Activ e‑Factură

LKRE MARKETING CONSULTANCY S.R.L.

CUI: 43448920
CIF: 43448920
Reg. Com.: J2020017266404
CAEN: 7020
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 14 decembrie 2020 · 5 ani
Distribuie:

Activități de consultanță în afaceri și management

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 13:37

Despre LKRE MARKETING CONSULTANCY S.R.L.

LKRE MARKETING CONSULTANCY S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 1 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2020 (5 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de consultanță în afaceri și management" (cod CAEN 7020), in sectorul tranzactii imobiliare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, LKRE MARKETING CONSULTANCY S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 243.002 RON, in crestere fata de anul precedent (+6.6%). Profitul net inregistrat a fost de 187.014 RON (in crestere). Pe parcursul ultimilor 3 ani, cifra de afaceri a crescut de la 207.830 RON in 2021 la 243.002 RON in 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
243.002 RON
Venituri totale
243.818 RON
Cheltuieli totale
22.027 RON
Profit brut
221.791 RON
Profit net
187.014 RON
Marja profit net
76,96%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
46.594 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
22.906 RON
Casa & conturi bănci
23.688 RON
Capital propriu
39.687 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Cal. Victoriei nr. 155
Detalii adresaTRONSON 6. BIROUL A30

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Cal. Victoriei nr. 155
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Cal. Victoriei nr. 155
Detalii
TRONSON 6. BIROUL A30
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 14.12.2020
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 februarie 2024)

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2021 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
243.002 RON
Rezultat net
187.014 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 243.002 RON 227.876 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 243.818 RON 229.666 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 22.027 RON 44.959 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 221.791 RON 184.707 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 187.014 RON 155.745 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 46.594 RON 87.766 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 46.594 RON 87.766 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 22.906 RON 22.004 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 23.688 RON 65.762 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 6.907 RON 50.972 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 39.687 RON 36.794 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active46.594RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

14,8 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale46.594 RON
Datorii totale6.907 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
401,4 %Profit net / active totale
ROE
471,2 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
6,75 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
85,2 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 4 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

4 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 243.002 +6,6% față de anul precedent 243.818 22.027 221.791 +20,1% față de anul precedent 187.014 +20,1% față de anul precedent 0 0
2023 227.876 -17,2% față de anul precedent 229.666 44.959 184.707 -23,2% față de anul precedent 155.745 -32,9% față de anul precedent 0 0
2022 275.242 +32,4% față de anul precedent 286.503 46.023 240.480 +29,3% față de anul precedent 232.142 +29,1% față de anul precedent 0 0
2021 207.830 208.014 21.951 186.063 179.829 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

4 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 46.594 46.594 0 22.906 23.688
2023 0 87.766 87.766 0 22.004 65.762
2022 2.294 341.868 344.162 0 212.839 129.029
2021 6.882 178.496 185.378 0 137.195 41.301

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

4 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 6.907 -86,5% față de anul precedent 39.687 Neraportat 0
2023 50.972 -54,4% față de anul precedent 36.794 Neraportat 0
2022 111.780 +1.989,7% față de anul precedent 232.382 Neraportat 0
2021 5.349 180.029 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

5din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor5 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

6 repere. O singură cronologie.

Din 2020 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2020 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
6 repere · toți anii

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 243.002 RON. Profit: 187.014 RON

Cifra de afaceri: 243.002 RON. Profit: 187.014 RON

Cifra de afaceri
243.002 RON +6.64% față de anul precedent
Profit net
187.014 RON +20.08% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
6.907 RON -86.45% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 227.876 RON. Profit: 155.745 RON

Cifra de afaceri: 227.876 RON. Profit: 155.745 RON

Cifra de afaceri
227.876 RON -17.21% față de anul precedent
Profit net
155.745 RON -32.91% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
50.972 RON -54.4% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 275.242 RON. Profit: 232.142 RON

Cifra de afaceri: 275.242 RON. Profit: 232.142 RON

Cifra de afaceri
275.242 RON +32.44% față de anul precedent
Profit net
232.142 RON +29.09% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
111.780 RON +1989.74% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 207.830 RON. Profit: 179.829 RON

