Activ

LAMBDA BONANZA S.R.L.

CUI: 43381910
CIF: 43381910
Reg. Com.: J2020000987305
CAEN: 6210
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 26 noiembrie 2020 · 5 ani
Distribuie:

Activităţi de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 17:39

Despre LAMBDA BONANZA S.R.L.

LAMBDA BONANZA S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Carei, judetul SATU MARE, infiintata in 2020 (5 ani de activitate). Activitatea principala este "Activităţi de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)" (cod CAEN 6210), in sectorul editare, difuzare programe radio si tv. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, LAMBDA BONANZA S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 275.803 RON, relativ stabila fata de anul precedent (+3.7%). Profitul net inregistrat a fost de 203.993 RON (relativ stabila). Pe parcursul ultimilor 3 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 153.260 RON in 2021 la 275.803 RON in 2024.

Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
275.803 RON
Venituri totale
279.002 RON
Cheltuieli totale
66.900 RON
Profit brut
212.102 RON
Profit net
203.993 RON
Marja profit net
73,96%
Active imobilizate
3.096 RON
Active circulante
211.248 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
130.363 RON
Casa & conturi bănci
80.885 RON
Capital propriu
204.233 RON

Contact

AdresaRomania, SATU MARE, Mun. Carei, Str. Constantin Dobrogeanu Gherea nr. 40, 445100
Telefon0770219226

Adresă sediu social

Romania, SATU MARE, Mun. Carei, Str. Constantin Dobrogeanu Gherea nr. 40, 445100
Cod poștal: 445100
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, SATU MARE, Mun. Carei, Str. Constantin Dobrogeanu Gherea nr. 40, 445100
Cod postal
445100
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 25.11.2020
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Carei
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2021 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
275.803 RON
Rezultat net
203.993 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 275.803 RON 265.848 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 279.002 RON 266.692 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 66.900 RON 57.548 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 212.102 RON 209.144 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 203.993 RON 206.538 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 3.096 RON 9.119 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 211.248 RON 201.829 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 214.344 RON 210.948 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 130.363 RON 137.540 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 80.885 RON 64.289 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 10.111 RON 4.170 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 204.233 RON 206.778 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active214.344RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

4,7 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale214.344 RON
Datorii totale10.111 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
95,2 %Profit net / active totale
ROE
99,9 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
20,89 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
95,3 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 4 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

4 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 275.803 +3,7% față de anul precedent 279.002 66.900 212.102 +1,4% față de anul precedent 203.993 -1,2% față de anul precedent 0 0
2023 265.848 +29,3% față de anul precedent 266.692 57.548 209.144 +6,7% față de anul precedent 206.538 +8,7% față de anul precedent 0 0
2022 205.657 +34,2% față de anul precedent 210.340 14.333 196.007 +32,1% față de anul precedent 189.959 +32,1% față de anul precedent 0 0
2021 153.260 159.261 10.852 148.409 143.807 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

4 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 3.096 211.248 214.344 0 130.363 80.885
2023 9.119 201.829 210.948 0 137.540 64.289
2022 10.376 183.218 193.594 0 121.271 61.947
2021 298 146.161 146.459 0 0 146.161

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

4 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 10.111 +142,5% față de anul precedent 204.233 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2023 4.170 +22,8% față de anul precedent 206.778 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 3.395 +32,7% față de anul precedent 190.199 Neraportat 1
2021 2.558 143.901 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

5din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor5 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
EEERIK ELEKadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

6 repere. O singură cronologie.

Din 2020 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2020 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
6 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 34753/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 275.803 RON. Profit: 203.993 RON

Cifra de afaceri: 275.803 RON. Profit: 203.993 RON

Cifra de afaceri
275.803 RON +3.74% față de anul precedent
Profit net
203.993 RON -1.23% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
10.111 RON +142.47% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 265.848 RON. Profit: 206.538 RON

Cifra de afaceri: 265.848 RON. Profit: 206.538 RON

Cifra de afaceri
265.848 RON +29.27% față de anul precedent
Profit net
206.538 RON +8.73% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
4.170 RON +22.83% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 205.657 RON. Profit: 189.959 RON

Cifra de afaceri: 205.657 RON. Profit: 189.959 RON

Cifra de afaceri
205.657 RON +34.19% față de anul precedent
Profit net
189.959 RON +32.09% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
3.395 RON +32.72% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 153.260 RON. Profit: 143.807 RON

Cifra de afaceri: 153.260 RON. Profit: 143.807 RON

Cifra de afaceri
153.260 RON
Profit net
143.807 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
2.558 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataLAMBDA BONANZA S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6210 in Mun. Carei (SATU MARE)

LAMBDA BONANZA S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6210 in Mun. Carei (SATU MARE)

