Activ Plătitor TVA

TECLA WASH S.R.L.

CUI: 43665660
CIF: RO43665660
Reg. Com.: J2021000219045
CAEN: 0220
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 3 februarie 2021 · 5 ani
Distribuie:

Exploatarea forestieră

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 14:13

Despre TECLA WASH S.R.L.

TECLA WASH S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Bolovăniş Com. Ghimeş-Făget, judetul BACĂU, infiintata in 2021 (5 ani de activitate). Activitatea principala este "Exploatarea forestieră" (cod CAEN 0220), in sectorul agricultura, silvicultura si pescuit. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, TECLA WASH S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 1.189.192 RON, in scadere fata de anul precedent (-41.3%). Profitul net inregistrat a fost de 189.964 RON (in scadere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 3, in crestere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 3 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 29.010 RON in 2021 la 1.189.192 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
1.189.192 RON
Venituri totale
1.189.788 RON
Cheltuieli totale
969.484 RON
Profit brut
220.304 RON
Profit net
189.964 RON
Marja profit net
15,97%
Active imobilizate
25.417 RON
Active circulante
294.128 RON
Stocuri
47.882 RON
Creanțe
65.910 RON
Casa & conturi bănci
180.336 RON
Capital propriu
190.283 RON

Contact

AdresaRomania, BACĂU, Sat Bolovăniş Com. Ghimeş-Făget, BOLOVĂNIŞ nr. 182, 607206
Detalii adresastr. Aurul Mare
Telefon0774305655

Adresă sediu social

Romania, BACĂU, Sat Bolovăniş Com. Ghimeş-Făget, BOLOVĂNIŞ nr. 182, 607206
Cod poștal: 607206
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, BACĂU, Sat Bolovăniş Com. Ghimeş-Făget, BOLOVĂNIŞ nr. 182, 607206
Detalii
str. Aurul Mare
Cod postal
607206
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 03.02.2021
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Moineşti
Platitor TVA
Da

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2021 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
1.189.192 RON
Rezultat net
189.964 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 1.189.192 RON 2.026.654 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 1.189.788 RON 2.034.654 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 969.484 RON 1.638.476 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 220.304 RON 396.178 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 189.964 RON 376.849 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 25.417 RON 4.400 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 294.128 RON 530.539 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 319.545 RON 534.939 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 47.882 RON 239.423 RON
CreanțeSume de încasat 65.910 RON 262.447 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 180.336 RON 28.669 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 119.262 RON 157.850 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 190.283 RON 377.089 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 3 persoane 2 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active319.545RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

37,3 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale319.545 RON
Datorii totale119.262 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
59,4 %Profit net / active totale
ROE
99,8 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
2,47 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
59,5 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 4 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

4 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 1.189.192 -41,3% față de anul precedent 1.189.788 969.484 220.304 -44,4% față de anul precedent 189.964 -49,6% față de anul precedent 0 0
2023 2.026.654 +344,2% față de anul precedent 2.034.654 1.638.476 396.178 +476,6% față de anul precedent 376.849 +491,4% față de anul precedent 0 0
2022 456.223 +1.472,6% față de anul precedent 456.223 387.512 68.711 63.719 0 0
2021 29.010 29.010 42.511 0 0 13.501 14.059

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

4 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 25.417 294.128 319.545 47.882 65.910 180.336
2023 4.400 530.539 534.939 239.423 262.447 28.669
2022 14.202 455.635 469.837 300.916 55.889 98.830
2021 18.480 24.907 43.387 10.711 3.645 10.551

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

4 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 119.262 -24,5% față de anul precedent 190.283 Neraportat 3 +50,0% față de anul precedent
2023 157.850 -62,4% față de anul precedent 377.089 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2022 419.977 +633,6% față de anul precedent 49.860 Neraportat 1
2021 57.246 -13.859 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

24din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare4 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

5 repere. O singură cronologie.

Din 2021 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2021 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
5 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 1.189.192 RON. Profit: 189.964 RON

Cifra de afaceri: 1.189.192 RON. Profit: 189.964 RON

Cifra de afaceri
1.189.192 RON -41.32% față de anul precedent
Profit net
189.964 RON -49.59% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 +50% față de anul precedent
Datorii
119.262 RON -24.45% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 2.026.654 RON. Profit: 376.849 RON

Cifra de afaceri: 2.026.654 RON. Profit: 376.849 RON

Cifra de afaceri
2.026.654 RON +344.22% față de anul precedent
Profit net
376.849 RON +491.42% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
157.850 RON -62.41% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 456.223 RON. Profit: 63.719 RON

