Activ

BEAUTY FUTURE S.R.L.

CUI: 43446865
CIF: 43446865
Reg. Com.: J2020017252409
CAEN: 9621
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 14 decembrie 2020 · 5 ani
Distribuie:

Activități de coafură și frizerie

Surse și actualizare

Despre BEAUTY FUTURE S.R.L.

BEAUTY FUTURE S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 6 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2020 (5 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de coafură și frizerie" (cod CAEN 9621), in sectorul activitati de spectacole, culturale si recreative. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, BEAUTY FUTURE S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 200.812 RON, in crestere fata de anul precedent (+10.6%). Profitul net inregistrat a fost de 30.905 RON (in crestere puternica). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 2.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
200.812 RON
Venituri totale
207.300 RON
Cheltuieli totale
174.630 RON
Profit brut
32.670 RON
Profit net
30.905 RON
Marja profit net
15,39%
Active imobilizate
1.458 RON
Active circulante
44.552 RON
Stocuri
11.468 RON
Creanțe
9.657 RON
Casa & conturi bănci
23.427 RON
Capital propriu
5.767 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti, Str. Baia de Arieş nr. 9, 60803

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti, Str. Baia de Arieş nr. 9, 60803
Cod poștal: 60803
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti, Str. Baia de Arieş nr. 9, 60803
Cod postal
60803
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Transfer sediu fiscal (sosire) din 22.09.2021
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 6 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2020 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
200.812 RON
Rezultat net
30.905 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 200.812 RON 181.634 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 207.300 RON 183.145 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 174.630 RON 176.091 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 32.670 RON 7.054 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 30.905 RON 5.301 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 1.458 RON 1.735 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 44.552 RON 24.059 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 46.010 RON 25.794 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 11.468 RON 9.524 RON
CreanțeSume de încasat 9.657 RON 7.074 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 23.427 RON 7.461 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 40.588 RON 51.509 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 5.767 RON -25.138 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 2 persoane 2 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active46.010RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

88,2 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale46.010 RON
Datorii totale40.588 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
67,2 %Profit net / active totale
ROE
535,9 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,10 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
12,5 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 5 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

5 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 200.812 +10,6% față de anul precedent 207.300 174.630 32.670 +363,1% față de anul precedent 30.905 +483,0% față de anul precedent 0 0
2023 181.634 +16,2% față de anul precedent 183.145 176.091 7.054 5.301 0 0
2022 156.330 -14,5% față de anul precedent 158.178 182.611 0 0 24.433 25.540
2021 182.846 190.284 193.308 0 0 3.024 4.939
2020 0 0 60 0 0 60 60

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

5 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 1.458 44.552 46.010 11.468 9.657 23.427
2023 1.735 24.059 25.794 9.524 7.074 7.461
2022 2.179 20.073 22.252 11.272 2.681 6.120
2021 3.393 47.516 50.909 10.517 16.016 20.983
2020 122 118 240 0 0 118

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

5 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 40.588 -21,2% față de anul precedent 5.767 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2023 51.509 -3,4% față de anul precedent -25.138 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2022 53.299 -5,1% față de anul precedent -30.439 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2021 56.148 +27.974,0% față de anul precedent -4.899 Neraportat 2
2020 200 40 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

23din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare18 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

7 repere. O singură cronologie.

Din 2020 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2020 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
7 repere · toți anii

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 200.812 RON. Profit: 30.905 RON

Cifra de afaceri: 200.812 RON. Profit: 30.905 RON

Cifra de afaceri
200.812 RON +10.56% față de anul precedent
Profit net
30.905 RON +483% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
40.588 RON -21.2% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 34376/2024înregistrarea datelor din declarația pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condițiilor de funcționarea/desfășurarea a activității

înregistrarea datelor din declarația pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condițiilor de funcționarea/desfășurarea a activității

Deschide înregistrarea completă

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 181.634 RON. Profit: 5.301 RON

Cifra de afaceri: 181.634 RON. Profit: 5.301 RON

Cifra de afaceri
181.634 RON +16.19% față de anul precedent
Profit net
5.301 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
51.509 RON -3.36% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 156.330 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 156.330 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
156.330 RON -14.5% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
25.540 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
53.299 RON -5.07% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 182.846 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 182.846 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
182.846 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
4.939 RON
Angajati
2
Datorii
56.148 RON +27974% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
60 RON
Angajati
0
Datorii
200 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataBEAUTY FUTURE S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9621 in Sector 6 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

BEAUTY FUTURE S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9621 in Sector 6 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

7 din 7 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

18.072024Mentiune · Buletin 34376/2024înregistrarea datelor din declarația pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condițiilor de funcționarea/desfășurarea a activității

înregistrarea datelor din declarația pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condițiilor de funcționarea/desfășurarea a activității

