Activ Plătitor TVA

DECASO PROD SERV SRL

CUI: 431704
CIF: RO431704
Reg. Com.: J1992015695405
CAEN: 1812
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 9 decembrie 1992 · 33 ani
Distribuie:

Alte activități de tipărire n.c.a.

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 01:29

Despre DECASO PROD SERV SRL

DECASO PROD SERV SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 6 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 1992 (33 ani de activitate). Activitatea principala este "Alte activități de tipărire n.c.a." (cod CAEN 1812), in sectorul industria prelucratoare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, DECASO PROD SERV SRL a raportat o cifra de afaceri de 11.238 RON, in scadere fata de anul precedent (-5.0%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a scazut semnificativ de la 44.725 RON in 2008 la 11.238 RON in 2024. Datoriile raportate (47.702 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
11.238 RON
Venituri totale
11.238 RON
Cheltuieli totale
16.341 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
3.528 RON
Active circulante
28.160 RON
Stocuri
353 RON
Creanțe
4.207 RON
Casa & conturi bănci
23.600 RON
Capital propriu
-16.014 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti, Str. Vintilă Mihăilescu nr. 3, 60391
Telefon093674703

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti, Str. Vintilă Mihăilescu nr. 3, 60391
Cod poștal: 60391
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti, Str. Vintilă Mihăilescu nr. 3, 60391
Cod postal
60391
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 16.06.1992
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 6 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 aprilie 2015

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
11.238 RON
Rezultat net
-5.103 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 11.238 RON 11.834 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 11.238 RON 11.835 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 16.341 RON 14.598 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 5.103 RON 2.763 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 5.103 RON 2.763 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 3.528 RON 3.562 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 28.160 RON 43.113 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 31.688 RON 46.675 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 353 RON 663 RON
CreanțeSume de încasat 4.207 RON 21.024 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 23.600 RON 21.426 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 47.702 RON 57.585 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -16.014 RON -10.910 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active31.688RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

150,5 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale31.688 RON
Datorii totale47.702 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,59 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-50,5 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 11.238 -5,0% față de anul precedent 11.238 16.341 0 0 5.103 5.103
2023 11.834 -61,7% față de anul precedent 11.835 14.598 0 0 2.763 2.763
2022 30.872 +13,1% față de anul precedent 30.872 39.501 0 0 8.629 9.554
2021 27.290 -23,1% față de anul precedent 27.290 42.975 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 15.685 16.488
2020 35.472 +868,7% față de anul precedent 35.472 16.759 18.713 +458,3% față de anul precedent 17.648 +499,9% față de anul precedent 0 0
2019 3.662 -47,1% față de anul precedent 13.662 10.310 3.352 +607,2% față de anul precedent 2.942 +1.001,9% față de anul precedent 0 0
2018 6.918 -23,2% față de anul precedent 6.918 6.444 474 -95,6% față de anul precedent 267 -97,3% față de anul precedent 0 0
2017 9.006 -36,7% față de anul precedent 27.006 16.205 10.801 +56,9% față de anul precedent 9.991 +54,7% față de anul precedent 0 0
2016 14.237 -30,1% față de anul precedent 14.237 7.352 6.885 -52,5% față de anul precedent 6.458 -53,5% față de anul precedent 0 0
2015 20.369 +67,0% față de anul precedent 20.369 5.879 14.490 +132,4% față de anul precedent 13.878 +136,5% față de anul precedent Neraportat 0
2014 12.201 -43,1% față de anul precedent 12.201 5.966 6.235 -52,0% față de anul precedent 5.868 -52,5% față de anul precedent 0 0
2013 21.425 -3,5% față de anul precedent 21.441 8.446 12.995 -45,5% față de anul precedent 12.352 -46,7% față de anul precedent 0 0
2012 22.205 -42,9% față de anul precedent 22.225 -1.596 23.821 +132,5% față de anul precedent 23.155 +155,0% față de anul precedent 0 0
2011 38.861 +309,2% față de anul precedent 38.871 28.625 10.246 9.080 0 0
2010 9.498 -46,7% față de anul precedent 9.500 13.226 0 0 3.726 5.376
2009 17.834 -60,1% față de anul precedent 17.840 26.449 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 8.609 10.286
2008 44.725 44.743 32.150 12.593 11.474 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 3.528 28.160 31.688 353 4.207 23.600
2023 3.562 43.113 46.675 663 21.024 21.426
2022 3.562 23.546 27.108 663 8.819 14.064
2021 3.562 20.614 24.176 311 10.951 9.352
2020 3.143 30.217 33.360 311 8.636 21.270
2019 145 24.831 24.976 0 1.890 22.941
2018 34 21.860 21.894 0 4.723 17.137
2017 34 29.207 29.241 0 15.152 14.055
2016 5.984 24.188 30.172 0 5.073 19.115
2015 2.022 67.377 69.399 85 2.727 64.565
2014 2.022 59.148 61.170 85 5.004 54.059
2013 2.022 54.245 56.267 251 5.299 48.695
2012 190 45.537 45.727 85 9.475 35.977
2011 190 40.507 40.697 85 11.949 28.473
2010 0 6.896 6.896 3.077 124 3.695
2009 0 15.825 15.825 3.096 4.285 8.444
2008 0 39.073 39.073 1.429 8.478 29.166

