Activ e‑Factură

MAVI CONCEPT INC S.R.L.

CUI: 43330002
CIF: 43330002
Reg. Com.: J2020001529331
CAEN: 4740
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 13 noiembrie 2020 · 5 ani
Distribuie:

Comerţ cu amănuntul al echipamentului informatic şi de telecomunicaţii

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 13:33

Despre MAVI CONCEPT INC S.R.L.

MAVI CONCEPT INC S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Şcheia Com. Şcheia, judetul SUCEAVA, infiintata in 2020 (5 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu amănuntul al echipamentului informatic şi de telecomunicaţii" (cod CAEN 4740), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, MAVI CONCEPT INC S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 298.890 RON, in crestere fata de anul precedent (+15.3%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 2. Pe parcursul ultimilor 4 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 8.350 RON in 2020 la 298.890 RON in 2024.

Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
298.890 RON
Venituri totale
298.913 RON
Cheltuieli totale
327.743 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
114.232 RON
Active circulante
173.089 RON
Stocuri
27.841 RON
Creanțe
28.519 RON
Casa & conturi bănci
116.729 RON
Capital propriu
124.095 RON

Contact

AdresaRomania, SUCEAVA, Sat Şcheia Com. Şcheia, Str. Aleea Vămii nr. 26, 727525
Telefon0747244061

Adresă sediu social

Romania, SUCEAVA, Sat Şcheia Com. Şcheia, Str. Aleea Vămii nr. 26, 727525
Cod poștal: 727525
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, SUCEAVA, Sat Şcheia Com. Şcheia, Str. Aleea Vămii nr. 26, 727525
Cod postal
727525
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 13.11.2020
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Suceava
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 iunie 2022)

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2020 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
298.890 RON
Rezultat net
-28.830 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 298.890 RON 259.137 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 298.913 RON 259.137 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 327.743 RON 246.772 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 12.365 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 10.097 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 28.830 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 28.830 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 114.232 RON 118.689 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 173.089 RON 127.484 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 287.321 RON 246.173 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 27.841 RON 14.552 RON
CreanțeSume de încasat 28.519 RON 30.702 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 116.729 RON 82.230 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 108.951 RON 39.595 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 124.095 RON 152.925 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 2 persoane 2 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active287.321RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

37,9 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale287.321 RON
Datorii totale108.951 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,59 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
43,2 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 5 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

5 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 298.890 +15,3% față de anul precedent 298.913 327.743 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 28.830 28.830
2023 259.137 +16,6% față de anul precedent 259.137 246.772 12.365 -27,3% față de anul precedent 10.097 -22,8% față de anul precedent 0 0
2022 222.223 -3,2% față de anul precedent 222.322 205.304 17.018 -86,8% față de anul precedent 13.081 -89,5% față de anul precedent 0 0
2021 229.599 +2.649,7% față de anul precedent 229.599 100.483 129.116 +2.727,8% față de anul precedent 124.981 +2.637,2% față de anul precedent 0 0
2020 8.350 8.350 3.784 4.566 4.566 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

5 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 114.232 173.089 287.321 27.841 28.519 116.729
2023 118.689 127.484 246.173 14.552 30.702 82.230
2022 113.039 136.339 249.378 18.305 43.467 74.567
2021 0 151.439 151.439 6.530 800 144.109
2020 0 5.552 5.552 1.350 0 4.202

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

5 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 108.951 +175,2% față de anul precedent 124.095 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2023 39.595 -10,6% față de anul precedent 152.925 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2022 44.296 +1.406,7% față de anul precedent 142.828 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 2.940 +203,4% față de anul precedent 129.747 Neraportat 1
2020 969 4.766 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

38din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare8 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive10 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
EMEDUARD MARCOVICIfondatorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

8 repere. O singură cronologie.

Din 2020 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2020 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
8 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 10065/2026capital social, modificare date asociaţi persoane fizice, durată societate

capital social, modificare date asociaţi persoane fizice, durată societate

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 298.890 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 298.890 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
298.890 RON +15.34% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
28.830 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
108.951 RON +175.16% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 259.137 RON. Profit: 10.097 RON

Cifra de afaceri: 259.137 RON. Profit: 10.097 RON

Cifra de afaceri
259.137 RON +16.61% față de anul precedent
Profit net
10.097 RON -22.81% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
39.595 RON -10.61% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 222.223 RON. Profit: 13.081 RON

Cifra de afaceri: 222.223 RON. Profit: 13.081 RON

Cifra de afaceri
222.223 RON -3.21% față de anul precedent
Profit net
13.081 RON -89.53% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
44.296 RON +1406.67% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 229.599 RON. Profit: 124.981 RON

Cifra de afaceri: 229.599 RON. Profit: 124.981 RON

Cifra de afaceri
229.599 RON +2649.69% față de anul precedent
Profit net
124.981 RON +2637.21% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
2.940 RON +203.41% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 8.350 RON. Profit: 4.566 RON

Cifra de afaceri: 8.350 RON. Profit: 4.566 RON

Cifra de afaceri
8.350 RON
Profit net
4.566 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
969 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataMAVI CONCEPT INC S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4740 in Sat Şcheia Com. Şcheia (SUCEAVA)

MAVI CONCEPT INC S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4740 in Sat Şcheia Com. Şcheia (SUCEAVA)

8 din 8 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

16.032026Mentiune · Buletin 10065/2026capital social, modificare date asociaţi persoane fizice, durată societate

capital social; modificare date asociaţi persoane fizice; durată societate; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 23.02.2026

