Activ

MOTOR LINK CONCEPT S.R.L.

CUI: 43499738
CIF: 43499738
Reg. Com.: J40/18002/2020
CAEN: 4511
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 29 decembrie 2020 · 5 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 20:36

Despre MOTOR LINK CONCEPT S.R.L.

MOTOR LINK CONCEPT S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 3 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2020 (5 ani de activitate). Activeaza in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul (cod CAEN 4511). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, MOTOR LINK CONCEPT S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 8.470 RON, in scadere accentuata fata de anul precedent (-89.8%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON (in scadere accentuata). Pe parcursul ultimilor 3 ani, cifra de afaceri a scazut semnificativ de la 94.283 RON in 2021 la 8.470 RON in 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
8.470 RON
Venituri totale
8.470 RON
Cheltuieli totale
14.226 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
91.163 RON
Stocuri
35.593 RON
Creanțe
36.184 RON
Casa & conturi bănci
19.386 RON
Capital propriu
89.667 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Str. Drumeţului nr. 1B, 31891
Detalii adresaMANSARDA

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Str. Drumeţului nr. 1B, 31891
Cod poștal: 31891
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Str. Drumeţului nr. 1B, 31891
Detalii
MANSARDA
Cod postal
31891
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 29.12.2020
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2021 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
8.470 RON
Rezultat net
-5.756 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 8.470 RON 82.660 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 8.470 RON 82.716 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 14.226 RON 18.251 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 64.465 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 55.289 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 5.756 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 5.756 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 91.163 RON 113.787 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 91.163 RON 113.787 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 35.593 RON 35.600 RON
CreanțeSume de încasat 36.184 RON 27.714 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 19.386 RON 50.473 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 2.958 RON 2.064 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 89.667 RON 113.065 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active91.163RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

3,2 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale91.163 RON
Datorii totale2.958 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
30,82 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
98,4 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 4 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

4 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 8.470 -89,8% față de anul precedent 8.470 14.226 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 5.756 5.756
2023 82.660 +19,2% față de anul precedent 82.716 18.251 64.465 +10,1% față de anul precedent 55.289 -2,6% față de anul precedent 0 0
2022 69.356 -26,4% față de anul precedent 69.356 10.821 58.535 -35,0% față de anul precedent 56.762 -35,0% față de anul precedent 0 0
2021 94.283 94.283 4.251 90.032 87.260 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

4 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 91.163 91.163 35.593 36.184 19.386
2023 0 113.787 113.787 35.600 27.714 50.473
2022 0 74.340 74.340 35.612 12.410 26.318
2021 0 89.947 89.947 1.056 5.650 83.241

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

4 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 2.958 +43,3% față de anul precedent 89.667 Neraportat 0
2023 2.064 -27,9% față de anul precedent 113.065 Neraportat 0
2022 2.862 +15,1% față de anul precedent 71.478 Neraportat 0
2021 2.487 87.460 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

45din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive10 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

5 repere. O singură cronologie.

Din 2020 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2020 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
5 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 8.470 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 8.470 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
8.470 RON -89.75% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
5.756 RON
Angajati
0
Datorii
2.958 RON +43.31% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 82.660 RON. Profit: 55.289 RON

Cifra de afaceri: 82.660 RON. Profit: 55.289 RON

Cifra de afaceri
82.660 RON +19.18% față de anul precedent
Profit net
55.289 RON -2.6% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
2.064 RON -27.88% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 69.356 RON. Profit: 56.762 RON

Cifra de afaceri: 69.356 RON. Profit: 56.762 RON

Cifra de afaceri
69.356 RON -26.44% față de anul precedent
Profit net
56.762 RON -34.95% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
2.862 RON +15.08% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 94.283 RON. Profit: 87.260 RON

Cifra de afaceri: 94.283 RON. Profit: 87.260 RON

Cifra de afaceri
94.283 RON
Profit net
87.260 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
2.487 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataMOTOR LINK CONCEPT S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4511 in Sector 3 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

