Exploatarea forestieră
Surse și actualizareActualizat: 13 octombrie 2026 la 09:34
Despre TELCISOR PROD SRL
TELCISOR PROD SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Telciu Com. Telciu, judetul BISTRIŢA-NĂSĂUD, infiintata in 1993 (33 ani de activitate). Activitatea principala este "Exploatarea forestieră" (cod CAEN 0220), in sectorul agricultura, silvicultura si pescuit. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2024, TELCISOR PROD SRL a raportat o cifra de afaceri de 90.213 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+279.9%). Profitul net inregistrat a fost de 3.379 RON (in crestere puternica). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 15 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 38.539 RON in 2009 la 90.213 RON in 2024. Datoriile raportate (167.855 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.
Este inregistrata ca platitoare de TVA.
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 90.213 RON
- Venituri totale
- 147.238 RON
- Cheltuieli totale
- 143.215 RON
- Profit brut
- 4.023 RON
- Profit net
- 3.379 RON
- Marja profit net
- 3,75%
- Active imobilizate
- 35.491 RON
- Active circulante
- 19.783 RON
- Stocuri
- 1.668 RON
- Creanțe
- 5.839 RON
- Casa & conturi bănci
- 12.276 RON
- Capital propriu
- -112.581 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, BISTRIŢA-NĂSĂUD, Sat Telciu Com. Telciu, Str. PRINCIPALA nr. 442, 427355
- Cod postal
- 427355
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Înregistrat din 21.07.1993
- Organ fiscal competent
- Unitatea Fiscală Orăşenească Năsăud
- Platitor TVA
- Da
- TVA la incasare (RTVAI)
- Da
Informatii fiscale
- TVA la incasare
- 1 ianuarie 2013
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2009 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 90.213 RON
- Rezultat net
- 3.379 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 90.213 RON | 23.748 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 147.238 RON | 48.748 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 143.215 RON | 48.472 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 4.023 RON | 276 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 3.379 RON | 232 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 0 RON | 0 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 35.491 RON | 36.517 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 19.783 RON | 41.679 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 55.274 RON | 78.196 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 1.668 RON | 1.668 RON |
| CreanțeSume de încasat | 5.839 RON | 21.113 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 12.276 RON | 18.898 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 167.855 RON | 194.155 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | -112.581 RON | -115.959 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 1 persoane | 1 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 6,1 %Profit net / active totale
- ROE
- -3,0 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 0,12 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- -203,7 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 16 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 90.213 +279,9% față de anul precedent | 147.238 | 143.215 | 4.023 +1.357,6% față de anul precedent | 3.379 +1.356,5% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2023 | 23.748 +65,1% față de anul precedent | 48.748 | 48.472 | 276 | 232 | 0 | 0 |
| 2022 | 14.388 | 14.412 | 37.689 | 0 | 0 | 23.277 | 23.710 |
| 2021 | 0 -100,0% față de anul precedent | 6.636 | 63.449 | 0 | 0 | 56.813 | 56.813 |
| 2020 | 87.762 -20,3% față de anul precedent | 105.762 | 141.352 | 0 | 0 | 35.590 | 36.468 |
