Activ

RINGOLOR S.R.L.

CUI: 43518392
CIF: 43518392
Reg. Com.: J51/3/2021
CAEN: 7500
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 6 ianuarie 2021 · 5 ani
Distribuie:

Activități veterinare

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 14:54

Despre RINGOLOR S.R.L.

RINGOLOR S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Grădiştea Com. Grădiştea, judetul CĂLĂRAŞI, infiintata in 2021 (5 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități veterinare" (cod CAEN 7500), in sectorul tranzactii imobiliare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, RINGOLOR S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 185.178 RON, in crestere fata de anul precedent (+8.1%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
185.178 RON
Venituri totale
187.623 RON
Cheltuieli totale
215.331 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
23.408 RON
Active circulante
34.425 RON
Stocuri
3.937 RON
Creanțe
13.738 RON
Casa & conturi bănci
16.750 RON
Capital propriu
-20.506 RON

Contact

AdresaRomania, CĂLĂRAŞI, Sat Grădiştea Com. Grădiştea, Str. Slt. Craia Gh. Ion nr. 8, 917115
Telefon0735963767

Adresă sediu social

Romania, CĂLĂRAŞI, Sat Grădiştea Com. Grădiştea, Str. Slt. Craia Gh. Ion nr. 8, 917115
Cod poștal: 917115
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, CĂLĂRAŞI, Sat Grădiştea Com. Grădiştea, Str. Slt. Craia Gh. Ion nr. 8, 917115
Cod postal
917115
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 06.01.2021
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Călăraşi
Platitor TVA
Nu

Stare inactivitate

Data inactivare
5 aprilie 2022
Data reactivare
16 august 2022

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2021 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
185.178 RON
Rezultat net
-29.584 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 185.178 RON 171.305 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 187.623 RON 171.321 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 215.331 RON 192.996 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 27.708 RON 21.675 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 29.584 RON 23.354 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 23.408 RON 23.408 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 34.425 RON 36.174 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 57.833 RON 59.582 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 3.937 RON 3.937 RON
CreanțeSume de încasat 13.738 RON 3.618 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 16.750 RON 28.619 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 78.339 RON 50.504 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -20.506 RON 9.078 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active57.833RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

135,5 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale57.833 RON
Datorii totale78.339 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,44 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-35,5 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 4 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

4 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 185.178 +8,1% față de anul precedent 187.623 215.331 0 0 27.708 29.584
2023 171.305 +135,2% față de anul precedent 171.321 192.996 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 21.675 23.354
2022 72.847 72.847 39.902 32.945 32.232 0 0
2021 0 0 0 0 0 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

4 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 23.408 34.425 57.833 3.937 13.738 16.750
2023 23.408 36.174 59.582 3.937 3.618 28.619
2022 807 51.664 52.471 0 12.519 39.145
2021 0 0 0 0 0 0

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

4 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 78.339 +55,1% față de anul precedent -20.506 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 50.504 +149,5% față de anul precedent 9.078 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 20.239 32.232 Neraportat 1
2021 0 0 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

75din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor5 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate15 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

7 repere. O singură cronologie.

Din 2021 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2021 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
7 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 185.178 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 185.178 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
185.178 RON +8.1% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
29.584 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
78.339 RON +55.11% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 171.305 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 171.305 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
171.305 RON +135.16% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
23.354 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
50.504 RON +149.54% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 3 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 72.847 RON. Profit: 32.232 RON

Cifra de afaceri: 72.847 RON. Profit: 32.232 RON

Cifra de afaceri
72.847 RON
Profit net
32.232 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
20.239 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022
Stare companieStare companieFirma a fost reactivataCompania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

Compania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

Stare companieStare companieFirma a fost declarata inactivaCompania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

Compania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

2021 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
0 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataRINGOLOR S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7500 in Sat Grădiştea Com. Grădiştea (CĂLĂRAŞI)

RINGOLOR S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7500 in Sat Grădiştea Com. Grădiştea (CĂLĂRAŞI)

