Activ e‑Factură

PRODUCTIA DE GHEATA S.R.L.

CUI: 43747892
CIF: 43747892
Reg. Com.: J02/327/2021
CAEN: 3530
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 16 februarie 2021 · 5 ani
Distribuie:

Furnizarea de abur şi aer condiţionat

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 14:28

Despre PRODUCTIA DE GHEATA S.R.L.

PRODUCTIA DE GHEATA S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Arad, judetul ARAD, infiintata in 2021 (5 ani de activitate). Activitatea principala este "Furnizarea de abur şi aer condiţionat" (cod CAEN 3530), in sectorul productia si furnizarea de energie. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, PRODUCTIA DE GHEATA S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 133.628 RON, in crestere fata de anul precedent (+27.8%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1, in scadere fata de anul anterior.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
133.628 RON
Venituri totale
185.244 RON
Cheltuieli totale
188.649 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
155.654 RON
Active circulante
20.999 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
3.731 RON
Casa & conturi bănci
17.268 RON
Capital propriu
-35.143 RON

Contact

AdresaRomania, ARAD, Mun. Arad, Str. Caransebeş nr. 26, 310238

Adresă sediu social

Romania, ARAD, Mun. Arad, Str. Caransebeş nr. 26, 310238
Cod poștal: 310238
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, ARAD, Mun. Arad, Str. Caransebeş nr. 26, 310238
Cod postal
310238
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 16.02.2021
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Arad
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 ianuarie 2024)

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2021 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
133.628 RON
Rezultat net
-4.741 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 133.628 RON 104.533 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 185.244 RON 155.647 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 188.649 RON 192.507 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 3.405 RON 36.860 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 4.741 RON 37.905 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 155.654 RON 219.765 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 20.999 RON 32.549 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 176.653 RON 252.314 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 2.721 RON
CreanțeSume de încasat 3.731 RON 1.449 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 17.268 RON 28.379 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 108.905 RON 131.694 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -35.143 RON -30.402 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 2 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active176.653RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

61,6 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale176.653 RON
Datorii totale108.905 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,19 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-19,9 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 4 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

4 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 133.628 +27,8% față de anul precedent 185.244 188.649 0 0 3.405 4.741
2023 104.533 +39,9% față de anul precedent 155.647 192.507 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 36.860 37.905
2022 74.710 204.998 194.894 10.104 9.372 0 0
2021 0 59.095 61.164 0 0 2.069 2.069

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

4 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 155.654 20.999 176.653 0 3.731 17.268
2023 219.765 32.549 252.314 2.721 1.449 28.379
2022 284.397 6.059 290.456 4.057 316 1.686
2021 120.311 219.063 339.374 0 196.319 22.744

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

4 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 108.905 -17,3% față de anul precedent -35.143 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2023 131.694 +65,3% față de anul precedent -30.402 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2022 79.694 +924,6% față de anul precedent 7.503 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2021 7.778 -1.869 Neraportat 2

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

75din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate20 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

6 repere. O singură cronologie.

Din 2021 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2021 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
6 repere · toți anii

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 133.628 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 133.628 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
133.628 RON +27.83% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
4.741 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
108.905 RON -17.3% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 104.533 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 104.533 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
104.533 RON +39.92% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
37.905 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
131.694 RON +65.25% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 74.710 RON. Profit: 9.372 RON

Cifra de afaceri: 74.710 RON. Profit: 9.372 RON

Cifra de afaceri
74.710 RON
Profit net
9.372 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
79.694 RON +924.61% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
2.069 RON
Angajati
2
Datorii
7.778 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataPRODUCTIA DE GHEATA S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 3530 in Mun. Arad (ARAD)

PRODUCTIA DE GHEATA S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 3530 in Mun. Arad (ARAD)

6 din 6 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 3530, Arad

APOTERM NADLAC S.R.L.
CUI: 9782270CAEN: 3530
Activ
ARAD, Orş. Nădlac1997-09-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
612.227 RON
Profit
0 RON
Angajati
7

Alte firme din Arad

SAO BAU S.R.L.
CUI: 43747876CAEN: 4100
Activ
ARAD, Sat Şicula Com. Şicula2021-02-16
fara e-Factura
TRANSASIST AUTO ARA S.R.L.
CUI: 43747914CAEN: 4941
Activ
ARAD, Mun. Arad2021-02-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
137.361 RON
Profit
24.697 RON
Angajati
1
STENANDO S.R.L.
CUI: 43729160CAEN: 5320
Activ
ARAD, Mun. Arad2021-02-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
58.727 RON
Profit
31.839 RON
Angajati
0
FELIX CUTS S.R.L.
CUI: 43766193CAEN: 9621
Activ
ARAD, Mun. Arad2021-02-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
8.100 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
VECHIUL CAZINOU S.R.L.
CUI: 42258570CAEN: 8230
Activ
ARAD, Mun. Arad2020-02-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.068.115 RON
Profit
258.718 RON
Angajati
0
DOM RISEN SERVICE S.R.L.
CUI: 45248996CAEN: 2511
Activ
ARAD, Mun. Arad2021-11-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.000 RON
Profit
970 RON
Angajati
0
NIAN IFN SRL
CUI: 17668900CAEN: 6492
Activ
ARAD, Mun. Arad2005-06-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
288.426 RON
Profit
103.480 RON
Angajati
3

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul PRODUCTIA DE GHEATA S.R.L.?

CUI-ul PRODUCTIA DE GHEATA S.R.L. este 43747892.

Unde este sediul PRODUCTIA DE GHEATA S.R.L.?

PRODUCTIA DE GHEATA S.R.L. are sediul in Romania, ARAD, Mun. Arad, Str. Caransebeş nr. 26, 310238, Mun. Arad, judetul ARAD.

Cand a fost infiintata PRODUCTIA DE GHEATA S.R.L.?

PRODUCTIA DE GHEATA S.R.L. a fost infiintata in anul 2021 (5 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a PRODUCTIA DE GHEATA S.R.L. in 2024?

In 2024, PRODUCTIA DE GHEATA S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 133.628 RON.

Cati angajati are PRODUCTIA DE GHEATA S.R.L.?

PRODUCTIA DE GHEATA S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are PRODUCTIA DE GHEATA S.R.L.?

PRODUCTIA DE GHEATA S.R.L. are codul CAEN principal 3530 (Furnizarea de abur şi aer condiţionat).

Ce profit a inregistrat PRODUCTIA DE GHEATA S.R.L. in 2024?

PRODUCTIA DE GHEATA S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 4.741 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 4 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.