Activ

PREMIUM INSTAL ELECTRIC TEAM S.R.L.

CUI: 43587309
CIF: 43587309
Reg. Com.: J2021000051522
CAEN: 4100
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 20 ianuarie 2021 · 5 ani
Distribuie:

Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 13:58

Despre PREMIUM INSTAL ELECTRIC TEAM S.R.L.

PREMIUM INSTAL ELECTRIC TEAM S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Ghionea Com. Ulmi, judetul GIURGIU, infiintata in 2021 (5 ani de activitate). Activitatea principala este "Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale" (cod CAEN 4100), in sectorul constructii. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, PREMIUM INSTAL ELECTRIC TEAM S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON, in scadere accentuata fata de anul precedent (-100.0%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1.

Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
0 RON
Venituri totale
0 RON
Cheltuieli totale
14.934 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
30.716 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
41 RON
Casa & conturi bănci
30.675 RON
Capital propriu
-22.329 RON

Contact

AdresaRomania, GIURGIU, Sat Ghionea Com. Ulmi, Str. Principală nr. 135, 87233

Adresă sediu social

Romania, GIURGIU, Sat Ghionea Com. Ulmi, Str. Principală nr. 135, 87233
Cod poștal: 87233
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, GIURGIU, Sat Ghionea Com. Ulmi, Str. Principală nr. 135, 87233
Cod postal
87233
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 20.01.2021
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Bolintin Vale
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 februarie 2021 - 1 august 2024

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2021 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
0 RON
Rezultat net
-14.934 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 0 RON 8.540 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 0 RON 8.540 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 14.934 RON 53.449 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 14.934 RON 44.909 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 14.934 RON 44.994 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 30.716 RON 50.940 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 30.716 RON 50.940 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 4.438 RON
CreanțeSume de încasat 41 RON 41 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 30.675 RON 46.461 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 53.045 RON 58.335 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -22.329 RON -7.395 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active30.716RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

172,7 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale30.716 RON
Datorii totale53.045 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,58 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-72,7 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 4 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

4 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 0 -100,0% față de anul precedent 0 14.934 0 0 14.934 14.934
2023 8.540 +31,4% față de anul precedent 8.540 53.449 0 0 44.909 44.994
2022 6.500 -96,0% față de anul precedent 6.500 48.345 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 41.845 41.909
2021 162.275 162.330 81.399 80.931 79.308 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

4 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 30.716 30.716 0 41 30.675
2023 0 50.940 50.940 4.438 41 46.461
2022 0 59.092 59.092 0 41 59.051
2021 18 86.707 86.725 1 41 86.665

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

4 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 53.045 -9,1% față de anul precedent -22.329 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 58.335 +171,4% față de anul precedent -7.395 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 21.493 +197,8% față de anul precedent 37.599 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2021 7.217 79.508 Neraportat 2

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

80din 100 de puncte
Risc crescut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
IAIOAN ALEXANDRU FILIPîmputernicitNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

8 repere. O singură cronologie.

Din 2021 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2021 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
8 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCDizolvare — Buletin 26014/2026dizolvare_si_lichidare. Temei legal: art.227 alin.(1), lit.d si art.235 din Legea nr. 31/1990

dizolvare_si_lichidare. Temei legal: art.227 alin.(1), lit.d si art.235 din Legea nr. 31/1990

Deschide înregistrarea completă

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
14.934 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
53.045 RON -9.07% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 8.540 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 8.540 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
8.540 RON +31.38% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
44.994 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
58.335 RON +171.41% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 6.500 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 6.500 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
6.500 RON -95.99% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
41.909 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
21.493 RON +197.81% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 3 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 162.275 RON. Profit: 79.308 RON

Cifra de afaceri: 162.275 RON. Profit: 79.308 RON

Cifra de afaceri
162.275 RON
Profit net
79.308 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2
Datorii
7.217 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataPREMIUM INSTAL ELECTRIC TEAM S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4100 in Sat Ghionea Com. Ulmi (GIURGIU)

PREMIUM INSTAL ELECTRIC TEAM S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4100 in Sat Ghionea Com. Ulmi (GIURGIU)

