Activ Plătitor TVA

AGRO DEZMEMBRARI SALAJ S.R.L.

CUI: 43741180
CIF: RO43741180
Reg. Com.: J2021000090312
CAEN: 3821
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 16 februarie 2021 · 5 ani
Distribuie:

Recuperarea materialelor reciclabile

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 14:47

Despre AGRO DEZMEMBRARI SALAJ S.R.L.

AGRO DEZMEMBRARI SALAJ S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Vârşolţ Com. Vârşolţ, judetul SĂLAJ, infiintata in 2021 (5 ani de activitate). Activitatea principala este "Recuperarea materialelor reciclabile" (cod CAEN 3821), in sectorul distributia apei; salubritate. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, AGRO DEZMEMBRARI SALAJ S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 556.725 RON, in scadere fata de anul precedent (-36.5%). Profitul net inregistrat a fost de 378.879 RON (in scadere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 2. Pe parcursul ultimilor 3 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 155.393 RON in 2021 la 556.725 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA. Conducerea inregistrata cuprinde 2 persoane (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
556.725 RON
Venituri totale
976.045 RON
Cheltuieli totale
579.126 RON
Profit brut
396.919 RON
Profit net
378.879 RON
Marja profit net
68,05%
Active imobilizate
243.536 RON
Active circulante
1.512.498 RON
Stocuri
1.384.231 RON
Creanțe
17.884 RON
Casa & conturi bănci
110.383 RON
Capital propriu
1.341.802 RON

Contact

AdresaRomania, SĂLAJ, Sat Vârşolţ Com. Vârşolţ, VÎRŞOLŢ nr. 441, 457355
Telefon0743652163

Adresă sediu social

Romania, SĂLAJ, Sat Vârşolţ Com. Vârşolţ, VÎRŞOLŢ nr. 441, 457355
Cod poștal: 457355
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, SĂLAJ, Sat Vârşolţ Com. Vârşolţ, VÎRŞOLŢ nr. 441, 457355
Cod postal
457355
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 16.02.2021
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Şimleu-Silvaniei
Platitor TVA
Da

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2021 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
556.725 RON
Rezultat net
378.879 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 556.725 RON 876.369 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 976.045 RON 876.480 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 579.126 RON 325.446 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 396.919 RON 551.034 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 378.879 RON 543.585 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 243.536 RON 310.563 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 1.512.498 RON 1.232.077 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 1.756.034 RON 1.542.640 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 1.384.231 RON 1.078.863 RON
CreanțeSume de încasat 17.884 RON 75.004 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 110.383 RON 78.210 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 415.958 RON 579.717 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 1.341.802 RON 962.923 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 2 persoane 2 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active1.756.034RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

23,7 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale1.756.034 RON
Datorii totale415.958 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
21,6 %Profit net / active totale
ROE
28,2 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
3,64 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
76,4 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 4 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

4 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 556.725 -36,5% față de anul precedent 976.045 579.126 396.919 -28,0% față de anul precedent 378.879 -30,3% față de anul precedent 0 0
2023 876.369 +210,4% față de anul precedent 876.480 325.446 551.034 +23,5% față de anul precedent 543.585 +23,4% față de anul precedent 0 0
2022 282.307 +81,7% față de anul precedent 672.475 226.194 446.281 440.431 0 0
2021 155.393 155.409 175.134 0 0 19.725 21.293

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

4 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 243.536 1.512.498 1.756.034 1.384.231 17.884 110.383
2023 310.563 1.232.077 1.542.640 1.078.863 75.004 78.210
2022 135.429 707.072 842.501 571.932 0 135.140
2021 97.192 340.996 438.188 299.352 10.000 31.644

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

4 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 415.958 -28,3% față de anul precedent 1.341.802 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2023 579.717 +37,0% față de anul precedent 962.923 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2022 423.163 -7,9% față de anul precedent 419.338 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2021 459.281 -21.093 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

20din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

2 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
MGMARIUS GROZA-HARIadministratorNeraportatăNeraportată
HMHARI MARIUS GROZAfondatorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

7 repere. O singură cronologie.