6 din 6 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

21.092026Mentiune · Buletin 34753/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Companie
LAMBDA BONANZA S.R.L.
CUI
43381910
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
21.09.2026
Registrul Comerțului
J30/987/2020
EUID
ROONRC.J30/987/2020
Sediu
Municipiul Carei, Jud. Satu Mare, Strada CONSTANTIN DOBROGEANU GHEREA, Nr.
Județ
Satu Mare
Număr încheiere
737693
Data încheierii
18.09.2026
Număr dosar
3407215
Data dosarului
27.08.2026
Tribunal
Satu
Registrator
Mariana Bunda

Subiecte

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Documente menționate

  • Cerere de înregistrare nr. 3407215 din 27.08.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 34753/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 6210, Satu Mare

HORNX ENGINEERING S.R.L.
CUI: 49339280CAEN: 6210
Activ
SATU MARE, Mun. Carei2023-12-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
274.564 RON
Profit
211.405 RON
Angajati
1
LOGYZEN TECHNOLOGIES S.R.L.
CUI: 46070799CAEN: 6210
Activ
SATU MARE, Mun. Satu Mare2022-05-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
279.694 RON
Profit
193.019 RON
Angajati
1
BIT SORTER S.R.L.
CUI: 41680087CAEN: 6210
Activ
SATU MARE, Mun. Satu Mare2019-09-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
264.613 RON
Profit
162.589 RON
Angajati
1
KONDEV SOLUTIONS S.R.L.
CUI: 49784814CAEN: 6210
Activ
SATU MARE, Mun. Satu Mare2024-03-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
298.465 RON
Profit
225.822 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 6210, Satu Mare

VALTOS TECHNOLOGIES S.R.L.
CUI: 43318017CAEN: 6210
Activ
SATU MARE, Sat Boghiş Com. Doba2020-11-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
559.735 RON
Profit
471.736 RON
Angajati
1
ISOVOCE S.R.L.
CUI: 43494684CAEN: 6210
Activ
SATU MARE, Mun. Satu Mare2020-12-24
fara e-Factura
ILLENNIUM S.R.L.
CUI: 43147871CAEN: 6210
Activ
SATU MARE, Mun. Satu Mare2020-10-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
324.093 RON
Profit
270.125 RON
Angajati
1
IT VR CONSULTING & SOFT S.R.L.
CUI: 43545052CAEN: 6210
Activ
SATU MARE, Sat Crucişor Com. Crucişor2021-01-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.401 RON
Profit
6.209 RON
Angajati
0

Alte firme din Satu Mare

CELIA AUTOTRANSPORT S.R.L.
CUI: 43381901CAEN: 4941
Activ
SATU MARE, Mun. Carei2020-11-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
PLASTIC CONCEPTS S.R.L.
CUI: 43388560CAEN: 4619
Activ
SATU MARE, Mun. Satu Mare2020-11-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
585.034 RON
Profit
36.810 RON
Angajati
0
MOBETTIMO S.R.L.
CUI: 43350891CAEN: 4791
Activ
SATU MARE, Mun. Satu Mare2020-11-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.623.655 RON
Profit
265.205 RON
Angajati
2
BURMAN INVEST S.R.L.
CUI: 43407343CAEN: 6203
Activ
SATU MARE, Mun. Satu Mare2020-12-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
500 RON
Profit
420 RON
Angajati
0
AIBEN MIHAELA S.R.L.
CUI: 43587368CAEN: 4712
Activ
SATU MARE, Orş. Tăşnad2021-01-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
24.910 RON
Profit
4.228 RON
Angajati
0
MARISS BOM S.R.L.
CUI: 45696949CAEN: 7022
Activ
SATU MARE, Sat Baba Novac Orş. Ardud2022-02-23
fara e-Factura

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul LAMBDA BONANZA S.R.L.?

CUI-ul LAMBDA BONANZA S.R.L. este 43381910.

Unde este sediul LAMBDA BONANZA S.R.L.?

LAMBDA BONANZA S.R.L. are sediul in Romania, SATU MARE, Mun. Carei, Str. Constantin Dobrogeanu Gherea nr. 40, 445100, Mun. Carei, judetul SATU MARE.

Cand a fost infiintata LAMBDA BONANZA S.R.L.?

LAMBDA BONANZA S.R.L. a fost infiintata in anul 2020 (5 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a LAMBDA BONANZA S.R.L. in 2024?

In 2024, LAMBDA BONANZA S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 275.803 RON.

Ce activitate are LAMBDA BONANZA S.R.L.?

LAMBDA BONANZA S.R.L. are codul CAEN principal 6210 (Activităţi de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)).

Ce profit a inregistrat LAMBDA BONANZA S.R.L. in 2024?

LAMBDA BONANZA S.R.L. a inregistrat un profit net de 203.993 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 4 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.