Activ

SAMMA PROJECT S.R.L.

CUI: 43341427
CIF: 43341427
Reg. Com.: J35/3442/2020
CAEN: 4110
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 17 noiembrie 2020 · 5 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 13:28

Despre SAMMA PROJECT S.R.L.

SAMMA PROJECT S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Giroc Com. Giroc, judetul TIMIŞ, infiintata in 2020 (5 ani de activitate). Activeaza in sectorul constructii (cod CAEN 4110). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2023, SAMMA PROJECT S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 118.559 RON, in scadere accentuata fata de anul precedent (-58.6%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
118.559 RON
Venituri totale
118.559 RON
Cheltuieli totale
123.363 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
7.173 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
3.607 RON
Casa & conturi bănci
3.566 RON
Capital propriu
-24.647 RON

Contact

AdresaRomania, TIMIŞ, Sat Giroc Com. Giroc, Str. Mureş nr. 15, 307220
Detalii adresaCAMERA 1

Adresă sediu social

Romania, TIMIŞ, Sat Giroc Com. Giroc, Str. Mureş nr. 15, 307220
Cod poștal: 307220
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, TIMIŞ, Sat Giroc Com. Giroc, Str. Mureş nr. 15, 307220
Detalii
CAMERA 1
Cod postal
307220
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 17.11.2020
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2021 –2023 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2023
Cifră de afaceri
118.559 RON
Rezultat net
-4.804 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2023 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2023 2022
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 118.559 RON 286.418 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 118.559 RON 286.418 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 123.363 RON 296.873 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 4.804 RON 10.455 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 4.804 RON 19.048 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 7.173 RON 36.924 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 7.173 RON 36.924 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 381 RON
CreanțeSume de încasat 3.607 RON 0 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 3.566 RON 36.543 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 31.820 RON 56.767 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -24.647 RON -19.843 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2023

Total active7.173RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2023

443,6 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale7.173 RON
Datorii totale31.820 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2023

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,23 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-343,6 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 3 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2023 118.559 -58,6% față de anul precedent 118.559 123.363 0 0 4.804 4.804
2022 286.418 286.418 296.873 0 0 10.455 19.048
2021 0 0 985 0 0 985 985

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2023 0 7.173 7.173 0 3.607 3.566
2022 0 36.924 36.924 381 0 36.543
2021 0 205 205 0 0 205

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2023 31.820 -44,0% față de anul precedent -24.647 Neraportat 0
2022 56.767 +5.576,7% față de anul precedent -19.843 Neraportat 0
2021 1.000 -795 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2023

95din 100 de puncte
Risc crescut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate20 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

4 repere. O singură cronologie.

Din 2020 până în 2023 · datele disponibile în acest profil.

2020 → 2023
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
4 repere · toți anii

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 118.559 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 118.559 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
118.559 RON -58.61% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
4.804 RON
Angajati
0
Datorii
31.820 RON -43.95% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 286.418 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 286.418 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
286.418 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
19.048 RON
Angajati
0
Datorii
56.767 RON +5576.7% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
985 RON
Angajati
0
Datorii
1.000 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataSAMMA PROJECT S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4110 in Sat Giroc Com. Giroc (TIMIŞ)

SAMMA PROJECT S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4110 in Sat Giroc Com. Giroc (TIMIŞ)

4 din 4 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4110, Timiş

MSIGN RESIDENCE S.R.L.
CUI: 41707921CAEN: 4110
Activ
TIMIŞ, Sat Chişoda Com. Giroc2019-10-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
113.294 RON
Profit
38.241 RON
Angajati
0
AV CONSIMOB GREEN S.R.L.
CUI: 44896604CAEN: 4110
Activ
TIMIŞ, Sat Dumbrăviţa Com. Dumbrăviţa2021-09-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
131.383 RON
Profit
73.017 RON
Angajati
1
PM RESIDENCE S.R.L.
CUI: 43095012CAEN: 4110
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2020-09-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
111.530 RON
Profit
32.361 RON
Angajati
0
CONCAF VEST SRL
CUI: 32718450CAEN: 4110
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2014-01-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
230.000 RON
Profit
197.186 RON
Angajati
0
CRUZ TRADE S.R.L.
CUI: 39220397CAEN: 4110
Activ
TIMIŞ, Sat Beregsău Mic Com. Săcălaz2018-04-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
63.866 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4110, Timiş

TNV INVESTIŢII CONCEPT S.R.L.
CUI: 43304445CAEN: 4110
Activ
TIMIŞ, Sat Dumbrăviţa Com. Dumbrăviţa2020-11-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
PRECISION BUILDING S.R.L.
CUI: 43464934CAEN: 4110
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2020-12-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.604.233 RON
Profit
801.889 RON
Angajati
1
ELEGANCE HOME RESIDENCE S.R.L.
CUI: 43293834CAEN: 4110
Activ
TIMIŞ, Sat Dumbrăviţa Com. Dumbrăviţa2020-11-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.701.238 RON
Profit
141.309 RON
Angajati
6

Alte firme din Timiş

OZZY STYLE S.R.L.
CUI: 43341419CAEN: 1399
Activ
TIMIŞ, Sat Giarmata-Vii Com. Ghiroda2020-11-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
134.194 RON
Profit
39.520 RON
Angajati
1
COSTIC AUTOMOBILE S.R.L.
CUI: 43336900CAEN: 4520
Activ
TIMIŞ, Sat Dudeştii Noi Com. Dudeştii Noi2020-11-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
24.050 RON
Profit
9.920 RON
Angajati
0
SIS VALGLOR S.R.L.
CUI: 43285076CAEN: 5612
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2020-11-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
411.581 RON
Profit
16.257 RON
Angajati
1
C.S.T. FAMILY HOME S.R.L.
CUI: 43415338CAEN: 6290
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2020-12-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
MEGAL CAB S.R.L.
CUI: 42741310CAEN: 4932
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2020-07-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
75.750 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
BIG DREAMS BRIGHT FUTURE S.R.L.
CUI: 43950616CAEN: 8552
Activ
TIMIŞ, Sat Moşniţa Nouă Com. Moşniţa Nouă2021-03-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
17.000 RON
Profit
237 RON
Angajati
0
ZEKE GROUP&CO SRL
CUI: 36213190CAEN: 4110
Activ
TIMIŞ, Sat Giroc Com. Giroc2016-06-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
440.845 RON
Profit
12.147 RON
Angajati
2
PARAGO S.R.L.
CUI: 49235476CAEN: 4719
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2023-12-06
fara e-Factura

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul SAMMA PROJECT S.R.L.?

CUI-ul SAMMA PROJECT S.R.L. este 43341427.

Unde este sediul SAMMA PROJECT S.R.L.?

SAMMA PROJECT S.R.L. are sediul in Romania, TIMIŞ, Sat Giroc Com. Giroc, Str. Mureş nr. 15, 307220, Sat Giroc Com. Giroc, judetul TIMIŞ.

Cand a fost infiintata SAMMA PROJECT S.R.L.?

SAMMA PROJECT S.R.L. a fost infiintata in anul 2020 (5 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a SAMMA PROJECT S.R.L. in 2023?

In 2023, SAMMA PROJECT S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 118.559 RON.

Ce activitate are SAMMA PROJECT S.R.L.?

SAMMA PROJECT S.R.L. are codul CAEN principal 4110.

Ce profit a inregistrat SAMMA PROJECT S.R.L. in 2023?

SAMMA PROJECT S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 4.804 RON in 2023.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 3 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.