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 47.702 -17,2% față de anul precedent -16.014 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2023 57.585 +63,3% față de anul precedent -10.910 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 35.255 +54,8% față de anul precedent -8.147 Neraportat 1
2021 22.770 +47,2% față de anul precedent 1.406 Neraportat 0
2020 15.466 +305,1% față de anul precedent 17.894 Neraportat 0
2019 3.818 +3,8% față de anul precedent 21.158 Neraportat 0
2018 3.678 -67,5% față de anul precedent 18.216 Neraportat 0
2017 11.299 -49,2% față de anul precedent 17.942 Neraportat 0
2016 22.220 +2.695,0% față de anul precedent 7.952 Neraportat 0
2015 795 -87,7% față de anul precedent 68.604 Neraportat 0
2014 6.444 -13,0% față de anul precedent 54.726 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2013 7.409 -7,8% față de anul precedent 48.858 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2012 8.034 -69,0% față de anul precedent 37.693 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2011 25.911 +2.075,6% față de anul precedent 14.786 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2010 1.191 -74,9% față de anul precedent 5.705 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2009 4.743 -23,9% față de anul precedent 11.082 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2008 6.231 32.842 Neraportat 2

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

75din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

20 repere. O singură cronologie.

Din 1992 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

1992 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
20 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 11.238 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 11.238 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
11.238 RON -5.04% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
5.103 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
47.702 RON -17.16% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 11.834 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 11.834 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
11.834 RON -61.67% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
2.763 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
57.585 RON +63.34% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 30.872 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 30.872 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
30.872 RON +13.13% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
9.554 RON
Angajati
1
Datorii
35.255 RON +54.83% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 27.290 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 27.290 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
27.290 RON -23.07% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
16.488 RON
Angajati
0
Datorii
22.770 RON +47.23% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 35.472 RON. Profit: 17.648 RON

Cifra de afaceri: 35.472 RON. Profit: 17.648 RON

Cifra de afaceri
35.472 RON +868.65% față de anul precedent
Profit net
17.648 RON +499.86% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
15.466 RON +305.08% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 3.662 RON. Profit: 2.942 RON

Cifra de afaceri: 3.662 RON. Profit: 2.942 RON

Cifra de afaceri
3.662 RON -47.07% față de anul precedent
Profit net
2.942 RON +1001.87% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
3.818 RON +3.81% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 6.918 RON. Profit: 267 RON

Cifra de afaceri: 6.918 RON. Profit: 267 RON

Cifra de afaceri
6.918 RON -23.18% față de anul precedent
Profit net
267 RON -97.33% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
3.678 RON -67.45% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 9.006 RON. Profit: 9.991 RON

Cifra de afaceri: 9.006 RON. Profit: 9.991 RON

Cifra de afaceri
9.006 RON -36.74% față de anul precedent
Profit net
9.991 RON +54.71% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
11.299 RON -49.15% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 14.237 RON. Profit: 6.458 RON

Cifra de afaceri: 14.237 RON. Profit: 6.458 RON

Cifra de afaceri
14.237 RON -30.1% față de anul precedent
Profit net
6.458 RON -53.47% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
22.220 RON +2694.97% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 20.369 RON. Profit: 13.878 RON

Cifra de afaceri: 20.369 RON. Profit: 13.878 RON

Cifra de afaceri
20.369 RON +66.95% față de anul precedent
Profit net
13.878 RON +136.5% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
795 RON -87.66% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 12.201 RON. Profit: 5.868 RON

Cifra de afaceri: 12.201 RON. Profit: 5.868 RON

Cifra de afaceri
12.201 RON -43.05% față de anul precedent
Profit net
5.868 RON -52.49% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
6.444 RON -13.02% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 21.425 RON. Profit: 12.352 RON

Cifra de afaceri: 21.425 RON. Profit: 12.352 RON

Cifra de afaceri
21.425 RON -3.51% față de anul precedent
Profit net
12.352 RON -46.66% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
7.409 RON -7.78% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 22.205 RON. Profit: 23.155 RON

