Suspendat

LUCA ILARIA S.R.L.

CUI: 43343746
CIF: 43343746
Reg. Com.: J30/962/2020
CAEN: 4711
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 17 noiembrie 2020 · 5 ani
Suspendată din: 10 mai 2023
Distribuie:

Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun

Surse și actualizare

Actualizat: 10 octombrie 2026 la 21:00

Despre LUCA ILARIA S.R.L.

LUCA ILARIA S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Tarna Mare Com. Tarna Mare, judetul SATU MARE, infiintata in 2020 (5 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun" (cod CAEN 4711), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Conform datelor oficiale, firma figureaza in prezent ca suspendat (din mai 2023).

In 2023, LUCA ILARIA S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 13.456 RON, in scadere fata de anul precedent (-48.4%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 3 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 5.214 RON in 2020 la 13.456 RON in 2023. Datoriile raportate (57.444 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
13.456 RON
Venituri totale
13.456 RON
Cheltuieli totale
19.577 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
8.419 RON
Stocuri
8.181 RON
Creanțe
38 RON
Casa & conturi bănci
200 RON
Capital propriu
-49.025 RON

Contact

AdresaRomania, SATU MARE, Sat Tarna Mare Com. Tarna Mare, TARNA MARE nr. 158B, 447310
Telefon0742581613

Adresă sediu social

Romania, SATU MARE, Sat Tarna Mare Com. Tarna Mare, TARNA MARE nr. 158B, 447310
Cod poștal: 447310
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, SATU MARE, Sat Tarna Mare Com. Tarna Mare, TARNA MARE nr. 158B, 447310
Cod postal
447310
Date juridice și fiscale

Alte date din registru

Data inactivării în sursă
10 mai 2023
Data suspendării
10 mai 2023

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Suspendare activitate din 10.05.2023
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Satu Mare
Platitor TVA
Nu

Stare inactivitate

Status inactiv
Da
Data inactivare
9 iunie 2023

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2020 –2023 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2023
Cifră de afaceri
13.456 RON
Rezultat net
-6.218 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2023 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2023 2022
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 13.456 RON 26.094 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 13.456 RON 26.188 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 19.577 RON 49.923 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 6.121 RON 23.735 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 6.218 RON 23.998 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 8.419 RON 16.223 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 8.419 RON 16.223 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 8.181 RON 14.988 RON
CreanțeSume de încasat 38 RON 0 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 200 RON 1.235 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 57.444 RON 59.031 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -49.025 RON -42.808 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2023

Total active8.419RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2023

682,3 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale8.419 RON
Datorii totale57.444 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2023

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,15 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-582,3 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 4 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

4 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2023 13.456 -48,4% față de anul precedent 13.456 19.577 0 0 6.121 6.218
2022 26.094 -62,1% față de anul precedent 26.188 49.923 0 0 23.735 23.998
2021 68.916 +1.221,8% față de anul precedent 69.022 81.051 0 0 12.029 12.719
2020 5.214 5.214 11.453 0 0 6.239 6.291

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

4 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2023 0 8.419 8.419 8.181 38 200
2022 0 16.223 16.223 14.988 0 1.235
2021 0 23.367 23.367 21.387 0 1.980
2020 0 25.332 25.332 24.562 0 770

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

4 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2023 57.444 -2,7% față de anul precedent -49.025 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 59.031 +40,0% față de anul precedent -42.808 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 42.177 +34,2% față de anul precedent -18.810 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2020 31.423 -6.091 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2023

95din 100 de puncte
Risc crescut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate20 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

8 repere. O singură cronologie.

Din 2020 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2020 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
8 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCDizolvare — Buletin 14485/2026dizolvare_si_lichidare. Temei legal: art.227 alin.(1), lit.d si art.235 din Legea nr. 31/1990

dizolvare_si_lichidare. Temei legal: art.227 alin.(1), lit.d si art.235 din Legea nr. 31/1990

Deschide înregistrarea completă

2023 3 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 13.456 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 13.456 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
13.456 RON -48.43% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
6.218 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
57.444 RON -2.69% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023
Stare companieStare companieFirma a fost declarata inactivaCompania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

Compania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

Stare companieStare companieActivitatea firmei a fost suspendataActivitatea companiei a fost suspendata temporar.

Activitatea companiei a fost suspendata temporar.

