Activ e‑Factură

INSTANT PREMIUM SERVICES S.R.L.

CUI: 43619133
CIF: 43619133
Reg. Com.: J2021000219135
CAEN: 6310
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 26 ianuarie 2021 · 5 ani
Distribuie:

Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web şi activităţi conexe

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 14:26

Despre INSTANT PREMIUM SERVICES S.R.L.

INSTANT PREMIUM SERVICES S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Constanţa, judetul CONSTANŢA, infiintata in 2021 (5 ani de activitate). Activitatea principala este "Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web şi activităţi conexe" (cod CAEN 6310), in sectorul editare, difuzare programe radio si tv. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, INSTANT PREMIUM SERVICES S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 70.227 RON, relativ stabila fata de anul precedent (+4.5%). Profitul net inregistrat a fost de 38.273 RON (in crestere). Pe parcursul ultimilor 3 ani, cifra de afaceri a ramas relativ stabila de la 65.673 RON in 2021 la 70.227 RON in 2024.

Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
70.227 RON
Venituri totale
70.870 RON
Cheltuieli totale
26.465 RON
Profit brut
44.405 RON
Profit net
38.273 RON
Marja profit net
54,50%
Active imobilizate
9.642 RON
Active circulante
110.422 RON
Stocuri
269 RON
Creanțe
90.179 RON
Casa & conturi bănci
19.974 RON
Capital propriu
109.851 RON

Contact

AdresaRomania, CONSTANŢA, Mun. Constanţa, Str. Alexandru Bogza nr. 2
Detalii adresaCAMERA 1
Telefon0737872905

Adresă sediu social

Romania, CONSTANŢA, Mun. Constanţa, Str. Alexandru Bogza nr. 2
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, CONSTANŢA, Mun. Constanţa, Str. Alexandru Bogza nr. 2
Detalii
CAMERA 1
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 26.01.2021
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 decembrie 2021)

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2021 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
70.227 RON
Rezultat net
38.273 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 70.227 RON 67.179 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 70.870 RON 67.179 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 26.465 RON 30.102 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 44.405 RON 37.077 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 38.273 RON 32.121 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 9.642 RON 1.307 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 110.422 RON 70.693 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 120.064 RON 72.000 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 269 RON 265 RON
CreanțeSume de încasat 90.179 RON 61.602 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 19.974 RON 8.826 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 7.689 RON 2.771 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 109.851 RON 71.578 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active120.064RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

6,4 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale120.064 RON
Datorii totale7.689 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
31,9 %Profit net / active totale
ROE
34,8 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
14,36 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
91,5 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 4 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

4 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 70.227 +4,5% față de anul precedent 70.870 26.465 44.405 +19,8% față de anul precedent 38.273 +19,2% față de anul precedent 0 0
2023 67.179 +8,6% față de anul precedent 67.179 30.102 37.077 +82,2% față de anul precedent 32.121 +73,7% față de anul precedent 0 0
2022 61.878 -5,8% față de anul precedent 61.878 41.529 20.349 -9,3% față de anul precedent 18.493 -9,6% față de anul precedent 0 0
2021 65.673 65.719 43.284 22.435 20.464 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

4 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 9.642 110.422 120.064 269 90.179 19.974
2023 1.307 70.693 72.000 265 61.602 8.826
2022 0 38.756 38.756 166 38.432 158
2021 88 20.787 20.875 48 19.300 1.439

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

4 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 7.689 +177,5% față de anul precedent 109.851 Neraportat 0
2023 2.771 +23,0% față de anul precedent 71.578 Neraportat 0
2022 2.253 +29,4% față de anul precedent 39.457 Neraportat 0
2021 1.741 20.964 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

5din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor5 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
ISIonuţ StanadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

7 repere. O singură cronologie.

Din 2021 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2021 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
7 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 36903/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate

domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 70.227 RON. Profit: 38.273 RON

Cifra de afaceri: 70.227 RON. Profit: 38.273 RON

Cifra de afaceri
70.227 RON +4.54% față de anul precedent
Profit net
38.273 RON +19.15% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
7.689 RON +177.48% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 67.179 RON. Profit: 32.121 RON

Cifra de afaceri: 67.179 RON. Profit: 32.121 RON

Cifra de afaceri
67.179 RON +8.57% față de anul precedent
Profit net
32.121 RON +73.69% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
2.771 RON +22.99% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 61.878 RON. Profit: 18.493 RON

Cifra de afaceri: 61.878 RON. Profit: 18.493 RON

Cifra de afaceri
61.878 RON -5.78% față de anul precedent
Profit net
18.493 RON -9.63% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
2.253 RON +29.41% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 3 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 65.673 RON. Profit: 20.464 RON

Cifra de afaceri: 65.673 RON. Profit: 20.464 RON

Cifra de afaceri
65.673 RON
Profit net
20.464 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
1.741 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataINSTANT PREMIUM SERVICES S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6310 in Mun. Constanţa (CONSTANŢA)

INSTANT PREMIUM SERVICES S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6310 in Mun. Constanţa (CONSTANŢA)

