Activ

GANETI MEDICAL S.R.L.

CUI: 43267339
CIF: 43267339
Reg. Com.: J16/1975/2020
CAEN: 8623
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 30 octombrie 2020 · 5 ani
Distribuie:

Activități de asistență stomatologică

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 13:40

Despre GANETI MEDICAL S.R.L.

GANETI MEDICAL S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Craiova, judetul DOLJ, infiintata in 2020 (5 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de asistență stomatologică" (cod CAEN 8623), in sectorul invatamant. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, GANETI MEDICAL S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 121.008 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+72.0%). Profitul net inregistrat a fost de 50.072 RON (in crestere puternica). Pe parcursul ultimilor 2 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 57.947 RON in 2022 la 121.008 RON in 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
121.008 RON
Venituri totale
121.008 RON
Cheltuieli totale
67.307 RON
Profit brut
53.701 RON
Profit net
50.072 RON
Marja profit net
41,38%
Active imobilizate
939 RON
Active circulante
58.761 RON
Stocuri
723 RON
Creanțe
29.545 RON
Casa & conturi bănci
28.493 RON
Capital propriu
50.312 RON

Contact

AdresaRomania, DOLJ, Mun. Craiova, Str. Dr. Ştefan Berceanu nr. 3
Telefon0766182731

Adresă sediu social

Romania, DOLJ, Mun. Craiova, Str. Dr. Ştefan Berceanu nr. 3
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, DOLJ, Mun. Craiova, Str. Dr. Ştefan Berceanu nr. 3
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 30.10.2020
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Dolj
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2022 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
121.008 RON
Rezultat net
50.072 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 121.008 RON 70.370 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 121.008 RON 70.370 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 67.307 RON 47.139 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 53.701 RON 23.231 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 50.072 RON 22.527 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 939 RON 2.549 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 58.761 RON 23.943 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 59.700 RON 26.492 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 723 RON 38 RON
CreanțeSume de încasat 29.545 RON 1.192 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 28.493 RON 22.713 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 9.388 RON 3.725 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 50.312 RON 22.767 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active59.700RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

15,7 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale59.700 RON
Datorii totale9.388 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
83,9 %Profit net / active totale
ROE
99,5 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
6,26 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
84,3 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 3 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 121.008 +72,0% față de anul precedent 121.008 67.307 53.701 +131,2% față de anul precedent 50.072 +122,3% față de anul precedent 0 0
2023 70.370 +21,4% față de anul precedent 70.370 47.139 23.231 -51,1% față de anul precedent 22.527 -51,1% față de anul precedent 0 0
2022 57.947 57.947 10.409 47.538 46.042 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 939 58.761 59.700 723 29.545 28.493
2023 2.549 23.943 26.492 38 1.192 22.713
2022 4.159 42.818 46.977 38 0 42.780

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 9.388 +152,0% față de anul precedent 50.312 Neraportat 0
2023 3.725 +406,8% față de anul precedent 22.767 Neraportat 0
2022 735 46.242 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

0din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

4 repere. O singură cronologie.

Din 2020 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2020 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
4 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 121.008 RON. Profit: 50.072 RON

Cifra de afaceri: 121.008 RON. Profit: 50.072 RON

Cifra de afaceri
121.008 RON +71.96% față de anul precedent
Profit net
50.072 RON +122.28% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
9.388 RON +152.03% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 70.370 RON. Profit: 22.527 RON

Cifra de afaceri: 70.370 RON. Profit: 22.527 RON

Cifra de afaceri
70.370 RON +21.44% față de anul precedent
Profit net
22.527 RON -51.07% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
3.725 RON +406.8% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 57.947 RON. Profit: 46.042 RON

Cifra de afaceri: 57.947 RON. Profit: 46.042 RON

Cifra de afaceri
57.947 RON
Profit net
46.042 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
735 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2020 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataGANETI MEDICAL S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8623 in Mun. Craiova (DOLJ)

GANETI MEDICAL S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8623 in Mun. Craiova (DOLJ)