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 26.094 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 26.094 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
26.094 RON -62.14% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
23.998 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
59.031 RON +39.96% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 68.916 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 68.916 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
68.916 RON +1221.75% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
12.719 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
42.177 RON +34.22% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 5.214 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 5.214 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
5.214 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
6.291 RON
Angajati
1
Datorii
31.423 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataLUCA ILARIA S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4711 in Sat Tarna Mare Com. Tarna Mare (SATU MARE)

LUCA ILARIA S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4711 in Sat Tarna Mare Com. Tarna Mare (SATU MARE)

8 din 8 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

17.042026Dizolvare · Buletin 14485/2026dizolvare_si_lichidare
Companie
LUCA ILARIA S.R.L.
CUI
43343746
Tip în sursă
Dissolution
Data buletinului
17.04.2026
Registrul Comerțului
J30/962/2020
EUID
ROONRC.J30/962/2020
Sediu
Jud. Satu Mare, Sat Tarna Mare, Comuna Tarna Mare, Nr. 158B
Județ
Satu Mare
Număr încheiere
315140
Data încheierii
17.04.2026
Număr dosar
1361897
Data dosarului
30.03.2026
Tribunal
Satu
Registrator
Maria Frînco
Tip dizolvare
dizolvare_si_lichidare
Temei legal
art.227 alin.(1), lit.d si art.235 din Legea nr. 31/1990
Vezi Buletinul ONRC nr. 14485/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 4711, Satu Mare

UNICARM SUPERMARKET S.R.L.
CUI: 46322543CAEN: 4711
Activ
SATU MARE, Sat Vetiş Com. Vetiş2022-06-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
816.482.347 RON
Profit
17.277.014 RON
Angajati
1573
SANTEC SRL
CUI: 5319583CAEN: 4711
Activ
SATU MARE, Mun. Satu Mare1994-03-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
163.667.407 RON
Profit
1.796.736 RON
Angajati
418
ATLANTIC IMPEX SRL
CUI: 660503CAEN: 4711
Activ
SATU MARE, Mun. Carei1992-11-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
33.048.964 RON
Profit
713.423 RON
Angajati
53
MIRANDA COMPANY SRL
CUI: 8104406CAEN: 4711
Activ
SATU MARE, Mun. Satu Mare1996-02-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
22.736.490 RON
Profit
1.268.636 RON
Angajati
26
VIDA MAX SRL
CUI: 33736683CAEN: 4711
Activ
SATU MARE, Orş. Negreşti-Oaş2014-10-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
22.352.360 RON
Profit
816.893 RON
Angajati
15
WINTIS SRL
CUI: 665306CAEN: 4711
Activ
SATU MARE, Orş. Tăşnad1992-11-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
19.134.023 RON
Profit
119.272 RON
Angajati
28
DG SARCOM SRL
CUI: 4862068CAEN: 4711
Activ
SATU MARE, Orş. Negreşti-Oaş1993-11-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
18.487.271 RON
Profit
678.721 RON
Angajati
21
XAGELMO SRL
CUI: 28173320CAEN: 4711
Activ
SATU MARE, Sat Livada Orş. Livada2011-03-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
16.758.365 RON
Profit
511.956 RON
Angajati
24
OLYMPOS SRL
CUI: 2828124CAEN: 4711
Activ
SATU MARE, Sat Halmeu Com. Halmeu1993-01-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
16.338.854 RON
Profit
214.574 RON
Angajati
33
RELU & CRIS SRL
CUI: 16144070CAEN: 4711
Activ
SATU MARE, Mun. Carei2004-02-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
15.014.283 RON
Profit
43.138 RON
Angajati
19

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul LUCA ILARIA S.R.L.?

CUI-ul LUCA ILARIA S.R.L. este 43343746.

Unde este sediul LUCA ILARIA S.R.L.?

LUCA ILARIA S.R.L. are sediul in Romania, SATU MARE, Sat Tarna Mare Com. Tarna Mare, TARNA MARE nr. 158B, 447310, Sat Tarna Mare Com. Tarna Mare, judetul SATU MARE.

Cand a fost infiintata LUCA ILARIA S.R.L.?

LUCA ILARIA S.R.L. a fost infiintata in anul 2020 (5 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a LUCA ILARIA S.R.L. in 2023?

In 2023, LUCA ILARIA S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 13.456 RON.

Cati angajati are LUCA ILARIA S.R.L.?

LUCA ILARIA S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2023.

Ce activitate are LUCA ILARIA S.R.L.?

LUCA ILARIA S.R.L. are codul CAEN principal 4711 (Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun).

Ce profit a inregistrat LUCA ILARIA S.R.L. in 2023?

LUCA ILARIA S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 6.218 RON in 2023.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 4 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
10 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
10 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.