Activ

DURAMID TECH S.R.L.

CUI: 43356142
CIF: 43356142
Reg. Com.: J15/1218/2020
CAEN: 4614
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 19 noiembrie 2020 · 5 ani
Distribuie:

Intermedieri în comerţul cu maşini, echipamente industriale, nave şi avioane

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 13:09

Despre DURAMID TECH S.R.L.

DURAMID TECH S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Gulia Com. Tărtăşeşti, judetul DÂMBOVIŢA, infiintata in 2020 (5 ani de activitate). Activitatea principala este "Intermedieri în comerţul cu maşini, echipamente industriale, nave şi avioane" (cod CAEN 4614), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, DURAMID TECH S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 91.615 RON, in crestere fata de anul precedent (+20.9%). Profitul net inregistrat a fost de 16.069 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 4 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 12.917 RON in 2020 la 91.615 RON in 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
91.615 RON
Venituri totale
91.624 RON
Cheltuieli totale
68.943 RON
Profit brut
22.681 RON
Profit net
16.069 RON
Marja profit net
17,54%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
28.699 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
0 RON
Casa & conturi bănci
28.699 RON
Capital propriu
7.797 RON

Contact

AdresaRomania, DÂMBOVIŢA, Sat Gulia Com. Tărtăşeşti, Str. Tudor Vladimirescu nr. 11A
Telefon0720164701

Adresă sediu social

Romania, DÂMBOVIŢA, Sat Gulia Com. Tărtăşeşti, Str. Tudor Vladimirescu nr. 11A
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, DÂMBOVIŢA, Sat Gulia Com. Tărtăşeşti, Str. Tudor Vladimirescu nr. 11A
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 19.11.2020
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Titu
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2020 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
91.615 RON
Rezultat net
16.069 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 91.615 RON 75.792 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 91.624 RON 77.261 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 68.943 RON 85.002 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 22.681 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 16.069 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 7.741 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 8.512 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 28.699 RON 20.366 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 28.699 RON 20.366 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 0 RON 0 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 28.699 RON 20.366 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 20.902 RON 28.638 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 7.797 RON -8.272 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active28.699RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

72,8 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale28.699 RON
Datorii totale20.902 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
56,0 %Profit net / active totale
ROE
206,1 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,37 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
27,2 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 5 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

5 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 91.615 +20,9% față de anul precedent 91.624 68.943 22.681 16.069 0 0
2023 75.792 -59,7% față de anul precedent 77.261 85.002 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 7.741 8.512
2022 187.927 +13,4% față de anul precedent 188.087 25.018 163.069 +25,7% față de anul precedent 158.462 +27,1% față de anul precedent 0 0
2021 165.753 +1.183,2% față de anul precedent 166.143 36.457 129.686 +1.160,3% față de anul precedent 124.710 +1.159,4% față de anul precedent 0 0
2020 12.917 12.928 2.638 10.290 9.902 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

5 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 28.699 28.699 0 0 28.699
2023 0 20.366 20.366 0 0 20.366
2022 0 175.963 175.963 0 139.240 36.723
2021 0 132.889 132.889 0 110.367 22.522
2020 0 32.484 32.484 0 12.904 19.580

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

5 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 20.902 -27,0% față de anul precedent 7.797 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 28.638 +65,9% față de anul precedent -8.272 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 17.261 +117,4% față de anul precedent 158.702 Neraportat 1
2021 7.939 -64,5% față de anul precedent 124.950 Neraportat 0
2020 22.382 10.102 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

20din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare15 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

6 repere. O singură cronologie.