8 din 8 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

09.072026Dizolvare · Buletin 26014/2026dizolvare_si_lichidare
Companie
PREMIUM INSTAL ELECTRIC TEAM S.R.L.
CUI
43587309
Tip în sursă
Dissolution
Data buletinului
09.07.2026
Registrul Comerțului
J52/51/2021
EUID
ROONRC.J52/51/2021
Sediu
Sat Ghionea, Comuna Ulmi, Jud. Giurgiu, Strada Principală, Nr. 135
Județ
Giurgiu
Număr încheiere
547499
Data încheierii
08.07.2026
Număr dosar
2650435
Data dosarului
02.07.2026
Tribunal
Giurgiu
Registrator
Dana Mihaela Colongin
Tip dizolvare
dizolvare_si_lichidare
Temei legal
art.227 alin.(1), lit.d si art.235 din Legea nr. 31/1990
Vezi Buletinul ONRC nr. 26014/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4100, Giurgiu

NICU & ANA CONSTRUCŢII S.R.L.
CUI: 43627187CAEN: 4100
Activ
GIURGIU, Sat Comana Com. Comana2021-01-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
117.150 RON
Profit
25.185 RON
Angajati
3
Activ
GIURGIU, Sat Ogrezeni Com. Ogrezeni2021-01-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.655.171 RON
Profit
66.191 RON
Angajati
1
MERA IDEAL CONCEPT S.R.L.
CUI: 43669212CAEN: 4100
Activ
GIURGIU, Sat Palanca Com. Floreşti-Stoeneşti2021-02-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.105.280 RON
Profit
0 RON
Angajati
2

Alte firme din Giurgiu

PLURITEC SYSTEM S.R.L.
CUI: 43580556CAEN: 4322
Activ
GIURGIU, Sat Bolintin-Deal Com. Bolintin-Deal2021-01-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.516.397 RON
Profit
181.506 RON
Angajati
2
GRAND ECO RECYCLING S.R.L.
CUI: 43605049CAEN: 4312
Activ
GIURGIU, Sat Dobreni Com. Vărăşti2021-01-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
8.873.823 RON
Profit
391.638 RON
Angajati
7
SOSA SENS S.R.L.
CUI: 43628590CAEN: 9313
Activ
GIURGIU, Orş. Mihăileşti2021-01-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
93.410 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
NEOVENT EXPERT CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 43357687CAEN: 4672
Activ
GIURGIU, Sat Săbăreni Com. Săbăreni2020-11-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.952.541 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
AUTO SEBASTIAN ASIST S.R.L.
CUI: 43827592CAEN: 9531
Activ
GIURGIU, Mun. Giurgiu2021-03-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
768.224 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
LA BADIE S.R.L.
CUI: 46360784CAEN: 4100
Activ
GIURGIU, Sat Vlad Ţepeş Com. Comana2022-06-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
110.500 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul PREMIUM INSTAL ELECTRIC TEAM S.R.L.?

CUI-ul PREMIUM INSTAL ELECTRIC TEAM S.R.L. este 43587309.

Unde este sediul PREMIUM INSTAL ELECTRIC TEAM S.R.L.?

PREMIUM INSTAL ELECTRIC TEAM S.R.L. are sediul in Romania, GIURGIU, Sat Ghionea Com. Ulmi, Str. Principală nr. 135, 87233, Sat Ghionea Com. Ulmi, judetul GIURGIU.

Cand a fost infiintata PREMIUM INSTAL ELECTRIC TEAM S.R.L.?

PREMIUM INSTAL ELECTRIC TEAM S.R.L. a fost infiintata in anul 2021 (5 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a PREMIUM INSTAL ELECTRIC TEAM S.R.L. in 2024?

In 2024, PREMIUM INSTAL ELECTRIC TEAM S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.

Cati angajati are PREMIUM INSTAL ELECTRIC TEAM S.R.L.?

PREMIUM INSTAL ELECTRIC TEAM S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are PREMIUM INSTAL ELECTRIC TEAM S.R.L.?

PREMIUM INSTAL ELECTRIC TEAM S.R.L. are codul CAEN principal 4100 (Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale).

Ce profit a inregistrat PREMIUM INSTAL ELECTRIC TEAM S.R.L. in 2024?

PREMIUM INSTAL ELECTRIC TEAM S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 14.934 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 4 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.