Repararea și întreținerea ceasurilor și a bijuteriilor
Surse și actualizareActualizat: 14 octombrie 2026 la 13:52
Despre DALYONE ART S.R.L.
DALYONE ART S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Şelimbăr Com. Şelimbăr, judetul SIBIU, infiintata in 2021 (5 ani de activitate). Activitatea principala este "Repararea și întreținerea ceasurilor și a bijuteriilor" (cod CAEN 9525), in sectorul activitati de spectacole, culturale si recreative. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2024, DALYONE ART S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 88.163 RON, in crestere fata de anul precedent (+9.2%). Profitul net inregistrat a fost de 77 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 3 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 27.309 RON in 2021 la 88.163 RON in 2024.
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 88.163 RON
- Venituri totale
- 98.333 RON
- Cheltuieli totale
- 97.374 RON
- Profit brut
- 959 RON
- Profit net
- 77 RON
- Marja profit net
- 0,09%
- Active imobilizate
- 8.617 RON
- Active circulante
- 23.962 RON
- Stocuri
- 11.527 RON
- Creanțe
- 0 RON
- Casa & conturi bănci
- 12.435 RON
- Capital propriu
- -41.815 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, SIBIU, Sat Şelimbăr Com. Şelimbăr, Str. Fagului nr. 2
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Înregistrat din 28.01.2021
- Organ fiscal competent
- Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Sibiu
- Platitor TVA
- Nu
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2021 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 88.163 RON
- Rezultat net
- 77 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 88.163 RON | 80.758 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 98.333 RON | 85.431 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 97.374 RON | 86.167 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 959 RON | 0 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 77 RON | 0 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 0 RON | 736 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 0 RON | 1.544 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 8.617 RON | 9.942 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 23.962 RON | 21.516 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 32.579 RON | 31.458 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 11.527 RON | 14.616 RON |
| CreanțeSume de încasat | 0 RON | 0 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 12.435 RON | 6.900 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 74.544 RON | 73.350 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | -41.815 RON | -41.892 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 1 persoane | 1 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 0,2 %Profit net / active totale
- ROE
- -0,2 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 0,32 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- -128,3 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 4 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 88.163 +9,2% față de anul precedent | 98.333 | 97.374 | 959 | 77 | 0 | 0 |
| 2023 | 80.758 +7,4% față de anul precedent | 85.431 | 86.167 | 0 | 0 | 736 | 1.544 |
| 2022 | 75.200 +175,4% față de anul precedent | 97.553 | 101.292 | 0 | 0 | 3.739 | 5.320 |
| 2021 | 27.309 | 30.570 | 65.568 | 0 | 0 | 34.998 | 35.067 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 8.617 | 23.962 | 32.579 | 11.527 | 0 | 12.435 |
| 2023 | 9.942 | 21.516 | 31.458 | 14.616 | 0 | 6.900 |
| 2022 | 12.367 | 19.363 | 31.730 | 14.618 | 0 | 4.745 |
| 2021 | 17.006 | 14.839 | 31.845 | 12.405 | 0 | 2.434 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 74.544 +1,6% față de anul precedent | -41.815 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2023 | 73.350 +1,8% față de anul precedent | -41.892 | Neraportat | 1 -50,0% față de anul precedent |
| 2022 | 72.077 +7,8% față de anul precedent | -40.347 | Neraportat | 2 +100,0% față de anul precedent |
| 2021 | 66.872 | -35.027 | Neraportat | 1 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
5 repere. O singură cronologie.
Din 2021 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.
2024 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 88.163 RON. Profit: 77 RON
Cifra de afaceri: 88.163 RON. Profit: 77 RON
- Cifra de afaceri
- 88.163 RON +9.17% față de anul precedent
- Profit net
- 77 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 74.544 RON +1.63% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20242023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 80.758 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 80.758 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 80.758 RON +7.39% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 1.544 RON
- Angajati
- 1 -50% față de anul precedent
- Datorii
- 73.350 RON +1.77% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 75.200 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 75.200 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 75.200 RON +175.37% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 5.320 RON
- Angajati
- 2 +100% față de anul precedent
- Datorii
- 72.077 RON +7.78% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 27.309 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 27.309 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 27.309 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 35.067 RON
- Angajati
- 1
- Datorii
- 66.872 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2021ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataDALYONE ART S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9525 in Sat Şelimbăr Com. Şelimbăr (SIBIU)
DALYONE ART S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9525 in Sat Şelimbăr Com. Şelimbăr (SIBIU)
Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 9525, Sibiu
Alte firme din Sibiu
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul DALYONE ART S.R.L.?
CUI-ul DALYONE ART S.R.L. este 43629315.
Unde este sediul DALYONE ART S.R.L.?
DALYONE ART S.R.L. are sediul in Romania, SIBIU, Sat Şelimbăr Com. Şelimbăr, Str. Fagului nr. 2, Sat Şelimbăr Com. Şelimbăr, judetul SIBIU.
Cand a fost infiintata DALYONE ART S.R.L.?
DALYONE ART S.R.L. a fost infiintata in anul 2021 (5 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a DALYONE ART S.R.L. in 2024?
In 2024, DALYONE ART S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 88.163 RON.
Cati angajati are DALYONE ART S.R.L.?
DALYONE ART S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.
Ce activitate are DALYONE ART S.R.L.?
DALYONE ART S.R.L. are codul CAEN principal 9525 (Repararea și întreținerea ceasurilor și a bijuteriilor).
Ce profit a inregistrat DALYONE ART S.R.L. in 2024?
DALYONE ART S.R.L. a inregistrat un profit net de 77 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 4 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 0 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 14 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 14 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.