Activ Plătitor TVA

DIN INIMA NATURII S.R.L.

CUI: 43325880
CIF: RO43325880
Reg. Com.: J2020000920380
CAEN: 0111
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 13 noiembrie 2020 · 5 ani
Distribuie:

Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase şi a plantelor oleaginoase

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 13:18

Despre DIN INIMA NATURII S.R.L.

DIN INIMA NATURII S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Drăgăşani, judetul VÂLCEA, infiintata in 2020 (5 ani de activitate). Activitatea principala este "Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase şi a plantelor oleaginoase" (cod CAEN 0111), in sectorul agricultura, silvicultura si pescuit. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, DIN INIMA NATURII S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON, in scadere accentuata fata de anul precedent (-100.0%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
0 RON
Venituri totale
25.388 RON
Cheltuieli totale
69.661 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Active imobilizate
103.501 RON
Active circulante
41.052 RON
Stocuri
10.208 RON
Creanțe
8.087 RON
Casa & conturi bănci
22.757 RON
Capital propriu
-97.164 RON

Contact

AdresaRomania, VÂLCEA, Mun. Drăgăşani, Str. Gib Mihăescu nr. 37

Adresă sediu social

Romania, VÂLCEA, Mun. Drăgăşani, Str. Gib Mihăescu nr. 37
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, VÂLCEA, Mun. Drăgăşani, Str. Gib Mihăescu nr. 37
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 12.11.2020
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Drăgăşani
Platitor TVA
Da

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2021 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
0 RON
Rezultat net
-44.273 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 0 RON 3.600 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 25.388 RON 23.016 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 69.661 RON 36.931 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 44.273 RON 13.915 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 44.273 RON 13.915 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 103.501 RON 139.773 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 41.052 RON 34.346 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 144.553 RON 174.119 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 10.208 RON 10.208 RON
CreanțeSume de încasat 8.087 RON 8.048 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 22.757 RON 16.090 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 241.717 RON 227.010 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -97.164 RON -52.891 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active144.553RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

167,2 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale144.553 RON
Datorii totale241.717 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,17 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-67,2 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 4 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

4 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 0 -100,0% față de anul precedent 25.388 69.661 0 0 44.273 44.273
2023 3.600 +100,0% față de anul precedent 23.016 36.931 0 0 13.915 13.915
2022 1.800 -91,7% față de anul precedent 24.154 46.745 0 0 22.591 22.645
2021 21.568 50.917 67.101 0 0 16.184 16.831

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

4 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 103.501 41.052 144.553 10.208 8.087 22.757
2023 139.773 34.346 174.119 10.208 8.048 16.090
2022 176.045 41.060 217.105 10.208 4.409 26.443
2021 212.600 23.949 236.549 10.208 873 12.868

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

4 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 241.717 +6,5% față de anul precedent -97.164 Neraportat 1
2023 227.010 -11,4% față de anul precedent -52.891 Neraportat 0
2022 256.081 +1,3% față de anul precedent -38.976 Neraportat 0
2021 252.880 -16.331 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

90din 100 de puncte
Risc crescut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate20 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

5 repere. O singură cronologie.

Din 2020 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2020 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
5 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
44.273 RON
Angajati
1
Datorii
241.717 RON +6.48% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 3.600 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 3.600 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
3.600 RON +100% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
13.915 RON
Angajati
0
Datorii
227.010 RON -11.35% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 1.800 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 1.800 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
1.800 RON -91.65% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
22.645 RON
Angajati
0
Datorii
256.081 RON +1.27% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 21.568 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 21.568 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
21.568 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
16.831 RON
Angajati
0
Datorii
252.880 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataDIN INIMA NATURII S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 0111 in Mun. Drăgăşani (VÂLCEA)

DIN INIMA NATURII S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 0111 in Mun. Drăgăşani (VÂLCEA)

5 din 5 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 0111, Vâlcea

CEREALNIT S.R.L.
CUI: 43089762CAEN: 0111
Activ
VÂLCEA, Sat Bocşa Com. Măciuca2020-09-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
79.468 RON
Profit
19.414 RON
Angajati
1
OPRESCU BEEA S.R.L.
CUI: 44197711CAEN: 0111
Activ
VÂLCEA, Sat Palanga Com. Amărăşti2021-04-27
fara e-Factura
FARMIAS SOARE S.R.L.
CUI: 42352797CAEN: 0111
Activ
VÂLCEA, Sat Stoicăneşti Com. Olanu2020-03-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
193.321 RON
Profit
56.178 RON
Angajati
0
AGROMEC VALEA CERNEI S.R.L.
CUI: 45436213CAEN: 0111
Activ
VÂLCEA, Sat Bocşa Com. Măciuca2022-01-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
65.837 RON
Profit
34.416 RON
Angajati
0

Alte firme din Vâlcea

TESTA BRAND DSF S.R.L.
CUI: 43325871CAEN: 4100
Activ
VÂLCEA, Sat Cocoru Com. Galicea2020-11-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
252.137 RON
Profit
67.279 RON
Angajati
1
BEL BUSINESS TOP S.R.L.
CUI: 43325901CAEN: 4100
Activ
VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea2020-11-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
54.374 RON
Profit
11.205 RON
Angajati
0
ALDENI CENTER S.R.L.
CUI: 43311124CAEN: 7311
Activ
VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea2020-11-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
131.655 RON
Profit
63.666 RON
Angajati
1
MAPAMOND BUS S.R.L.
CUI: 43332542CAEN: 4939
Activ
VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea2020-11-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
283.141 RON
Profit
50.990 RON
Angajati
2
ELENA AURELIA NAILS S.R.L.
CUI: 43148583CAEN: 9622
Activ
VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea2020-10-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
93.880 RON
Profit
6.814 RON
Angajati
1
ARVINEX SPECIAL S.R.L.
CUI: 43499339CAEN: 5630
Activ
VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea2020-12-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
256.667 RON
Profit
40.199 RON
Angajati
1
P.S.S. DIGITAL & R.E. S.R.L.
CUI: 41105829CAEN: 6201
Activ
VÂLCEA, Mun. Drăgăşani2019-05-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
353.954 RON
Profit
281.941 RON
Angajati
1
BASS BY BBO S.R.L.
CUI: 45443431CAEN: 9001
Activ
VÂLCEA, Orş. Bălceşti2022-01-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
115.367 RON
Profit
24.719 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul DIN INIMA NATURII S.R.L.?

CUI-ul DIN INIMA NATURII S.R.L. este 43325880.

Unde este sediul DIN INIMA NATURII S.R.L.?

DIN INIMA NATURII S.R.L. are sediul in Romania, VÂLCEA, Mun. Drăgăşani, Str. Gib Mihăescu nr. 37, Mun. Drăgăşani, judetul VÂLCEA.

Cand a fost infiintata DIN INIMA NATURII S.R.L.?

DIN INIMA NATURII S.R.L. a fost infiintata in anul 2020 (5 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a DIN INIMA NATURII S.R.L. in 2024?

In 2024, DIN INIMA NATURII S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.

Cati angajati are DIN INIMA NATURII S.R.L.?

DIN INIMA NATURII S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are DIN INIMA NATURII S.R.L.?

DIN INIMA NATURII S.R.L. are codul CAEN principal 0111 (Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase şi a plantelor oleaginoase).

Ce profit a inregistrat DIN INIMA NATURII S.R.L. in 2024?

DIN INIMA NATURII S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 44.273 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 4 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.