Din 2020 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2020 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
6 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 91.615 RON. Profit: 16.069 RON

Cifra de afaceri: 91.615 RON. Profit: 16.069 RON

Cifra de afaceri
91.615 RON +20.88% față de anul precedent
Profit net
16.069 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
20.902 RON -27.01% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 75.792 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 75.792 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
75.792 RON -59.67% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
8.512 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
28.638 RON +65.91% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 187.927 RON. Profit: 158.462 RON

Cifra de afaceri: 187.927 RON. Profit: 158.462 RON

Cifra de afaceri
187.927 RON +13.38% față de anul precedent
Profit net
158.462 RON +27.06% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
17.261 RON +117.42% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 165.753 RON. Profit: 124.710 RON

Cifra de afaceri: 165.753 RON. Profit: 124.710 RON

Cifra de afaceri
165.753 RON +1183.22% față de anul precedent
Profit net
124.710 RON +1159.44% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
7.939 RON -64.53% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 12.917 RON. Profit: 9.902 RON

Cifra de afaceri: 12.917 RON. Profit: 9.902 RON

Cifra de afaceri
12.917 RON
Profit net
9.902 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
22.382 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataDURAMID TECH S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4614 in Sat Gulia Com. Tărtăşeşti (DÂMBOVIŢA)

DURAMID TECH S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4614 in Sat Gulia Com. Tărtăşeşti (DÂMBOVIŢA)

6 din 6 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4614, Dâmboviţa

SIMPLU SRL
CUI: 15074324CAEN: 4614
Activ
DÂMBOVIŢA, Mun. Moreni2002-12-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
291.768 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
MOTOR TRADYA CONSULTING SRL
CUI: 18288578CAEN: 4614
Activ
DÂMBOVIŢA, Mun. Moreni2006-01-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
534.696 RON
Profit
383.395 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4614, Dâmboviţa

Alte firme din Dâmboviţa

HUG MUN DIRECT S.R.L.
CUI: 43350220CAEN: 6622
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Dârza Com. Crevedia2020-11-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
67.086 RON
Profit
30.302 RON
Angajati
1
SMART CONTA VISION S.R.L.
CUI: 43356150CAEN: 6310
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Teiş Com. Şotânga2020-11-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
23.150 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
ANDRY TOUR ATU S.R.L.
CUI: 43330177CAEN: 4941
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Dărmăneşti Com. Dărmăneşti2020-11-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
187.260 RON
Profit
28.839 RON
Angajati
1
VLAD AGROLUC S.R.L.
CUI: 43374114CAEN: 0150
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Croitori Com. Ulieşti2020-11-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
369.069 RON
Profit
72.802 RON
Angajati
1
BELMONT INVEST S.R.L.
CUI: 43161795CAEN: 5510
Activ
DÂMBOVIŢA, Orş. Fieni2020-10-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
8.281.913 RON
Profit
31.437 RON
Angajati
27
KANPEKI ORDER S.R.L.
CUI: 43530833CAEN: 6220
Activ
DÂMBOVIŢA, Mun. Târgovişte2021-01-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
MARIO ŞERBAN TRANS S.R.L.
CUI: 45052115CAEN: 4941
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Tărtăşeşti Com. Tărtăşeşti2021-10-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
159.087 RON
Profit
7.516 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul DURAMID TECH S.R.L.?

CUI-ul DURAMID TECH S.R.L. este 43356142.

Unde este sediul DURAMID TECH S.R.L.?

DURAMID TECH S.R.L. are sediul in Romania, DÂMBOVIŢA, Sat Gulia Com. Tărtăşeşti, Str. Tudor Vladimirescu nr. 11A, Sat Gulia Com. Tărtăşeşti, judetul DÂMBOVIŢA.

Cand a fost infiintata DURAMID TECH S.R.L.?

DURAMID TECH S.R.L. a fost infiintata in anul 2020 (5 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a DURAMID TECH S.R.L. in 2024?

In 2024, DURAMID TECH S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 91.615 RON.

Cati angajati are DURAMID TECH S.R.L.?

DURAMID TECH S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are DURAMID TECH S.R.L.?

DURAMID TECH S.R.L. are codul CAEN principal 4614 (Intermedieri în comerţul cu maşini, echipamente industriale, nave şi avioane).

Ce profit a inregistrat DURAMID TECH S.R.L. in 2024?

DURAMID TECH S.R.L. a inregistrat un profit net de 16.069 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 5 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.