Din 2021 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2021 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
7 repere · toți anii

2026 2 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 36579/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate

domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate

Deschide înregistrarea completă
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 34579/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 556.725 RON. Profit: 378.879 RON

Cifra de afaceri: 556.725 RON. Profit: 378.879 RON

Cifra de afaceri
556.725 RON -36.47% față de anul precedent
Profit net
378.879 RON -30.3% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
415.958 RON -28.25% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 876.369 RON. Profit: 543.585 RON

Cifra de afaceri: 876.369 RON. Profit: 543.585 RON

Cifra de afaceri
876.369 RON +210.43% față de anul precedent
Profit net
543.585 RON +23.42% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
579.717 RON +37% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 282.307 RON. Profit: 440.431 RON

Cifra de afaceri: 282.307 RON. Profit: 440.431 RON

Cifra de afaceri
282.307 RON +81.67% față de anul precedent
Profit net
440.431 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
423.163 RON -7.86% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 155.393 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 155.393 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
155.393 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
21.293 RON
Angajati
1
Datorii
459.281 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataAGRO DEZMEMBRARI SALAJ S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 3821 in Sat Vârşolţ Com. Vârşolţ (SĂLAJ)

AGRO DEZMEMBRARI SALAJ S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 3821 in Sat Vârşolţ Com. Vârşolţ (SĂLAJ)

7 din 7 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

2 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

05.102026Mentiune · Buletin 36579/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate

domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 01.09.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
AGRO DEZMEMBRARI SALAJ S.R.L.
CUI
43741180
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
05.10.2026
Registrul Comerțului
J2021000090312
EUID
ROONRC.J2021000090312
Sediu
Sat Vârsolţ, Comuna Vârşolţ, Jud. Sălaj, Nr. 441
Județ
Sălaj
Număr încheiere
780001
Data încheierii
02.10.2026
Număr dosar
3531561
Data dosarului
04.09.2026
Tribunal
Sălaj
Registrator
Ovidiu Cojocaru

Subiecte

domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate

Documente menționate

  • Hotărârea adunării generale a asociaţilor nr. 2 din 08.09.2026
  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 3531561 din 04.09.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 36579/2026 (PDF)
18.092026Mentiune · Buletin 34579/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Companie
AGRO DEZMEMBRARI SALAJ S.R.L.
CUI
43741180
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
18.09.2026
Registrul Comerțului
J31/90/2021
EUID
ROONRC.J31/90/2021
Sediu
Sat Vârsolţ, Comuna Vârşolţ, Jud. Sălaj, Nr. 441
Județ
Sălaj
Număr încheiere
734182
Data încheierii
17.09.2026
Număr dosar
3401414
Data dosarului
27.08.2026
Tribunal
Sălaj
Registrator
Petruta-Daniela Gheorghiu

Subiecte

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Documente menționate

  • Cerere de înregistrare nr. 3401414 din 27.08.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 34579/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 3821, Sălaj

SCHNELL AUTO SERVICE SRL
CUI: 25149459CAEN: 3821
Activ
SĂLAJ, Sat Hereclean Com. Hereclean2009-02-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
589.526 RON
Profit
70.538 RON
Angajati
5
REMATEX SRL
CUI: 678489CAEN: 3821
Activ
SĂLAJ, Mun. Zalău1992-11-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
521.754 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
AUTO-VIP SRL
CUI: 18294413CAEN: 3821
Activ
SĂLAJ, Sat Panic Com. Hereclean2006-01-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
593.266 RON
Profit
34.479 RON
Angajati
3
AUTOPARTS MOTORS G&B S.R.L.
CUI: 36432530CAEN: 3821
Activ
SĂLAJ, Sat Hereclean Com. Hereclean2016-08-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
471.992 RON
Profit
42.759 RON
Angajati
6
ANDMARK SRL
CUI: 17708282CAEN: 3821
Activ
SĂLAJ, Mun. Zalău2005-06-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
51.987 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 3821, Sălaj

