Activ Plătitor TVAe‑Factură

ACCOUNT.BILL-2021 S.R.L.

CUI: 43633138
CIF: RO43633138
Reg. Com.: J17/165/2021
CAEN: 7020
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 28 ianuarie 2021 · 5 ani
Distribuie:

Activități de consultanță în afaceri și management

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 14:25

Despre ACCOUNT.BILL-2021 S.R.L.

ACCOUNT.BILL-2021 S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Matca Com. Matca, judetul GALAŢI, infiintata in 2021 (5 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de consultanță în afaceri și management" (cod CAEN 7020), in sectorul tranzactii imobiliare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, ACCOUNT.BILL-2021 S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 71.158 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+218.4%). Profitul net inregistrat a fost de 47.638 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 3 ani, cifra de afaceri a scazut semnificativ de la 274.110 RON in 2021 la 71.158 RON in 2024. Datoriile raportate (82.238 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din februarie 2024. Conducerea inregistrata cuprinde 2 persoane (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
71.158 RON
Venituri totale
71.158 RON
Cheltuieli totale
14.662 RON
Profit brut
56.496 RON
Profit net
47.638 RON
Marja profit net
66,95%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
366.880 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
228.388 RON
Casa & conturi bănci
138.492 RON
Capital propriu
284.642 RON

Contact

AdresaRomania, GALAŢI, Sat Matca Com. Matca, G MATCA nr. 45, 807185
Detalii adresastr Vasile Lupu
Telefon0766310841

Adresă sediu social

Romania, GALAŢI, Sat Matca Com. Matca, G MATCA nr. 45, 807185
Cod poștal: 807185
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, GALAŢI, Sat Matca Com. Matca, G MATCA nr. 45, 807185
Detalii
str Vasile Lupu
Cod postal
807185
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 28.01.2021
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Tecuci
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 februarie 2024)

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2021 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
71.158 RON
Rezultat net
47.638 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 71.158 RON 22.350 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 71.158 RON 22.350 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 14.662 RON 37.677 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 56.496 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 47.638 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 15.327 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 15.327 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 366.880 RON 309.797 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 366.880 RON 309.797 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 228.388 RON 214.963 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 138.492 RON 94.834 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 82.238 RON 72.793 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 284.642 RON 237.004 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active366.880RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

22,4 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale366.880 RON
Datorii totale82.238 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
13,0 %Profit net / active totale
ROE
16,7 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
4,46 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
77,6 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 4 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

4 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 71.158 +218,4% față de anul precedent 71.158 14.662 56.496 47.638 0 0
2023 22.350 -91,3% față de anul precedent 22.350 37.677 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 15.327 15.327
2022 257.373 -6,1% față de anul precedent 257.373 28.678 228.695 +0,1% față de anul precedent 226.572 +0,3% față de anul precedent 0 0
2021 274.110 274.110 45.544 228.566 225.879 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

4 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 366.880 366.880 0 228.388 138.492
2023 0 309.797 309.797 0 214.963 94.834
2022 0 269.447 269.447 0 192.613 76.834
2021 0 274.310 274.310 0 111.005 163.305

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

4 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 82.238 +13,0% față de anul precedent 284.642 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 72.793 +325,3% față de anul precedent 237.004 Neraportat 1
2022 17.116 -64,5% față de anul precedent 252.331 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2021 48.231 226.079 Neraportat 2

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

0din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

2 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
AJADMINISTRATIA JUDETEANA A FINANTELOR PUBLICE GALATI prin CRISTIAN MIRICĂpersoană interesatăNeraportatăNeraportată
CCCRISTINA CHICOŞUadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

8 repere. O singură cronologie.

Din 2021 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2021 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
8 repere · toți anii

2026 2 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 16234/2026cod obiect de activitate, sedii secundare, încetarea dizolvării societăţii

cod obiect de activitate, sedii secundare, încetarea dizolvării societăţii

Deschide înregistrarea completă
data publicăriiPublicații ONRCDizolvare — Buletin 12741/2026dizolvare

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 71.158 RON. Profit: 47.638 RON

Cifra de afaceri: 71.158 RON. Profit: 47.638 RON

Cifra de afaceri
71.158 RON +218.38% față de anul precedent
Profit net
47.638 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
82.238 RON +12.98% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 22.350 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 22.350 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
22.350 RON -91.32% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
15.327 RON
Angajati
1
Datorii
72.793 RON +325.29% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 257.373 RON. Profit: 226.572 RON

Cifra de afaceri: 257.373 RON. Profit: 226.572 RON

Cifra de afaceri
257.373 RON -6.11% față de anul precedent
Profit net
226.572 RON +0.31% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
17.116 RON -64.51% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 274.110 RON. Profit: 225.879 RON

Cifra de afaceri: 274.110 RON. Profit: 225.879 RON

Cifra de afaceri
274.110 RON
Profit net
225.879 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2
Datorii
48.231 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataACCOUNT.BILL-2021 S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7020 in Sat Matca Com. Matca (GALAŢI)

ACCOUNT.BILL-2021 S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7020 in Sat Matca Com. Matca (GALAŢI)