7 din 7 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

07.102026Mentiune · Buletin 36903/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate

domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 06.09.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
INSTANT PREMIUM SERVICES S.R.L.
CUI
43619133
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
07.10.2026
Registrul Comerțului
J13/219/2021
EUID
ROONRC.J13/219/2021
Sediu
Municipiul Constanţa, Jud. Constanţa, Strada ALEXANDRU BOGZA, Nr. 2, CAMERA 1,
Județ
Constanţa
Număr încheiere
788094
Data încheierii
06.10.2026
Număr dosar
3552084
Data dosarului
06.09.2026
Tribunal
Constanta
Registrator
Mihaela Claudia Ninoiu

Subiecte

domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate

Documente menționate

  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 3552084 din 06.09.2026
  • Decizie asociat unic nr. 3 din 06.09.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 36903/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 6310, Constanţa

MAGNETIC DATE DIVINE S.R.L.
CUI: 48615230CAEN: 6310
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2023-08-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
71.750 RON
Profit
8.364 RON
Angajati
1
NOVAHOST SYSTEM S.R.L.
CUI: 45796050CAEN: 6310
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2022-03-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
66.788 RON
Profit
12.055 RON
Angajati
1
WEBIFY RO S.R.L.
CUI: 48121554CAEN: 6310
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2023-05-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
75.002 RON
Profit
30.851 RON
Angajati
1
DMA EXPERT IT S.R.L.
CUI: 38510635CAEN: 6310
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2017-11-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
66.370 RON
Profit
19.559 RON
Angajati
0
DATABASE MANAGEMENT CENTER SRL
CUI: 33682702CAEN: 6310
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2014-10-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
136.303 RON
Profit
20.587 RON
Angajati
1
WEBSEA DEVELOPMENT SRL
CUI: 33254447CAEN: 6310
Activ
CONSTANŢA, Sat Lumina Com. Lumina2014-06-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
18.069 RON
Profit
751 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 6310, Constanţa

FOR FUTURE NETWORK S.R.L.
CUI: 43418687CAEN: 6310
Activ
CONSTANŢA, Sat Costineşti Com. Costineşti2020-12-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
293.724 RON
Profit
215.084 RON
Angajati
1
APROBAT.RO CONSULTING S.R.L.
CUI: 44675255CAEN: 6310
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2021-08-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
294.463 RON
Profit
109.073 RON
Angajati
1

Alte firme din Constanţa

RAMALCO RELAX S.R.L.
CUI: 43619125CAEN: 5630
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2021-01-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
225.545 RON
Profit
42.011 RON
Angajati
1
BLACK PEARL CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 43619150CAEN: 4110
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2021-01-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.681.856 RON
Profit
2.873.701 RON
Angajati
1
BOGDIS AUTO TOP GARAGE S.R.L.
CUI: 43610800CAEN: 9531
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2021-01-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.826.268 RON
Profit
493.669 RON
Angajati
4
CONSILIERE BIOLOGIE S.R.L.
CUI: 43620979CAEN: 8560
Activ
CONSTANŢA, Orş. Ovidiu2021-01-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
13.640 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
KAIF EVENTS S.R.L.
CUI: 43544243CAEN: 5630
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2021-01-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
337.440 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
TATSOPH NEW DERMATOLOGY S.R.L.
CUI: 43704093CAEN: 8622
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2021-02-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
313.055 RON
Profit
168.494 RON
Angajati
1
SOLAR FLUX ENERGY S.R.L.
CUI: 42808452CAEN: 3511
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2020-07-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
GREEN VERTEX DESIGN S.R.L.
CUI: 44490001CAEN: 6210
Activ
CONSTANŢA, Mun. Medgidia2021-06-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
74.627 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
HOBBY & PARTY SRL
CUI: 34367770CAEN: 9329
Activ
CONSTANŢA, Loc. Eforie Sud Orş. Eforie2015-04-14
fara e-Factura
MAGDA SIM S.R.L.
CUI: 50839409CAEN: 5630
Activ
CONSTANŢA, Orş. Techirghiol2024-11-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
40.827 RON
Profit
3.375 RON
Angajati
2

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul INSTANT PREMIUM SERVICES S.R.L.?

CUI-ul INSTANT PREMIUM SERVICES S.R.L. este 43619133.

Unde este sediul INSTANT PREMIUM SERVICES S.R.L.?

INSTANT PREMIUM SERVICES S.R.L. are sediul in Romania, CONSTANŢA, Mun. Constanţa, Str. Alexandru Bogza nr. 2, Mun. Constanţa, judetul CONSTANŢA.

Cand a fost infiintata INSTANT PREMIUM SERVICES S.R.L.?

INSTANT PREMIUM SERVICES S.R.L. a fost infiintata in anul 2021 (5 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a INSTANT PREMIUM SERVICES S.R.L. in 2024?

In 2024, INSTANT PREMIUM SERVICES S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 70.227 RON.

Ce activitate are INSTANT PREMIUM SERVICES S.R.L.?

INSTANT PREMIUM SERVICES S.R.L. are codul CAEN principal 6310 (Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web şi activităţi conexe).

Ce profit a inregistrat INSTANT PREMIUM SERVICES S.R.L. in 2024?

INSTANT PREMIUM SERVICES S.R.L. a inregistrat un profit net de 38.273 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 4 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.