Companie
BEAUTY FUTURE S.R.L.
CUI
43446865
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
18.07.2024
Registrul Comerțului
J40/17252/2020
EUID
ROONRC.J40/17252/2020
Sediu
Bucureşti Sectorul 6, Strada BAIA DE ARIEŞ, Nr. 9, Bloc 10, Scara 1, Etaj 6, Ap. 27
Județ
București
Număr încheiere
110749
Data încheierii
17.07.2024
Număr dosar
427946
Data dosarului
16.07.2024
Tribunal
Bucureşti

Subiecte

înregistrarea datelor din declarația pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condițiilor de funcționarea/desfășurarea a activității

Documente menționate

  • Declarație pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condițiilor de funcționare/desfășurare a activității nr. 427946 din 16.07.2024
Vezi Buletinul ONRC nr. 34376/2024 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 9621, Municipiul Bucureşti

GLAMOUR CONCEPT STUDIO S.R.L.
CUI: 44554512CAEN: 9621
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2021-07-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
201.544 RON
Profit
46.076 RON
Angajati
2
MIMOZA CONCEPT S.R.L.
CUI: 44089957CAEN: 9621
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2021-04-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
200.787 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
PINK WELLNESS CONCEPT S.R.L.
CUI: 49876012CAEN: 9621
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2024-04-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
201.556 RON
Profit
114.860 RON
Angajati
1
CHIC MAN BARBER SRL
CUI: 37302938CAEN: 9621
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2017-03-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
200.645 RON
Profit
39.059 RON
Angajati
2
INDIGO EXPERT STUDIO S.R.L.
CUI: 49343915CAEN: 9621
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2023-12-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
204.361 RON
Profit
0 RON
Angajati
4
EYESBRAUN SRL
CUI: 30891518CAEN: 9621
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2012-11-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
198.120 RON
Profit
4.424 RON
Angajati
3

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 9621, Municipiul Bucureşti

GLOSYS INNOVATIVE S.R.L.
CUI: 43437441CAEN: 9621
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2020-12-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
297.978 RON
Profit
0 RON
Angajati
4
ABIGAIL168 SALON S.R.L.
CUI: 43480026CAEN: 9621
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2020-12-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
266.831 RON
Profit
12.842 RON
Angajati
2
MARY ART BEAUTY S.R.L.
CUI: 43418709CAEN: 9621
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2020-12-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
39.772 RON
Profit
6.071 RON
Angajati
0
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2020-12-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
365.580 RON
Profit
72.831 RON
Angajati
1

Alte firme din Municipiul Bucureşti

Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2020-12-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
297.355 RON
Profit
247.792 RON
Angajati
1
LAURAS BEAUTY HOUSE S.R.L.
CUI: 43446873CAEN: 9622
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2020-12-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
130.150 RON
Profit
653 RON
Angajati
0
MERAKI LOGISTICS S.R.L.
CUI: 43446369CAEN: 6811
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2020-12-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
74.621 RON
Profit
522 RON
Angajati
0
GOLD TIME SHOP S.R.L.
CUI: 43449284CAEN: 4642
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2020-12-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
191.720 RON
Profit
26.256 RON
Angajati
1
CORNERSTONE DEVELOPMENT S.R.L.
CUI: 43436489CAEN: 6820
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2020-12-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
737.070 RON
Profit
118.337 RON
Angajati
0
EVI ART SOLUTION S.R.L.
CUI: 43461750CAEN: 2512
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2020-12-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.215.831 RON
Profit
158.919 RON
Angajati
2
ALL BIZ HUB S.R.L.
CUI: 43313605CAEN: 7022
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2020-11-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.289 RON
Profit
2.597 RON
Angajati
0
HINTOGRAM S.R.L.
CUI: 43606478CAEN: 6202
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2021-01-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
11.941 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
PREM JOY S.R.L.
CUI: 41758739CAEN: 4719
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2019-10-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.415 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
SOLUNA EVENTS S.R.L.
CUI: 45187651CAEN: 8230
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2021-11-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
92.037 RON
Profit
9.629 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul BEAUTY FUTURE S.R.L.?

CUI-ul BEAUTY FUTURE S.R.L. este 43446865.

Unde este sediul BEAUTY FUTURE S.R.L.?

BEAUTY FUTURE S.R.L. are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti, Str. Baia de Arieş nr. 9, 60803, Sector 6 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata BEAUTY FUTURE S.R.L.?

BEAUTY FUTURE S.R.L. a fost infiintata in anul 2020 (5 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a BEAUTY FUTURE S.R.L. in 2024?

In 2024, BEAUTY FUTURE S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 200.812 RON.

Cati angajati are BEAUTY FUTURE S.R.L.?

BEAUTY FUTURE S.R.L. a raportat un numar mediu de 2 salariati in 2024.

Ce activitate are BEAUTY FUTURE S.R.L.?

BEAUTY FUTURE S.R.L. are codul CAEN principal 9621 (Activități de coafură și frizerie).

Ce profit a inregistrat BEAUTY FUTURE S.R.L. in 2024?

BEAUTY FUTURE S.R.L. a inregistrat un profit net de 30.905 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 5 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
25 februarie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
25 martie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.