Activ

LUXURY MAKEUP SHOP S.R.L.

CUI: 43247668
CIF: 43247668
Reg. Com.: J2020003495122
CAEN: 9621
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 27 octombrie 2020 · 5 ani
Distribuie:

Activități de coafură și frizerie

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 13:02

Despre LUXURY MAKEUP SHOP S.R.L.

LUXURY MAKEUP SHOP S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Floreşti Com. Floreşti, judetul CLUJ, infiintata in 2020 (5 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de coafură și frizerie" (cod CAEN 9621), in sectorul activitati de spectacole, culturale si recreative. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, LUXURY MAKEUP SHOP S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 283.346 RON, relativ stabila fata de anul precedent (-4.1%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 2, in crestere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 4 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 17.849 RON in 2020 la 283.346 RON in 2024.

Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
283.346 RON
Venituri totale
283.351 RON
Cheltuieli totale
297.526 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
3.953 RON
Active circulante
139.305 RON
Stocuri
11.323 RON
Creanțe
110.732 RON
Casa & conturi bănci
17.250 RON
Capital propriu
-93.740 RON

Contact

AdresaRomania, CLUJ, Sat Floreşti Com. Floreşti, Str. Avram Iancu nr. 402B
Detalii adresaTRONSON 1
Telefon0477021036

Adresă sediu social

Romania, CLUJ, Sat Floreşti Com. Floreşti, Str. Avram Iancu nr. 402B
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, CLUJ, Sat Floreşti Com. Floreşti, Str. Avram Iancu nr. 402B
Detalii
TRONSON 1
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 27.10.2020
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Platitor TVA
Nu

Stare inactivitate

Data inactivare
10 decembrie 2025
Data reactivare
12 ianuarie 2026

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2020 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
283.346 RON
Rezultat net
-17.009 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 283.346 RON 295.392 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 283.351 RON 295.397 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 297.526 RON 310.780 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 14.175 RON 15.383 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 17.009 RON 18.337 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 3.953 RON 8.389 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 139.305 RON 117.526 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 143.258 RON 125.915 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 11.323 RON 40.044 RON
CreanțeSume de încasat 110.732 RON 75.194 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 17.250 RON 2.288 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 236.998 RON 202.646 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -93.740 RON -76.731 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 2 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active143.258RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

165,4 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale143.258 RON
Datorii totale236.998 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,59 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-65,4 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 5 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

5 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 283.346 -4,1% față de anul precedent 283.351 297.526 0 0 14.175 17.009
2023 295.392 +1,8% față de anul precedent 295.397 310.780 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 15.383 18.337
2022 290.253 +64,9% față de anul precedent 290.253 258.733 31.520 25.774 0 0
2021 175.999 +886,0% față de anul precedent 176.987 263.546 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 86.559 90.830
2020 17.849 17.849 10.831 7.018 6.462 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

5 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 3.953 139.305 143.258 11.323 110.732 17.250
2023 8.389 117.526 125.915 40.044 75.194 2.288
2022 30.255 124.799 155.054 69.388 47.547 7.864
2021 54.321 126.359 180.680 89.035 29.109 8.215
2020 0 28.693 28.693 20.910 5.770 2.013

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

5 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 236.998 +17,0% față de anul precedent -93.740 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2023 202.646 -5,1% față de anul precedent -76.731 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 213.448 -19,4% față de anul precedent -58.394 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 264.955 +1.102,7% față de anul precedent -84.168 Neraportat 1
2020 22.031 6.662 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

75din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
RARĂZVAN ALBERT BURSUCfondatorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

9 repere. O singură cronologie.

Din 2020 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2020 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
9 repere · toți anii

2026 2 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 25473/2026modificare date sediu social, sedii secundare

modificare date sediu social, sedii secundare

Deschide înregistrarea completă
Stare companieStare companieFirma a fost reactivataCompania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

Compania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

2025 1 repere

Stare companieStare companieFirma a fost declarata inactivaCompania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

Compania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 283.346 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 283.346 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
283.346 RON -4.08% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
17.009 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
236.998 RON +16.95% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 295.392 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 295.392 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
295.392 RON +1.77% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
18.337 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
202.646 RON -5.06% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 290.253 RON. Profit: 25.774 RON

Cifra de afaceri: 290.253 RON. Profit: 25.774 RON

Cifra de afaceri
290.253 RON +64.92% față de anul precedent
Profit net
25.774 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
213.448 RON -19.44% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 175.999 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 175.999 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
175.999 RON +886.04% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
90.830 RON
Angajati
1
Datorii
264.955 RON +1102.65% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 17.849 RON. Profit: 6.462 RON

Cifra de afaceri: 17.849 RON. Profit: 6.462 RON

Cifra de afaceri
17.849 RON
Profit net
6.462 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
22.031 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataLUXURY MAKEUP SHOP S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9621 in Sat Floreşti Com. Floreşti (CLUJ)

LUXURY MAKEUP SHOP S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9621 in Sat Floreşti Com. Floreşti (CLUJ)