FEROX PROD S.R.L.
CUI: 43146337CAEN: 3821
Activ
SĂLAJ, Mun. Zalău2020-10-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.093.152 RON
Profit
200.398 RON
Angajati
3
BIAIRISREM S.R.L.
CUI: 45015176CAEN: 3821
Activ
SĂLAJ, Sat Coşeiu Com. Coşeiu2021-10-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
469.556 RON
Profit
110.864 RON
Angajati
2
DAKAR DEZMEMBRARI S.R.L.
CUI: 41086743CAEN: 3821
Activ
SĂLAJ, Sat Pericei Com. Pericei2019-05-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
88.359 RON
Profit
0 RON
Angajati
2

Alte firme din Sălaj

TNC DENIM CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 43741172CAEN: 4100
Activ
SĂLAJ, Sat Stârciu Com. Horoatu Crasnei2021-02-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
155.528 RON
Profit
70.784 RON
Angajati
1
BIRCONADI S.R.L.
CUI: 43753177CAEN: 4941
Activ
SĂLAJ, Sat Plopiş Com. Plopiş2021-02-17
fara e-Factura
TWENTY-TWO AIVA S.R.L.
CUI: 43705153CAEN: 4399
Activ
SĂLAJ, Sat Stârciu Com. Horoatu Crasnei2021-02-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.194.256 RON
Profit
722.430 RON
Angajati
4
CONTAALBERT S.R.L.
CUI: 43788469CAEN: 6920
Activ
SĂLAJ, Mun. Zalău2021-02-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.029.850 RON
Profit
795.274 RON
Angajati
1
SMART HAPPY HOUSE S.R.L.
CUI: 44111973CAEN: 6831
Activ
SĂLAJ, Mun. Zalău2021-04-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
114.362 RON
Profit
6.339 RON
Angajati
2
BALTA STÂRNINA S.R.L.
CUI: 40332327CAEN: 1628
Activ
SĂLAJ, Sat Şoimuş Com. Someş-Odorhei2018-12-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
30.160 RON
Profit
0 RON
Angajati
2

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul AGRO DEZMEMBRARI SALAJ S.R.L.?

CUI-ul AGRO DEZMEMBRARI SALAJ S.R.L. este 43741180.

Unde este sediul AGRO DEZMEMBRARI SALAJ S.R.L.?

AGRO DEZMEMBRARI SALAJ S.R.L. are sediul in Romania, SĂLAJ, Sat Vârşolţ Com. Vârşolţ, VÎRŞOLŢ nr. 441, 457355, Sat Vârşolţ Com. Vârşolţ, judetul SĂLAJ.

Cand a fost infiintata AGRO DEZMEMBRARI SALAJ S.R.L.?

AGRO DEZMEMBRARI SALAJ S.R.L. a fost infiintata in anul 2021 (5 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a AGRO DEZMEMBRARI SALAJ S.R.L. in 2024?

In 2024, AGRO DEZMEMBRARI SALAJ S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 556.725 RON.

Cati angajati are AGRO DEZMEMBRARI SALAJ S.R.L.?

AGRO DEZMEMBRARI SALAJ S.R.L. a raportat un numar mediu de 2 salariati in 2024.

Ce activitate are AGRO DEZMEMBRARI SALAJ S.R.L.?

AGRO DEZMEMBRARI SALAJ S.R.L. are codul CAEN principal 3821 (Recuperarea materialelor reciclabile).

Ce profit a inregistrat AGRO DEZMEMBRARI SALAJ S.R.L. in 2024?

AGRO DEZMEMBRARI SALAJ S.R.L. a inregistrat un profit net de 378.879 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 4 exerciții financiare
Publicații ONRC
2 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.