Activ

CARP EXPERT ACOPERISURI S.R.L.

CUI: 43482523
CIF: 43482523
Reg. Com.: J33/1734/2020
CAEN: 4391
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 22 decembrie 2020 · 5 ani
Distribuie:

Activități de zidărie

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 14:48

Despre CARP EXPERT ACOPERISURI S.R.L.

CARP EXPERT ACOPERISURI S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Satu Mare Com. Satu Mare, judetul SUCEAVA, infiintata in 2020 (5 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de zidărie" (cod CAEN 4391), in sectorul constructii. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, CARP EXPERT ACOPERISURI S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 117.607 RON, in scadere accentuata fata de anul precedent (-58.2%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 2. Pe parcursul ultimilor 3 ani, cifra de afaceri a scazut de la 151.442 RON in 2021 la 117.607 RON in 2024. Datoriile raportate (138.873 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
117.607 RON
Venituri totale
117.898 RON
Cheltuieli totale
117.799 RON
Profit brut
99 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
302.782 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
231.241 RON
Casa & conturi bănci
71.541 RON
Capital propriu
163.909 RON

Contact

AdresaRomania, SUCEAVA, Sat Satu Mare Com. Satu Mare, 727480

Adresă sediu social

Romania, SUCEAVA, Sat Satu Mare Com. Satu Mare, 727480
Cod poștal: 727480
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, SUCEAVA, Sat Satu Mare Com. Satu Mare, 727480
Cod postal
727480
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 22.12.2020
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Rădăuţi
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2021 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
117.607 RON
Rezultat net
-18 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 117.607 RON 281.168 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 117.898 RON 281.168 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 117.799 RON 115.183 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 99 RON 165.985 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 163.687 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 18 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 302.782 RON 288.576 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 302.782 RON 288.576 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 231.241 RON 180.912 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 71.541 RON 107.664 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 138.873 RON 124.649 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 163.909 RON 163.927 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 2 persoane 2 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active302.782RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

45,9 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale302.782 RON
Datorii totale138.873 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
2,18 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
54,1 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 4 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

4 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 117.607 -58,2% față de anul precedent 117.898 117.799 99 -99,9% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 0 18
2023 281.168 -5,3% față de anul precedent 281.168 115.183 165.985 -7,7% față de anul precedent 163.687 -7,8% față de anul precedent 0 0
2022 296.905 +96,1% față de anul precedent 296.905 117.028 179.877 +975,3% față de anul precedent 177.497 +1.066,8% față de anul precedent 0 0
2021 151.442 151.442 134.714 16.728 15.213 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

4 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 302.782 302.782 0 231.241 71.541
2023 0 288.576 288.576 0 180.912 107.664
2022 0 232.271 232.271 0 136.499 95.772
2021 0 59.579 59.579 0 33.600 25.979

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

4 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 138.873 +11,4% față de anul precedent 163.909 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2023 124.649 +216,7% față de anul precedent 163.927 Neraportat 2 -33,3% față de anul precedent
2022 39.361 -10,9% față de anul precedent 192.910 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2021 44.166 15.413 Neraportat 3

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

53din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare8 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive10 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

5 repere. O singură cronologie.

Din 2020 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2020 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
5 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 117.607 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 117.607 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
117.607 RON -58.17% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
18 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
138.873 RON +11.41% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 281.168 RON. Profit: 163.687 RON

Cifra de afaceri: 281.168 RON. Profit: 163.687 RON

Cifra de afaceri
281.168 RON -5.3% față de anul precedent
Profit net
163.687 RON -7.78% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 -33.33% față de anul precedent
Datorii
124.649 RON +216.68% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 296.905 RON. Profit: 177.497 RON

Cifra de afaceri: 296.905 RON. Profit: 177.497 RON

Cifra de afaceri
296.905 RON +96.05% față de anul precedent
Profit net
177.497 RON +1066.75% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
39.361 RON -10.88% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 151.442 RON. Profit: 15.213 RON

Cifra de afaceri: 151.442 RON. Profit: 15.213 RON

Cifra de afaceri
151.442 RON
Profit net
15.213 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3
Datorii
44.166 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataCARP EXPERT ACOPERISURI S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4391 in Sat Satu Mare Com. Satu Mare (SUCEAVA)

CARP EXPERT ACOPERISURI S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4391 in Sat Satu Mare Com. Satu Mare (SUCEAVA)

