Activ

SPEEDPACK VDM S.R.L.

CUI: 43602387
CIF: 43602387
Reg. Com.: J29/174/2021
CAEN: 8292
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 22 ianuarie 2021 · 5 ani
Distribuie:

Activități de ambalare

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 22:16

Despre SPEEDPACK VDM S.R.L.

SPEEDPACK VDM S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Orş. Vălenii de Munte, judetul PRAHOVA, infiintata in 2021 (5 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de ambalare" (cod CAEN 8292), in sectorul activitati profesionale, stiintifice si tehnice. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, SPEEDPACK VDM S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON, in scadere accentuata fata de anul precedent (-100.0%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1, in scadere fata de anul anterior.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
0 RON
Venituri totale
43.228 RON
Cheltuieli totale
68.562 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Active imobilizate
321.386 RON
Active circulante
28.913 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
3.760 RON
Casa & conturi bănci
25.153 RON
Capital propriu
-107.732 RON

Contact

AdresaRomania, PRAHOVA, Orş. Vălenii de Munte, Fdt. Luceafărul nr. 1, 106400

Adresă sediu social

Romania, PRAHOVA, Orş. Vălenii de Munte, Fdt. Luceafărul nr. 1, 106400
Cod poștal: 106400
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, PRAHOVA, Orş. Vălenii de Munte, Fdt. Luceafărul nr. 1, 106400
Cod postal
106400
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 22.01.2021
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Văleni
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2021 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
0 RON
Rezultat net
-25.334 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 0 RON 11.160 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 43.228 RON 57.990 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 68.562 RON 82.082 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 25.334 RON 24.092 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 25.334 RON 24.208 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 321.386 RON 364.614 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 28.913 RON 4.260 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 350.299 RON 368.874 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 3.760 RON 3.760 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 25.153 RON 500 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 163.449 RON 113.462 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -107.732 RON -82.398 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 3 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active350.299RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

46,7 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale350.299 RON
Datorii totale163.449 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,18 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-30,8 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 4 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

4 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 0 -100,0% față de anul precedent 43.228 68.562 0 0 25.334 25.334
2023 11.160 -63,3% față de anul precedent 57.990 82.082 0 0 24.092 24.208
2022 30.414 38.795 59.957 0 0 21.162 21.466
2021 0 0 36.924 0 0 36.924 36.924

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

4 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 321.386 28.913 350.299 0 3.760 25.153
2023 364.614 4.260 368.874 0 3.760 500
2022 411.445 9.593 421.038 0 4.940 4.653
2021 198.489 202.894 401.383 0 0 202.894

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

4 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 163.449 +44,1% față de anul precedent -107.732 Neraportat 1 -66,7% față de anul precedent
2023 113.462 +20,0% față de anul precedent -82.398 Neraportat 3 +200,0% față de anul precedent
2022 94.588 +109,8% față de anul precedent -58.190 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 45.085 -36.724 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

90din 100 de puncte
Risc crescut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate20 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

5 repere. O singură cronologie.

Din 2021 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2021 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
5 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
25.334 RON
Angajati
1 -66.67% față de anul precedent
Datorii
163.449 RON +44.06% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 11.160 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 11.160 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
11.160 RON -63.31% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
24.208 RON
Angajati
3 +200% față de anul precedent
Datorii
113.462 RON +19.95% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 30.414 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 30.414 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
30.414 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
21.466 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
94.588 RON +109.8% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
36.924 RON
Angajati
1
Datorii
45.085 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataSPEEDPACK VDM S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8292 in Orş. Vălenii de Munte (PRAHOVA)

SPEEDPACK VDM S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8292 in Orş. Vălenii de Munte (PRAHOVA)

5 din 5 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 8292, Prahova

ADANGI INDUSTRY GROUP S.R.L.
CUI: 40382406CAEN: 8292
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2019-01-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
200 RON
Profit
1.718 RON
Angajati
2
MINIFOOD S.R.L.
CUI: 43732271CAEN: 8292
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2021-02-15
fara e-Factura
BONDARUL DE AUR S.R.L.
CUI: 40176767CAEN: 8292
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2018-11-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
162.293 RON
Profit
35.834 RON
Angajati
1
MOCS THE PACKMAN S.R.L.
CUI: 43839422CAEN: 8292
Activ
PRAHOVA, Sat Filipeştii de Pădure Com. Filipeştii de Pădure2021-03-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
12.500 RON
Profit
7.124 RON
Angajati
0

Alte firme din Prahova

KATYO BETA S.R.L.
CUI: 43602360CAEN: 7311
Activ
PRAHOVA, Sat Bughea de Jos Com. Gura Vitioarei2021-01-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
15.176 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
CARA DEAN S.R.L.
CUI: 43613599CAEN: 4711
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2021-01-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.217 RON
Profit
184 RON
Angajati
0
BSK SALON BRONZARE S.R.L.
CUI: 43689074CAEN: 9623
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2021-02-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
749.702 RON
Profit
184.973 RON
Angajati
3
BITSPRINTER S.R.L.
CUI: 42651012CAEN: 4791
Activ
PRAHOVA, Sat Strejnicu Com. Târgşoru Vechi2020-06-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.241 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul SPEEDPACK VDM S.R.L.?

CUI-ul SPEEDPACK VDM S.R.L. este 43602387.

Unde este sediul SPEEDPACK VDM S.R.L.?

SPEEDPACK VDM S.R.L. are sediul in Romania, PRAHOVA, Orş. Vălenii de Munte, Fdt. Luceafărul nr. 1, 106400, Orş. Vălenii de Munte, judetul PRAHOVA.

Cand a fost infiintata SPEEDPACK VDM S.R.L.?

SPEEDPACK VDM S.R.L. a fost infiintata in anul 2021 (5 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a SPEEDPACK VDM S.R.L. in 2024?

In 2024, SPEEDPACK VDM S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.

Cati angajati are SPEEDPACK VDM S.R.L.?

SPEEDPACK VDM S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are SPEEDPACK VDM S.R.L.?

SPEEDPACK VDM S.R.L. are codul CAEN principal 8292 (Activități de ambalare).

Ce profit a inregistrat SPEEDPACK VDM S.R.L. in 2024?

SPEEDPACK VDM S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 25.334 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 4 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.