Activ Plătitor TVAe‑Factură

BLAST METALLICA S.R.L.

CUI: 43434771
CIF: RO43434771
Reg. Com.: J2020006009238
CAEN: 2551
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 10 decembrie 2020 · 5 ani
Distribuie:

Acoperirea metalelor

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 13:37

Despre BLAST METALLICA S.R.L.

BLAST METALLICA S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Orş. Măgurele, judetul ILFOV, infiintata in 2020 (5 ani de activitate). Activitatea principala este "Acoperirea metalelor" (cod CAEN 2551), in sectorul industria prelucratoare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, BLAST METALLICA S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 229.922 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+133.2%). Profitul net inregistrat a fost de 47.866 RON (in crestere puternica). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1.

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din februarie 2024. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
229.922 RON
Venituri totale
222.995 RON
Cheltuieli totale
165.175 RON
Profit brut
57.820 RON
Profit net
47.866 RON
Marja profit net
20,82%
Active imobilizate
125.324 RON
Active circulante
78.104 RON
Stocuri
1.654 RON
Creanțe
21.772 RON
Casa & conturi bănci
54.678 RON
Capital propriu
42.950 RON

Contact

AdresaRomania, ILFOV, Orş. Măgurele, Str. Aluniş nr. 10, 77125

Adresă sediu social

Romania, ILFOV, Orş. Măgurele, Str. Aluniş nr. 10, 77125
Cod poștal: 77125
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, ILFOV, Orş. Măgurele, Str. Aluniş nr. 10, 77125
Cod postal
77125
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 10.12.2020
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Bragadiru
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 februarie 2024)

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2020 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
229.922 RON
Rezultat net
47.866 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 229.922 RON 98.576 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 222.995 RON 105.679 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 165.175 RON 102.345 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 57.820 RON 3.334 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 47.866 RON 1.252 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 125.324 RON 94.346 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 78.104 RON 31.045 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 203.428 RON 125.391 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 1.654 RON 12.574 RON
CreanțeSume de încasat 21.772 RON 17.406 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 54.678 RON 1.065 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 160.478 RON 130.307 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 42.950 RON -4.916 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active203.428RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

78,9 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale203.428 RON
Datorii totale160.478 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
23,5 %Profit net / active totale
ROE
111,4 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,49 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
21,1 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 5 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

5 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 229.922 +133,2% față de anul precedent 222.995 165.175 57.820 +1.634,3% față de anul precedent 47.866 +3.723,2% față de anul precedent 0 0
2023 98.576 +48,2% față de anul precedent 105.679 102.345 3.334 -2,7% față de anul precedent 1.252 -35,2% față de anul precedent 0 0
2022 66.516 -35,8% față de anul precedent 66.520 63.095 3.425 1.933 0 0
2021 103.617 103.667 110.788 0 0 7.121 8.182
2020 0 0 119 0 0 119 119

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

5 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 125.324 78.104 203.428 1.654 21.772 54.678
2023 94.346 31.045 125.391 12.574 17.406 1.065
2022 85.185 20.765 105.950 8.873 9.521 2.371
2021 55.143 19.670 74.813 5.372 6.131 8.167
2020 9.011 39.570 48.581 4.000 0 35.570

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

5 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 160.478 +23,2% față de anul precedent 42.950 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 130.307 +16,2% față de anul precedent -4.916 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 112.118 +35,2% față de anul precedent -6.168 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 82.914 +71,0% față de anul precedent -8.101 Neraportat 1
2020 48.500 81 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

31din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare16 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate15 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
NCNICOLAE-LIVIU CULEAadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

8 repere. O singură cronologie.

