit: 77.684 RON

Cifra de afaceri
200.620 RON -0.46% față de anul precedent
Profit net
77.684 RON +49.18% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
1.448 RON -94.8% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 201.538 RON. Profit: 52.074 RON

Cifra de afaceri: 201.538 RON. Profit: 52.074 RON

Cifra de afaceri
201.538 RON +69.62% față de anul precedent
Profit net
52.074 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
27.834 RON -63.47% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 118.818 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 118.818 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
118.818 RON +19703% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
44.000 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
76.205 RON +1166.07% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 600 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 600 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
600 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
5.773 RON
Angajati
1
Datorii
6.019 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataRBG TECHNICAL SOLUTIONS S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4222 in Orş. Năvodari (CONSTANŢA)

RBG TECHNICAL SOLUTIONS S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4222 in Orş. Năvodari (CONSTANŢA)

7 din 7 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4222, Constanţa

GSL WIND SUPPORT S.R.L.
CUI: 44179855CAEN: 4222
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2021-04-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
232.452 RON
Profit
49.504 RON
Angajati
0
Activ
CONSTANŢA, Sat Valu lui Traian Com. Valu lui Traian2022-06-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
352.648 RON
Profit
100.931 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4222, Constanţa

LUTEH COM NETWORK S.R.L.
CUI: 43195763CAEN: 4222
Activ
CONSTANŢA, Mun. Mangalia2020-10-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
967.677 RON
Profit
0 RON
Angajati
8
TRANSPETRU SERV S.R.L.
CUI: 41680630CAEN: 4222
Activ
CONSTANŢA, Mun. Mangalia2019-09-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.256.885 RON
Profit
148.675 RON
Angajati
8
FULL ADMIN S.R.L.
CUI: 43267193CAEN: 4222
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2020-10-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.160.732 RON
Profit
487.207 RON
Angajati
12

Alte firme din Constanţa

DESIGNBYMONDAY S.R.L.
CUI: 43149171CAEN: 6210
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2020-10-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
289.521 RON
Profit
240.443 RON
Angajati
0
NIGO EVOLUTION S.R.L.
CUI: 43152150CAEN: 0111
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2020-10-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
60.622 RON
Profit
22.341 RON
Angajati
0
ALMYRO BLUE S.R.L.
CUI: 43164015CAEN: 4639
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2020-10-09
fara e-Factura
A NAP HAZA S.R.L.
CUI: 43075813CAEN: 4120
Activ
CONSTANŢA, Mun. Mangalia2020-09-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
DALURA FINANCE S.R.L.
CUI: 43227407CAEN: 7499
Activ
CONSTANŢA, Orş. Ovidiu2020-10-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
103.304 RON
Profit
39.898 RON
Angajati
1
DELIA PRINCESS S.R.L.
CUI: 42354453CAEN: 5520
Activ
CONSTANŢA, Loc. Eforie Nord Orş. Eforie2020-03-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
75.303 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
VILFO STEEL SRL
CUI: 33434979CAEN: 3011
Activ
CONSTANŢA, Mun. Mangalia2014-07-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
26.962.494 RON
Profit
4.126.720 RON
Angajati
101
SAN-PALO S.R.L.
CUI: 50490375CAEN: 4941
Activ
CONSTANŢA, Sat Valu lui Traian Com. Valu lui Traian2024-08-30
fara e-Factura

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul RBG TECHNICAL SOLUTIONS S.R.L.?

CUI-ul RBG TECHNICAL SOLUTIONS S.R.L. este 43152142.

Unde este sediul RBG TECHNICAL SOLUTIONS S.R.L.?

RBG TECHNICAL SOLUTIONS S.R.L. are sediul in Romania, CONSTANŢA, Orş. Năvodari, Str. Rândunelelor nr. 13, 905700, Orş. Năvodari, judetul CONSTANŢA.

Cand a fost infiintata RBG TECHNICAL SOLUTIONS S.R.L.?

RBG TECHNICAL SOLUTIONS S.R.L. a fost infiintata in anul 2020 (6 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a RBG TECHNICAL SOLUTIONS S.R.L. in 2024?

In 2024, RBG TECHNICAL SOLUTIONS S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 237.263 RON.

Cati angajati are RBG TECHNICAL SOLUTIONS S.R.L.?

RBG TECHNICAL SOLUTIONS S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are RBG TECHNICAL SOLUTIONS S.R.L.?

RBG TECHNICAL SOLUTIONS S.R.L. are codul CAEN principal 4222 (Lucrări de construcţii a proiectelor utilitare pentru electricitate şi telecomunicaţii).

Ce profit a inregistrat RBG TECHNICAL SOLUTIONS S.R.L. in 2024?

RBG TECHNICAL SOLUTIONS S.R.L. a inregistrat un profit net de 104.725 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 5 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.