Activ e‑Factură

POMANĂ DORALINA ELENA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

CUI: 43741490
CIF: 43741490
Reg. Com.: F08/180/2021
CAEN: 1413
Formă: Persoana fizica autorizata
Înființată: 16 februarie 2021 · 5 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Despre POMANĂ DORALINA ELENA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

POMANĂ DORALINA ELENA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ este o persoana fizica autorizata cu sediul in Sat Predeluţ Com. Bran, judetul BRAŞOV, infiintata in 2021 (5 ani de activitate). Activeaza in sectorul industria prelucratoare (cod CAEN 1413). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

Compania, pe scurt

Nu sunt disponibile date financiare

Indicatorii vor apărea aici când datele sunt publicate.

Date protejate

Datele de contact, adresa exactă și persoanele asociate nu se publică pentru această afacere.

Date juridice și fiscale

Detalii companie

Stare inregistrare
Înregistrat din 16.02.2021
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Râşnov
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 mai 2024)

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 1413, Braşov

INEX STYLE SRL
CUI: 16651471CAEN: 1413
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2004-08-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.099.486 RON
Profit
0 RON
Angajati
18
SILKFISH SRL
CUI: 33217236CAEN: 1413
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2014-05-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.449.533 RON
Profit
1.172.954 RON
Angajati
6
D.F.G. SRL
CUI: 3050208CAEN: 1413
Activ
BRAŞOV, Orş. Ghimbav1993-02-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.713.942 RON
Profit
7.968 RON
Angajati
5
FIX FASHION SRL
CUI: 12533708CAEN: 1413
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov1999-12-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.165.119 RON
Profit
0 RON
Angajati
9
MODSIM COLLECTION S.R.L.
CUI: 14272501CAEN: 1413
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2001-11-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
639.188 RON
Profit
4.843 RON
Angajati
9
RBT BOUTIQUE S.R.L.
CUI: 49090375CAEN: 1413
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2023-11-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
442.779 RON
Profit
23.186 RON
Angajati
5
NATURAL CLOTHING S.R.L.
CUI: 42139617CAEN: 1413
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2020-01-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
420.464 RON
Profit
67.087 RON
Angajati
1
MEGAVISION TEX SRL-D
CUI: 36745228CAEN: 1413
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2016-11-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
389.598 RON
Profit
4.771 RON
Angajati
3
ARM DESIGN S.R.L.
CUI: 46075460CAEN: 1413
Activ
BRAŞOV, Mun. Săcele2022-05-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
326.093 RON
Profit
16.934 RON
Angajati
2
BABY BOUTIQUE RBT S.R.L.
CUI: 45292061CAEN: 1413
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2021-12-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
313.727 RON
Profit
0 RON
Angajati
12

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul POMANĂ DORALINA ELENA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

CUI-ul POMANĂ DORALINA ELENA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ este 43741490.

Cand a fost infiintata POMANĂ DORALINA ELENA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

POMANĂ DORALINA ELENA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ a fost infiintata in anul 2021 (5 ani de activitate).

Ce activitate are POMANĂ DORALINA ELENA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

POMANĂ DORALINA ELENA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ are codul CAEN principal 1413.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 0 exerciții financiare
Ultima actualizare a profilului
17 septembrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
17 octombrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Pentru această afacere nu publicăm datele de contact, adresa exactă și persoanele asociate. Dacă ești titularul, poți cere eliminarea completă a paginii.