9 din 9 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

06.072026Mentiune · Buletin 25473/2026modificare date sediu social, sedii secundare

modificare date sediu social; sedii secundare; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 12.06.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
LUXURY MAKEUP SHOP S.R.L.
CUI
43247668
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
06.07.2026
Registrul Comerțului
J2020003495122
EUID
ROONRC.J2020003495122
Sediu
Municipiul Cluj-Napoca, Jud. Cluj, Strada AVRAM IANCU, Nr. 8, Etaj 1, Ap. 2B
Județ
Cluj
Număr încheiere
536692
Data încheierii
06.07.2026
Număr dosar
2404135
Data dosarului
16.06.2026
Tribunal
Cluj
Registrator
Alexandra-Silvana Decean

Subiecte

modificare date sediu social, sedii secundare

Documente menționate

  • Decizie asociat unic din 12.06.2026
  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii din 16.06.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 25473/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 9621, Cluj

DARNAT NIC FASHION S.R.L.
CUI: 43685404CAEN: 9621
Activ
CLUJ, Sat Popeşti Com. Baciu2021-02-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
283.822 RON
Profit
10.055 RON
Angajati
2
MERIT GRUP SRL
CUI: 15803253CAEN: 9621
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2003-10-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
282.300 RON
Profit
35.133 RON
Angajati
5
EDUARDINA ONLINE S.R.L.
CUI: 46502242CAEN: 9621
Activ
CLUJ, Sat Ceanu Mic Com. Tureni2022-07-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
277.931 RON
Profit
177.729 RON
Angajati
1
CATWALKBEAUTY SRL
CUI: 38331818CAEN: 9621
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2017-10-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
296.128 RON
Profit
0 RON
Angajati
4
MAC ESTETIC MOB S.R.L.
CUI: 41926204CAEN: 9621
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2019-11-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
245.783 RON
Profit
2.035 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 9621, Cluj

FAMILYSTORE S.R.L.
CUI: 43126283CAEN: 9621
Activ
CLUJ, Mun. Gherla2020-10-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
91.649 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ENVY ESTET BEAUTY S.R.L.
CUI: 43357482CAEN: 9621
Activ
CLUJ, Sat Floreşti Com. Floreşti2020-11-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.391 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
YOUR FUTURE RESIDENCE S.R.L.
CUI: 43032960CAEN: 9621
Activ
CLUJ, Sat Floreşti Com. Floreşti2020-09-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
242.519 RON
Profit
59.749 RON
Angajati
0
FISTICOS DE FRUMOS S.R.L.
CUI: 43460126CAEN: 9621
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2020-12-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
293.653 RON
Profit
89.623 RON
Angajati
1

Alte firme din Cluj

ATEKA SAB SERVICES S.R.L.
CUI: 43247676CAEN: 4322
Activ
CLUJ, Sat Floreşti Com. Floreşti2020-10-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
236.306 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
EFICIENTA PARETO S.R.L.
CUI: 43247552CAEN: 7112
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2020-10-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
SLAD STORE S.R.L.
CUI: 43252249CAEN: 4771
Activ
CLUJ, Sat Floreşti Com. Floreşti2020-10-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
830.470 RON
Profit
206.535 RON
Angajati
1
FKR TEAM S.R.L.
CUI: 43195712CAEN: 4933
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2020-10-15
fara e-Factura
GEOMOLEAN STUDIOS S.R.L.
CUI: 43304232CAEN: 5821
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2020-11-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
115.282 RON
Profit
57.966 RON
Angajati
1
FGL GYM S.R.L.
CUI: 42733082CAEN: 4941
Activ
CLUJ, Sat Aghireşu-Fabrici Com. Aghireşu2020-07-06
fara e-Factura
METERIT SOLUTIONS S.R.L.
CUI: 43709287CAEN: 6210
Activ
CLUJ, Sat Feleacu Com. Feleacu2021-02-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
798.479 RON
Profit
670.473 RON
Angajati
1
AGNES SMILE FACTORY S.R.L.
CUI: 37807019CAEN: 8623
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2017-06-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
170.773 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
XANAGYN S.R.L.
CUI: 47585637CAEN: 8622
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2023-02-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
11.237 RON
Profit
3.701 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul LUXURY MAKEUP SHOP S.R.L.?

CUI-ul LUXURY MAKEUP SHOP S.R.L. este 43247668.

Unde este sediul LUXURY MAKEUP SHOP S.R.L.?

LUXURY MAKEUP SHOP S.R.L. are sediul in Romania, CLUJ, Sat Floreşti Com. Floreşti, Str. Avram Iancu nr. 402B, Sat Floreşti Com. Floreşti, judetul CLUJ.

Cand a fost infiintata LUXURY MAKEUP SHOP S.R.L.?

LUXURY MAKEUP SHOP S.R.L. a fost infiintata in anul 2020 (5 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a LUXURY MAKEUP SHOP S.R.L. in 2024?

In 2024, LUXURY MAKEUP SHOP S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 283.346 RON.

Cati angajati are LUXURY MAKEUP SHOP S.R.L.?

LUXURY MAKEUP SHOP S.R.L. a raportat un numar mediu de 2 salariati in 2024.

Ce activitate are LUXURY MAKEUP SHOP S.R.L.?

LUXURY MAKEUP SHOP S.R.L. are codul CAEN principal 9621 (Activități de coafură și frizerie).

Ce profit a inregistrat LUXURY MAKEUP SHOP S.R.L. in 2024?

LUXURY MAKEUP SHOP S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 17.009 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 5 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.