Activ

ORQUESTRA EVENTS BY PLATOU S.R.L.

CUI: 43747256
CIF: 43747256
Reg. Com.: J2021000795123
CAEN: 5621
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 16 februarie 2021 · 5 ani
Distribuie:

Activităţi de alimentaţie (catering) pentru evenimente

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 14:54

Despre ORQUESTRA EVENTS BY PLATOU S.R.L.

ORQUESTRA EVENTS BY PLATOU S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Mica Com. Mica, judetul CLUJ, infiintata in 2021 (5 ani de activitate). Activitatea principala este "Activităţi de alimentaţie (catering) pentru evenimente" (cod CAEN 5621), in sectorul hoteluri si restaurante. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, ORQUESTRA EVENTS BY PLATOU S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 186.937 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+56.7%). Profitul net inregistrat a fost de 31.635 RON (in crestere). Pe parcursul ultimilor 3 ani, cifra de afaceri a scazut de la 259.745 RON in 2021 la 186.937 RON in 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
186.937 RON
Venituri totale
188.168 RON
Cheltuieli totale
152.267 RON
Profit brut
35.901 RON
Profit net
31.635 RON
Marja profit net
16,92%
Active imobilizate
112.699 RON
Active circulante
11.367 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
8.287 RON
Casa & conturi bănci
3.080 RON
Capital propriu
54.447 RON

Contact

AdresaRomania, CLUJ, Sat Mica Com. Mica, MICĂ nr. 189, 407395

Adresă sediu social

Romania, CLUJ, Sat Mica Com. Mica, MICĂ nr. 189, 407395
Cod poștal: 407395
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, CLUJ, Sat Mica Com. Mica, MICĂ nr. 189, 407395
Cod postal
407395
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 16.02.2021
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Dej
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 martie 2021 - 6 aprilie 2023

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2021 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
186.937 RON
Rezultat net
31.635 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 186.937 RON 119.330 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 188.168 RON 119.630 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 152.267 RON 89.920 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 35.901 RON 29.710 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 31.635 RON 24.280 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 112.699 RON 36.061 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 11.367 RON 5.844 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 124.066 RON 41.905 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 367 RON
CreanțeSume de încasat 8.287 RON 4.940 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 3.080 RON 537 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 69.619 RON 19.093 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 54.447 RON 22.812 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active124.066RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

56,1 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale124.066 RON
Datorii totale69.619 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
25,5 %Profit net / active totale
ROE
58,1 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,16 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
43,9 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 4 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

4 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 186.937 +56,7% față de anul precedent 188.168 152.267 35.901 +20,8% față de anul precedent 31.635 +30,3% față de anul precedent 0 0
2023 119.330 +954,6% față de anul precedent 119.630 89.920 29.710 24.280 0 0
2022 11.315 -95,6% față de anul precedent 11.315 13.510 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 2.195 2.534
2021 259.745 259.787 252.810 6.977 866 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

4 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 112.699 11.367 124.066 0 8.287 3.080
2023 36.061 5.844 41.905 367 4.940 537
2022 0 5.039 5.039 0 2.975 2.064
2021 0 9.312 9.312 0 9.312 0

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

4 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 69.619 +264,6% față de anul precedent 54.447 Neraportat 0
2023 19.093 +193,4% față de anul precedent 22.812 Neraportat 0
2022 6.507 -21,1% față de anul precedent -1.468 Neraportat 0
2021 8.246 1.066 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

32din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare12 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate20 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

7 repere. O singură cronologie.

Din 2021 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2021 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
7 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 186.937 RON. Profit: 31.635 RON

Cifra de afaceri: 186.937 RON. Profit: 31.635 RON

Cifra de afaceri
186.937 RON +56.66% față de anul precedent
Profit net
31.635 RON +30.29% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
69.619 RON +264.63% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 119.330 RON. Profit: 24.280 RON

Cifra de afaceri: 119.330 RON. Profit: 24.280 RON

Cifra de afaceri
119.330 RON +954.62% față de anul precedent
Profit net
24.280 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
19.093 RON +193.42% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 11.315 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 11.315 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
11.315 RON -95.64% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
2.534 RON
Angajati
0
Datorii
6.507 RON -21.09% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 3 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 259.745 RON. Profit: 866 RON