4 din 4 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 8623, Dolj

FUTUREDENT TEAM S.R.L.
CUI: 47198940CAEN: 8623
Activ
DOLJ, Mun. Craiova2022-11-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
122.463 RON
Profit
53.828 RON
Angajati
0
DENTALSCHLAU S.R.L.
CUI: 44764468CAEN: 8623
Activ
DOLJ, Mun. Craiova2021-08-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
123.180 RON
Profit
73.471 RON
Angajati
1
CHRIS DENT 2018 S.R.L.
CUI: 40304459CAEN: 8623
Activ
DOLJ, Mun. Craiova2018-12-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
120.341 RON
Profit
6.300 RON
Angajati
3
NEODENTAL KIDS SRL
CUI: 37243823CAEN: 8623
Activ
DOLJ, Mun. Craiova2017-03-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
129.400 RON
Profit
0 RON
Angajati
6
R.G. PRODENTIUM SRL
CUI: 37292036CAEN: 8623
Activ
DOLJ, Mun. Craiova2017-03-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
113.348 RON
Profit
63.521 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 8623, Dolj

SUPER ZÂMBET S.R.L.
CUI: 43248973CAEN: 8623
Activ
DOLJ, Mun. Craiova2020-10-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
369.292 RON
Profit
60.489 RON
Angajati
1
DENTAL SOFTCARE S.R.L.
CUI: 43279651CAEN: 8623
Activ
DOLJ, Sat Pieleşti Com. Pieleşti2020-11-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
37.420 RON
Profit
6.794 RON
Angajati
1
HUSI MA DENT S.R.L.
CUI: 43308471CAEN: 8623
Activ
DOLJ, Mun. Craiova2020-11-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
299.954 RON
Profit
40.492 RON
Angajati
1

Alte firme din Dolj

MEDCLAS OLTENIA S.R.L.
CUI: 43267312CAEN: 8622
Activ
DOLJ, Mun. Craiova2020-10-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
540.553 RON
Profit
204.859 RON
Angajati
4
DROX-AGRIBUSINESS S.R.L.
CUI: 43258977CAEN: 4685
Activ
DOLJ, Loc. Bâlta Orş. Filiaşi2020-10-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
441.509 RON
Profit
80.196 RON
Angajati
5
RAW TRANS S.R.L.
CUI: 43278192CAEN: 5320
Activ
DOLJ, Mun. Craiova2020-11-03
fara e-Factura
DR. ILINCA SIMONA S.R.L.
CUI: 43368694CAEN: 8622
Activ
DOLJ, Mun. Craiova2020-11-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
53.956 RON
Profit
36.460 RON
Angajati
0
GIOMED PER S.R.L.
CUI: 44324343CAEN: 8622
Activ
DOLJ, Sat Mărăcinele Com. Perişor2021-05-24
fara e-Factura
SIM MIHBAR S.R.L.
CUI: 28912210CAEN: 5630
Activ
DOLJ, Loc. Golenţi Mun. Calafat2011-07-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
15.267 RON
Profit
63 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul GANETI MEDICAL S.R.L.?

CUI-ul GANETI MEDICAL S.R.L. este 43267339.

Unde este sediul GANETI MEDICAL S.R.L.?

GANETI MEDICAL S.R.L. are sediul in Romania, DOLJ, Mun. Craiova, Str. Dr. Ştefan Berceanu nr. 3, Mun. Craiova, judetul DOLJ.

Cand a fost infiintata GANETI MEDICAL S.R.L.?

GANETI MEDICAL S.R.L. a fost infiintata in anul 2020 (5 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a GANETI MEDICAL S.R.L. in 2024?

In 2024, GANETI MEDICAL S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 121.008 RON.

Ce activitate are GANETI MEDICAL S.R.L.?

GANETI MEDICAL S.R.L. are codul CAEN principal 8623 (Activități de asistență stomatologică).

Ce profit a inregistrat GANETI MEDICAL S.R.L. in 2024?

GANETI MEDICAL S.R.L. a inregistrat un profit net de 50.072 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 3 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.