Inactiv

CISTAL CONSTRUCT PROFESIONAL S.R.L.

CUI: 43410462
CIF: 43410462
Reg. Com.: J2020002301295
CAEN: 4100
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 4 decembrie 2020 · 5 ani
Inactivă din: 8 ianuarie 2024
Distribuie:

Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 01:00

Despre CISTAL CONSTRUCT PROFESIONAL S.R.L.

CISTAL CONSTRUCT PROFESIONAL S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Câmpina, judetul PRAHOVA, infiintata in 2020 (5 ani de activitate). Activitatea principala este "Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale" (cod CAEN 4100), in sectorul constructii. Conform datelor oficiale, firma figureaza in prezent ca inactiv (din ianuarie 2024).

In 2024, CISTAL CONSTRUCT PROFESIONAL S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 94.000 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+316.1%). Profitul net inregistrat a fost de 38.750 RON (in crestere puternica). Pe parcursul ultimilor 4 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 25.000 RON in 2020 la 94.000 RON in 2024.

Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
94.000 RON
Venituri totale
94.000 RON
Cheltuieli totale
42.397 RON
Profit brut
51.603 RON
Profit net
38.750 RON
Marja profit net
41,22%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
81.162 RON
Stocuri
10.530 RON
Creanțe
66.615 RON
Casa & conturi bănci
4.017 RON
Capital propriu
78.923 RON

Contact

AdresaRomania, PRAHOVA, Mun. Câmpina, Str. Al. I. Cuza nr. 12, 105600

Adresă sediu social

Romania, PRAHOVA, Mun. Câmpina, Str. Al. I. Cuza nr. 12, 105600
Cod poștal: 105600
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, PRAHOVA, Mun. Câmpina, Str. Al. I. Cuza nr. 12, 105600
Cod postal
105600
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 04.12.2020
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Câmpina
Platitor TVA
Nu

Stare inactivitate

Status inactiv
Da
Data inactivare
8 ianuarie 2024

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2020 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
94.000 RON
Rezultat net
38.750 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 94.000 RON 22.593 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 94.000 RON 22.593 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 42.397 RON 10.706 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 51.603 RON 11.887 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 38.750 RON 10.423 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 81.162 RON 44.079 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 81.162 RON 44.079 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 10.530 RON 10.530 RON
CreanțeSume de încasat 66.615 RON 17.745 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 4.017 RON 15.804 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 2.239 RON 187 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 78.923 RON 43.892 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active81.162RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

2,8 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale81.162 RON
Datorii totale2.239 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
47,7 %Profit net / active totale
ROE
49,1 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
36,25 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
97,2 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 5 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

5 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 94.000 +316,1% față de anul precedent 94.000 42.397 51.603 +334,1% față de anul precedent 38.750 +271,8% față de anul precedent 0 0
2023 22.593 -65,7% față de anul precedent 22.593 10.706 11.887 +70,4% față de anul precedent 10.423 +49,4% față de anul precedent 0 0
2022 65.799 -31,4% față de anul precedent 65.799 58.823 6.976 +121,7% față de anul precedent 6.976 +219,0% față de anul precedent 0 0
2021 95.883 +283,5% față de anul precedent 95.883 92.737 3.146 -87,3% față de anul precedent 2.187 -90,9% față de anul precedent 0 0
2020 25.000 25.000 144 24.856 24.106 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

5 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 81.162 81.162 10.530 66.615 4.017
2023 0 44.079 44.079 10.530 17.745 15.804
2022 0 43.373 43.373 654 35.313 7.406
2021 0 37.798 37.798 654 27.286 9.858
2020 0 28.200 28.200 654 25.000 2.546

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

5 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 2.239 +1.097,3% față de anul precedent 78.923 Neraportat 0
2023 187 -98,1% față de anul precedent 43.892 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2022 9.904 -12,4% față de anul precedent 33.469 Neraportat 1 -75,0% față de anul precedent
2021 11.305 +190,3% față de anul precedent 26.493 Neraportat 4
2020 3.894 24.306 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

0din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
LCLAURENTIU CIPRIAN STOIANfondatorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

8 repere. O singură cronologie.

Din 2020 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2020 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
8 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 35274/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Deschide înregistrarea completă

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 94.000 RON. Profit: 38.750 RON

Cifra de afaceri: 94.000 RON. Profit: 38.750 RON

Cifra de afaceri
94.000 RON +316.06% față de anul precedent
Profit net
38.750 RON +271.77% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
2.239 RON +1097.33% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Stare companieStare companieFirma a fost declarata inactivaCompania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

Compania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 22.593 RON. Profit: 10.423 RON

Cifra de afaceri: 22.593 RON. Profit: 10.423 RON

Cifra de afaceri
22.593 RON -65.66% față de anul precedent
Profit net
10.423 RON +49.41% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
187 RON -98.11% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 65.799 RON. Profit: 6.976 RON