8 din 8 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

2 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

29.042026Mentiune · Buletin 16234/2026cod obiect de activitate, sedii secundare, încetarea dizolvării societăţii

cod obiect de activitate; sedii secundare; încetarea dizolvării societăţii; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 08.04.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
ACCOUNT.BILL-2021 S.R.L.
CUI
43633138
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
29.04.2026
Registrul Comerțului
J2021000165179
EUID
ROONRC.J2021000165179
Sediu
Jud. Galaţi, Sat Matca, Comuna Matca, Nr. 45, str Vasile Lupu
Județ
Galaţi
Număr încheiere
346860
Data încheierii
28.04.2026
Număr dosar
1657971
Data dosarului
22.04.2026
Tribunal
Galati
Registrator
Angelica-Voichiţa Andraş

Subiecte

cod obiect de activitate, sedii secundare, încetarea dizolvării societăţii

Documente menționate

  • Hotărâre asociat unic nr. 1 din 08.04.2026
  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 1657971 din 22.04.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 16234/2026 (PDF)
02.042026Dizolvare · Buletin 12741/2026dizolvare
Companie
ACCOUNT.BILL-2021 S.R.L.
CUI
43633138
Tip în sursă
Dissolution
Data buletinului
02.04.2026
Registrul Comerțului
J2021000165179
EUID
ROONRC.J2021000165179
Sediu
Jud. Galaţi, Sat Matca, Comuna Matca, Nr. 45, str Vasile Lupu
Județ
Galaţi
Număr încheiere
276154
Data încheierii
02.04.2026
Număr dosar
1402834
Data dosarului
01.04.2026
Tribunal
Galati
Registrator
Daniela Oprisan
Tip dizolvare
dizolvare
Vezi Buletinul ONRC nr. 12741/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 7020, Galaţi

MEDIACOMEVAL SRL
CUI: 37738989CAEN: 7020
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi2017-06-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
71.490 RON
Profit
25.664 RON
Angajati
0
RALIS EVO S.R.L.
CUI: 48172469CAEN: 7020
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi2023-05-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
68.500 RON
Profit
12.630 RON
Angajati
1
NEW START CONSULTING S.R.L.
CUI: 48662550CAEN: 7020
Activ
GALAŢI, Mun. Tecuci2023-08-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
104.259 RON
Profit
42.677 RON
Angajati
1
BENEFITS ACCESS S.R.L.
CUI: 44964741CAEN: 7020
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi2021-09-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
54.780 RON
Profit
35.749 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 7020, Galaţi

DEMOIND S.R.L.
CUI: 43615603CAEN: 7020
Activ
GALAŢI, Sat Costi Com. Vânători2021-01-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
40.000 RON
Profit
12.430 RON
Angajati
1
PROPUBLICA CONSIMO S.R.L.
CUI: 43682262CAEN: 7020
Activ
GALAŢI, Sat Independenţa Com. Independenţa2021-02-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
146.500 RON
Profit
35.721 RON
Angajati
1
RBS CONSULTANT S.R.L.
CUI: 43691490CAEN: 7020
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi2021-02-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.462 RON
Profit
2.488 RON
Angajati
0

Alte firme din Galaţi

MEŞTERUL TIPICAR S.R.L.
CUI: 43633120CAEN: 2370
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi2021-01-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
18.350 RON
Profit
6.615 RON
Angajati
0
BRANDS NETWORK ARBM S.R.L.
CUI: 43626300CAEN: 7311
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi2021-01-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
46.535 RON
Profit
21.012 RON
Angajati
0
VLADEEA ND TAX S.R.L.
CUI: 43501544CAEN: 4933
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi2020-12-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
139.128 RON
Profit
9.627 RON
Angajati
1
IHOME V-TEAM S.R.L.
CUI: 43799034CAEN: 4753
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi2021-02-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.092.566 RON
Profit
63.793 RON
Angajati
3
AVALEVI DENT ESTET S.R.L.
CUI: 41985006CAEN: 8623
Activ
GALAŢI, Sat Matca Com. Matca2019-12-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
178.168 RON
Profit
80.850 RON
Angajati
1
GEMA.C PAVI FLOOR S.R.L.
CUI: 45232744CAEN: 4120
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi2021-11-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
561.598 RON
Profit
253.831 RON
Angajati
2
BACOPROD SRL
CUI: 14456440CAEN: 1812
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi2002-02-19
fara e-Factura

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul ACCOUNT.BILL-2021 S.R.L.?

CUI-ul ACCOUNT.BILL-2021 S.R.L. este 43633138.

Unde este sediul ACCOUNT.BILL-2021 S.R.L.?

ACCOUNT.BILL-2021 S.R.L. are sediul in Romania, GALAŢI, Sat Matca Com. Matca, G MATCA nr. 45, 807185, Sat Matca Com. Matca, judetul GALAŢI.

Cand a fost infiintata ACCOUNT.BILL-2021 S.R.L.?

ACCOUNT.BILL-2021 S.R.L. a fost infiintata in anul 2021 (5 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a ACCOUNT.BILL-2021 S.R.L. in 2024?

In 2024, ACCOUNT.BILL-2021 S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 71.158 RON.

Cati angajati are ACCOUNT.BILL-2021 S.R.L.?

ACCOUNT.BILL-2021 S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are ACCOUNT.BILL-2021 S.R.L.?

ACCOUNT.BILL-2021 S.R.L. are codul CAEN principal 7020 (Activități de consultanță în afaceri și management).

Ce profit a inregistrat ACCOUNT.BILL-2021 S.R.L. in 2024?

ACCOUNT.BILL-2021 S.R.L. a inregistrat un profit net de 47.638 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 4 exerciții financiare
Publicații ONRC
2 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.