Profil de companie · informații din registrele publice
Surse și actualizareActualizat: 14 octombrie 2026 la 13:05
Despre FLORISUBSOARE S.R.L.
FLORISUBSOARE S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Valea Cireşului Com. Botoroaga, judetul TELEORMAN, infiintata in 2020 (5 ani de activitate). Activeaza in sectorul tranzactii imobiliare (cod CAEN 7022). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2024, FLORISUBSOARE S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 92.069 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+52.3%). Profitul net inregistrat a fost de 32.147 RON (in crestere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 4 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 1.000 RON in 2020 la 92.069 RON in 2024.
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 92.069 RON
- Venituri totale
- 92.069 RON
- Cheltuieli totale
- 53.802 RON
- Profit brut
- 38.267 RON
- Profit net
- 32.147 RON
- Marja profit net
- 34,92%
- Active imobilizate
- 0 RON
- Active circulante
- 38.201 RON
- Stocuri
- 0 RON
- Creanțe
- 24.340 RON
- Casa & conturi bănci
- 13.861 RON
- Capital propriu
- 32.387 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, TELEORMAN, Sat Valea Cireşului Com. Botoroaga, Str. STADIONULUI nr. 808, 147029
- Cod postal
- 147029
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Înregistrat din 14.12.2020
- Organ fiscal competent
- Unitatea Fiscală Orăşenească Videle
- Platitor TVA
- Nu
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2020 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 92.069 RON
- Rezultat net
- 32.147 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 92.069 RON | 60.441 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 92.069 RON | 60.449 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 53.802 RON | 27.596 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 38.267 RON | 32.853 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 32.147 RON | 27.946 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 0 RON | 0 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 0 RON | 0 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 38.201 RON | 32.496 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 38.201 RON | 32.496 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 0 RON | 0 RON |
| CreanțeSume de încasat | 24.340 RON | 29.734 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 13.861 RON | 2.762 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 5.814 RON | 4.310 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | 32.387 RON | 28.186 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 1 persoane | 1 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 84,2 %Profit net / active totale
- ROE
- 99,3 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 6,57 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- 84,8 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 5 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 92.069 +52,3% față de anul precedent | 92.069 | 53.802 | 38.267 +16,5% față de anul precedent | 32.147 +15,0% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2023 | 60.441 +15,9% față de anul precedent | 60.449 | 27.596 | 32.853 +1.521,6% față de anul precedent | 27.946 +5.988,5% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2022 | 52.156 -0,1% față de anul precedent | 52.257 | 50.231 | 2.026 -80,8% față de anul precedent | 459 -94,9% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2021 | 52.186 +5.118,6% față de anul precedent | 52.186 | 41.622 | 10.564 +2.242,4% față de anul precedent | 8.999 +2.037,5% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2020 | 1.000 | 1.000 | 549 | 451 | 421 | 0 | 0 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 0 | 38.201 | 38.201 | 0 | 24.340 | 13.861 |
| 2023 | 0 | 32.496 | 32.496 | 0 | 29.734 | 2.762 |
| 2022 | 0 | 2.039 | 2.039 | 0 | 0 | 2.039 |
| 2021 | 0 | 10.056 | 10.056 | 0 | 0 | 10.056 |
| 2020 | 0 | 1.201 | 1.201 | 0 | 0 | 1.201 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 5.814 +34,9% față de anul precedent | 32.387 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2023 | 4.310 +1.163,9% față de anul precedent | 28.186 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2022 | 341 -21,8% față de anul precedent | 1.698 | Neraportat | 1 |
| 2021 | 436 -24,8% față de anul precedent | 9.620 | Neraportat | 0 |
| 2020 | 580 | 621 | Neraportat | 0 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
6 repere. O singură cronologie.
Din 2020 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.
2024 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 92.069 RON. Profit: 32.147 RON
Cifra de afaceri: 92.069 RON. Profit: 32.147 RON
- Cifra de afaceri
- 92.069 RON +52.33% față de anul precedent
- Profit net
- 32.147 RON +15.03% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 5.814 RON +34.9% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20242023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 60.441 RON. Profit: 27.946 RON
Cifra de afaceri: 60.441 RON. Profit: 27.946 RON
- Cifra de afaceri
- 60.441 RON +15.89% față de anul precedent
- Profit net
- 27.946 RON +5988.45% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 4.310 RON +1163.93% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 52.156 RON. Profit: 459 RON
Cifra de afaceri: 52.156 RON. Profit: 459 RON
- Cifra de afaceri
- 52.156 RON -0.06% față de anul precedent
- Profit net
- 459 RON -94.9% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1
- Datorii
- 341 RON -21.79% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 52.186 RON. Profit: 8.999 RON
Cifra de afaceri: 52.186 RON. Profit: 8.999 RON
- Cifra de afaceri
- 52.186 RON +5118.6% față de anul precedent
- Profit net
- 8.999 RON +2037.53% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 436 RON -24.83% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 1.000 RON. Profit: 421 RON
Cifra de afaceri: 1.000 RON. Profit: 421 RON
- Cifra de afaceri
- 1.000 RON
- Profit net
- 421 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 580 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2020ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataFLORISUBSOARE S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7022 in Sat Valea Cireşului Com. Botoroaga (TELEORMAN)
FLORISUBSOARE S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7022 in Sat Valea Cireşului Com. Botoroaga (TELEORMAN)
Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 7022, Teleorman
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 7022, Teleorman
Alte firme din Teleorman
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul FLORISUBSOARE S.R.L.?
CUI-ul FLORISUBSOARE S.R.L. este 43447380.
Unde este sediul FLORISUBSOARE S.R.L.?
FLORISUBSOARE S.R.L. are sediul in Romania, TELEORMAN, Sat Valea Cireşului Com. Botoroaga, Str. STADIONULUI nr. 808, 147029, Sat Valea Cireşului Com. Botoroaga, judetul TELEORMAN.
Cand a fost infiintata FLORISUBSOARE S.R.L.?
FLORISUBSOARE S.R.L. a fost infiintata in anul 2020 (5 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a FLORISUBSOARE S.R.L. in 2024?
In 2024, FLORISUBSOARE S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 92.069 RON.
Cati angajati are FLORISUBSOARE S.R.L.?
FLORISUBSOARE S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.
Ce activitate are FLORISUBSOARE S.R.L.?
FLORISUBSOARE S.R.L. are codul CAEN principal 7022.
Ce profit a inregistrat FLORISUBSOARE S.R.L. in 2024?
FLORISUBSOARE S.R.L. a inregistrat un profit net de 32.147 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 5 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 0 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 14 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 14 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.