Cifra de afaceri: 259.745 RON. Profit: 866 RON

Cifra de afaceri
259.745 RON
Profit net
866 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
8.246 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataORQUESTRA EVENTS BY PLATOU S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 5621 in Sat Mica Com. Mica (CLUJ)

ORQUESTRA EVENTS BY PLATOU S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 5621 in Sat Mica Com. Mica (CLUJ)

7 din 7 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 5621, Cluj

BALLROOM HERCULANE S.R.L.
CUI: 48144647CAEN: 5621
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2023-05-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
187.296 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
FIREFLY LANE S.R.L.
CUI: 47320427CAEN: 5621
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2022-12-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
178.864 RON
Profit
106.114 RON
Angajati
1
AVELLANE CROSS SRL
CUI: 38106050CAEN: 5621
Activ
CLUJ, Sat Petreştii de Jos Com. Petreştii de Jos2017-08-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
190.080 RON
Profit
188.279 RON
Angajati
0
CATERING MIHAELA & CO SRL
CUI: 36321923CAEN: 5621
Activ
CLUJ, Sat Călăraşi-Gara Com. Călăraşi2016-07-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
172.707 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
GUSTOS CATERING SRL
CUI: 27167605CAEN: 5621
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2010-07-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
291.572 RON
Profit
64.350 RON
Angajati
2
KEMIR HAPPY CHEF S.R.L.
CUI: 42325377CAEN: 5621
Activ
CLUJ, Mun. Turda2020-02-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
106.717 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 5621, Cluj

MEAT YOU LITVINENCO S.R.L.
CUI: 43643263CAEN: 5621
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2021-01-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.058.051 RON
Profit
1.123.521 RON
Angajati
11
BERLIN HUB S.R.L.
CUI: 43850617CAEN: 5621
Activ
CLUJ, Sat Bonţida Com. Bonţida2021-03-04
fara e-Factura
ATELIER APERITIF S.R.L.
CUI: 43619982CAEN: 5621
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2021-01-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
135.200 RON
Profit
72.659 RON
Angajati
1

Alte firme din Cluj

PLANRADAR SOFTWARE S.R.L.
CUI: 43747140CAEN: 6201
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2021-02-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.168.960 RON
Profit
0 RON
Angajati
6
CANTOR VARRO TRANS S.R.L.
CUI: 43745980CAEN: 4933
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2021-02-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
259.851 RON
Profit
45.475 RON
Angajati
2
ATD BRO PROIECT S.R.L.
CUI: 43701011CAEN: 7112
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2021-02-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.289.788 RON
Profit
745.503 RON
Angajati
1
PRINTLAB INTERNATIONAL S.R.L.
CUI: 43801991CAEN: 1812
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2021-02-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
170.605 RON
Profit
11.754 RON
Angajati
0
CORIUM ANTICUM S.R.L.
CUI: 44290232CAEN: 7220
Activ
CLUJ, Sat Macău Com. Aghireşu2021-05-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
16.731 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
PODRU CONCEPT SRL
CUI: 38332490CAEN: 7112
Activ
CLUJ, Sat Floreşti Com. Floreşti2017-10-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
322.500 RON
Profit
191.494 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul ORQUESTRA EVENTS BY PLATOU S.R.L.?

CUI-ul ORQUESTRA EVENTS BY PLATOU S.R.L. este 43747256.

Unde este sediul ORQUESTRA EVENTS BY PLATOU S.R.L.?

ORQUESTRA EVENTS BY PLATOU S.R.L. are sediul in Romania, CLUJ, Sat Mica Com. Mica, MICĂ nr. 189, 407395, Sat Mica Com. Mica, judetul CLUJ.

Cand a fost infiintata ORQUESTRA EVENTS BY PLATOU S.R.L.?

ORQUESTRA EVENTS BY PLATOU S.R.L. a fost infiintata in anul 2021 (5 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a ORQUESTRA EVENTS BY PLATOU S.R.L. in 2024?

In 2024, ORQUESTRA EVENTS BY PLATOU S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 186.937 RON.

Ce activitate are ORQUESTRA EVENTS BY PLATOU S.R.L.?

ORQUESTRA EVENTS BY PLATOU S.R.L. are codul CAEN principal 5621 (Activităţi de alimentaţie (catering) pentru evenimente).

Ce profit a inregistrat ORQUESTRA EVENTS BY PLATOU S.R.L. in 2024?

ORQUESTRA EVENTS BY PLATOU S.R.L. a inregistrat un profit net de 31.635 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 4 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.