| 2019 | 110.070 +84,8% față de anul precedent | 110.070 | 137.348 | 0 | 0 | 27.278 | 29.155 |
| 2018 | 59.560 | 59.560 | 105.773 | 0 | 0 | 46.213 | 47.331 |
| 2017 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2016 | 0 | 0 | 1.452 | 0 | 0 | 1.452 | 1.452 |
| 2015 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 | 6.681 | 0 | 0 | Neraportat | 6.681 |
| 2014 | 19.024 -85,3% față de anul precedent | 15.402 | 22.850 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 7.448 | 8.019 |
| 2013 | 129.683 +63,3% față de anul precedent | 136.928 | 124.610 | 12.318 +2,3% față de anul precedent | 8.677 -27,9% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2012 | 79.426 +181,1% față de anul precedent | 79.429 | 67.390 | 12.039 | 12.039 | 0 | 0 |
| 2011 | 28.251 -65,6% față de anul precedent | 28.251 | 53.145 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 24.894 | 24.894 |
| 2010 | 82.125 +113,1% față de anul precedent | 82.126 | 75.348 | 6.778 | 5.128 | 0 | 0 |
| 2009 | 38.539 | 38.543 | 82.467 | 0 | 0 | 43.924 | 46.791 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 35.491 | 19.783 | 55.274 | 1.668 | 5.839 | 12.276 |
| 2023 | 36.517 | 41.679 | 78.196 | 1.668 | 21.113 | 18.898 |
| 2022 | 11.892 | 23.507 | 35.399 | 2.592 | 2.941 | 17.974 |
| 2021 | 15.328 | 25.793 | 41.121 | 6.586 | 14.981 | 4.226 |
| 2020 | 35.946 | 25.359 | 61.305 | 3.851 | 16.222 | 5.286 |
| 2019 | 56.564 | 28.525 | 85.089 | 9.391 | 15.917 | 3.217 |
| 2018 | 74.774 | 32.065 | 106.839 | 8.609 | 19.961 | 3.495 |
| 2017 | 9.483 | 71.436 | 80.919 | 20.705 | 22.503 | 28.228 |
| 2016 | 9.483 | 71.436 | 80.919 | 20.705 | 22.503 | 28.228 |
| 2015 | 10.738 | 71.857 | 82.595 | 20.705 | 22.464 | 28.688 |
| 2014 | 12.461 | 79.225 | 91.686 | 20.705 | 20.218 | 38.302 |
| 2013 | 14.184 | 86.012 | 100.196 | 37.602 | 20.704 | 27.706 |
| 2012 | 17.823 | 71.929 | 89.752 | 10.057 | 15.959 | 45.913 |
| 2011 | 24.541 | 53.275 | 77.816 | 11.244 | 29.508 | 12.523 |
| 2010 | 31.434 | 69.767 | 101.201 | 14.592 | 23.618 | 31.557 |
| 2009 | 38.504 | 64.335 | 102.839 | 10.841 | 23.806 | 29.688 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 167.855 -13,6% față de anul precedent | -112.581 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2023 | 194.155 +28,1% față de anul precedent | -115.959 | Neraportat | 1 |
| 2022 | 151.591 +13,5% față de anul precedent | -116.192 | Neraportat | 0 -100,0% față de anul precedent |
| 2021 | 133.603 +37,8% față de anul precedent | -92.482 | Neraportat | 1 -50,0% față de anul precedent |
| 2020 | 96.974 +15,1% față de anul precedent | -35.669 | Neraportat | 2 +100,0% față de anul precedent |
| 2019 | 84.290 +9,6% față de anul precedent | 799 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2018 | 76.885 +2.015,7% față de anul precedent | 29.954 | Neraportat | 1 |
| 2017 | 3.634 0,0% față de anul precedent | 77.285 | Neraportat | 0 |
| 2016 | 3.634 -5,8% față de anul precedent | 77.285 | Neraportat | 0 |
| 2015 | 3.858 -38,5% față de anul precedent | 78.737 | Neraportat | 0 |
| 2014 | 6.268 -7,3% față de anul precedent | 85.418 | Neraportat | 0 -100,0% față de anul precedent |
| 2013 | 6.758 +35,4% față de anul precedent | 93.438 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2012 | 4.991 -2,0% față de anul precedent | 84.761 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2011 | 5.095 +42,1% față de anul precedent | 72.721 | Neraportat | 1 -50,0% față de anul precedent |
| 2010 | 3.586 -65,4% față de anul precedent | 97.615 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2009 | 10.352 | 92.487 | Neraportat | 2 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
18 repere. O singură cronologie.
Din 1993 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.