Din 2020 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2020 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
8 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 35315/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Deschide înregistrarea completă

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 229.922 RON. Profit: 47.866 RON

Cifra de afaceri: 229.922 RON. Profit: 47.866 RON

Cifra de afaceri
229.922 RON +133.24% față de anul precedent
Profit net
47.866 RON +3723.16% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
160.478 RON +23.15% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 98.576 RON. Profit: 1.252 RON

Cifra de afaceri: 98.576 RON. Profit: 1.252 RON

Cifra de afaceri
98.576 RON +48.2% față de anul precedent
Profit net
1.252 RON -35.23% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
130.307 RON +16.22% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 66.516 RON. Profit: 1.933 RON

Cifra de afaceri: 66.516 RON. Profit: 1.933 RON

Cifra de afaceri
66.516 RON -35.81% față de anul precedent
Profit net
1.933 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
112.118 RON +35.22% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 103.617 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 103.617 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
103.617 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
8.182 RON
Angajati
1
Datorii
82.914 RON +70.96% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
119 RON
Angajati
0
Datorii
48.500 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataBLAST METALLICA S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 2551 in Orş. Măgurele (ILFOV)

BLAST METALLICA S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 2551 in Orş. Măgurele (ILFOV)

8 din 8 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

24.092026Mentiune · Buletin 35315/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Companie
BLAST METALLICA S.R.L.
CUI
43434771
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
24.09.2026
Registrul Comerțului
J23/6009/2020
EUID
ROONRC.J23/6009/2020
Sediu
Oraş Măgurele, Jud. Ilfov, Strada Aluniş, Nr. 10
Județ
Ilfov
Număr încheiere
749724
Data încheierii
23.09.2026
Număr dosar
3442837
Data dosarului
31.08.2026
Tribunal
Ilfov
Registrator
Anişoara Preda

Subiecte

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Documente menționate

  • Cerere de înregistrare nr. 3442837 din 31.08.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 35315/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 2551, Ilfov

MAJIME SOLUTIONS S.R.L.
CUI: 50273422CAEN: 2551
Activ
ILFOV, Orş. Măgurele2024-06-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
710.986 RON
Profit
0 RON
Angajati
4

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 2551, Ilfov

Alte firme din Ilfov

LEXAGRO TRANS S.R.L.
CUI: 43430656CAEN: 4941
Activ
ILFOV, Sat Dudu Com. Chiajna2020-12-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.881.439 RON
Profit
48.764 RON
Angajati
3
ROA GO S.R.L.
CUI: 43438056CAEN: 4939
Activ
ILFOV, Orş. Bragadiru2020-12-11
fara e-Factura
KONKRET WHITE S.R.L.
CUI: 43034341CAEN: 2361
Activ
ILFOV, Sat Vârteju Orş. Măgurele2020-09-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
7.889 RON
Angajati
0
FARCASANU ALERGO S.R.L.
CUI: 43867902CAEN: 8622
Activ
ILFOV, Orş. Voluntari2021-03-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
219.264 RON
Profit
165.040 RON
Angajati
1
SHELTER ARCHITECTURE SRL
CUI: 38020374CAEN: 7111
Activ
ILFOV, Orş. Voluntari2017-07-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
28.535 RON
Profit
10.597 RON
Angajati
0
PEAK MAKERS S.R.L.
CUI: 47794757CAEN: 7311
Activ
ILFOV, Sat Bălăceanca Com. Cernica2023-03-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
157.737 RON
Profit
101.130 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul BLAST METALLICA S.R.L.?

CUI-ul BLAST METALLICA S.R.L. este 43434771.

Unde este sediul BLAST METALLICA S.R.L.?

BLAST METALLICA S.R.L. are sediul in Romania, ILFOV, Orş. Măgurele, Str. Aluniş nr. 10, 77125, Orş. Măgurele, judetul ILFOV.

Cand a fost infiintata BLAST METALLICA S.R.L.?

BLAST METALLICA S.R.L. a fost infiintata in anul 2020 (5 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a BLAST METALLICA S.R.L. in 2024?

In 2024, BLAST METALLICA S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 229.922 RON.

Cati angajati are BLAST METALLICA S.R.L.?

BLAST METALLICA S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are BLAST METALLICA S.R.L.?

BLAST METALLICA S.R.L. are codul CAEN principal 2551 (Acoperirea metalelor).

Ce profit a inregistrat BLAST METALLICA S.R.L. in 2024?

BLAST METALLICA S.R.L. a inregistrat un profit net de 47.866 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 5 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.