Activ Plătitor TVA

GET TREND S.R.L.

CUI: 43654033
CIF: RO43654033
Reg. Com.: J23/3759/2021
CAEN: 6811
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 2 februarie 2021 · 5 ani
Distribuie:

Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 01:39

Despre GET TREND S.R.L.

GET TREND S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Clinceni Com. Clinceni, judetul ILFOV, infiintata in 2021 (5 ani de activitate). Activitatea principala este "Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii" (cod CAEN 6811), in sectorul intermedieri financiare si asigurari. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, GET TREND S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON. Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1, in scadere fata de anul anterior.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
0 RON
Venituri totale
6.354 RON
Cheltuieli totale
710.532 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Active imobilizate
6.636.125 RON
Active circulante
228.998 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
179.226 RON
Casa & conturi bănci
49.772 RON
Capital propriu
3.902.718 RON

Contact

AdresaRomania, ILFOV, Sat Clinceni Com. Clinceni, Şos de Centură nr. 6

Adresă sediu social

Romania, ILFOV, Sat Clinceni Com. Clinceni, Şos de Centură nr. 6
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, ILFOV, Sat Clinceni Com. Clinceni, Şos de Centură nr. 6
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Strain
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Transfer sediu fiscal (sosire) din 16.06.2021
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Bragadiru
Platitor TVA
Da

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2021 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
0 RON
Rezultat net
-704.178 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 0 RON 0 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 6.354 RON 31.438 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 710.532 RON 1.059.189 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 704.178 RON 1.027.751 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 704.178 RON 1.027.751 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 6.636.125 RON 6.406.930 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 228.998 RON 142.776 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 6.865.123 RON 6.549.706 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 179.226 RON 102.795 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 49.772 RON 39.981 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 2.962.405 RON 9.092.810 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 3.902.718 RON -2.543.104 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 4 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active6.865.123RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

43,2 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale6.865.123 RON
Datorii totale2.962.405 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,08 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
56,8 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 4 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

4 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 0 6.354 710.532 0 0 704.178 704.178
2023 0 31.438 1.059.189 0 0 1.027.751 1.027.751
2022 0 -100,0% față de anul precedent 108.825 1.112.592 0 0 1.003.767 1.004.323
2021 766.234 774.938 1.278.505 0 0 503.567 511.229

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

4 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 6.636.125 228.998 6.865.123 0 179.226 49.772
2023 6.406.930 142.776 6.549.706 0 102.795 39.981
2022 6.569.438 1.148.467 7.717.905 0 1.011.301 137.166
2021 0 943.136 943.136 0 926.321 16.815

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

4 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 2.962.405 -67,4% față de anul precedent 3.902.718 Neraportat 1 -75,0% față de anul precedent
2023 9.092.810 -1,5% față de anul precedent -2.543.104 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2022 9.233.257 +535,0% față de anul precedent -1.515.352 Neraportat 4 -20,0% față de anul precedent
2021 1.454.165 -511.029 Neraportat 5

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

67din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare7 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate20 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

5 repere. O singură cronologie.

Din 2021 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2021 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
5 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
704.178 RON
Angajati
1 -75% față de anul precedent
Datorii
2.962.405 RON -67.42% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
1.027.751 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
9.092.810 RON -1.52% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
1.004.323 RON
Angajati
4 -20% față de anul precedent
Datorii
9.233.257 RON +534.95% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 766.234 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 766.234 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
766.234 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
511.229 RON
Angajati
5
Datorii
1.454.165 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataGET TREND S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6811 in Sat Clinceni Com. Clinceni (ILFOV)

GET TREND S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6811 in Sat Clinceni Com. Clinceni (ILFOV)

5 din 5 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 6811, Ilfov

ABBAS TECHNOLOGIES S.R.L.
CUI: 43579454CAEN: 6811
Activ
ILFOV, Orş. Voluntari2021-01-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
68.302 RON
Profit
7.162 RON
Angajati
0
LETCA ADVISORS S.R.L.
CUI: 43551496CAEN: 6811
Activ
ILFOV, Sat Mogoşoaia Com. Mogoşoaia2021-01-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.098.697 RON
Profit
713.838 RON
Angajati
0
TRIB INVEST S.R.L.
CUI: 43908417CAEN: 6811
Activ
ILFOV, Orş. Voluntari2021-03-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.970 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Alte firme din Ilfov

MOUR BUSINESSKIT S.R.L.
CUI: 43652431CAEN: 6619
Activ
ILFOV, Sat Fundeni Com. Dobroeşti2021-02-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
38.573 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
SERTARIUM BUSINESS S.R.L.
CUI: 43652261CAEN: 4791
Activ
ILFOV, Orş. Voluntari2021-02-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.050 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
FAKKAS & ASOCIATII S.R.L.
CUI: 43694518CAEN: 7020
Activ
ILFOV, Sat Domneşti Com. Domneşti2021-02-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
178.968 RON
Profit
39.244 RON
Angajati
1
SHINY FACTORY S.R.L.
CUI: 43235396CAEN: 9622
Activ
ILFOV, Com. Ciorogârla2020-10-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
9.647 RON
Profit
2.433 RON
Angajati
0
BEEPUBLIC S.R.L.
CUI: 44116580CAEN: 7311
Activ
ILFOV, Com. Berceni2021-04-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
939.411 RON
Profit
483.661 RON
Angajati
1
TOTAL NEW INSTALAŢII SRL
CUI: 38293854CAEN: 4322
Activ
ILFOV, Orş. Otopeni2017-10-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.038.096 RON
Profit
484.088 RON
Angajati
2
LOTUS EVENTS GROUP S.R.L.
CUI: 48016850CAEN: 4791
Activ
ILFOV, Orş. Popeşti-Leordeni2023-04-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
31.639 RON
Profit
983 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul GET TREND S.R.L.?

CUI-ul GET TREND S.R.L. este 43654033.

Unde este sediul GET TREND S.R.L.?

GET TREND S.R.L. are sediul in Romania, ILFOV, Sat Clinceni Com. Clinceni, Şos de Centură nr. 6, Sat Clinceni Com. Clinceni, judetul ILFOV.

Cand a fost infiintata GET TREND S.R.L.?

GET TREND S.R.L. a fost infiintata in anul 2021 (5 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a GET TREND S.R.L. in 2024?

In 2024, GET TREND S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.

Cati angajati are GET TREND S.R.L.?

GET TREND S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are GET TREND S.R.L.?

GET TREND S.R.L. are codul CAEN principal 6811 (Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii).

Ce profit a inregistrat GET TREND S.R.L. in 2024?

GET TREND S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 704.178 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 4 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.