2024 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 90.213 RON. Profit: 3.379 RON
Cifra de afaceri: 90.213 RON. Profit: 3.379 RON
- Cifra de afaceri
- 90.213 RON +279.88% față de anul precedent
- Profit net
- 3.379 RON +1356.47% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 167.855 RON -13.55% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20242023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 23.748 RON. Profit: 232 RON
Cifra de afaceri: 23.748 RON. Profit: 232 RON
- Cifra de afaceri
- 23.748 RON +65.05% față de anul precedent
- Profit net
- 232 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1
- Datorii
- 194.155 RON +28.08% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 14.388 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 14.388 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 14.388 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 23.710 RON
- Angajati
- 0 -100% față de anul precedent
- Datorii
- 151.591 RON +13.46% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 56.813 RON
- Angajati
- 1 -50% față de anul precedent
- Datorii
- 133.603 RON +37.77% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 87.762 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 87.762 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 87.762 RON -20.27% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 36.468 RON
- Angajati
- 2 +100% față de anul precedent
- Datorii
- 96.974 RON +15.05% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 110.070 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 110.070 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 110.070 RON +84.81% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 29.155 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 84.290 RON +9.63% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20192018 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 59.560 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 59.560 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 59.560 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 47.331 RON
- Angajati
- 1
- Datorii
- 76.885 RON +2015.71% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20182017 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 3.634 RON 0% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20172016 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 1.452 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 3.634 RON -5.81% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20162015 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 6.681 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 3.858 RON -38.45% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20152014 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 19.024 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 19.024 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 19.024 RON -85.33% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 8.019 RON
- Angajati
- 0 -100% față de anul precedent
- Datorii
- 6.268 RON -7.25% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20142013 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 129.683 RON. Profit: 8.677 RON
Cifra de afaceri: 129.683 RON. Profit: 8.677 RON
- Cifra de afaceri
- 129.683 RON +63.28% față de anul precedent
- Profit net
- 8.677 RON -27.93% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 6.758 RON +35.4% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2013Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
2012 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 79.426 RON. Profit: 12.039 RON
Cifra de afaceri: 79.426 RON. Profit: 12.039 RON
- Cifra de afaceri
- 79.426 RON +181.14% față de anul precedent
- Profit net
- 12.039 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 4.991 RON -2.04% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20122011 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 28.251 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 28.251 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 28.251 RON -65.6% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 24.894 RON
- Angajati
- 1 -50% față de anul precedent
- Datorii
- 5.095 RON +42.08% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20112010 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 82.125 RON. Profit: 5.128 RON
Cifra de afaceri: 82.125 RON. Profit: 5.128 RON
- Cifra de afaceri
- 82.125 RON +113.1% față de anul precedent
- Profit net
- 5.128 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 3.586 RON -65.36% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20102009 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 38.539 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 38.539 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 38.539 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 46.791 RON
- Angajati
- 2
- Datorii
- 10.352 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20091993 1 repere
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataTELCISOR PROD SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 0220 in Sat Telciu Com. Telciu (BISTRIŢA-NĂSĂUD)
TELCISOR PROD SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 0220 in Sat Telciu Com. Telciu (BISTRIŢA-NĂSĂUD)
Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 0220, Bistriţa-Năsăud
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 0220, Bistriţa-Năsăud
Alte firme din Bistriţa-Năsăud
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul TELCISOR PROD SRL?
CUI-ul TELCISOR PROD SRL este 4346954.
Unde este sediul TELCISOR PROD SRL?
TELCISOR PROD SRL are sediul in Romania, BISTRIŢA-NĂSĂUD, Sat Telciu Com. Telciu, Str. PRINCIPALA nr. 442, 427355, Sat Telciu Com. Telciu, judetul BISTRIŢA-NĂSĂUD.
Cand a fost infiintata TELCISOR PROD SRL?
TELCISOR PROD SRL a fost infiintata in anul 1993 (33 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a TELCISOR PROD SRL in 2024?
In 2024, TELCISOR PROD SRL a raportat o cifra de afaceri de 90.213 RON.
Cati angajati are TELCISOR PROD SRL?
TELCISOR PROD SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.
Ce activitate are TELCISOR PROD SRL?
TELCISOR PROD SRL are codul CAEN principal 0220 (Exploatarea forestieră).
Ce profit a inregistrat TELCISOR PROD SRL in 2024?
TELCISOR PROD SRL a inregistrat un profit net de 3.379 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 16 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 0 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 13 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 13 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.