Cifra de afaceri: 207.830 RON. Profit: 179.829 RON

Cifra de afaceri
207.830 RON
Profit net
179.829 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
5.349 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataLKRE MARKETING CONSULTANCY S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7020 in Sector 1 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

LKRE MARKETING CONSULTANCY S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7020 in Sector 1 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

6 din 6 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 7020, Municipiul Bucureşti

CONSEXPERT GRUP SRL
CUI: 15889670CAEN: 7020
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2003-11-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
243.127 RON
Profit
177.695 RON
Angajati
0
HIGH CLASS TRADING TEAM SRL
CUI: 30702813CAEN: 7020
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2012-09-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
242.387 RON
Profit
22.350 RON
Angajati
0
FOREMAN REAL ESTATE SRL
CUI: 33296450CAEN: 7020
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2014-06-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
243.195 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
MLT EVALUARI S.R.L.
CUI: 41284368CAEN: 7020
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2019-06-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
242.350 RON
Profit
122.610 RON
Angajati
1
MB BUSINESS ADVISORY S.R.L.
CUI: 41285428CAEN: 7020
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2019-06-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
245.000 RON
Profit
46.182 RON
Angajati
0
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2021-11-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
240.000 RON
Profit
137.553 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 7020, Municipiul Bucureşti

CERRO TORRE SERVICES S.R.L.
CUI: 43445088CAEN: 7020
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2020-12-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
682.764 RON
Profit
500.984 RON
Angajati
0
LRT CONSULTSERV S.R.L.
CUI: 43448939CAEN: 7020
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2020-12-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
27.480 RON
Profit
1.065 RON
Angajati
0

Alte firme din Municipiul Bucureşti

RADNIK SOLUTIONS S.R.L.
CUI: 43448890CAEN: 4791
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2020-12-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
12.705 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
PHARMAPRIX DISTRIBUTION S.R.L.
CUI: 43446849CAEN: 4646
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2020-12-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
550.524 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
EQUALIZER LABS S.R.L.
CUI: 43436640CAEN: 6210
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2020-12-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.107.705 RON
Profit
2.749.188 RON
Angajati
1
ABC PROFESSIONAL SCHOOL S.R.L.
CUI: 43463424CAEN: 8559
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2020-12-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
192.606 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
LIMAR AUTO-STAŢIE ITP S.R.L.
CUI: 43608401CAEN: 7120
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2021-01-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
592.868 RON
Profit
150.250 RON
Angajati
4
VENTI EXPERT S.R.L.
CUI: 41758933CAEN: 4322
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2019-10-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
162.219 RON
Profit
12.841 RON
Angajati
1
SEMPRE DOLCE S.R.L.
CUI: 45188363CAEN: 1071
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2021-11-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.482.940 RON
Profit
153.205 RON
Angajati
18

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul LKRE MARKETING CONSULTANCY S.R.L.?

CUI-ul LKRE MARKETING CONSULTANCY S.R.L. este 43448920.

Unde este sediul LKRE MARKETING CONSULTANCY S.R.L.?

LKRE MARKETING CONSULTANCY S.R.L. are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Cal. Victoriei nr. 155, Sector 1 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata LKRE MARKETING CONSULTANCY S.R.L.?

LKRE MARKETING CONSULTANCY S.R.L. a fost infiintata in anul 2020 (5 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a LKRE MARKETING CONSULTANCY S.R.L. in 2024?

In 2024, LKRE MARKETING CONSULTANCY S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 243.002 RON.

Ce activitate are LKRE MARKETING CONSULTANCY S.R.L.?

LKRE MARKETING CONSULTANCY S.R.L. are codul CAEN principal 7020 (Activități de consultanță în afaceri și management).

Ce profit a inregistrat LKRE MARKETING CONSULTANCY S.R.L. in 2024?

LKRE MARKETING CONSULTANCY S.R.L. a inregistrat un profit net de 187.014 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 4 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.