Cifra de afaceri: 65.799 RON. Profit: 6.976 RON

Cifra de afaceri
65.799 RON -31.38% față de anul precedent
Profit net
6.976 RON +218.98% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -75% față de anul precedent
Datorii
9.904 RON -12.39% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 95.883 RON. Profit: 2.187 RON

Cifra de afaceri: 95.883 RON. Profit: 2.187 RON

Cifra de afaceri
95.883 RON +283.53% față de anul precedent
Profit net
2.187 RON -90.93% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4
Datorii
11.305 RON +190.32% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 25.000 RON. Profit: 24.106 RON

Cifra de afaceri: 25.000 RON. Profit: 24.106 RON

Cifra de afaceri
25.000 RON
Profit net
24.106 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
3.894 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataCISTAL CONSTRUCT PROFESIONAL S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4100 in Mun. Câmpina (PRAHOVA)

CISTAL CONSTRUCT PROFESIONAL S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4100 in Mun. Câmpina (PRAHOVA)

8 din 8 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

24.092026Mentiune · Buletin 35274/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Companie
CISTAL CONSTRUCT PROFESIONAL S.R.L.
CUI
43410462
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
24.09.2026
Registrul Comerțului
J29/2301/2020
EUID
ROONRC.J29/2301/2020
Sediu
Municipiul Câmpina, Jud. Prahova, Strada AL. I. CUZA, Nr. 12, Bl. A2, Etaj 8, Ap. 35
Județ
Prahova
Număr încheiere
750126
Data încheierii
23.09.2026
Număr dosar
3438654
Data dosarului
30.08.2026
Tribunal
Prahova
Registrator
Cristina Feier

Subiecte

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Documente menționate

  • Cerere de înregistrare nr. 3438654 din 30.08.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 35274/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 4100, Prahova

NESS PROIECT EUROPE SRL
CUI: 27503616CAEN: 4100
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2010-10-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
690.967.529 RON
Profit
24.403.123 RON
Angajati
680
BAUPARTNER CONSTRUCT SRL
CUI: 24857457CAEN: 4100
Activ
PRAHOVA, Sat Ariceştii Rahtivani Com. Ariceştii Rahtivani2008-12-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
134.729.345 RON
Profit
36.203.295 RON
Angajati
93
COLEN IMPEX SRL
CUI: 14388299CAEN: 4100
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2002-01-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
127.867.834 RON
Profit
20.888.196 RON
Angajati
37
VIALIS ENGINEERING S.A.
CUI: 30929760CAEN: 4100
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2012-11-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
118.895.281 RON
Profit
23.877.035 RON
Angajati
80
DEROM TOTAL SRL
CUI: 13742656CAEN: 4100
Activ
PRAHOVA, Sat Berceni Com. Berceni2001-03-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
109.931.653 RON
Profit
2.746.618 RON
Angajati
33
AQUILA CONSTRUCT SRL
CUI: 15285437CAEN: 4100
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2003-03-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
102.833.875 RON
Profit
10.873.347 RON
Angajati
86
INNO AG S.R.L.
CUI: 45643677CAEN: 4100
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2022-02-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
74.839.113 RON
Profit
7.264.854 RON
Angajati
99
INGAZ FOR CONSTRUCT SRL
CUI: 33818546CAEN: 4100
Activ
PRAHOVA, Sat Rotari Com. Ceptura2014-11-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
74.047.858 RON
Profit
16.521.902 RON
Angajati
125
NICONS SRL
CUI: 2703686CAEN: 4100
Activ
PRAHOVA, Sat Şipotu Com. Lipăneşti1993-01-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
70.043.462 RON
Profit
9.414.517 RON
Angajati
87

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul CISTAL CONSTRUCT PROFESIONAL S.R.L.?

CUI-ul CISTAL CONSTRUCT PROFESIONAL S.R.L. este 43410462.

Unde este sediul CISTAL CONSTRUCT PROFESIONAL S.R.L.?

CISTAL CONSTRUCT PROFESIONAL S.R.L. are sediul in Romania, PRAHOVA, Mun. Câmpina, Str. Al. I. Cuza nr. 12, 105600, Mun. Câmpina, judetul PRAHOVA.

Cand a fost infiintata CISTAL CONSTRUCT PROFESIONAL S.R.L.?

CISTAL CONSTRUCT PROFESIONAL S.R.L. a fost infiintata in anul 2020 (5 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a CISTAL CONSTRUCT PROFESIONAL S.R.L. in 2024?

In 2024, CISTAL CONSTRUCT PROFESIONAL S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 94.000 RON.

Ce activitate are CISTAL CONSTRUCT PROFESIONAL S.R.L.?

CISTAL CONSTRUCT PROFESIONAL S.R.L. are codul CAEN principal 4100 (Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale).

Ce profit a inregistrat CISTAL CONSTRUCT PROFESIONAL S.R.L. in 2024?

CISTAL CONSTRUCT PROFESIONAL S.R.L. a inregistrat un profit net de 38.750 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 5 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.