Activ

ROMARO MAX S.R.L.

CUI: 43399038
CIF: 43399038
Reg. Com.: J39/827/2020
CAEN: 4322
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 2 decembrie 2020 · 5 ani
Distribuie:

Lucrări de instalaţii sanitare, de încălzire şi de aer condiţionat

Surse și actualizare

Actualizat: 10 octombrie 2026 la 21:20

Despre ROMARO MAX S.R.L.

ROMARO MAX S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Jariştea Com. Jariştea, judetul VRANCEA, infiintata in 2020 (5 ani de activitate). Activitatea principala este "Lucrări de instalaţii sanitare, de încălzire şi de aer condiţionat" (cod CAEN 4322), in sectorul constructii. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2021, ROMARO MAX S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 967 RON. Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Datoriile raportate (997 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
967 RON
Venituri totale
967 RON
Cheltuieli totale
967 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
1.168 RON
Stocuri
1 RON
Creanțe
0 RON
Casa & conturi bănci
1.167 RON
Capital propriu
171 RON

Contact

AdresaRomania, VRANCEA, Sat Jariştea Com. Jariştea, Str. Învăţător Ion Saragea nr. 141, 627180
Telefon0737503486

Adresă sediu social

Romania, VRANCEA, Sat Jariştea Com. Jariştea, Str. Învăţător Ion Saragea nr. 141, 627180
Cod poștal: 627180
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, VRANCEA, Sat Jariştea Com. Jariştea, Str. Învăţător Ion Saragea nr. 141, 627180
Cod postal
627180
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 02.12.2020
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vrancea
Platitor TVA
Nu

Stare inactivitate

Data inactivare
14 august 2024
Data reactivare
23 septembrie 2026

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Situația financiară

2021 · RON

Un singur exercițiu disponibil; nu se poate calcula o tendință.
An explorat în grafic
2021
Cifră de afaceri
967 RON
Rezultat net
-29 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2021 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2021 An precedent indisponibil
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 967 RON Neraportat
Venituri totaleToate veniturile raportate 967 RON Neraportat
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 967 RON Neraportat
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON Neraportat
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON Neraportat
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON Neraportat
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 29 RON Neraportat
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON Neraportat
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 1.168 RON Neraportat
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 1.168 RON Neraportat
StocuriBunuri și materiale în stoc 1 RON Neraportat
CreanțeSume de încasat 0 RON Neraportat
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 1.167 RON Neraportat
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 997 RON Neraportat
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 171 RON Neraportat
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane Neraportat

Structura activelor

Distribuția activelor · 2021

Total active1.168RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2021

85,4 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale1.168 RON
Datorii totale997 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2021

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,17 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
14,6 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 1 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

1 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2021 967 967 967 0 0 0 29

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

1 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2021 0 1.168 1.168 1 0 1.167

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

1 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2021 997 171 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2021

58din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare18 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive10 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

4 repere. O singură cronologie.

Din 2020 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2020 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
4 repere · toți anii

2026 1 repere

Stare companieStare companieFirma a fost reactivataCompania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

Compania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

2024 1 repere

Stare companieStare companieFirma a fost declarata inactivaCompania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

Compania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 967 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 967 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
967 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
29 RON
Angajati
0
Datorii
997 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataROMARO MAX S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4322 in Sat Jariştea Com. Jariştea (VRANCEA)

ROMARO MAX S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4322 in Sat Jariştea Com. Jariştea (VRANCEA)

4 din 4 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4322, Vrancea

TEVINSTAL GIN S.R.L.
CUI: 43639645CAEN: 4322
Activ
VRANCEA, Sat Gugeşti Com. Gugeşti2021-01-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.790 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
OLGA PRODSERV SRL
CUI: 8882564CAEN: 4322
Activ
VRANCEA, Mun. Focşani1996-10-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
774 RON
Profit
650 RON
Angajati
0
NINSOR INSTAL SRL
CUI: 33318168CAEN: 4322
Activ
VRANCEA, Orş. Odobeşti2014-06-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
16.464 RON
Profit
653 RON
Angajati
0
TERMOCONSTRUCT S.R.L.
CUI: 10408814CAEN: 4322
Activ
VRANCEA, Mun. Focşani1998-04-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
39.669 RON
Profit
16.586 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4322, Vrancea

BRY INSTACLIMFRIG S.R.L.
CUI: 43562886CAEN: 4322
Activ
VRANCEA, Mun. Adjud2021-01-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
28.660 RON
Profit
17.444 RON
Angajati
0
ARTIC CLIMA PREST S.R.L.
CUI: 42165985CAEN: 4322
Activ
VRANCEA, Sat Ciuşlea Com. Garoafa2020-01-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
165.034 RON
Profit
36.549 RON
Angajati
1

Alte firme din Vrancea

DENTAL FORCE 2020 S.R.L.
CUI: 43403619CAEN: 8623
Activ
VRANCEA, Mun. Focşani2020-12-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
IOBORCEA RĂSTOACA S.R.L.
CUI: 43411085CAEN: 4683
Activ
VRANCEA, Sat Răstoaca Com. Răstoaca2020-12-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
99.482 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
BADMARINEL AUTOSERV S.R.L.
CUI: 43123562CAEN: 9531
Activ
VRANCEA, Sat Gologanu Com. Gologanu2020-10-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
671.968 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
TRANS RARESERIC S.R.L.
CUI: 43648481CAEN: 4941
Activ
VRANCEA, Sat Vadu Roşca Com. Vulturu2021-02-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.404.893 RON
Profit
47.931 RON
Angajati
3
SILVER PREMIUM S.R.L.
CUI: 40756756CAEN: 4777
Activ
VRANCEA, Sat Păuneşti Com. Păuneşti2019-03-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
72.910 RON
Profit
4.838 RON
Angajati
0
BĂEŞU ART S.R.L.
CUI: 45643987CAEN: 4120
Activ
VRANCEA, Sat Jariştea Com. Jariştea2022-02-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
132.260 RON
Profit
2.720 RON
Angajati
2

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul ROMARO MAX S.R.L.?

CUI-ul ROMARO MAX S.R.L. este 43399038.

Unde este sediul ROMARO MAX S.R.L.?

ROMARO MAX S.R.L. are sediul in Romania, VRANCEA, Sat Jariştea Com. Jariştea, Str. Învăţător Ion Saragea nr. 141, 627180, Sat Jariştea Com. Jariştea, judetul VRANCEA.

Cand a fost infiintata ROMARO MAX S.R.L.?

ROMARO MAX S.R.L. a fost infiintata in anul 2020 (5 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a ROMARO MAX S.R.L. in 2021?

In 2021, ROMARO MAX S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 967 RON.

Ce activitate are ROMARO MAX S.R.L.?

ROMARO MAX S.R.L. are codul CAEN principal 4322 (Lucrări de instalaţii sanitare, de încălzire şi de aer condiţionat).

Ce profit a inregistrat ROMARO MAX S.R.L. in 2021?

ROMARO MAX S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 29 RON in 2021.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 1 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
10 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
10 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.