MOTOR LINK CONCEPT S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4511 in Sector 3 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

5 din 5 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4511, Municipiul Bucureşti

DOROBET SRL
CUI: 36774231CAEN: 4511
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2016-11-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
9.206 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
BEST BUY CARS S.R.L.
CUI: 41210190CAEN: 4511
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2019-06-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.000 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
LUNA CONNECT&DRIVE S.R.L.
CUI: 50826522CAEN: 4511
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2024-11-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
10.236 RON
Profit
4.674 RON
Angajati
1
FAN AUTO RULATE S.R.L.
CUI: 48320859CAEN: 4511
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2023-06-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.183 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
AUTOAVENUE S.R.L.
CUI: 50136921CAEN: 4511
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2024-05-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
28.610 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
HONEY HOUSE INVEST SRL
CUI: 38153150CAEN: 4511
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2017-08-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
100 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4511, Municipiul Bucureşti

DMB EXOTICS S.R.L.
CUI: 43370414CAEN: 4511
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2020-11-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
298.573 RON
Profit
2.239 RON
Angajati
1
DEZMAG AUTOHAUS S.R.L.
CUI: 43613106CAEN: 4511
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2021-01-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
90.645 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
CARMAXBLG S.R.L.
CUI: 43369509CAEN: 4511
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2020-11-23
fara e-Factura
HERA AUTO SALES S.R.L.
CUI: 43617469CAEN: 4511
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2021-01-26
fara e-Factura

Alte firme din Municipiul Bucureşti

ELSATHERM SERVICE INSTAL S.R.L.
CUI: 43499681CAEN: 4322
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2020-12-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
199.538 RON
Profit
73.251 RON
Angajati
1
VALVEGAN CREATIVE S.R.L.
CUI: 43499746CAEN: 6210
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2020-12-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
96.646 RON
Profit
14.871 RON
Angajati
1
KLAUR REBELUC S.R.L.
CUI: 43498406CAEN: 4639
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2020-12-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
201.383 RON
Profit
45.837 RON
Angajati
1
RAMS RACING PARK S.R.L.
CUI: 43500964CAEN: 4540
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2020-12-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
915.104 RON
Profit
21.890 RON
Angajati
5
DAN DENTAL DELUXE S.R.L.
CUI: 43487326CAEN: 8623
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2020-12-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
145.830 RON
Profit
70.400 RON
Angajati
1
BIO REINIGUNG S.R.L.
CUI: 43513042CAEN: 8121
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2021-01-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
298.500 RON
Profit
84.560 RON
Angajati
2
MEDVIA S.R.L.
CUI: 43361491CAEN: 4646
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2020-11-20
fara e-Factura
PHYSIO MAR S.R.L.
CUI: 43672269CAEN: 8695
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2021-02-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
113.685 RON
Profit
79.922 RON
Angajati
0
ADVANCE ARH S.R.L.
CUI: 41823292CAEN: 7111
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2019-10-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
31.455 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
GYA INVEST MOB S.R.L.
CUI: 45231919CAEN: 6831
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2021-11-16
fara e-Factura

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul MOTOR LINK CONCEPT S.R.L.?

CUI-ul MOTOR LINK CONCEPT S.R.L. este 43499738.

Unde este sediul MOTOR LINK CONCEPT S.R.L.?

MOTOR LINK CONCEPT S.R.L. are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Str. Drumeţului nr. 1B, 31891, Sector 3 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata MOTOR LINK CONCEPT S.R.L.?

MOTOR LINK CONCEPT S.R.L. a fost infiintata in anul 2020 (5 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a MOTOR LINK CONCEPT S.R.L. in 2024?

In 2024, MOTOR LINK CONCEPT S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 8.470 RON.

Ce activitate are MOTOR LINK CONCEPT S.R.L.?

MOTOR LINK CONCEPT S.R.L. are codul CAEN principal 4511.

Ce profit a inregistrat MOTOR LINK CONCEPT S.R.L. in 2024?

MOTOR LINK CONCEPT S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 5.756 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 4 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.