5 din 5 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4391, Suceava

VIOALEX STEEL S.R.L.
CUI: 50865912CAEN: 4391
Activ
SUCEAVA, Sat Băneşti Com. Fântânele2024-11-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
121.000 RON
Profit
97.391 RON
Angajati
1
ACOPERO COSMOS S.R.L.
CUI: 43429139CAEN: 4391
Activ
SUCEAVA, Mun. Vatra-Dornei2020-12-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
115.730 RON
Profit
43.998 RON
Angajati
1
HIKLISSUT S.R.L.
CUI: 42620890CAEN: 4391
Activ
SUCEAVA, Sat Mestecăniş Com. Iacobeni2020-06-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
121.050 RON
Profit
45.009 RON
Angajati
1
NOVA STEEL GOLD S.R.L.
CUI: 43342570CAEN: 4391
Activ
SUCEAVA, Orş. Solca2020-11-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
113.124 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
LIVADARU MTG S.R.L.
CUI: 42475099CAEN: 4391
Activ
SUCEAVA, Sat Dumbrăveni Com. Dumbrăveni2020-05-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
586.353 RON
Profit
262.459 RON
Angajati
4

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4391, Suceava

STRATEK-EXCAV S.R.L.
CUI: 45866105CAEN: 4391
Activ
SUCEAVA, Sat Strâmtura Com. Vama2022-03-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
92.963 RON
Profit
20.593 RON
Angajati
0
ALUNOVA S.R.L.
CUI: 46065113CAEN: 4391
Activ
SUCEAVA, Sat Hârtop Com. Hârtop2022-05-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
155.004 RON
Profit
75.737 RON
Angajati
1

Alte firme din Suceava

SRD CARGO LINE S.R.L.
CUI: 43482515CAEN: 4941
Activ
SUCEAVA, Sat Moara Carp Com. Moara2020-12-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.191.229 RON
Profit
39.167 RON
Angajati
2
ELKAT FOREST S.R.L.
CUI: 43488429CAEN: 4673
Activ
SUCEAVA, Sat Frătăuţii Noi Com. Frătăuţii Noi2020-12-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
66.757 RON
Profit
2.512 RON
Angajati
1
BERSAR MEDICAL S.R.L.
CUI: 43472058CAEN: 8622
Activ
SUCEAVA, Sat Bulai Com. Moara2020-12-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
124.997 RON
Profit
84.227 RON
Angajati
1
SAVU IACOB ŞI RUBEN S.R.L.
CUI: 43501854CAEN: 4120
Activ
SUCEAVA, Sat Cajvana Orş. Cajvana2020-12-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.108.122 RON
Profit
221.671 RON
Angajati
4
DONOTSTACK WORKS S.R.L.
CUI: 43364374CAEN: 6201
Activ
SUCEAVA, Sat Chiril Com. Crucea2020-11-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
232.816 RON
Profit
107.444 RON
Angajati
1
SIA LOG & SPED S.R.L.
CUI: 43601560CAEN: 4941
Activ
SUCEAVA, Sat Mălini Com. Mălini2021-01-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.312.334 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
NISTAC INVEST S.R.L.
CUI: 42226640CAEN: 4939
Activ
SUCEAVA, Sat Valea Putnei Com. Pojorâta2020-02-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
39.945 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
GEOBAR SPRING S.R.L.
CUI: 44704547CAEN: 5611
Activ
SUCEAVA, Sat Nisipitu Com. Ulma2021-08-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
28.881 RON
Profit
988 RON
Angajati
0
BUCOVINA TOOLS SRL
CUI: 18955574CAEN: 2562
Activ
SUCEAVA, Mun. Rădăuţi2006-08-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
298.550 RON
Profit
1.074 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul CARP EXPERT ACOPERISURI S.R.L.?

CUI-ul CARP EXPERT ACOPERISURI S.R.L. este 43482523.

Unde este sediul CARP EXPERT ACOPERISURI S.R.L.?

CARP EXPERT ACOPERISURI S.R.L. are sediul in Romania, SUCEAVA, Sat Satu Mare Com. Satu Mare, 727480, Sat Satu Mare Com. Satu Mare, judetul SUCEAVA.

Cand a fost infiintata CARP EXPERT ACOPERISURI S.R.L.?

CARP EXPERT ACOPERISURI S.R.L. a fost infiintata in anul 2020 (5 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a CARP EXPERT ACOPERISURI S.R.L. in 2024?

In 2024, CARP EXPERT ACOPERISURI S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 117.607 RON.

Cati angajati are CARP EXPERT ACOPERISURI S.R.L.?

CARP EXPERT ACOPERISURI S.R.L. a raportat un numar mediu de 2 salariati in 2024.

Ce activitate are CARP EXPERT ACOPERISURI S.R.L.?

CARP EXPERT ACOPERISURI S.R.L. are codul CAEN principal 4391 (Activități de zidărie).

Ce profit a inregistrat CARP EXPERT ACOPERISURI S.R.L. in 2024?

CARP EXPERT ACOPERISURI S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 18 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 4 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.