Cifra de afaceri: 22.205 RON. Profit: 23.155 RON

Cifra de afaceri
22.205 RON -42.86% față de anul precedent
Profit net
23.155 RON +155.01% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
8.034 RON -68.99% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 38.861 RON. Profit: 9.080 RON

Cifra de afaceri: 38.861 RON. Profit: 9.080 RON

Cifra de afaceri
38.861 RON +309.15% față de anul precedent
Profit net
9.080 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
25.911 RON +2075.57% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 9.498 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 9.498 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
9.498 RON -46.74% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
5.376 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
1.191 RON -74.89% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 17.834 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 17.834 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
17.834 RON -60.13% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
10.286 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
4.743 RON -23.88% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 44.725 RON. Profit: 11.474 RON

Cifra de afaceri: 44.725 RON. Profit: 11.474 RON

Cifra de afaceri
44.725 RON
Profit net
11.474 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2
Datorii
6.231 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

1992 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataDECASO PROD SERV SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 1812 in Sector 6 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

DECASO PROD SERV SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 1812 in Sector 6 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

20 din 20 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 1812, Municipiul Bucureşti

ANDRU EXPRESS LEX SRL
CUI: 26644188CAEN: 1812
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2010-03-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
14.142 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
LARA PRINT BRAND SRL
CUI: 30776675CAEN: 1812
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2012-10-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
10.930 RON
Profit
643 RON
Angajati
0
MULTIGRAF S.R.L.
CUI: 3973092CAEN: 1812
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti1993-05-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
14.713 RON
Profit
3.552 RON
Angajati
0
PHOTOGEMS SRL
CUI: 33218894CAEN: 1812
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2014-05-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
10.663 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
ART FACTORY INTERNATIONAL S.R.L.
CUI: 41885147CAEN: 1812
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2019-11-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
19.082 RON
Profit
8.995 RON
Angajati
0
PROBUS DESIGN & SOUVENIR SRL
CUI: 37633435CAEN: 1812
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2017-05-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.677 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 1812, Municipiul Bucureşti

SKIPPER IMPEX SRL
CUI: 413589CAEN: 1812
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti1992-12-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
147.335 RON
Profit
21.728 RON
Angajati
0
THEA CO SRL
CUI: 437995CAEN: 1812
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti1992-12-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.786.443 RON
Profit
274.195 RON
Angajati
5
ARTPRINT S.A.
CUI: 401053CAEN: 1812
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti1992-12-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
48.305.931 RON
Profit
233.461 RON
Angajati
121
PRINT PACK PROD SRL
CUI: 2359826CAEN: 1812
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti1992-12-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
25.829.266 RON
Profit
575.675 RON
Angajati
44

Alte firme din Municipiul Bucureşti

SILION SRL
CUI: 431682CAEN: 2920
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti1992-12-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
201.096 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
MECRO SYSTEM SRL
CUI: 431712CAEN: 4664
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti1992-12-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
17.169.668 RON
Profit
843.989 RON
Angajati
38
COMPROD MARIRUX SRL
CUI: 430970CAEN: 4711
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti1992-12-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.963.940 RON
Profit
44.113 RON
Angajati
2
RATHEX SRL
CUI: 432718CAEN: 6920
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti1992-12-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.267.951 RON
Profit
672.462 RON
Angajati
4
PHARMA S.A.
CUI: 412699CAEN: 4646
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti1992-12-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
368.098 RON
Profit
1.439 RON
Angajati
5
LEBRO TOUR S.R.L.
CUI: 896742CAEN: 8299
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti1992-11-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
24.159 RON
Profit
8.315 RON
Angajati
0
PLAZA TRADING SRL
CUI: 362337CAEN: 6820
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti1992-12-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
61.179 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
VOXLINE COMMUNICATION SRL
CUI: 11027079CAEN: 6190
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti1998-10-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
8.128.507 RON
Profit
47.240 RON
Angajati
13

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul DECASO PROD SERV SRL?

CUI-ul DECASO PROD SERV SRL este 431704.

Unde este sediul DECASO PROD SERV SRL?

DECASO PROD SERV SRL are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti, Str. Vintilă Mihăilescu nr. 3, 60391, Sector 6 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata DECASO PROD SERV SRL?

DECASO PROD SERV SRL a fost infiintata in anul 1992 (33 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a DECASO PROD SERV SRL in 2024?

In 2024, DECASO PROD SERV SRL a raportat o cifra de afaceri de 11.238 RON.

Ce activitate are DECASO PROD SERV SRL?

DECASO PROD SERV SRL are codul CAEN principal 1812 (Alte activități de tipărire n.c.a.).

Ce profit a inregistrat DECASO PROD SERV SRL in 2024?

DECASO PROD SERV SRL a inregistrat o pierdere neta de 5.103 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.