7 din 7 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 7500, Călăraşi

RELLI VET SRL
CUI: 12193681CAEN: 7500
Activ
CĂLĂRAŞI, Sat Perişoru Com. Perişoru1999-10-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
187.856 RON
Profit
121.216 RON
Angajati
1
MITVET SRL
CUI: 17195535CAEN: 7500
Activ
CĂLĂRAŞI, Sat Mitreni Com. Mitreni2005-02-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
154.908 RON
Profit
90.232 RON
Angajati
1
JOC UN OS S.R.L.
CUI: 37636016CAEN: 7500
Activ
CĂLĂRAŞI, Sat Fântâna Doamnei Com. Nicolae Bălcescu2017-05-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
222.288 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
MALDA VET SRL
CUI: 19027376CAEN: 7500
Activ
CĂLĂRAŞI, Orş. Lehliu-Gară2006-09-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
145.903 RON
Profit
34.379 RON
Angajati
1
SMVET SERV SRL
CUI: 23650657CAEN: 7500
Activ
CĂLĂRAŞI, Sat Cuza Vodă Com. Cuza Vodă2008-04-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
298.322 RON
Profit
4.242 RON
Angajati
1
MINCULETE VET S.R.L.
CUI: 22218961CAEN: 7500
Activ
CĂLĂRAŞI, Orş. Fundulea2007-08-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
9.384 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 7500, Călăraşi

TARABOSTES VET S.R.L.
CUI: 42176330CAEN: 7500
Activ
CĂLĂRAŞI, Sat Ileana Com. Ileana2020-01-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
315.697 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
DIXI MISSY VET S.R.L.
CUI: 44450449CAEN: 7500
Activ
CĂLĂRAŞI, Mun. Olteniţa2021-06-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
261.112 RON
Profit
4.331 RON
Angajati
1
IONIŢĂ GROUP VET S.R.L.
CUI: 41523627CAEN: 7500
Activ
CĂLĂRAŞI, Sat Vărăşti Com. Dorobanţu2019-08-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
395.089 RON
Profit
236.179 RON
Angajati
3
POP NICVET S.R.L.
CUI: 45715781CAEN: 7500
Activ
CĂLĂRAŞI, Mun. Olteniţa2022-02-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.486 RON
Profit
94 RON
Angajati
0

Alte firme din Călăraşi

NOR - NOR COMPANY S.R.L.
CUI: 43518384CAEN: 4332
Activ
CĂLĂRAŞI, Mun. Călăraşi2021-01-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
9.706 RON
Profit
433 RON
Angajati
0
PERO FARM S.R.L.
CUI: 43518406CAEN: 0113
Activ
CĂLĂRAŞI, Sat Săruleşti Com. Săruleşti2021-01-06
fara e-Factura
B & R BUILDING CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 43544081CAEN: 4100
Activ
CĂLĂRAŞI, Sat Frumuşani Com. Frumuşani2021-01-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
191.024 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
CONSLOG INTERIORS S.R.L.
CUI: 43126933CAEN: 4100
Activ
CĂLĂRAŞI, Sat Spanţov Com. Spanţov2020-10-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
552.050 RON
Profit
105.094 RON
Angajati
2
QUATERNAR CENTER S.R.L.
CUI: 43811375CAEN: 8621
Activ
CĂLĂRAŞI, Mun. Călăraşi2021-02-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.101.749 RON
Profit
445.989 RON
Angajati
5
RADU MĂDĂLIN MARKET S.R.L.
CUI: 39780548CAEN: 4711
Activ
CĂLĂRAŞI, Sat Radovanu Com. Radovanu2018-08-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.209.795 RON
Profit
311.242 RON
Angajati
5
ART FIRE SPARK S.R.L.
CUI: 47214248CAEN: 4778
Activ
CĂLĂRAŞI, Mun. Călăraşi2022-11-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.993 RON
Profit
370 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul RINGOLOR S.R.L.?

CUI-ul RINGOLOR S.R.L. este 43518392.

Unde este sediul RINGOLOR S.R.L.?

RINGOLOR S.R.L. are sediul in Romania, CĂLĂRAŞI, Sat Grădiştea Com. Grădiştea, Str. Slt. Craia Gh. Ion nr. 8, 917115, Sat Grădiştea Com. Grădiştea, judetul CĂLĂRAŞI.

Cand a fost infiintata RINGOLOR S.R.L.?

RINGOLOR S.R.L. a fost infiintata in anul 2021 (5 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a RINGOLOR S.R.L. in 2024?

In 2024, RINGOLOR S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 185.178 RON.

Cati angajati are RINGOLOR S.R.L.?

RINGOLOR S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are RINGOLOR S.R.L.?

RINGOLOR S.R.L. are codul CAEN principal 7500 (Activități veterinare).

Ce profit a inregistrat RINGOLOR S.R.L. in 2024?

RINGOLOR S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 29.584 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 4 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.