Activ

HORGOT GHEORGHE ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ

CUI: 43247099
CIF: 43247099
Reg. Com.: F33/537/2020
CAEN: 4221
Formă: Necunoscut
Înființată: 27 octombrie 2020 · 5 ani
Distribuie:

Lucrări de construcţii a proiectelor utilitare pentru fluide

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 13:24

Despre HORGOT GHEORGHE ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ

HORGOT GHEORGHE ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este o necunoscut cu sediul in Sat Stulpicani Com. Stulpicani, judetul SUCEAVA, infiintata in 2020 (5 ani de activitate). Activitatea principala este "Lucrări de construcţii a proiectelor utilitare pentru fluide" (cod CAEN 4221), in sectorul constructii. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

Compania, pe scurt

Nu sunt disponibile date financiare

Indicatorii vor apărea aici când datele sunt publicate.

Contact

AdresaRomania, SUCEAVA, Sat Stulpicani Com. Stulpicani, 727505
Telefon0743382130

Adresă sediu social

Romania, SUCEAVA, Sat Stulpicani Com. Stulpicani, 727505
Cod poștal: 727505
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, SUCEAVA, Sat Stulpicani Com. Stulpicani, 727505
Cod postal
727505
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Stare inregistrare
Înregistrat din 27.10.2020
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Gura Humorului
Platitor TVA
Nu

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

1 repere. O singură cronologie.

Din 2020 până în 2020 · datele disponibile în acest profil.

2020 → 2020
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
1 repere · toți anii

2020 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataHORGOT GHEORGHE ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (Necunoscut) - CAEN 4221 in Sat Stulpicani Com. Stulpicani (SUCEAVA)

HORGOT GHEORGHE ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (Necunoscut) - CAEN 4221 in Sat Stulpicani Com. Stulpicani (SUCEAVA)

1 din 1 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 4221, Suceava

TOP SCAV SRL
CUI: 24351785CAEN: 4221
Activ
SUCEAVA, Mun. Suceava2008-08-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
95.951.084 RON
Profit
31.672.954 RON
Angajati
64
GROUP CONSTRUCT BUCOVINA SRL
CUI: 24226324CAEN: 4221
Activ
SUCEAVA, Loc. Plopeni Orş. Salcea2008-07-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
86.603.268 RON
Profit
19.021.634 RON
Angajati
74
CON BUCOVINA SA
CUI: 712912CAEN: 4221
Activ
SUCEAVA, Mun. Suceava1992-11-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
66.356.621 RON
Profit
3.226.612 RON
Angajati
149
TERAEST YTMD S.R.L.
CUI: 15693460CAEN: 4221
Activ
SUCEAVA, Mun. Rădăuţi2003-08-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.162.815 RON
Profit
55.048 RON
Angajati
27
DOMELY SMART S.R.L.
CUI: 42122526CAEN: 4221
Activ
SUCEAVA, Sat Măneuţi Com. Frătăuţii Vechi2020-01-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.836.831 RON
Profit
919.293 RON
Angajati
8
ITALSCAVI BUCOVINA S.R.L.
CUI: 36496925CAEN: 4221
Activ
SUCEAVA, Mun. Fălticeni2016-09-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.951.006 RON
Profit
0 RON
Angajati
30
TERRAEST SERVICE S.R.L.
CUI: 36377525CAEN: 4221
Activ
SUCEAVA, Mun. Rădăuţi2016-08-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.719.778 RON
Profit
140.682 RON
Angajati
10
GYEM CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 35356451CAEN: 4221
Activ
SUCEAVA, Sat Pâraie Com. Mălini2015-12-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.502.666 RON
Profit
184.162 RON
Angajati
4
GEP INPIANTE S.R.L.
CUI: 35382515CAEN: 4221
Activ
SUCEAVA, Orş. Gura Humorului2016-01-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.211.795 RON
Profit
873.250 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul HORGOT GHEORGHE ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

CUI-ul HORGOT GHEORGHE ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este 43247099.

Unde este sediul HORGOT GHEORGHE ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

HORGOT GHEORGHE ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ are sediul in Romania, SUCEAVA, Sat Stulpicani Com. Stulpicani, 727505, Sat Stulpicani Com. Stulpicani, judetul SUCEAVA.

Cand a fost infiintata HORGOT GHEORGHE ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

HORGOT GHEORGHE ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ a fost infiintata in anul 2020 (5 ani de activitate).

Ce activitate are HORGOT GHEORGHE ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

HORGOT GHEORGHE ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ are codul CAEN principal 4221 (Lucrări de construcţii a proiectelor utilitare pentru fluide).

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 0 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.