Activ Plătitor TVA

TRACIA ADMINISTRARE IMOBILE S.R.L.

CUI: 43280966
CIF: RO43280966
Reg. Com.: J13/2891/2020
CAEN: 6832
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 4 noiembrie 2020 · 5 ani
Distribuie:

Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 12:59

Despre TRACIA ADMINISTRARE IMOBILE S.R.L.

TRACIA ADMINISTRARE IMOBILE S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Constanţa, judetul CONSTANŢA, infiintata in 2020 (5 ani de activitate). Activitatea principala este "Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract" (cod CAEN 6832), in sectorul intermedieri financiare si asigurari. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, TRACIA ADMINISTRARE IMOBILE S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 791.722 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+168.2%). Profitul net inregistrat a fost de 445.532 RON (in crestere puternica). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 8, in crestere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 4 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 46.064 RON in 2020 la 791.722 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
791.722 RON
Venituri totale
890.732 RON
Cheltuieli totale
427.586 RON
Profit brut
463.146 RON
Profit net
445.532 RON
Marja profit net
56,27%
Active imobilizate
81.562 RON
Active circulante
435.546 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
406.365 RON
Casa & conturi bănci
29.181 RON
Capital propriu
445.892 RON

Contact

AdresaRomania, CONSTANŢA, Mun. Constanţa, Str. Unirii nr. 108A
Telefon0729969282

Adresă sediu social

Romania, CONSTANŢA, Mun. Constanţa, Str. Unirii nr. 108A
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, CONSTANŢA, Mun. Constanţa, Str. Unirii nr. 108A
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 03.11.2020
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa
Platitor TVA
Da

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2020 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
791.722 RON
Rezultat net
445.532 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 791.722 RON 295.200 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 890.732 RON 295.200 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 427.586 RON 99.367 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 463.146 RON 195.833 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 445.532 RON 192.939 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 81.562 RON 39.167 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 435.546 RON 172.866 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 517.108 RON 212.033 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 406.365 RON 155.669 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 29.181 RON 17.197 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 54.917 RON 20.249 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 445.892 RON 193.299 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 8 persoane 2 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active517.108RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

10,6 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale517.108 RON
Datorii totale54.917 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
86,2 %Profit net / active totale
ROE
99,9 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
7,93 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
86,2 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 5 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

5 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 791.722 +168,2% față de anul precedent 890.732 427.586 463.146 +136,5% față de anul precedent 445.532 +130,9% față de anul precedent 0 0
2023 295.200 +1,4% față de anul precedent 295.200 99.367 195.833 -13,6% față de anul precedent 192.939 -13,9% față de anul precedent 0 0
2022 291.130 -0,8% față de anul precedent 291.131 64.544 226.587 +37,0% față de anul precedent 224.158 +37,2% față de anul precedent 0 0
2021 293.374 +536,9% față de anul precedent 293.374 128.001 165.373 +330,6% față de anul precedent 163.377 +330,6% față de anul precedent 0 0
2020 46.064 46.064 7.657 38.407 37.946 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

5 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 81.562 435.546 517.108 0 406.365 29.181
2023 39.167 172.866 212.033 0 155.669 17.197
2022 37 230.886 230.923 0 169.850 61.036
2021 78 207.342 207.420 30 1 207.311
2020 119 46.210 46.329 30 0 46.180

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

5 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 54.917 +171,2% față de anul precedent 445.892 Neraportat 8 +300,0% față de anul precedent
2023 20.249 +216,1% față de anul precedent 193.299 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2022 6.405 +10,5% față de anul precedent 224.518 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 5.797 -28,3% față de anul precedent 201.623 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2020 8.083 38.246 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

0din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

6 repere. O singură cronologie.

Din 2020 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2020 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
6 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 791.722 RON. Profit: 445.532 RON

Cifra de afaceri: 791.722 RON. Profit: 445.532 RON

Cifra de afaceri
791.722 RON +168.2% față de anul precedent
Profit net
445.532 RON +130.92% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
8 +300% față de anul precedent
Datorii
54.917 RON +171.21% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 295.200 RON. Profit: 192.939 RON

Cifra de afaceri: 295.200 RON. Profit: 192.939 RON

Cifra de afaceri
295.200 RON +1.4% față de anul precedent
Profit net
192.939 RON -13.93% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
20.249 RON +216.14% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 291.130 RON. Profit: 224.158 RON

Cifra de afaceri: 291.130 RON. Profit: 224.158 RON

Cifra de afaceri
291.130 RON -0.76% față de anul precedent
Profit net
224.158 RON +37.2% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
6.405 RON +10.49% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 293.374 RON. Profit: 163.377 RON

Cifra de afaceri: 293.374 RON. Profit: 163.377 RON

Cifra de afaceri
293.374 RON +536.88% față de anul precedent
Profit net
163.377 RON +330.55% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
5.797 RON -28.28% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 46.064 RON. Profit: 37.946 RON

Cifra de afaceri: 46.064 RON. Profit: 37.946 RON

Cifra de afaceri
46.064 RON
Profit net
37.946 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
8.083 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataTRACIA ADMINISTRARE IMOBILE S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6832 in Mun. Constanţa (CONSTANŢA)