Companie
MAVI CONCEPT INC S.R.L.
CUI
43330002
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
16.03.2026
Registrul Comerțului
J2020001529331
EUID
ROONRC.J2020001529331
Sediu
Jud. Suceava, Sat Şcheia, Comuna Şcheia, Strada Aleea Vămii, Nr. 26
Județ
Suceava
Număr încheiere
212406
Data încheierii
13.03.2026
Număr dosar
821411
Data dosarului
23.02.2026
Tribunal
Suceava
Registrator
Petruta-Daniela Gheorghiu

Subiecte

capital social, modificare date asociaţi persoane fizice, durată societate

Documente menționate

  • Hotărârea adunării generale a asociaţilor nr. 1 din 23.02.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 10065/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4740, Suceava

XTEL SRL
CUI: 15819357CAEN: 4740
Activ
SUCEAVA, Mun. Suceava2003-10-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
305.931 RON
Profit
27.438 RON
Angajati
2
GEROSE-N SRL
CUI: 20251406CAEN: 4740
Activ
SUCEAVA, Mun. Rădăuţi2006-12-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
288.106 RON
Profit
21.468 RON
Angajati
2
SILVER PRINTING S.R.L.
CUI: 39620245CAEN: 4740
Activ
SUCEAVA, Mun. Suceava2018-07-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
321.690 RON
Profit
55.910 RON
Angajati
1
PHONEITSERV S.R.L.
CUI: 32154083CAEN: 4740
Activ
SUCEAVA, Mun. Rădăuţi2013-08-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
229.147 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
VIRTUAL MOBILE SOLUTIONS S.R.L.
CUI: 35150647CAEN: 4740
Activ
SUCEAVA, Sat Ostra Com. Ostra2015-10-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.275.342 RON
Profit
28.672 RON
Angajati
4

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4740, Suceava

COPYTOGO S.R.L.
CUI: 43253082CAEN: 4740
Activ
SUCEAVA, Mun. Suceava2020-10-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
333.899 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
PMXTENSION S.R.L.
CUI: 43039985CAEN: 4740
Activ
SUCEAVA, Sat Volovăţ Com. Volovăţ2020-09-11
fara e-Factura
AUDIOPRIME S.R.L.
CUI: 45283217CAEN: 4740
Activ
SUCEAVA, Mun. Suceava2021-11-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
369.254 RON
Profit
50.511 RON
Angajati
1

Alte firme din Suceava

ALEDORSIM SPORT S.R.L.
CUI: 43322476CAEN: 6832
Activ
SUCEAVA, Sat Poiana Stampei Com. Poiana Stampei2020-11-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
237.511 RON
Profit
55.541 RON
Angajati
3
WINDOOR HOUSE S.R.L.
CUI: 43330010CAEN: 4332
Activ
SUCEAVA, Sat Dumbrăveni Com. Dumbrăveni2020-11-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.244.941 RON
Profit
82.886 RON
Angajati
4
JAKOTA FLO S.R.L.
CUI: 43316350CAEN: 4941
Activ
SUCEAVA, Sat Frătăuţii Noi Com. Frătăuţii Noi2020-11-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
52.967 RON
Profit
1.433 RON
Angajati
0
CHALET S.R.L.
CUI: 43212490CAEN: 5530
Activ
SUCEAVA, Sat Neagra Şarului Com. Şaru Dornei2020-10-20
fara e-Factura
SOS PARBRIZE SUCEAVA S.R.L.
CUI: 43436160CAEN: 9531
Activ
SUCEAVA, Mun. Suceava2020-12-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
230.828 RON
Profit
223.521 RON
Angajati
1
WISE KIDS COOL S.R.L.
CUI: 42022411CAEN: 8559
Activ
SUCEAVA, Mun. Suceava2019-12-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
507.656 RON
Profit
5.826 RON
Angajati
2
GOLDEN FRUIT ART S.R.L.
CUI: 44533048CAEN: 5621
Activ
SUCEAVA, Sat Fântâna Mare Com. Fântâna Mare2021-07-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
67.200 RON
Profit
9.172 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul MAVI CONCEPT INC S.R.L.?

CUI-ul MAVI CONCEPT INC S.R.L. este 43330002.

Unde este sediul MAVI CONCEPT INC S.R.L.?

MAVI CONCEPT INC S.R.L. are sediul in Romania, SUCEAVA, Sat Şcheia Com. Şcheia, Str. Aleea Vămii nr. 26, 727525, Sat Şcheia Com. Şcheia, judetul SUCEAVA.

Cand a fost infiintata MAVI CONCEPT INC S.R.L.?

MAVI CONCEPT INC S.R.L. a fost infiintata in anul 2020 (5 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a MAVI CONCEPT INC S.R.L. in 2024?

In 2024, MAVI CONCEPT INC S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 298.890 RON.

Cati angajati are MAVI CONCEPT INC S.R.L.?

MAVI CONCEPT INC S.R.L. a raportat un numar mediu de 2 salariati in 2024.

Ce activitate are MAVI CONCEPT INC S.R.L.?

MAVI CONCEPT INC S.R.L. are codul CAEN principal 4740 (Comerţ cu amănuntul al echipamentului informatic şi de telecomunicaţii).

Ce profit a inregistrat MAVI CONCEPT INC S.R.L. in 2024?

MAVI CONCEPT INC S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 28.830 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 5 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.