Activ

LAS VEGAS DETAILING GARAGE S.R.L.

CUI: 43423764
CIF: 43423764
Reg. Com.: J15/1278/2020
CAEN: 4520
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 8 decembrie 2020 · 5 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 13:04

Despre LAS VEGAS DETAILING GARAGE S.R.L.

LAS VEGAS DETAILING GARAGE S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Scheiu de Sus Com. Ludeşti, judetul DÂMBOVIŢA, infiintata in 2020 (5 ani de activitate). Activeaza in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul (cod CAEN 4520). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2023, LAS VEGAS DETAILING GARAGE S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON. Profitul net inregistrat a fost de 0 RON.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
0 RON
Venituri totale
0 RON
Cheltuieli totale
600 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
9.946 RON
Stocuri
323 RON
Creanțe
0 RON
Casa & conturi bănci
9.623 RON
Capital propriu
5.713 RON

Contact

AdresaRomania, DÂMBOVIŢA, Sat Scheiu de Sus Com. Ludeşti, Str. Merişorului nr. 272
Telefon0771195099

Adresă sediu social

Romania, DÂMBOVIŢA, Sat Scheiu de Sus Com. Ludeşti, Str. Merişorului nr. 272
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, DÂMBOVIŢA, Sat Scheiu de Sus Com. Ludeşti, Str. Merişorului nr. 272
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 08.12.2020
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Dâmboviţa
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2020 –2023 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2023
Cifră de afaceri
0 RON
Rezultat net
-600 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2023 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2023 2022
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 0 RON 0 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 0 RON 0 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 600 RON 600 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 600 RON 600 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 600 RON 600 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 9.946 RON 10.896 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 9.946 RON 10.896 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 323 RON 323 RON
CreanțeSume de încasat 0 RON 0 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 9.623 RON 10.573 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 4.233 RON 4.583 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 5.713 RON 6.313 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2023

Total active9.946RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2023

42,6 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale9.946 RON
Datorii totale4.233 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2023

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
2,35 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
57,4 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 4 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

4 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2023 0 0 600 0 0 600 600
2022 0 -100,0% față de anul precedent 0 600 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 600 600
2021 101.078 +1.030,4% față de anul precedent 101.078 69.315 31.763 +1.020,8% față de anul precedent 29.147 +1.035,9% față de anul precedent 0 0
2020 8.942 8.942 6.108 2.834 2.566 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

4 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2023 0 9.946 9.946 323 0 9.623
2022 0 10.896 10.896 323 0 10.573
2021 0 37.146 37.146 323 0 36.823
2020 0 5.534 5.534 0 4.627 907

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

4 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2023 4.233 -7,6% față de anul precedent 5.713 Neraportat 0
2022 4.583 -12,4% față de anul precedent 6.313 Neraportat 0
2021 5.233 +89,1% față de anul precedent 31.913 Neraportat 0
2020 2.768 2.766 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2023

46din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare6 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

5 repere. O singură cronologie.

Din 2020 până în 2023 · datele disponibile în acest profil.

2020 → 2023
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
5 repere · toți anii

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
600 RON
Angajati
0
Datorii
4.233 RON -7.64% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
600 RON
Angajati
0
Datorii
4.583 RON -12.42% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 101.078 RON. Profit: 29.147 RON

Cifra de afaceri: 101.078 RON. Profit: 29.147 RON

Cifra de afaceri
101.078 RON +1030.37% față de anul precedent
Profit net
29.147 RON +1035.89% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
5.233 RON +89.05% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 8.942 RON. Profit: 2.566 RON

Cifra de afaceri: 8.942 RON. Profit: 2.566 RON

Cifra de afaceri
8.942 RON
Profit net
2.566 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
2.768 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataLAS VEGAS DETAILING GARAGE S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4520 in Sat Scheiu de Sus Com. Ludeşti (DÂMBOVIŢA)

LAS VEGAS DETAILING GARAGE S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4520 in Sat Scheiu de Sus Com. Ludeşti (DÂMBOVIŢA)

5 din 5 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4520, Dâmboviţa

RIZOTO WASH S.R.L.
CUI: 43435076CAEN: 4520
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Dobra Com. Dobra2020-12-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
18.527 RON
Profit
2.973 RON
Angajati
0
ALEX-DAVID-ALEXA S.R.L.
CUI: 43584523CAEN: 4520
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Glod Com. Moroeni2021-01-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
160.888 RON
Profit
36.976 RON
Angajati
0

Alte firme din Dâmboviţa

SUS LA PLAI S.R.L.
CUI: 43423772CAEN: 9329
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Viforâta Com. Aninoasa2020-12-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.800 RON
Profit
3.815 RON
Angajati
1
EXPERT MARMURA GRANIT S.R.L.
CUI: 43405776CAEN: 2370
Activ
DÂMBOVIŢA, Orş. Pucioasa2020-12-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
10.500 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
SARAH&SOPHIA HOLIDAY S.R.L.
CUI: 43447518CAEN: 5520
Activ
DÂMBOVIŢA, Mun. Moreni2020-12-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
FABICASA CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 43226452CAEN: 4100
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Lazuri Com. Comişani2020-10-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ECCI EXPERT MANAGEMENT S.R.L.
CUI: 43584477CAEN: 6920
Activ
DÂMBOVIŢA, Mun. Târgovişte2021-01-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
245.350 RON
Profit
120.005 RON
Angajati
2
NEC LOR TRANSPORT S.R.L.
CUI: 41495810CAEN: 4941
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Dărmăneşti Com. Dărmăneşti2019-08-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.220.428 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
ROBRODERIA TARGOVISTE S.R.L.
CUI: 45096260CAEN: 1399
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Valea Voievozilor Com. Răzvad2021-10-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
212.367 RON
Profit
15.089 RON
Angajati
3

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul LAS VEGAS DETAILING GARAGE S.R.L.?

CUI-ul LAS VEGAS DETAILING GARAGE S.R.L. este 43423764.

Unde este sediul LAS VEGAS DETAILING GARAGE S.R.L.?

LAS VEGAS DETAILING GARAGE S.R.L. are sediul in Romania, DÂMBOVIŢA, Sat Scheiu de Sus Com. Ludeşti, Str. Merişorului nr. 272, Sat Scheiu de Sus Com. Ludeşti, judetul DÂMBOVIŢA.

Cand a fost infiintata LAS VEGAS DETAILING GARAGE S.R.L.?

LAS VEGAS DETAILING GARAGE S.R.L. a fost infiintata in anul 2020 (5 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a LAS VEGAS DETAILING GARAGE S.R.L. in 2023?

In 2023, LAS VEGAS DETAILING GARAGE S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.

Ce activitate are LAS VEGAS DETAILING GARAGE S.R.L.?

LAS VEGAS DETAILING GARAGE S.R.L. are codul CAEN principal 4520.

Ce profit a inregistrat LAS VEGAS DETAILING GARAGE S.R.L. in 2023?

LAS VEGAS DETAILING GARAGE S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 600 RON in 2023.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 4 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.