TRACIA ADMINISTRARE IMOBILE S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6832 in Mun. Constanţa (CONSTANŢA)

6 din 6 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 6832, Constanţa

NAVMAR CO. S.R.L.
CUI: 38915418CAEN: 6832
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2018-02-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
845.172 RON
Profit
206.108 RON
Angajati
4
NORTH GLOBAL SERVICES S.R.L.
CUI: 43636371CAEN: 6832
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2021-01-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
753.795 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
VIELEN ADMINISTRARE SRL
CUI: 26769459CAEN: 6832
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2010-04-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
875.739 RON
Profit
169.418 RON
Angajati
8
ONE PROSIM EVAL S.R.L.
CUI: 46950157CAEN: 6832
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2022-10-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
709.351 RON
Profit
538.182 RON
Angajati
1
CONST PRO ADVISOR SRL
CUI: 36161660CAEN: 6832
Activ
CONSTANŢA, Mun. Mangalia2016-06-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
320.027 RON
Profit
26.433 RON
Angajati
3

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 6832, Constanţa

MARICOM ADMINISTRARE S.R.L.
CUI: 43263159CAEN: 6832
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2020-10-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
228.446 RON
Profit
121.574 RON
Angajati
1
EXPERT TEAM ASIST S.R.L.
CUI: 43337361CAEN: 6832
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2020-11-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
114.866 RON
Profit
34.570 RON
Angajati
0
GEOCRIS ADMINISTRARE S.R.L.
CUI: 43128373CAEN: 6832
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2020-10-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
15.910 RON
Profit
7.638 RON
Angajati
0
ADMIN CONSTRUCT EXPERT S.R.L.
CUI: 43364625CAEN: 6832
Activ
CONSTANŢA, Sat Săcele Com. Săcele2020-11-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
291.452 RON
Profit
188.934 RON
Angajati
1

Alte firme din Constanţa

MINERVA CONCEPT 2020 S.R.L.
CUI: 43280958CAEN: 8559
Activ
CONSTANŢA, Sat Cumpăna Com. Cumpăna2020-11-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
30.500 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
WINDOOR MASTER S.R.L.
CUI: 43280974CAEN: 2223
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2020-11-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
88.134 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
MARITIMO LUXURY RESORT S.R.L.
CUI: 43268350CAEN: 5520
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2020-11-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.810.883 RON
Profit
91.637 RON
Angajati
0
EURO STUDY MARKOS S.R.L.
CUI: 43285017CAEN: 8559
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2020-11-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
21.260 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
LUTEH COM NETWORK S.R.L.
CUI: 43195763CAEN: 4222
Activ
CONSTANŢA, Mun. Mangalia2020-10-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
967.677 RON
Profit
0 RON
Angajati
8
GRUP CONSTRUCTII ROJIN S.R.L.
CUI: 43351978CAEN: 4100
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2020-11-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
443.100 RON
Profit
0 RON
Angajati
6
ELIF TURK S.R.L.
CUI: 42453597CAEN: 4721
Activ
CONSTANŢA, Orş. Ovidiu2020-04-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
53.420 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
GUARDA TACOZ S.R.L.
CUI: 44136579CAEN: 4100
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2021-04-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.502.488 RON
Profit
2.403.561 RON
Angajati
1
MATSON STAR S.R.L.
CUI: 50618319CAEN: 4941
Activ
CONSTANŢA, Sat Mireasa Com. Târguşor2024-09-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
44.100 RON
Profit
32.001 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul TRACIA ADMINISTRARE IMOBILE S.R.L.?

CUI-ul TRACIA ADMINISTRARE IMOBILE S.R.L. este 43280966.

Unde este sediul TRACIA ADMINISTRARE IMOBILE S.R.L.?

TRACIA ADMINISTRARE IMOBILE S.R.L. are sediul in Romania, CONSTANŢA, Mun. Constanţa, Str. Unirii nr. 108A, Mun. Constanţa, judetul CONSTANŢA.

Cand a fost infiintata TRACIA ADMINISTRARE IMOBILE S.R.L.?

TRACIA ADMINISTRARE IMOBILE S.R.L. a fost infiintata in anul 2020 (5 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a TRACIA ADMINISTRARE IMOBILE S.R.L. in 2024?

In 2024, TRACIA ADMINISTRARE IMOBILE S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 791.722 RON.

Cati angajati are TRACIA ADMINISTRARE IMOBILE S.R.L.?

TRACIA ADMINISTRARE IMOBILE S.R.L. a raportat un numar mediu de 8 salariati in 2024.

Ce activitate are TRACIA ADMINISTRARE IMOBILE S.R.L.?

TRACIA ADMINISTRARE IMOBILE S.R.L. are codul CAEN principal 6832 (Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract).

Ce profit a inregistrat TRACIA ADMINISTRARE IMOBILE S.R.L. in 2024?

TRACIA ADMINISTRARE IMOBILE S.R.L. a inregistrat un profit net de 445.532 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 5 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.