Cifra de afaceri: 456.223 RON. Profit: 63.719 RON

Cifra de afaceri
456.223 RON +1472.64% față de anul precedent
Profit net
63.719 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
419.977 RON +633.64% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 29.010 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 29.010 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
29.010 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
14.059 RON
Angajati
0
Datorii
57.246 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataTECLA WASH S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 0220 in Sat Bolovăniş Com. Ghimeş-Făget (BACĂU)

TECLA WASH S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 0220 in Sat Bolovăniş Com. Ghimeş-Făget (BACĂU)

5 din 5 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 0220, Bacău

PILEA FOREST S.R.L.
CUI: 15725180CAEN: 0220
Activ
BACĂU, Sat Păltiniş Com. Asău2003-09-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.204.838 RON
Profit
0 RON
Angajati
5
IULISANFOR S.R.L.
CUI: 42943017CAEN: 0220
Activ
BACĂU, Sat Pralea Com. Căiuţi2020-08-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.182.132 RON
Profit
112.913 RON
Angajati
1
NIKTEO & STEF FOREST S.R.L.
CUI: 39243048CAEN: 0220
Activ
BACĂU, Sat Camenca Com. Brusturoasa2018-04-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.207.542 RON
Profit
211.020 RON
Angajati
5
ELITTE RICH INVEST S.R.L.
CUI: 49493688CAEN: 0220
Activ
BACĂU, Sat Coman Com. Sănduleni2024-01-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.389.706 RON
Profit
10.209 RON
Angajati
1
DEER-BEAR FOREST SRL
CUI: 36753166CAEN: 0220
Activ
BACĂU, Orş. Buhuşi2016-11-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
971.304 RON
Profit
58.352 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 0220, Bacău

MARAIDA 2020 S.R.L.
CUI: 43607341CAEN: 0220
Activ
BACĂU, Sat Urecheşti Com. Urecheşti2021-01-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
246.773 RON
Profit
6.833 RON
Angajati
0
BOGDAN FOREST EXPLORER S.R.L.
CUI: 43335689CAEN: 0220
Activ
BACĂU, Sat Ferestrău-Oituz Com. Oituz2020-11-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
UNIO FOREST S.R.L.
CUI: 44595911CAEN: 0220
Activ
BACĂU, Sat Tărhauşi Com. Ghimeş-Făget2021-07-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
943.320 RON
Profit
0 RON
Angajati
2

Alte firme din Bacău

KLASSAUTO CONCEPT S.R.L.
CUI: 43665717CAEN: 4520
Activ
BACĂU, Mun. Bacău2021-02-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
297.678 RON
Profit
0 RON
Angajati
6
VASI CONSTRUCT 80 S.R.L.
CUI: 43647990CAEN: 4120
Activ
BACĂU, Sat Horgeşti Com. Horgeşti2021-02-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
134.550 RON
Profit
13.891 RON
Angajati
3
GIGALAND SERVICE S.R.L.
CUI: 43681933CAEN: 4741
Activ
BACĂU, Mun. Bacău2021-02-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
11.506 RON
Profit
423 RON
Angajati
0
ANAMADDEEA MARKET S.R.L.
CUI: 43563580CAEN: 4711
Activ
BACĂU, Orş. Dărmăneşti2021-01-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
278.555 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
KLASSAUTO RAPID S.R.L.
CUI: 42220257CAEN: 4520
Activ
BACĂU, Mun. Bacău2020-02-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
299.518 RON
Profit
0 RON
Angajati
5
LEX CLASS CONSULT S.R.L.
CUI: 45195816CAEN: 7020
Activ
BACĂU, Sat Hemeiuş Com. Hemeiuş2021-11-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
33.141 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
SERVORADA S.R.L.
CUI: 16260341CAEN: 5510
Activ
BACĂU, Orş. Slănic Moldova2004-03-22
fara e-Factura

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul TECLA WASH S.R.L.?

CUI-ul TECLA WASH S.R.L. este 43665660.

Unde este sediul TECLA WASH S.R.L.?

TECLA WASH S.R.L. are sediul in Romania, BACĂU, Sat Bolovăniş Com. Ghimeş-Făget, BOLOVĂNIŞ nr. 182, 607206, Sat Bolovăniş Com. Ghimeş-Făget, judetul BACĂU.

Cand a fost infiintata TECLA WASH S.R.L.?

TECLA WASH S.R.L. a fost infiintata in anul 2021 (5 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a TECLA WASH S.R.L. in 2024?

In 2024, TECLA WASH S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 1.189.192 RON.

Cati angajati are TECLA WASH S.R.L.?

TECLA WASH S.R.L. a raportat un numar mediu de 3 salariati in 2024.

Ce activitate are TECLA WASH S.R.L.?

TECLA WASH S.R.L. are codul CAEN principal 0220 (Exploatarea forestieră).

Ce profit a inregistrat TECLA WASH S.R.L. in 2024?

TECLA WASH S.R.L. a inregistrat un profit net de 189.964 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 4 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.